Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4130 opinii

1.27 / 5

  • Parametry
    1.00
  • Cena
    1.54
  • Obsługa klienta
    1.38
  • Niezawodność
    1.50
  • Obsługa i reklamacje
    1.17
  • Oferta
    1.37
  • Cena/Jakość
    1.25
  • Czas dostawy
    1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~J4801 / 2022-06-02 20:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie zostawiają awizo. Nie dzwonią. Ostrowska do nadawcy.
    ZaletyŻadne
    WadyNie dostarczają
  • ~J4801 / 2022-06-05 21:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie używają telefonów. Nie zostawiają awizo. Odsyłają natychmiast. Chamstwo!
    ZaletyBrak
    WadyBrak dostawy
  • ~ja / 2021-03-12 11:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Szybka, niezawodna dostawa to bzdura ,żenada .
    Siedem dni czekam już na odprawę celną i to ma być szybka obsługa .
    Nie polecam dziadostwo a nie kurier.
    Zaletybrak
    Wadydziadostwo
  • ~Ja / 2021-08-02 18:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy serwis z jakiego korzystalam. 3 razy zmieniona data doreczenia. Wkoncu paczka miala byc doreczona w danym dniu ale oczywiscie nie byla. Po dodzwonieniu sie do obslugi klienta okazuje sie ze paczka jest dopiero na jakims magazynie I nie wiadomo kiedy bedzie doreczona. Nie traccie pieniedzy nerwow I czasu. Beznadziejny serwis nigdy wiecej.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko od poczatku do konca
  • ~Ja / 2021-11-07 20:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Dziadostwo straszne. Omijajcie z daleka ta firme. Zlodzieje i tyle. Skoro sie placi za list prawie 100 zl a list ginie i robia wszystko aby sie wywinac to istnieje jwdno okreslenie dla tej firmy
    Zlodzieje
    ZaletyZadne
    WadySame
  • ~ja / 2022-05-24 12:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Jezdza jak wariaci dzisiaj wnet by do wypadku doprowadzil bo sciol zakret.Nastepnym razem zglosze na Policje.
  • ~Ja / 2022-10-08 17:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska jaka istnieje.paczki giną na drugi dzień nikt nie wie w tej firmie gdzie jest paczka
    ZaletyBrakzalet
    WadyGinące paczki
  • ~Ja / 2022-10-19 08:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadzieja,dni dna najgorsza firma jaka istnieje na rynku zgubili paczkę i od trzech tygodni cisza
    ZaletyNie ma żadnych zalet
    WadySame wady
  • ~Ja / 2022-10-20 09:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma krzak ,tragedia tezy tygodnie i nawet sami nie wiedzą gdzie jest paczka
    ZaletyNie ma zalet
    WadyNic nie działa w tej firmie
  • ~Ja / 2022-10-21 17:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadzieja paczka zaginęła odrazu po nadaniu numeru od trzech tygodni nie mogą jej znaleźć albo nic z tym nie robią nie polecam tej firmy najgorsza jaka istnieje
    ZaletyNie ma zalet
    WadyPaczki giną odrazu po nadaniu
  • ~Ja / 2022-10-24 10:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Kaszana a nie firma kurierska złodzieje i nieudaczniki
    ZaletyNie ma zalet
    WadyWadę mają jedną nazywa się UPS
  • ~Ja / 2022-10-27 11:47
    Ocena: 1.00 / 5
    UPS-Utrars Paczki Szybko tyle znaczy ta firma gubią bać też kradną paczki i w dupie mają że ty czekasz na nią
    ZaletyNie ma
    WadyJedna duża wada nazywa się UPS
  • ~Ja / 2023-01-04 07:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Gówno w dupie chlupie. Kurier se postanowił nie dostarczyć paczki i miał wy*ebane ????
