strona 335 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 333
- 334
- 335
- 336
- 337
- nastepna »
-
~Tomasz / 2019-12-31 14:57Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, nikomu nie polecam. Nie dostarczają przesyłek!!!! -
-
~Marcin / 2019-12-31 14:33Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska na rynku. Zamówiłem dwie paczki z dostawą do domu i żadna nie dotarła. Wszystkie zostały zostawione w punktach odbiory. Nikt nawet nie zadzwonił. Zapłaciłem A i tak musiąłem jechać i odbierać sam. Dno totalne i nie polecę nigdy tej firmy nikomu. ZaletyBrakWadyNie dostarczanie przesyłek,brak komunikacji z klientem, brak pomocy w centrum obsługi klienta, dno -
~Parker / 2019-12-31 14:29Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dostarcza paczek. Mimo że byłem cały dzień w domu w śledzeniu napisano że nikogo nie było !!! ZaletyBrakWadySame wady -
~Business & Sales Trainer / 2019-12-31 14:08Ocena: 1.00 / 5
Dramat ! Najbardziej skurwi@ła i szm@ciarska instytucja. Kłamią, nie dotrzymują terminów, są nierzetelni. Niniejsza opinia nie dotyczy kurierów lecz skuwi@łych procesów, łańcucha dostaw i pracowników infolinii. Tu nie ma opcji nawet na jedną gwiazdkę. Poziom mułu i dno. ZaletyBrak, próbowałem znaleźć jakiekolwiek lecz niestety nawet cienia szansy czy światełka w tunelu...WadyCustomer service, infolinia, kłamstwo, wprowadzanie w błąd -
~Z Małkowa / 2019-12-31 13:53Ocena: 1.00 / 5
Co za dramat! Nie będę się powtarzać, bo już tyle o tym badziewiu napisano. Dlaczego nie można skontaktować się z kierownictwem? Kto stoi za tą koszmarną firmą? Czy ktoś nią zarządza? Dlaczego kurierzy ciągle tam pracują, skoro nie chce im się dowieźć paczki? Nie korzystać z dhl pod żadnym pozorem!!!!!!! Zaletynie maWadynieterminowość, kłamliwość, lenistwo, brak rzeczowego kontaktu, niewiedza, badziew -
~Luck / 2019-12-31 13:11Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy regularnie kłamią, że nie zastali odbiorcy w domu i zostawiają paczkę w punkcie odbioru. Rozmowy z konsultantami z infolinii to strata czasu i pieniędzy - stają murem za kłamliwymi kurierami.
Ich sposób na sprawdzenia, że kurier rzekomo był pod wskazanym adresem odbioru, to zapis z GPS...To jakaś kpina !
Kurierzy zatrzymują się przed osiedlem, stoją kilka minut w zależności od ilości paczek (relacje ochroniarzy), po czym grzeją do punktu odbioru...
Najgorsza firma kurierska na rynku, omijajcie szerokim łukiem !
-
~Pick / 2019-12-31 13:10Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza, najgorsza firma kurierska. Nigdy już nie skorzystam z ich usług. Czekam od 11 grudnia, paczka najpierw zagineła, potem niby miała być dostarczona dzisiaj do 12, o 13 dzwonię, kurier już na bazie i że nie dostarczy, bo już kończą pracę. Jak mniemam paczka z takim opóźnieniem winna mieć priorytet? Koniec końców prezent na Święta, zamawiany z odpowiednim wyprzedzeniem nie dotarł w kończącym się roku. Osoby, które chcą zaoszczędzić czas, zdrowie i nerwy zachęcam do skorzystania z innych firm. -
~Karolina / 2019-12-31 12:59Ocena: 2.33 / 5
Błędne informowanie klienta o terminie dostarczenia przesyłki. Miałam otrzymać ją wczoraj tj 30.12. (taką informację dostałam 28.12) a dziś po telefonie na infolinię dowiaduję się, ze paczka jest nadal w sortowni.... wtf Wadyczas dostarczania paczek -
-
~Niezadowolony klient / 2019-12-31 12:56Ocena: 2.33 / 5
Kurierzy DHL powinni najpierw podejmować próby dostarczenia paczek, a dopiero później je awizować.
Mimo przebywania w domu nagle dostaję maila z awizo, bo kurier mnie rzekomo nie zastał.
Dodatkowo kwestia jakiejkolwiek infolinii dla klientów... infolinii brak, numerów telefonu do DHL ze świecą szukać, a jak juz człowiek znajdzie to i tak nie ma tam żywej osoby zeby porozmawiać tylko na wszystko automat.
Najgorsza firma kurierska z jaką się spotkałam już niestety po raz kolejny. Jak tylko bęďę miała możliwość wybiorę inna firmę do dostarczenia przesyłki.
