strona 418 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 416
- 417
- 418
- 419
- 420
- nastepna »
-
~Kipo / 2021-05-25 18:56Ocena: 1.00 / 5
Dostałam e-mail że została ustalona nowa data doręczenia przesyłki. Nikt się ze mną nie kontaktował a kurier nie odbiera. Cały dzień rozhebany ???????????????? -
-
~Justyna / 2021-05-25 14:19Ocena: 1.00 / 5
Nie mam w zwyczaju dawać negatywnych opinii ale kurier Dpd dziś przesadził ... chciałam otworzyć przy nim paczkę- stwierdził że „nie ma protokołu, to jest bez sensu, zmarnuje jego czas , bo on ma jeszcze dużo roboty ????
Inne firmy kurierskie jakoś potrafią być uprzejmi -
~1sad / 2021-05-25 13:21Ocena: 1.33 / 5
Paczka, po odbiorze przez kuriera, oczekuje w centrali 24h na dalsza droge -
~Barbara / 2021-05-25 12:44Ocena: 1.00 / 5
Kurier DPD jest nieuprzejmy. Firma nie przesyła informacji o godz. dostarczenia paczki.
Trzeba stracić cały dzień oczekując na kuriera.
Nie ma informacji również mailem .
-
~ssssssssssssssss / 2021-05-25 11:53Ocena: 1.00 / 5
paczka domnie nie doszła bo kurier nie zadzwonił i przyjechał i odjechał wrecz nie czekał ZaletySame minusyWadybrak informacj ze kurier przyjechał -
~Czytowazne / 2021-05-25 11:23Ocena: 1.00 / 5
SMS o treści "ustal bezpieczną dostawę z kurierem", tylko że nie podają nr do kuriera
Na stronie po wpisaniu swojego numeru można otrzymać nr do kuriera, ale ze nikt tego w systemie nie zaznacza w taki sposób też nie otrzymamy numeru do kuriera
Kurier nie może przekierować paczki? Kpina, oczywiście że może
"Przekieruj paczkę za pomocą kodu SMS" którego nie otrzymujemy
DPD kiedyś- SMS z numerem do kuriera, z kurierem zawsze dało się dogadać i nieraz ja mu szłam na rękę a nieraz on mi
DPD teraz-dno dnaZaletyBrakWadyCała ta firma jest wadą -
~Klaudia / 2021-05-25 10:58Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska. Zero kontaktu z kurierem. Na infolini traktują klientów jak śmieci. Masakra ZaletyBRAKWadyTraktowanie klientów, ceny, kontakt, czas dostawy -
~Małgorzata / 2021-05-25 10:37Ocena: 1.67 / 5
Nie polecam! Firma dla zdrowych i czasowych klientów. Kurier nie dostarcza przesyłki do domu tylko trąbi na ulicy. -
-
~Jakub / 2021-05-25 09:19Ocena: 4.67 / 5
Widzę ze tu wszystkie opinie negatywne, dla mnie akurat Pan Sebastian był bardzo uprzejmy, kontakt z kurierem jak najbardziej na plus, szybko, sprawnie i bardzo miło :) ZaletyCzas dostawy, dosłownie ekspresowo, dodatkowo Pan kurier bardzo uprzejmyWadyTym razem żadnych wad -
~Piotr / 2021-05-25 08:51Ocena: 4.00 / 5
Był dzisiaj kurier DPD. Chamski i arogancki. Miałem wrażenie, że przyjechał za karę. Nie chciał bym mieć więcej styczności z taką osobą. -
~Irma / 2021-05-24 18:58Ocena: 1.00 / 5
Totalnie nie polecam!!!!!!!