    ZaletyNie ma
    WadyWszystko
  • ~Ja / 2023-01-05 09:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska.Nigdy więcej . Czas realizacji zamówienia to 3 tygodnie
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~ja / 2023-01-13 17:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Wysłane w poniedziałek, dziś piątek, napisali że nikogo nie było w domu, zero kontaktu, szkoda że cały czas jesteśmy.....
    Zaletybrak
    Wadysame
  • ~jaa / 2020-05-21 12:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Po raz kolejny poniżej jakiekolwiek poziomu. Nawet myślę, że sprawa sprawa nadaje się gdzieś wyżej.. jak można w trakcie dostawy zmienić ot tak sobie po prostu numer paczki i w dodatku nie informować o tym klienta??? który poszukuje jej i się niepokoi. Ta firma to dno, jakie jeszcze nie widziałam na rynku. NIE POLECAM!!!!!!
  • ~jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa / 2021-04-07 16:15
    Ocena: 1.00 / 5
    fatalna obsługa, brak kontaktu i od razu odznaczona informacja o wyprowadzeniu się klienta
  • ~Jacek / 2019-03-28 14:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna Firma Kurierska DZIADOSTWO. Po raz kolejny Kurier odwala robotę i przesyłka wraca do nadawcy.
    ZaletyBRAK
    WadyBeznadziejna obsługa klienta i dostarczanie przesyłek.
  • ~Jacek / 2019-08-14 21:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Kompletne zero, pozostawienie przesyłki w punkcie, potem ustalenie ponownego doręczenia i paczka ląduje na drugim końcu miasta pod innym adresem,.... Schizofrenia totalna...
    ZaletyZero
    WadyDno
  • ~Jacek / 2019-09-30 15:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszustwo i chamstwo . Przy wysłaniu paczki wybierasz przedział czasowy w którym kurier ma odebrać paczkę z domu ( opcja dodatkowo płatna ) , a 5 minut przed upływem czasu w którym powinien dokonać się odbiór paczki , dzwonią z pretensjami ze kurier nie odbiera w tym przedziale czasowym z tego Miasta . Pytam się to po co w formularzu mam możliwość wyboru tego okna czasowego ????????. Oczywiście jak się nie podoba ze kurier będzie później mogę zrezygnować z ich usług albo zadzwonić na infolinie i złożyć reklamacje , wiec dzwonię żeby ktoś mi powiedział o co tu chodzi . Noni po 20 minutach na infolini przechodzeniu przez głupie pytania i wybory opcji Wkoncu ktoś odbiera . No i Pani która obdarowala mnie swoim czasem , z pretensja mówi ze nie widzi problemu w tym ze kierowca zamiast między 8-12 będzie pomiędzy 15-18 . Przecież zostałem poinformowany ze nie jeżdżą w tych godzinach , to się kurw. pytam jej grzecznie , Dlaczego na stronie jest możliwość wybrania tego przedziału czasowego ?? A ona ze to tylko planowany czas odebrania i nie jest zobowiązujący ????‍♂️????‍♂️ .
    Miałem doczynienia z firma UPS ale w Irlandii i Anglii i tam ta firma znaczy naprawdę wiele , rzetelność , miła obsługa i terminowość . Jeśli masz okienko czasowe w którym kurier ma do ciebie dotrzeć lub odebrać od ciebie paczkę to nawet jeśli będzie apokalipsa on do ciebie dojedzie w wyznaczonym czasie . No ale oczywiście ze u nich tez się zdarzają spóźnienia , ale za spóźnieniem idzie anulowanie kosztów wysyłki a nawet zadość uczynienie . Bo tam wiedza jak ceny jest czas klijenta . Czego nie można powiedzieć o polskim oddziale , mam nadzieje ze Wkoncu ta światowa firma zrobi porządek z tymi pseudo pracownikami .
    Zaletybrak
    WadyChamstwo
    Nie terminowość
    Kompetencja
    Kłamstwo pracowników
    I można tak w nieskonczonosc
Dodaj własną opinię »