Gorąco odradzam.ZaletyBrak -
~Katarzyna / 2019-12-31 12:38Ocena: 1.33 / 5
Nie rozumiem w jakim celu firma kurierska wymaga podania numeru telefonu skoro kurier go nie może użyć, a klient nie może skorzystać z numeru do kuriera, celem komunikacji. Kurier rzekomo podejmuje próbę doręczenia paczki i po 5 minutach, po skontaktowaniu się z działem obsługi, ten znajduje się już w innej miejscowości oddalonej o 20 km od tej, w której klienta czeka na paczkę. Dziwne. -
~K / 2019-12-31 12:19Ocena: 1.00 / 5
TOTALNE DNO.Paczki nigdy nie zostają dostarczane pod wyznaczony adres. Nie polecam ZaletyBrak -
~Ania / 2019-12-31 10:48Ocena: 1.00 / 5
Paczki nie są dostarczane, tylko otrzymuje się informacje o tym, że nikogo nie zastano w domu, a potem trzeba odbierać z punktu. Paczka miała być dostarczona w godzinach 10-12. Kurier nie pojawił się pod wskazanym adresem. ZaletybrakWadyprzesyłka nie dostarczona pod wskazany adres. -
~Eliza / 2019-12-30 20:29Ocena: 1.00 / 5
DHL najgorsza firma kurierska ????????????♀️ nie polecam nigdy już nie skorzystam z ich usług !!! Obsługa to żart, kierowcy decydują czy odbiorą przesyłkę, mówiąc ze byli na miejscu jednak nikogo nie było.
Osoby pracujące w biurze - totalny brak kompetencji nie wiem od czego tam są, lecz na pewno nie od udzielenia pomocy klientowi, nie pozdrawiamZaletyZero -
~Klient / 2019-12-30 17:46Ocena: 1.33 / 5
Odradzam korzystanie z dhl brak słów trgedia kurierzy to jakieś bydło prostactwo i dno społeczne ZaletyBrakWadyOdbiór przesyłek patologia -
~Pankracy / 2019-12-30 16:14Ocena: 1.00 / 5
Odradzam wszystkim korzystania z usług DHL - paczki nie są dostarczane, tylko otrzymuje się informacje o tym, że nikogo nie zastano w domu, a potem trzeba odbierać z punktu. A przecież nie o to chodzi w usłudze kurierskiej. Dochodzenie swoich prac spotyka się ze ścianą. -
~Kapi / 2019-12-30 15:09Ocena: 1.67 / 5
Niema paczek na czas określony
Czekam już kilka dni paczka miała przyjść wcześniej miała być we wtorek w tamtym tygodniu jest nowy tydzień poniedziałekZaletyBrakWadyNie wyrabianie się na czas. -
-
~BB / 2019-12-30 14:46Ocena: 1.00 / 5
Kompletna porażka. Paczka wyslana z Niemiec, nikt jej nie dostarczył, nikt nie zostawił wiadomości że w ogole ktoś próbowal tę paczkę dostarczyć, nic!! A paczka wróciła do Niemiec jako niedostarczona. W informacji na moją reklamację otrzymalam informację, że próbowano dostarczyć paczkę 2 razy, bezskutecznie. Tylko że mój zięc mial złamaną noge i nigdzie się w tym czasie z domu nie ruszal a paczki nikt nie probowal nawet dostarczyc. Paczka wazyła ponad 8 kg i to był powod dlaczego jej nie dostarczono. Kurierowi nie chciało się jej tachać na 3 piętro, ale opłatę za przesyłkę tak ciężkiej paczki przyjęli i to chętnie. Nigdy więcej DHL! Strata czasu i pieniędzy.
-
~Ewuu / 2019-12-30 13:36Ocena: 1.00 / 5
Paczka miała być dostarczona w godzinach 12-14, czekając od rana, po godzinie 12 dostałam wiadomość, że została przekazana do punktu DHL servicepoint po nieskutecznej próbie doręczenia. Ja się pytam czy ten kurier w ogóle podjechał pod mój adres czy od razu pojechał do żabki? Zero szacunku do drugiego człowieka. Zaletyzero zaletWadyTa firma to WIELKA wada. -
~Renia / 2019-12-30 09:17Ocena: 2.00 / 5
Właśnie kurier odwrócił się na pięcie zdenerwowany ponieważ za paczkę mam do zapłacenia 220zł a dałam mu 300zł.!!!!!!!nie miał wydać. To w końcu komu ma zależeć na dowozie paczek mi czy firmie DHL!!! -
~Odbiorca / 2019-12-29 10:55Ocena: 1.00 / 5
Totalne dno, brak szacunku do klijenta,
Kurier wali w .uja jak moze leser i tyle
Paczki ktore ma dostarczyć do odbiorcy zostawia w punkcie odbioru w żabce w tym przypadku jak sie tlumaczyl dla ekspedientki nikogo nie było w domu ..prosto w oczy kłamie pomijam fakt że paczka miala dojść 3 dni wczesniej
Brak kontaktu telefonicznego z czlowiekiem
Kurierzy nadają się ale do roznoszenia (nie mylić z rozwozeniem chyba ze taczką na kwadratowym kole) ulotek !!!ZaletyNo bez przesady ludzie jakie zalety
ŻalWadyWszystkie mozliwe
strona 335 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 333
- 334
- 335
- 336
- 337
- nastepna »
