Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12949 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~monika / 2021-07-14 13:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska, brak szacunku do klienta, mają go w dupie. Wartościowe paczki uszkodzone w transporcie, nie polecam!!!!
  • ~Anna / 2021-07-14 12:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego kuriera i nie polecam
  • ~Aga / 2021-07-14 12:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Po raz kolejny nie ma maila z informacją, nie ma telefonu od kuriera kiedy się go spodziewać, w systemie oczywiście kurier był i nikogo nie zastał - pracuję z domu ;) a paczka w punkcie odbioru na drugim końcu Warszawy :)))) gdyby nie telefon na infolinię nawet bym nie wiedziała, że paczka już jest
  • ~B2 / 2021-07-14 12:27
    Ocena: 2.33 / 5
    Rzucają paczkami nawet z naklejka fragile, niszczą towar, bo mają go w d..pie
  • ~Wiesław / 2021-07-14 11:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Złożyłem reklamację w dniu 7 maja, bo kurier nie dostarczył przesyłki. Do dziś nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
    Firma KRZAK !!!
    Zaletyniższa cena niż DHL ale gorsza obsługa
    Wadynie che im się dostarczać przesyłek, wymyślają, że nie ma takiego adresu
  • ~Xyz / 2021-07-14 10:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska nie polecam zamawiając przesyłkę z jednym dniem doręczenia czekam już 5 gdyż nikt nie raczy poinformować ze punkty odbioru są nieczynne bądź obsługa przebywa na urlopie. Po kontakcie z obsługa zaproponowano odebranie sobie paczki w głównym punkcie .. bądź zwrócenie się do nadawcy o zmianę adresu, lub przekierowanie paczki która i tak nie dojdzie na czas ponieważ czas realizacji mimo wszystko wyniesie około 2 dnii wiec z jednego dnia dostarczenia paczki robi się już 7.
    Jeśli komuś zależy na szybkiej dostawie nie polecam zdecydowanie DPD
    ZaletyŻadne
  • ~Mateusz / 2021-07-14 08:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska potrafią tylko brać kasę za przesyłkę A kurier mając nr telefonu do odbiorcy nie łaska jest zadzwonić i paczka wraca do nadawacy same problemy i nie przyjemności ....OMIJAJAC Z DALEKA
    ZaletyBrak
    WadySame wady
  • ~Anna / 2021-07-14 01:34
    Ocena: 1.33 / 5
    Wszyscy kierowcy na jakich trafiam chamy i prostak traktują klientów jak by pracowali za kare.... Do tęgi piraci drogowi kilka razy udało mi się uniknąć potrącenia a wczoraj zderzenia autami.... Masakra
    Zalety0000000000%
    WadyMax wad długo by pisać
  • ~rs / 2021-07-13 21:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno, dno i jeszcze raz DNO. Wysyłający paczkę napisał na paczce: NIE ZGINAĆ, NIE RZUCAĆ, OSTROŻNIE. PO OTWARCIU paczki okazało się, że owiewka do samochodu jest złamana a paczka była ZGINANA!!!! Czy w DPD pracują osoby, które znają język polski, czy rozumieją co znaczy wyraz OSTROZNIE. Dziadostwo i badziewie, nie polecam. Na moje szczęście wysyłający paczkę wyśle jeszcze raz złamaną część,. IGNORANCI Z DPD CZYTAJCIE CO PISZE SIĘ NA PACZKACH!!!!
  • ~Zł* / 2021-07-13 20:56
    Ocena: 1.67 / 5
    Wczoraj paczka była specjalnie przeze mnie przekierowana na pojutrze, kiedy będę w domu. Kurier przyjechał dzisiaj mimo przekierowania. Zadzwonił kiedy był*m w pracy. Po oddzwonieniu do niego powiedział, że paczka została dostarczona. Uwierzył*m, ponieważ ktoś z domowników był w mieszkaniu. Po przyjściu okazało się, że paczka nie została dostarczona.
    Zawracanie głowy, tylko człowieka w pracy dodatkowo stresują. I po co istnieje przekierowanie paczki jak i tak jest ignorowane?
    Wadyignorowanie przekierowania paczki
    nie dostarczenie paczki, pomimo obecności domownika, który mógł ją odebrać
    zakłamani kurierzy
  • ~Ana / 2021-07-13 20:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier stwierdził, że transakcja kartą została odrzucona, ale nie chciał nawet pokazać odmowy, nie mówiąc o wydrukowaniu. Wyrwał mi paczkę i zarządał gotówki.
  • ~tomek / 2021-07-13 20:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to tragedia.
    Czekałem na paczkę 3 dni, dzisiaj w czwartym dniu poinformowano mnie , ze mogę odebrać paczkę w punkcie.
    Nie było żadnego telefonu, żadnego SMS-a od kuriera.
