strona 96 z 207
- « poprzednia
- 1 ...
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- nastepna »
-
~Iwka / 2020-03-03 14:19Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam firmy UPS. Brak informacji z firmy i od kuriera że doręczy przesyłkę danego dnia. Telefon wykonał dopiero gdy stał pod drzwiami. Pięć minut później sms że paczka do odebrania w punkcie. Gdy oddzwoniłam i poprosiłam by poczekał usłyszałam że nie ma czasu. Chodziło o 10 minut.
Żenada .................. -
-
~Iwoba / 2022-11-30 18:10Ocena: 1.00 / 5
Szkoda, ze nie da sie dac mniej gwiazdki jak jedna. Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek mialam do czynienia -
~Iwona / 2021-03-25 18:12Ocena: 1.00 / 5
Fajnieb by było gdyby kurierowi chiało się w ogóle przyjechać do docelowego miejsca, ale no przecież po co ma się fatygować jak może sobie zostawić przesyłkę w jakimś punkcie i,, szukaj witru w polu,,
Wypadło by chociaż zadzwonić i poinformować gdzie znajduje się przesyłka, ale czego można się spodziewać...
Nie polecam UPS !!!!ZaletyŻadnych -
~Iwona / 2021-11-04 14:06Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy kurier jaki może być. Nie dostarczaja paczek. Raz moja odesłali bo nie było takiego adresy i numeru telefonu. Teraz że nie było nikogo w domu, a cały dzień ktoś czekał. Nie ma awizo, więc nie mogę przekierowac na punkt odbioru. Zero kontaktu z firmą i kurierem. Żart poprostu ZaletyNie ma zaletWadyZero kontaktu -
~Iwona / 2022-06-27 13:01Ocena: 1.00 / 5
Firma beznadziejna nie dowożą do klienta tylko zostawiają w jakiś punktach odbioru omijać szerokim łukiem dwa razy miałam do czynienia i nigdy więcej -
~Iwona / 2022-12-17 16:24Ocena: 1.00 / 5
najgorsza firma kurierska na rynku - 2 dni czekałam w domu na kuriera nie przyjechał, paczka odesłana do nadawcy
nie polecam nikomuZaletybrakWadybrak kontaktu z kurierem, kpina z klientów -
~Iwona / 2023-12-14 20:27Ocena: 1.00 / 5
Pomimo czekania na kuriera ten się nie pojawił,(monitoring do sprawdzenia),brak jakiegokolwiek powiadomienia o pozostawieniu paczki w punkcie,każdy używa tel kurier NIE,w poszukiwaniu paczki znalazłam dopiero w kolejnym punkcie oddalonym o 10 km,tam trochę zebrało się Pani co nie jest niczemu winna,czasem nie idzie ominąć tej firmy,ale gdy mogę nie polecac, ZaletyBrakWadyBrak kontaktu z kurierem i lekceważenie klienta -
~Iwona / 2023-12-19 15:05Ocena: 1.00 / 5
Kurier "niby" podejmował 3 próby doręczenia paczki, a nie było go ani razu (zawsze jest ktoś w domu). Zero kontaktu, po prostu tragedia. Zamówienie miało być dostarczone 5 grudnia, jest 18 grudnia a paczki nie ma. WadyWszystko -
-
~IWONA N. / 2022-04-07 13:35Ocena: 1.00 / 5
NIE POLECAM TEJ FIRMY!
Szanowni Państwo, złożyłam zamówienie w dniu 30.03.2022 r. Dzisiaj jest 7 kwietnia i dalej nie mam paczki. Na stronie pojawia się status: Brak numeru mieszkania lub jest on błędny. Może to spowodować opóźnienie doręczenia. Próbujemy zaktualizować adres. Wykonano zmianę doręczenia. / Doręczenie zostało zaplanowane na następny dzień roboczy. Otrzymaliśmy od odbiorcy prośbę o zmianę terminu doręczenia.
WSZYSTKO TO SĄ KŁAMSTWA!
Kontaktowałam się w tej sprawie z kilkoma osobami w Warszawie, następnie dostałam nr tel. do pani z oddziału we Wrocławiu. Rozmawiałam z nią. Zapewniła mnie, że następnego dnia dostanę paczkę. I tak drugi tydzień się zaczyna, codziennie jest to samo. Codziennie dzwonie do Warszawy, do Wrocławia, do Kuriera, który nie odbiera telefonu. Wysyłam SMSY. NIC NA NICH NIE DZIAŁA. DZISIAJ WYSYŁAM PISMO POCZTĄ LISTEM POLECONYM DO ZARZĄDU TEJ FIRMY. Proszę sobie wyobrazić, że kurier Sasza był na recepcji pod moim adresem. Pani mu wskazała wejście do biura a on wsiadł w samochód i pojechał. Zaczynam myśleć, że coś się stało z tą paczką. Może ją sprzedał, może uszkodził, może coś innego. Nie wiem. Paczki za 1500 zł nie ma. Nie pomogła nawet rozmowa z panią Anną M. z oddziału Wrocław. Zastanawiam się po co Zarząd zatrudnia tak niekompetentnych ludzi, którzy działają na szkodę firmy, na zły wizerunek? Na złą opinię? Przecież to są straty finansowe dla firmy! Za co Ci pracownicy biorą kasę???
