WadyWszystko
strona 344 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 342
- 343
- 344
- 345
- 346
- nastepna »
-
~Adrian / 2019-12-07 11:08Ocena: 1.00 / 5
BEZNADZIEJA, ABY SIĘ SKONtaKtOWAĆ Z INFOLINIĄ NIC NIE DA SIĘ ZROBIC! -
-
~Taube / 2019-12-07 10:53Ocena: 1.00 / 5
Oczywiście, jak w przypadku innych tu osób dostałam dziś smsa że w skrzynce czeka mnie awizo, a paczka w najbliższym punkcie na stacji benzynowej. Oczywiście byłam w domu, kurier nawet nie próbował się skontaktować. To naprawdę jakiś żart, że pomimo tylu negatywnych opinii w internecie na temat DHL, wiele serwisów wciąż z nimi współpracuje przy dostarczaniu paczek. To kpina, bo to już nie pierwszy raz. ZaletyBrakWadyDługi czas oczekiwania, brak dostarczania do domu -
~Blind / 2019-12-07 08:50Ocena: 1.00 / 5
Kurier sam wykonał zwrot paczki do zalando nie kontaktując się z odbiorcą. ZaletyBrak -
~Zła / 2019-12-07 03:07Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie podjeżdza pod dom, jedynie dzwoni, że niby był i informuje, że awizuje przesyłkę. (Kuriera nie było, byłam w domu i nawet odebrałam w tym czasie przesyłkę od DPD. Kurier DHL przerywa połączenie w trakcie rozmowy, następnie nie odbiera i blokuje numer klienta. Interweniuje w ciągu 10 minut od jego niby wizyty, a w sklepue dowiaduję się że awizował przesyłkę już kilka godzin wcześniej...
Z kurierami tej firmy jest zawsze problem. Zarudniają byle kogo!ZaletyBrakWadyZachowanie kierowców, niszczenie przesyłek po zwróceniu im uwagi. Brak kontaktu z kierowcą. -
~kasia / 2019-12-06 22:41Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to dno , mam nadzieję ze niedługo upadnie !!!!! Żenada totalna , nikomu nie polecam !!!!! ZaletyzeroWadymilion -
~Monika / 2019-12-06 21:42Ocena: 1.00 / 5
Kupiłam telewizor, dostawę umówiłam na piątek i wzięłam na ten dzień urlop aby spokojnie odebrać paczkę i mieć czas na zamontowanie sprzętu przez weekend. Oczywiście żadnej informacji o czasie dostawy, na monitorowaniu dopiero sprawdziłam, że między 16 a 16 (po co więc brałam urlop). Czekałam do 18 i znów sprawdziłam monitorowanie. Okazało się, że kurier nikogo nie zastał!!! Zadzwoniłam na infolinię i po ok. 15 minutach oczekiwania dowiedziałam sie, że kurier nie dojechał, bo miał awarię i przesyłka zostanie dostarczona w poniedziałek! Ale w jakich godzinach? Znów brać urlop? I oczywićie po 21 dostałam maila, że przesyłka zostanie dostarczona dziś między 16 a 18... Smiać się czy płakać??? ZaletyNie maWadyBrak informacji, brak kontaktu do kuriera -
~aret / 2019-12-06 20:47Ocena: 1.00 / 5
Odradzam. Standardowo - kurier, był ale nikogo nie zastał. Mail o czasie dostawy przyszedł 4 godziny po terminie. Dostawa miała być 8 - 10 a maila o tym przysłali przed 14... Zaletyżadnych -
~Niezadowolony / 2019-12-06 19:48Ocena: 1.00 / 5
Od 4 dni sprawdzam śledzenie przesyłki i codziennie pojawia się że kurier próbował dostarczyć przesyłki ale nikogo nie zastał. Od 4 dni nie wychodzę z domu, więc jest to bezszczelne kłamstwo. Stanowczo odradzam ZaletyBrakWadyWyłącznie -
-
~Jurek / 2019-12-06 19:42Ocena: 1.00 / 5
Chyba najgorszy przewoźnik. Dwa razy podaje nieprawdziwy termin dostawy a przesyłki jak nie było tak nie ma. Ciekawe ile jeszcze razy wyślą SMS o dostawie. WadyDługi czas dostawy, nieprawdziwe informacje o terminie dostawy. -
~Leya / 2019-12-06 19:09Ocena: 1.00 / 5
Nie terminowe dostawy. Żeby się dodzwonić graniczy z cudem. Brak profesjonalizmu i stawianie klientów na ostatnim miejscu. -
