Zaletybrak
strona 420 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 418
- 419
- 420
- 421
- 422
- nastepna »
-
~Klient / 2021-05-19 15:00Ocena: 1.00 / 5
Powinny zamknąć tą budę... Dlaczego ludzie z tego wogóle korzystają. Od dziś jak będę widzieć sposób dostawy kurier DPD to rezygnuje! -
-
~Luk / 2021-05-19 11:46Ocena: 4.33 / 5
Jesli chodzi o kurierów to powinni zdecydowanie bardziej dbać o przesyłki swoich klientów poza tym dział reklamacji spisuje sie bardzo dobrze kontakt jest miły oraz szybki a działania skuteczne co do tego nie mozna miec żadnych zastrzeżeń zatem polecam jak najbardziej i pozdrawiam DPD. -
~Sandra / 2021-05-19 10:50Ocena: 1.00 / 5
Dno Dno Dno i jeszcze raz dno robią sobie z paczkami co chcą nikogo nawet o tym nie informując,kurierzy są tak leniwi ze naprawdę dziwi mnie to ze nikt tego nie sprawdza. Nie polecam ZaletyBrakWadyCzas oczekiwania
Kurierzy -
~Ja / 2021-05-18 23:02Ocena: 1.00 / 5
Firma beznadziejna, odbierali paczkę 2 tygodnie a nie doręczyli wcale bo ponoc odnowilam odbioru... ZaletyBrak zaletWadyZero możliwości wspolpracy -
~M / 2021-05-18 19:22Ocena: 1.00 / 5
Porażka!!!
Dostawa niestandardowa (paleta) więc czas realizacji też jest niestandardowy. Kiedy pytam konsultanta : Czyli może być nawet miesiąc? Odpowiada ,że nie. Więc dopytuję : dlaczego? Przecież to realizacja niestandardowa? Zapada cisza. Termin niby na jutro- jak będzie samochód. Tak samo dziś miało być dziś. Jak najdalej od nich!!!! Gwiazdka to za dużo!WadyReszta- rozgonić towarzystwo na cztery wiatry! -
~Klient / 2021-05-18 18:10Ocena: 1.67 / 5
Witam,
wiadomość piszę informacyjnie, może ktoś z dpd ją przeczyta i zastanowi się...mianowicie, wysyłam średnio miesięcznie od 50-80 przesyłek wszystko było okej kiedy nie pobierano mi z konta pieniędzy za widzimisię klienta o przeadresowaniu przesyłki (koszt 100%).
Co najlepsze, pieniądze znikają BEZ MOJEJ ZGODY!!! co w ogóle jakaś abstrakcja (czytaj złodziejstwo). Gdyby klient zmieniał adres 5-10 razy?
W mojej ocenie, klient podaje adres do wysyłki za który płaci..okej, czy podczas przeadresowania (decyzja klienta) nie powinien zostać obciążony? A wy złodzieje potrącacie koszt nadawcy???
ZaletyBrakWadyZłodzieje -
~66666664552 / 2021-05-18 16:54Ocena: 1.00 / 5
Za każdym razem jest jakiś problem z dostawą paczki. Albo nagła zmiana terminu po całym dniu czekania, brak kontaktu z kurierem (nie ma takiego numeru), albo paczka zostawiona u losowego sąsiada bez poinformowania, lub zostawiona w punkcie odbioru również bez wcześniejszego uzgodnienia. Osoby na infolinii nigdy nic nie wiedzą więc otrzymanie przesyłki często graniczy z cudem. -
~Patrycja / 2021-05-18 12:47Ocena: 1.00 / 5
Szkoda, że nie da się postawić 0, bo z taka ocena ta firma się równa. Totalna porażka, kuerier nie raczy z powodu covidu wejść z paczką, człowiek siedzi sam z dwójką dzieci i nie po to zamawia kuriera, żeby ten odsyłał paczkę, bo jest covid i nie wejdzie. Przekierowanie jeszcze większy żart, nagle na magazynie jest błędny adres mimo, że dwa dni wcześniej kurier był pod drzwiami. Zamiast nazwy DPD dajcie sobie nazwę porażka, bo tylko tyle o was można powiedzieć. Kpiny!!!! Człowiek czeka na przesyłkę zamiast 24h to już 4 dni, ciekawe ile jeszcze!!!! Dno i sto kilo mułu! Wady-kurier nie wejdzie pod drzwi, bo covid,
- jak już ktoś zejdzie na dół po paczkę to bezczelnie ja zostawia i nawet go nie widać,
- bajzel na magazynie, -
-
~Pepe / 2021-05-18 10:57Ocena: 1.33 / 5
Najgorsza kurierka w Polsce. Jak najdalej od tej śmiesznej kurierki. Człowiek sam ugania się za przesyłka bo kurierowi nie pasuje.... Normalnie jaja w biały dzień.... -
~12345ela / 2021-05-18 10:43Ocena: 1.00 / 5
Straszne... Szlam odebrać paczkę a pan przerzucił dwie paczki przez bramę, widząc że szlam. Totalny brak szacunku. -
~Kaja / 2021-05-18 10:14Ocena: 1.00 / 5
Totalna żenada ! Dostałam maila z informacją, że paczka została doręczona pod wskazany adres. Dzwoniąc do pana kuriera z zapytaniem gdzie dostarczył paczkę ponieważ jestem w domu i nie dostałam żadnej przesyłki ani nie widzę jej pod moimi drzwiami pan kurier się zaśmiał i stwierdził, że pewnie ktoś ją ukradł. Paczka została umieszczona u sąsiadów z czystego lenistwa pana kuriera któremu nie chciało się przyjść pod inne drzwi ani zadzwonić, że właśnie tam ją zostawił ;)
Nie polecam całym sercem ????ZaletyNie ma !WadyKurierzy pracujący za karę! -
~Syska / 2021-05-18 08:56Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaka mialem do czynienia
Kurier po jednej prubie dostarczenia mi paczki odeslal nadawcy
Nie skontaktowal sie ze mna telefonicznie ( nie bylo mnie w domu)
Maja nas porostu w du....
