strona 95 z 207
- « poprzednia
- 1 ...
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- nastepna »
-
~Iguassu / 2020-07-03 19:48Ocena: 1.00 / 5
Śmiało mogę powiedzieć, że jeden z kurierów jest kłamcą. Skoro dwa dni jestem w domu (czekam na przesyłkę) a kurier twierdzi, że nikogo nie zastał. W efekcie takiego nieuczciwego zachowania przesyłka ma być odesłana do nadawcy. Zatem warto zapytać po co firma świadczy usługi kurierskie, skoro nie wywiązuje się z nich w należyty i uczciwy sposób? -
-
~IH / 2021-10-13 16:19Ocena: 1.00 / 5
Kurier wgl się nie pojawił,zamiast tego otrzymałam informacje, że nie było mnie w domu podczas próby doręczenia. ZaletyBrakWadyObsługa klienta i logistyka to żart -
~IhateUPS / 2022-09-08 09:21Ocena: 1.00 / 5
Na przesyłkę czekam już 96 dni, część zamówienia nie została dostarczona, ponieważ przesyłka została rozdzielona w trasie. Na infolinii nie można otrzymać żadnej informacji, osoby pracujące nie mają żadnych narzędzi do weryfikacji podobnych zgłoszeń. Nigdy nie skorzystałbym z usług UPS, jest to niewątpliwie najgorsza firma na rynku, jednak jestem zmuszony jako odbiorca. Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja, opinie składam więc z pełną odpowiedzialnością. Dodatkowo brak jakiejkolwiek informacji o dniu/godz dostarczenia, taką aktualizację na stronie można zweryfikować najdalej na parę godzin przed pojawieniem się kuriera. Chcąc więc być w domu w odpowiednim czasie jesteśmy zmuszeni z domu nie wychodzić, a stronę nagminnie odświeżać z ręką na klamce. W uprzedniej przesyłce zdarzyła się też kradzież.
ZaletyBrakWadyBrak kompetencji, jakiejkolwiek informacji. -
~IIP / 2023-03-02 06:48Ocena: 1.00 / 5
Firma kurierska UPS to jakaś kpina, chamstwo kurierów nie stawia firmy w dobrym świetle. Brak płatności u kuriera metodą elektroniczną (informacja którą otrzymałem w centrum obsługi klienta, po chamskiej informacji otrzymanej od kuriera który nawet do mnie nie dojechał, rozmowa telefoniczna zwolniła go z przyjazdu do klienta), to chyba jakiś żart. Świat idzie do przodu a firma zatrzymała się w epoce XX wieku. Pierwszym raz miałem kontakt z tą firmą, niestety nie z własnego wyboru i na całe szczęście ostatni. Nie polecam i nie pozdrawiam. ZaletybrakWadywszystko co mogłoby być zaletą -
~Ilona / 2020-03-18 14:37Ocena: 1.00 / 5
Obsługa fatalna! Po raz któryś jestem skazana na usługi danej firmy kurierskiej. Jeszcze nigdy nie doręczono mi przesyłki, zawsze jest komunikat że odbiorcy nie było w domu, kontakt za pomocą wiadomosci na stronie internetowej jest również niemożliwy. Wkurza sam fakt że nadal ta firma istnieje i że ktoś nadal korzysta z jej usług ! Konkurencja jest kilkakrotnie lepsza! ZaletyZero zalet!WadyWszystkie możliwe -
~ina / 2021-12-08 14:35Ocena: 1.00 / 5
Firma masakra. Nie można się doczekać przesyłek wysłanych dzień wcześniej z firmy do firmy. Towar jest potrzebny na następny dzień, a ci sobie4 opóźniają i przywożą na 3 , 4 dzień. Włączą jakąś maszynę i nie ma z kim porozmawiać. Firma widmo, łaskawcy. Kto z nimi jeszcze podpisuje umowy? ZaletyżadneWadybrak jakiegokolwiek kontaktu -
~Incognito / 2022-06-17 18:02Ocena: 1.00 / 5
Od tygodnia cały czas się czeka w mieszkaniu na przesyłkę. Po czym dzwoni do mnie kurier że przesyłka jest już drugi raz dostarczana co jest niemożliwe. Okazuje się że kurier nawet nie chciał wejść na górę żeby ją dostarczyć i sprawdzić czy ktoś jest w mieszkaniu. ZaletyŻadneWadyBrak kompetencji oraz uczciwości. -
~Ingrid / 2021-05-06 17:34Ocena: 1.00 / 5
Na przesyłkę z Polski do UK czekam już trzeci miesiąc. Nie polecam tej firmy, brak rzetelnych informacji na temat przesyłki. -
-
~Instytucja / 2019-12-19 08:57Ocena: 1.00 / 5
Dramat! Firma nie kontaktuje się w celu dostarczenia przesyłki i dokonuje zwrotu! Brawo dla firm, które mają umowy z UPS! Jak widzę dostawę z ich firmy to rezygnuje z zamówienia! ZaletyŻadnych! -
~intax / 2022-10-11 13:49Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska.
wysyłają e-mail z godziną dostawy, której nie przestrzegają.