~Anna / 2019-12-06 17:48Ocena: 1.00 / 5
Zamówiony Prezent na Święta został zostawiony tak o w Biedronce nie została dokonana nawet próba dostarczenia kontaktu do kuriera nie mam bo się nawet ze mną nie kontaktował a infolinia DHLu jest taka ze ewentualnie mogę porozmawiać z botem nie polecam od dziś wybieram konkurencje pluje na taką firmę! ZaletybrakWadywszystko -
~ZW / 2019-12-06 16:53Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy nie przyjeżdżają na adres i kłamią że adres błędny lub że nikogo nie zastano. Każda interwencja nic nie daje i klient sobie czeka. Olewaja klienta szczególnie jeśli paczka nadana jest jako ekonomiczna. -
~Gośka / 2019-12-06 16:25Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to jakaś kpina! Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek ją wybiera! Paczki wędrują z punktu do punktu, żeby to było raz to nic bym nie powiedziała, bo wiadomo zdarzyć się może każdemu, jesteśmy ludźmi, ale tutaj to jest nagminne. Czekasz w domu całymi dniami bo przyjedzie, oj nic bardziej mylnego! Nigdy na czas! ZaletyBrak -
~Kamil Kutz / 2019-12-06 16:24Ocena: 1.00 / 5
W dniu 3.12.2019r. o 8,40 nadałem paczkę do Holandii dziś jest 6.12.2019r. godz. 16,00 i paczka nadaj jest w sortowni w Głuchowie. To skandal do zwykła paczka "wołami" doszłaby szybciej. Po wielu problemach dodzwoniłem się do biura obsługi i tam miła Pani poinformowała mnie że nie gwarantują dostawy szybciej niż za 4 - 6 dni. To ma być firma kurierska to jakaś kpina. Pierwszy i ostatni raz korzystam z DHL-u. ZaletyżadneWadysame wady, brak miejsca by wszystkie je wymienić -
~Gośka / 2019-12-06 16:24Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to jakaś kpina! Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek ją wybiera! Paczki wędrują z punktu do punktu, żeby to było raz to nic bym nie powiedziała, bo wiadomo zdarzyć się może każdemu, jesteśmy ludźmi, ale tutaj to jest nagminne. Czekasz w domu cały i dniami bo przyjedzie, oj nic bardziej mylnego! Nigdy na czas! ZaletyBrak -
~Wqrwiony / 2019-12-06 16:13Ocena: 1.00 / 5
Jest to najgorsza firma kurierska jaką spotkałem. Kurierzy nie odpierają telefonu, nie podejmują próby kontaktu z adresatem. Brak infolinii ZaletyBrakWadyBrak kontaktu, brak możliwości złożenia reklamacji, brak możliwości porozmawiania z człowiekiem, tylko automat -
-
~Bogusław / 2019-12-06 15:52Ocena: 1.67 / 5
Kurierzy tu w słupsku to normalnie chamy kłamcy jakaś patologia!skąd oni ich biorą!ten dhl jest gówno warty jacy kurierzy takie kierownictwo ZaletyBrakWadyJ/w -
~Romek / 2019-12-06 15:12Ocena: 1.33 / 5
Czekam od tygodnia na 4 paczki, codziennie informacja ze dziś będą dostarczone. Żenada. Najgorsza firma 2019. NIE POLECAM !!!! ZaletyżadneWadyżadne -
~truskawka / 2019-12-06 14:38Ocena: 1.00 / 5
Firma robi sobie kpiny z klientów.Przesłki bez przerwy zmieniają swój status. Ja osobiście już 5 razy byłam informowana, że dzisiaj to przesłka na pewno już będzie. I co oczywiście nie ma i nie będzie.Reklamacje na infolinii nie odnoszą żadnych skutków. Śledzenie przesyłki to fikcja. Według mnie to najgorsza firma kurierska.Nikomu nie polecam. ZaletyżadneWadywszystkie możliwe -
~Marta / 2019-12-06 13:54Ocena: 1.00 / 5
Paczki leżą po kilka dni w magazynie, kontakt z Panią która odebrała tel zostawia wiele do życzenia
strona 344 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 342
- 343
- 344
- 345
- 346
- nastepna »