Ostatni raz skozystalem z uslug tej firmy
NIE POLECAMZaletyBrak kontaktWadyBrak kontakty -
~Ewa / 2021-05-18 07:00Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to jakaś kpina. Mail z czasem dostawy na jeden dzień, przesyłka spóźniona o bagatela jedyne 24h. Nie polecam nikomu korzystania z tej firmy która urządza sobie kpiny z klientów. ZaletyBrakWadyCzas dostawy
Uzyskiwanie Informacji w oddziałach
Aktualizacje o przesyłce na stronie -
~Dolores / 2021-05-17 17:37Ocena: 1.00 / 5
Niestety stanowczo odradzam DPD!!!!
Jeszcze kilka miesięcy temu, to była zupełnie inna firma, zawsze na czas, mail z telefonem kuriera i "widełkami godzinowymi". Super mili kurierzy. Teraz jakaś masakra. Dostałam maila, ze w dniu dziesiejszym przesylka bedzie dostarczona (zadnych więcej info), caly dzien siedzenia w domu i oczekiwania. W koncu po telefonie do BOK dowiaduje sie, ze kurier już dziś przesyłki nie dostarczy, a Pan z BOK, że sa 3 dni na jej dostarczenie. To po co wysylają maila, ze "przesylka bedzie dostarczona w dniu dzisiejszym"?
Wielkie, ale to wielkie rozczarowanie! Nigdy więcej! I pomyślec, ze jeszcze doplacilam tylko po to, zeby przesylka została nadana DPD -
~Alina / 2021-05-17 16:37Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam z całego serca tej firmy.Paczkę nadałam za granice ok miesiąca temu która krąży gdzieś po Polsce czy świecie czy poprostu została skradziona.Dzwoniłam dowiedzieć się co się dzieje dlaczego jeszcze nie dotarła poinformowało mnie ze jest już w Irlandii ale błędny adres potem pani zmieniła informacje ze paczka poszła do Niemiec.powiedziane mi ze paczka wróci spowrotem za oraz drugi opłata jaka uiscilam na nadaniu.koszmar zlodzuehstwo i obsługa nieuprzejma. WadyNiedostarczenie paczkę na podany adres -
~v4kker / 2021-05-17 15:20Ocena: 1.00 / 5
Dno, najgorsza firma kurierska jaka istnieje. Czas dostawy to żart, kurier dzwoni, że będzie za 15min, jednak paczka przyjeżdża dopiero za 2 dni, mimo że byłam non stop w domu. -
-
~Anna / 2021-05-17 12:34Ocena: 1.00 / 5
Halo
O firmie DPD MOZNA NAPISAC TYLKO ZLE.Zla dostawa, reklamacja do d......, Paczka calkowicie zmiazdzona.
Ci na tym forum ,co pisza dobrze o dpd,to sa chyba pracownicy poczty.WadyKompletnie nie polecam. Jedna gwiazdka to za duzo!!!!!! -
~Marian / 2021-05-17 12:26Ocena: 1.00 / 5
Witam
Moja paczka wedrowala z Niemiec do Polski.W Polsce nie zostala dostarczona,bo-niby nastapila odmowa odbioru.Oczywiscie tak nie bylo. Paczka wrrocila do mnie,do Niemiec zmiazdzona. W srodku byly ziarniste kawy,suche kakaa, rozne-po 1 kg herbaty,expres do kawy,itd.
Z tego wszystkiego byl mial. Do tego dzial reklamacji-KATASTROFA.katastrofa-katastrofa-katastrofa...............WadyKompletnie nie dbaja o powierzone mienie, kurierzy oszukuja, firma KATASTROFA Nie polecam,ODRADZAM!!!!!!!!!!ODRADZAM--KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
~kurek0108 / 2021-05-17 11:21Ocena: 1.00 / 5
Paczka do niemiec idzie piąty tydzień. Na infolini "spychologia" jak w filmach Barei, od jednego konsultanta do drugiego, nikt nic nie wie.. Wygląda to tak, że po uiszczeniu opłaty przewozowej mają wszystko w dupie. pieniądze wzięte, więc reszta ich nie obchodzi. Martw się sam... Najgorsza firma na arenie przewozowej. -
~bluub / 2021-05-17 11:13Ocena: 1.00 / 5
Dostarczanie paczek do istny dramat. Paczkę wartą 600zł kurier zostawił na ławce przed domem przy ruchliwej ulicy, żadnego sygnału nie dał ze ją tam zostawia. Wygląd paczki to kolejny dramat.
Cała zgnieciona i jeden bok prawie rozdarty. Dobrze że nie było tam nic co mogło się potłuc, bo sądząc po wyglądzie paczki nic by nie przetrwało. Szkoda ze nie można dołączyć tutaj zdjęć jal wyglądała paczkaZaletyBrak
strona 420 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 418
- 419
- 420
- 421
- 422
- nastepna »
