Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12947 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Gosia / 2022-03-15 22:24
    Ocena: 1.00 / 5
    3 paczki przekazane tego samego dnia w ręce pracownika DPD a w terminie dociera tylko jedna paczką
  • ~Klientka / 2022-03-15 21:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka niedostarczona pod wskazany w zamówieniu adres. Kurier poświadczył nieprawdę, że przesyłka została dostarczona. Okazało się, że przesyłkę wartą prawie 3 tys. zostawił pod drzwiami, bo "nikt nie otworzył". Brak kontaktu ze strony kuriera z odbiorcą paczki - nie odbiera połączeń, nie odpisuje na wiadomości. Reasumując" kłamstwo ws. rzekomego dostarczenia paczki oraz kradzież paczki, skoro nie wiadomo, gdzie ona jest. Sprawa w toku. Bardzo nieprzyjemny kontakt z obsługą klienta DPD.
  • ~PRZESYLKA NR.1000422403106U z dnia 15 0 / 2022-03-15 21:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie oddaje zamowionej przesylki tylko zwraca do wysylajacego,jako nie ODEBRANA .PARANOJA OMIJAC SZEROKIM LUKIEM TAKICH KURIEROW
  • ~Adam / 2022-03-15 21:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Kpina. Od dwóch dni kurier jedzie i nie może dojechać. 8 rozmów telefonicznych, po każdej ma być za 10 min i tak mija trzecie dzień, a kuriera nie ma. Chamstwo i brak profesjonalizmu.
  • ~werna / 2022-03-15 17:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Na nieszczęście zamawiałam kilka razy usługę dostarczenia do DOMU i nigdy kuriera nie zobaczyłam. Dzwoni, że będzie za minutę i to jedyna możliwość odbioru, najchętniej zostawia przesyłki u fryzjera. Może miałam pecha ale trafiłam na nieprzyjemnego typa (kurier Krystian, pomorskie), ironiczny, niekulturalny, na pytanie czy może być później np. ok 16, odpowiada, że o tej porze to on chce już być w domu.
    Wadynie dostarczają paczek do domu
  • ~Kanar / 2022-03-15 13:54
    Ocena: 1.00 / 5
    PO RA ŻKA !!!!!!!!!!
    Paczka miała zostać doręczona w piątek,
    Aktualnie wtorek, godzina 13:50 ( na 14 do pracy) paczki dalej nie ma, sęk w tym, że od poniedziałku rano stoi w mieście obok, obsługujący infolinie tłumaczy ze nie było miejsca na pace…
  • ~Klient / 2022-03-15 11:18
    Ocena: 1.00 / 5
    TRAGEDIA. Będąc w domu czytasz maila,ze Cie nie było i paczka niedostarczona (zero telefonu czy pukania do drzwi).
    Na paczki czeka się po kilka dni, dostajesz je w stanie wyciągniętym psu z gardła. Obrzydlistwo
    ZaletyBrak
  • ~Normalny / 2022-03-15 10:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszuści działający ponad ustawą zasłaniając się ich regulaminem. Mała miejscowość możliwość doręczenia tylko 10-11 czyli w godzinach pracy klientów. Sam mogę odebrać w odległości 60 km. Każą z maską zasuwać przez całe miasto (przywiozą do pracy). Racjonalne rozwiązanie pobranie w pracy zapłaty i pozostawienie przesyłki w miejscu zamieszkania. Odległość około 2 km. na infolinii rozłączają się nie mając sensownego rozwiązania. Reklamacje, skargi, szkoda czasu.
    Zaletybrak
    Wadyklienta mają w dużym poszanowaniu
  • ~Basia / 2022-03-14 17:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałam nieprzyjemność. Dzwoni do mnie kurier z zapytaniem ( akcent zaciągający ) czy jest ktoś w domu. Super, tak powinien. MaM pewność, że jest gdzieś w pobliżu. Mówię Panu kurierowi, że będę za 30 min. Pana kurier mówi OK, po czym za 5min dostaję mail, że przesyłka niedoręczona, bo odbiorcy nie zastał. To po jakie licho dzwonił? Byłam za 15 min w domu z nadzieją, że jednak dostarczy. Nie, dostałam wiadomość, że przesyłka umieszczona w pickup. Jestem chora, do automatu nie pójde, DLATEGO TEZ ZAMAWIAŁAM KURIERA, żeby dostrczył pod adres. Dzwonie na infolinie, konsultantka zapewnia, że w następny dzień roboczy paczka będzie pod adresem. I co? I wielkie nic, paczka nada lezy sobie a pickup. Dodam, że w budynku w którym mieszkam jest portiernia, więc jak pan kurier był pod adresem (?) mógł zostawić w portieni. Przecież wcześniej, przy innej dostawie, jak byłam w domu, to kurier dzwonił ( też zaciągający akcent) czy może zostawić na portierni. Dlaczego? Co prawda 4 piętro, ale jest winda. Ale widocznie kurierowi i tak było ciężko. To jak w domu byłam. Za to jak mnie nie było, jakos na portierni nie zostawił. NIGDY WIĘCEJ DPD!
  • ~Zigu / 2022-03-14 17:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam , przekierowałem paczkę do odbioru pickup po czym kurier przyjechał do domu z paczką i nie mógł jej wydać. Paczka została odesłana spowroten do sortowni... Oczywiście czas oczekiwania się wydłużył.Bardzo możliwe ,że kurier chciał przekazać mi tą wiadomość osobiście.