    Podobno był 2 razy i nikogo nie zastał, co niestety nie jest zgodne z prawdą bo cały czas był ktoś obecny.
    Zaletyzero a nawet mniej niz zero
  • ~Realista / 2021-07-13 14:57
    Ocena: 3.00 / 5
    Miałem dziś otrzymać przesyłkę za pośrednictwem DPD. Wczoraj 0 14:42 otrzymałem z DPD sms-a z informacją o nr paczki oraz o możliwości jej przekierowania. Dołączony był kod sms. Skorzystałem z możliwości przekierowania na inny adres (w tym samym mieście). Dopisałem również prośbę o telefon do mnie, nie później niż pół godziny przed odbiorem. Dziś czekałem od rana, a telefonu nie otrzymałem. O 13:40 zadzwoniłem do DPD i otrzymałem nr do kuriera. Zadzwoniłem więc do kuriera i okazało się, że kurier jest pod starym adresem, a na nowy (zmieniony wczoraj) nie przyjedzie, gdyż nie jest to jego teren. Pojechałem więc pod ten adres i przesyłkę odebrałem. Na pytanie dlaczego nie zadzwonił do mnie wcześniej usłyszałem, że nie musiał a o zmianie adresu nie wiedział.
    Zaletybrak
    WadyBrak wcześniejszej informacji od kuriera do klienta o planowanym czasie doręczenia przesyłki.
    Brak przepływu informacji z centrum do kuriera o zmianie adresu doręczenia i wymogu poinformowania klienta o przybliżonym czasie doręczenia przesyłki.
  • ~Michał / 2021-07-13 14:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, same problemy, ale to co wydarzyło się w dniu pisania tej opinii przekreśliło ich. Paczka dotarła do miasta docelowego w piątek, nie mogłem odebrać, więc kurier wpisał "brak odbiorcy" (tutaj wszystko w porządku, moja wina). W poniedziałek widziałem kuriera przez okno na osiedlu, więc na spokojnie czekałem aż przyjdzie. I co? Odjechał z osiedla, a w systemie wpisał odmowę, paczka wróciła do nadawcy. Po telefonie na infolinię, konsultantka skontaktowała się z kurierem, który powiedział, że były 3 próby doręczenia i odesłał paczkę do nadawcy. Konsultantka też nieogarnięta, nie zorientowała się, że ją okłamuje bo wystarczy zerknąć w kalendarz, do systemu i nie ma możliwości, żeby były 3 próby doręczenia (nawet w systemie wpisana jest jedna próba + odmowa). Na pytanie co mogą z tym zrobić, odpowiedziała "nic, paczka wraca do nadawcy". Dramat, nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadyPodejście do klienta
  • ~Marzena / 2021-07-13 14:06
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurier masakra,zero kontaktu ,na moje zapytanie dlaczego nie dzwonił do mnie,odp. bo nie muszę, Pani mogła zadzwonić. Dzwoniąc na infolinię konsultant rozmawiał ze mną jak za karę. Najgorsza firma kurierska,najgorszy kontakt! Nigdy więcej!
  • ~Kacper / 2021-07-13 13:37
    Ocena: 2.00 / 5
    Już drugi raz mylą miejsce dostawy, raz dostarczyli do drugiego bloku w mojej miejscowości a teraz sami siebie przeszli bo dwa kilometry od mojego domu chcą dostarczyć. Inni kurierzy normalnie dostarczają mi do mieszkania paczki jak podam ten sam adres co podaje DPD.
    Zaletyw miare szybko dostarczają
    Wadydostaczają nie do tych miejsc do których się podaje
  • ~Saba / 2021-07-13 10:40
    Ocena: 2.67 / 5
    Rozłączyłaś się konsultantka lecz nie dała mi dojść do słowa i się
    ZaletySaba
  • ~Dariusz / 2021-07-13 07:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska klient czekał w domu gdzie nikt nawet nie dostarczył paczki (niby dwa razy była próba doręczenia) nie dzwonią do klienta czy jest w domu. Paczka wróciła się do mnie wyglądała jak z d..y wyciągnięta gdzie było oklejone uwaga szkło. Masakra nie polecam wysyłania ta firmą
  • ~Pioterek / 2021-07-12 17:46
    Ocena: 1.33 / 5
    Napiszę tylko tyle:Jak chcesz skorzystać z usług tego pseudokuriera to tylko przesyłki za pobraniem...inaczej totalnie mają wyj...ne.Dziękuję...pozdrawiam
    ZaletyNie znalazłem
    WadyMnóstwo
  • ~Marzena / 2021-07-12 16:43
    Ocena: 2.00 / 5
    Zero kultury osobistej kuriera. Wszystko działa pozytywnie w jedną stronę DPD!!!. Klient jest nazwany bezczelnym po upomniał się o swoje!!!!
    ZaletyCwaniactwo
    WadyBrak kultury osobistej kuriera
Dodaj własną opinię »