Jak można zgubić 2 paczki w ciągu tygodnia!!! No to już jest kpina. Nie polecam najgorsza firma kurierska -
~Agnieszka / 2021-05-24 16:01Ocena: 1.00 / 5
Dno totalne, najgorsza firma kurierska, a którą miałam do czynienia. Nie dostarczają przesyłek na czas, często przerzucają je pomiędzy swoimi oddziałami przez kilka dni. Infolinia w 100% nieprzydatna, codziennie piszą maila w mojej sprawie i nigdy nie dostają odpowiedzi, czy to od koordynatora regionu, czy magazynu centralnego, czy oddziału. Nigdy więcej nie skorzystam, o ile nie będę do tego zmuszona sytuacją. ZaletyBrakWadyIstnienie tej firmy to jedna wielka wada -
~Jura / 2021-05-24 15:49Ocena: 1.00 / 5
Oszuści do kwadratu. Paczki traktują jak śmieci. Nie radze reklamować bo i tak nie uznają. A procedura STRASZNIE SKOMPLIKOWANA. Nigdy z tą firmą. Tragedia ZaletyŻadneWadyNie, termitowo, bez żadnego szacunku dla towaru im powierzonego. -
~A / 2021-05-24 11:14Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska. Gubią przesyłki, dostarczają pod inny adres, wyjaśnienie sprawy to droga przez mękę. Płatna infolinia DPD - brak informacji na stronie o dodatkowych opłatach. Dzwonisz, żeby dowiedzieć się, co się stało z Twoja zagubioną paczką a oni naliczają dodatkową opłatę - najgorsza firma kurierska. Złodzieje. Zaletybrak zaletWadygubią przesyłki, mają bałagan, fatalna infolinia, która nie potrafi pomóc, a dolicza opłaty za połączenie. -
~Leon_ek / 2021-05-24 09:29Ocena: 1.00 / 5
Tragedia firma kurierska oferuja przekierowanie na inna godzine wybiera sie 16-18 a kurier przychodzi o 8:30. W czasie kontaktu telefonicznego okazuje sie ze to pic na wode, sciema totalna bo nie mozna wybrac godziny tylko tak dla zabawy bo i tak bedzie o innej porze. Zenada ZaletyBrakWadyWszystko -
~Robert / 2021-05-24 09:07Ocena: 2.33 / 5
Po otrzymaniu wiadomości SMS i na adres pocztowy o treści:
Cyt. "Drogi Odbiorco,
Dziś doręczamy Twoją paczkę 000000000000
Uzgodnij z kurierem najbezpieczniejszy dla Ciebie sposób dostawy.
Płać bezpiecznie kartą za pobranie u kuriera DPD.
Poinformuj Kuriera jeżeli przebywasz na kwarantannie.
Kurier Mateusz -
Prosimy o przygotowanie kwoty pobrania w wysokości 0000,00 PLN
Metoda płatności: karta lub gotówka"
Brak numeru do kuriera powoduję brak możliwości uszczegółowienia dostawy - wiec pozwoliłem sobie zadzwonić do DPD. Niestety najpierw przeprawy z jakimiś "botami". Podawany nr przesyłki nie zgadzają się z rzeczywistym. Dopiero po dłuższej chwili pani konsultantka odbiera - potwierdza brak numeru, nakazuje mi złożenie zlecenia odnalezienia nr kuriera i ponowny kontakt by ten numer mi przekazać. Sposób obsługi również nie należy ani do profesjonalnych ani do miłych.
W dzisiejszych czasach taki sposób obsługi należy omijać jak najszerszym łukiem. Nauczka - nie korzystać z tego dostawcy. -
-
~Jared / 2021-05-22 17:26Ocena: 1.00 / 5
Kurier DPD w Olkuszu nie odbiera telefonu, nie oddzwania, mimo naszej obecności przez cały czas w domu paczka nigdy do nas nie dotarła, została zwrócona do nadawcy jako odmowa przyjęcia. Dlatego:
Czas dostawy - nieskończoność - jedna gwiazdka
Obsługa - nawet nie ma co oceniać, kurier nie dostarcza paczek gabarytowych - odrazu je zwraca.
Cena/jakość - Każda cena za zerową jakość jest zawyżona. Co więcej zamawianie przez DPD to strata czasu oczekiwania na paczkę i zwrotu pieniędzy przez sprzedawcę.
Spróbowaliśmy drugi raz (inny towar, inny sprzedawca, ten sam kurier) - dokładnie to samo. TO NIE MOŻE BYĆ PRZYPADEK !!!
Na podstawie swojego doświadczenia odradzam korzystanie z DPD wszystkim, którzy mają paczki gabarytowe. Po mieście chodzi opinia, że DPD można zamawiać tylko jak jest za pobraniem - wtedy podobno dostarcza. -
~Maciek / 2021-05-22 13:02Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska na rynku. Przesyłki przekierowywane są bez kontaktu z klientem w miejsca oddalone o kilka kilometrów. Zdecydowanie odradzam. Zaletybrak -
~Lukasz / 2021-05-22 08:45Ocena: 1.33 / 5
Masakra , dlugo , a zeby sie cos dowiedziec to brak slow, automat nie wie o co chodzi , a konsultant nie powie nic bez numeru przesylki . Automat z numeru tel klepie formulke gdzie przesylka bez podania numeru przesylki a konsultant chce nr . Zenada, nie polecam , szkoda nerwow . WadyZla obsluga -
~Karol / 2021-05-21 20:53Ocena: 1.67 / 5
Paczka przyszła otwarta,mokra,przediurawiona.To ma być kurier?Masakra jakas. ZaletyBrakWadyWszystko
strona 418 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 416
- 417
- 418
- 419
- 420
- nastepna »