  • ~kasia / 2022-03-14 14:11
    Ocena: 1.00 / 5
    tragedia i wyłudzanie pieniędzy. nigdy więcej z nich nie skorzystam
  • ~ktosnapewno / 2022-03-14 13:59
    Ocena: 4.00 / 5
    Pan z dpd nas przepuścił na pasach <33
    za co bardzo Panu dziekujemy i go wielbimy. MILEGO DNIA
  • ~ktosnapewno / 2022-03-14 13:59
    Ocena: 4.00 / 5
    Pan z dpd nas przepuścił na pasach <33
    za co bardzo Panu dziekujemy i go wielbimy. MILEGO DNIA
  • ~buahaha / 2022-03-14 11:48
    Ocena: 2.00 / 5
    Nie korzystam jak nie muszę, kompletne dno.
    Paczki uszkodzone, czasami dostarczane pod zły adres. Bez informacji o której choćby w przybliżeniu będzie kurier
    ZaletySzybkość
    Wadypowiadomienia, obsługa paczek (ewidentnie rzucane i gniecione), godziny dostarczania paczek
  • ~Natalia / 2022-03-13 11:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Edit :Nie zdziwię się ,jeśli w końcu ktoś się weźmie w telewizji za temat szanownego DPD.
    ZaletyBrak
    WadyZa mało miejsca by wymienić wszystkie...
  • ~Natalia / 2022-03-13 11:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Dla mnie po ostatniej ignorancji kuriera firma DPD już nie istnieje.Podczas zakupòw internetowych wybieram dostawę Pocztą Polską lub kurierem UPS (dotychczas się nie zawiodłam).Zawsze za pobraniem .Nie warto się denerwować DPD,w dodatku za własne pieniądze...
    ZaletyBrak
    WadyNie starczyłoby miejsca tutaj ...
  • ~Tomek / 2022-03-12 10:42
    Ocena: 2.33 / 5
    Przekierowalem paczkę na adres mojej babci ,bo sam nie mogłem odebrać i żałuję ,bo powiedział bym kurierowi co o nim myślę. Przyjechał wściekły jak robił to za karę z pretensjami do mojej babci ,że taki gabaryt paczki "zderzak samochodu", że co ona sobie myśli itp. Na pewno nie skorzystam więcej z DPD
    ZaletyZaletą jest jedynie to, że z jednodniowym opóźnieniem w końcu paczka dotarła a było to bardzo pilne
    WadyKurier zachowuje się jak panicz ,który chciałby dostawać pieniądze za to, że po prostu jest
  • ~Niezadowolony klient / 2022-03-12 10:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka zmówiona 6 marca, miała być dostarczona 9 jest 12. 03 a paczki nie ma. Żadnego kontaktu, żadnych sms czy maili o dostawie totalne olanie klienta... Jedynie bot informuje że paczka zwrócona do nadawcy.. Niech to szlag!!!
    ZaletyŻadnych
    WadyBrak szacunku do klienta, trudny kontakt na infolinii jakiś głupi BOT... Brak jakiegokolwiek kontaktu i informacji o 0aczcie czy dostawie
  • ~Okłamana / 2022-03-11 22:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Czy nie uważają państwo, że dpd przyzwalając na takie zachowania swoich kurierów nabija celowo dodatkowo koszty klientom za zwroty? Może czas najwyższy na pozew zbiorowy, bo każdy z nas się tylko denerwuje, gdyż wie, że to zbyt małe kwoty, żeby coś zdziałać i sprawa pozostaje dla nich bezkarna …, a przecież te wszystkie kłamstwa kurierów, którzy nie starają się dostarczyć przesyłek nabijają kabzę dpd i im samym , a to chyba w dużej skali zgłoszeń to już przestępstwo
    ZaletyOperatywność kosztem innych
    WadyBrak uczciwości i rzetelności, brak kontaktu, arogancja, infolinia chroni swoich kurierów, szkoda czasu na pojedyncze reklamacje
  • ~Klientka / 2022-03-11 22:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma przewozowa, kurier Kamil obsługujący Górki Wielkie o przesyłce informuje dopiero minutę przed przyjazdem SMS , po czym nie przyjeżdża wcale. Czekałam, poinformowałam telefonicznie, ze tylko 10 minut nie siedzę w 1 pomieszczeniu-chyba mam prawo, to kurier ma się dostosować ! (praca), a on stwierdził, ze nie będzie czekać,..skłamał, że błędny adres , przejeżdżał koło budynku, ale ani nie dzwonił a dopiero po fakcje /znaczy mojej interwencji napisał, ze spodziewał się , ze będzie problem z odbiorem dlatego pod inny adres pojechał ,…a mnie co ? -Pominął zasłaniając się gps ?…, w budynku go nikt nie widział . Obowiązkiem kuriera jest dobry kontakt, a nie tylko jazda wozem i nabijanie pieniędzy sobie za kilkakrotne doręczenia i dpd za zwroty …kilka osób jest w stanie to potwierdzić, mam SMS z tym kurierem i jestem w szoku, że dpd z infolinii daje mu wiarę i go broni …czysty zysk kosztem klientów
    ZaletyPotrafi cwanie podwoić koszty własnego zysku i zysku dpd poprzez trzykrotne wysyłki jednej przesyłki.
    WadyKurier nieodpowiedzialny, kłamie , kontakt beznadziejny, ciężko się porozumieć
Dodaj własną opinię »