Brak telefonów do kurierów
nie polecamZaletybrakWadywszystkie -
~Inuzuka / 2022-12-30 21:36Ocena: 1.00 / 5
Zamawiam paczkę ekspresowa. Płace dodatkowe prawie 20 zł. Mam awarie domofonu, nigdzie nie mogę zgłosić prośby o telefon, bo nie jestem w stanie odebrać w ten sposób wiadomości o kurierze pod mieszkaniem. Na stronie nie mam żadnej opcji adnotacji, muszę wydzwaniać na infolinie albo wybierać opcje dostawy do pktu. Na dramat, najgorsza firma kurierska, w każdej innej dostaje kontakt do kuriera, umawiam się jak wygodnie, czasami zostawiają przesyłkę pod drzwiami. Tutaj zero info ani pomocy. ZaletyPaczka szybko dotarla(podobno, bo jej jeszcze na oczy nie widziałem)WadyWszystko -
~Ippp / 2022-04-26 15:48Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma moim zdaniem. Nie informują kurierzy o przesyłce czy próbie doręczenia.Jestem cały dzień w domu i dowiaduję się z maila gdzie mogę odebrać. Skoro płacę za dostawę do domu, opłata pobrana (odbiór w punkcie często bezpłatny) to chcę odebrać w domu, a nie chodzić do punktu!!!!!!!!. ZaletyŻADNYCHWadyNIE POLECAM -
~Ippp / 2022-04-26 15:48Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma moim zdaniem. Nie informują kurierzy o przesyłce czy próbie doręczenia.Jestem cały dzień w domu i dowiaduję się z maila gdzie mogę odebrać. Skoro płacę za dostawę do domu, opłata pobrana (odbiór w punkcie często bezpłatny) to chcę odebrać w domu, a nie chodzić do punktu!!!!!!!!. ZaletyŻADNYCHWadyNIE POLECAM -
~Irena / 2020-01-09 17:26Ocena: 1.00 / 5
Jedna wielka porażka, z taką obsługą jeszcze się nie spotkałam. Brak informacji od kuriera,brak awiza .Szukanie przesyłki na własną rękę. Zero odpowiedzialności. Zdecydowanie nie polecam tej firmy kurierskiej. -
~Irena / 2022-05-09 18:17Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma z jaką się spotkałam,ludzie pracujący tam są niekompetentni, ZaletyZeroWadyKłamią i oszukują odnosnie dostawy do domu płacisz czekasz, a oni Cię mają gdzieś -
~iricnoit4v / 2021-07-05 13:33Ocena: 1.00 / 5
UPS to dziadostwo i międzynarodowa mafia.
Dłuższa opinia to złodziejstwo czasu, brak kontaktu telefonicznego z człowiekiem, robot nie sprawdza się, gdzie trzeba szybko zainterweniować. Nigdy więcej nie kupię towaru, jeśli sprzedawca za opcję dostawy ma tylko UPS. Brak szacunku dla klienta.
Wystarczy? -
-
~irko / 2022-10-12 06:28Ocena: 1.00 / 5
Totalna porażka tydzień czekaliśmy na dostarczenie przesyłki, która miała dojść w 1-2 dni robocze i nie doczekaliśmy się. Musieliśmy sami jechać po odbiór paczki do sortowni w Mysłowicach oddalonej o 80 km od nas. Nigdy więcej nie skorzystam z usług firmy UPS i wszystkim odradzam. -
~Iryna / 2021-09-09 20:59Ocena: 1.00 / 5
First time i have seen such bad service and im really disappointed ( My friend send me the gift to make me surprised and first of all I didn't get the gift in time , courier just didn't come( when i called to ups service to ask where my gift is they told me that it's on their post and i need to pick it up by myself (
So bad bad courier service i will never use it again and don't recommend you too.
No any messages from courier,just nothing, you just need to sit at home as a stone one ,two days to wait when finally somebody from ups will come, and after long waiting you will go to there ups post and take your package by yourself (((WadyFully bad service ( -
~Isia / 2023-05-10 16:59Ocena: 1.00 / 5
Jeszcze nie miałam do czynienia z tak nie rzetelną firmą kurierską. Nie powiadomiła mnie kiedy dostarczy przesyłkę, żadnego sms ani telefonu. ZaletyŻadne.WadyNie rzetelność! -
~Ivo / 2022-03-23 01:44Ocena: 1.00 / 5
Nie ma kontaktu z kurierem. Kurier nie dostarcza paczek pod wskazany adres, tylko zawozi do punktu odbioru, że niby próba dostarczenia nie powiodła się. Widzę przez okno jak podjeżdża i odjeżdża. Brak tel do kuriera!!!!! Szczyt bezczelności!!!! Najgorsza firma!!!!
strona 95 z 207
- « poprzednia
- 1 ...
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- nastepna »