Daję 1 gwiazdkę bo niżej dać nie mogę.ZaletyBRAK ZALET!WadyNIEKOMPETENCJA PANI ANNY M. Z Oddziału we Wrocławiu, niekompetencja Kuriera -
~Iza / 2019-06-25 12:58Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. Nie jest podany czas dostawy, nie ma możliwosci sprawdzenia o ktorej godzinie dostawa, serwis klienta beznadziejny,nie ma możliwosci przekierowania paczki.
Zaletyzero -
~Iza / 2019-09-17 09:05Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma z której nigdy więcej nie skorzystam. Jednego dnia otrzymuje info ze w dniu następnym będzie dostarczona paczka - ,,do końca dnia”. Organizuje czas, siedzę w domu a o 16:00 przychodzi info ze przyjdzie w dniu następnym. Dostaje info ze mogę przekierować do dogodnego dla mnie punktu, ale opcja jest nieaktywna. Dzwonię do Warszawy i okazuje się ze nie mogę tego zrobić bo paczka jest za pobraniem. Nie rozumiem to dlaczego otrzymuje taką informację?? Nawet nie mogę zlecić ze odbiorę sama w siedzibie bo musi być pierwsza próba doręczenia. Dopiero wtedy mam ponownie dzwonić czekać 20 minut jak zostanę połączona z konsultantem i dopiero to zgłosić. Firma kompletnie nie szanuje czasu klienta. Nie polecam i będę rezygnować z zakupu jeśli dostawę będzie obsługiwać ta firma. ZaletyŻadnychWadySame -
~Iza / 2020-01-17 17:52Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie podejmuje próby dostarczenia przesyłki tylko dostarcza paczkę do punktu odbiór.Nie ma możliwości kontaktu z kurierem ani żadnej informacji w jakich godzinach będzie dostarczona przesylka. Nie polecam. Najgorsza usługa kurierska w kraju! -
~Iza / 2020-03-23 19:24Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie przywiózł paczki na dany adres, nie napisał smsa, nie otrzymałam maila, że nie zastano mnie w domu, brak awizo. W domu siedziałam cały dzien...po paczkę oczywiście muszę jechać sama, bo nie ma się z wami jak skontaktować. Każdemu odradzam tę firmę. -
~Iza / 2020-05-23 19:23Ocena: 1.00 / 5
Żenada zamówiłam buty 12 mają dzisiaj jest 23 maj kurier zamiast zadzwonić do mnie, że ma przesyłkę z nie zgadza mu się adres mój zero kontaktu i do tej pory nie dostałam przesyłki dwa razy dzwoniłam na centrale aby mi przekierowali paczkę w dupie to mieli dopiero kolejny telefon przyniósł skutek Pani mi pomogła... Żenada UPS ostatni raz zamawiałam kuriera u Was, patologia -
~Iza / 2021-03-05 13:56Ocena: 1.00 / 5
Koszmar. Jestem w domu cały dzień a dostaje informacje,że kurierowi nie udało się dostarczyć paczki. Mało tego!!! Ta paczka miała być dostarczona dzień wcześniej między 9-13 a o 18:40 dostałam wiadomość że jednak będzie na następny dzień! Chamstwo i prostactwo. ZaletyBrakWadyWszystko jest wadą. Jesteście jedną wielką wada. -
~Iza / 2021-03-12 18:57Ocena: 1.00 / 5
Zero odpowiedzi na e-mail! Dostawa idzie już drugi tydzień i nadal nie dostarczono nie polecam! -
-
~Iza / 2021-08-08 13:39Ocena: 1.00 / 5
Tragedia !!! Trzy dni do wieczora czekałam na kuriera. Trzy razy zmieniali datę dostawy. Zero kontaktu . Infolinia zupełnie niekompetentna , nic się człowiek nie dowie . Paczka w drodze - tyle ! Bardzo , bardzo nie polecam !!! WadyNigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy kurierskiej ! -
~Iza / 2021-11-26 15:14Ocena: 1.00 / 5
Próba doręczenia dzień przed umówioną, brak kontaktu od kuriera przy drugiej próbie, mimo że czekam w domu to z powodu awarii domofonu nie otrzymałam przesyłki, nigdy z żadną firmą kurierską przy awarii nie było problemu. Następnym razem kiedy nie będzie innej opcji dostawy niż ups zrezygnuje z zakupu i innym też to radzę zrobić, szkoda nerwów -
~Iza / 2022-02-14 12:21Ocena: 1.00 / 5
Kurier nawet nie próbował dostarczyć paczki. Cały dzień jest ktoś w domu i nie było żadnej próby. Otrzymałam maila, że paczka po nie udanej próbie dostarczenia czeka w punkcie. W punkcie, w którym kiedyś usłyszałam, że mojej paczki nie ma i dopiero po reklamacji się magicznie znalazła... najgorsza firma kurierska. NIE POLECAM. Ocena powinna być zero, ale niestety nie jest to możliwe. WadyLeniwi kurierzy -
~Iza / 2022-04-07 14:26Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam firmy UPS. Na stronie śledzenia paczki inf. że kurier nie zastał odbiorcy. Nieprawda. Cały czas byłam i czekałam. Paczka zostanie przekierowana do punktu odbioru. Dzwonię do konsultanta o godz. 13.55
Bardzo niemiło Pan informuje mnie że kurier nie był w stanie zrealizować dostarczenia. Paczka będzie do odbioru w punkcie. I na koniec mam odebrać paczkę pokazując dowód osobisty Pani w sklepie Carrefour.
strona 96 z 207
- « poprzednia
- 1 ...
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- nastepna »
