Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4130 opinii

1.27 / 5

  • Parametry
    1.00
  • Cena
    1.54
  • Obsługa klienta
    1.38
  • Niezawodność
    1.50
  • Obsługa i reklamacje
    1.17
  • Oferta
    1.37
  • Cena/Jakość
    1.25
  • Czas dostawy
    1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Henry / 2022-07-18 13:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie poinformował że był, nie zostawił awizo. Dowiedziałem się dopiero że był po tym jak sprawdziłem paczkę online. Oczywiście kurierzy nie mają obowiązku dzwonić do klienta oraz nie można zdobyć nr. tel. do nich. podobno kurier był o 8.50 przecież każdy jest o tej godzinie w domu.
    ZaletyBrak
    WadyBrak profesjonalizmu, chamstwo
  • ~Henryk / 2019-07-31 15:05
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier okazał się kłamcą . Miał dostarczyć przesyłkę 1Z1E54397998122435 . Bez wcześniejszego uprzedzenia w dn 30.07 próbował ją dostarczyć . Po uzgodnieniu z adresatką miał dostarczyć w dn 31,07 . Nie dostarczył ponieważ w domu przez cały dzień czekała osoba aby ją odebrać . To świadczy o jakości pracy firmy .
    Wadyignorancja ze str kuriera
  • ~Hggnbb / 2023-03-30 17:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Ggrrhujfjdbxud xnnhxgfhgjguvgdjyr Dubieniecki zobowiązany u mnie w niedzielę bo u mnie w niedzielę bo jutro będę miał grac w niedzielę o której mowa w dupe to ty decydujesz co się nie stało to nie ma w dupe do tego maila na próbę zamachu stanu na yt nie
    WadyHgg
  • ~Higgs_001 / 2021-04-27 19:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Zero informacji odnośnie przesyłki. Aby dowiedzieć się czegokolwiek, byłem zmuszony założyć konto na stronie UPS i bawieniem się z weryfikacjami. Jak się okazało, kurier zamiast dostarczyć przesyłkę do domu, to zaniósł ją na drugi koniec miasta do punktu odbioru, gdzie sam musiałem ją sobie odebrać. Gdyby nie założenie tego konta, opłacona paczka by przepadła.
  • ~Hitter / 2022-10-19 20:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałem styczność. Czekanie całymi dniami na paczkę, którą finalnie lenistwo kuriera i tak awizuje :)
    ZaletyBrak.
  • ~Hodowla / 2022-07-05 19:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka która miała dotrzeć na pewno następnego dnia po zamówieniu,nie dotarła, powód - że za gorąco
    Adresat paczki dostał zapewnienie od UPS że dotrze na pewno w dniu dzisiejszym.
    Paczka idzie już sześć dni i do dzisiaj nie dotarła,ja mam problemy ,dodatkowe straty i koszty.
    Kierowca niejednokrotnie kłamał że nie było nikogo w domu, że odmówiłam odbioru paczki.
    ZaletyŻadnych
    WadyZa dużo by wymienić
  • ~Hoffi / 2023-02-03 18:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierską. Paczka z Holandii trafiła zamiast do Polski to do Francji i krązy po trzech sortowniach od 10 dni po kilka razy w każdej i nikt nie zauważył tego . Żadna interwencja i e-maile nic nie daje. Beznadziejni amatorzy
    ZaletyZadnych
    Wady100% brak profesjonalizmu
  • ~Hrabia / 2018-12-06 20:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy w okolicach Sułkowic, masakra, brak kompetencji, chamstwo i pogarda. Rzucają paczkami na lewo i prawo, są nie kulturalni. Po zwróceniu uwagi "TRZEBA SE BYŁO W INNEJ FIRMIE ZAMÓWIĆ KURIERA" --- PO PROSTU CHAMSTWO I PROSTACTWO (Przecież to sklep mi takiego kuriera narzucił)
    ZaletyBRAK
    WadyCHAMSTWO, PROSTACTWO KURIERÓW
  • ~hubertus / 2022-03-15 21:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie oceniam całej firmy UPS tylko dupka który rozwozi paczki w gminie Chmielno powiat kartuski. Skoro paczka został nadana na adres to powinieneś ją tam dostarczyć a nie zostawiać w sklepie, bez żadnej informacji. Mam nadzieję że zostaną wyciągnięte konsekwencje, zwłaszcza że to nie pierwszy raz. Jak ci tak źle rozwozić paczki to na twoje miejsce czeka ktoś bardziej kompetentny.
    ZaletyBrak
    WadyLeniwy kurier który nie dostarcza przesyłek pod wskzany adres .
  • ~hwhwjwj / 2022-08-12 18:19
    Ocena: 1.00 / 5
    okreslaja sie ze beda od 9:30 do 13:30
    gdzie mowia ze pracuja do godziny 19 i maja prawo do tej godziny dojechac
    dochodzi 19 a nikogo nie bylo
  • ~I.K. / 2019-04-08 14:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra, kurier się nie pofatygował, chociaż cały dzień byłam w domu, następnie otrzymałam maila, że przesyłka została dostarczona (dokładnie tego dnia, kiedy na nią czekałam) i że ją odebrałam. Pojechałam po przesyłkę do "siedziby" firmy. Waląca się, opuszczona chałupa, myślałam,że pomyliłam adresy, pani, która wydawała mi paczkę nie sprawdziła mojego dowodu (!) i stwierdziła, że kurier musiał się pomylić skoro dostałam maila, a nie wezwanie do odbioru.
  • ~Ichtis / 2023-07-18 15:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Dziadowska firma!
    Niespójne informacje o godiznach i dniu doreczęnia
    Kurier zaznaczyl,że nie zastał mnie w domu.
    Jak najdalej od nich!
  • ~ID74 / 2020-06-30 21:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałam "nieprzyjemność". Czekam cały dzień na kuriera w wyznaczonym dniu dostawy, upewniam się na infolinii czy kurier będzie, mówią, że do 19 przyjedzie, a o 18:45 dostaję smsa, że dostawa przewidziana na dzień następny. Czekam 40 minut na połączenie z infolinią i dowiaduję się, że w kolejnym dniu mam znowu czekać od 9 do 19, bo nie są w stanie podać numeru do kuriera, żeby ustalić bliższe godziny dostawy. Firma niepoważna i nieodpowiedzialna, brak szacunku do klienta. Nie polecam i nigdy już nie skorzystam.
    ZaletyŻadne
    WadyJak wyżej
  • ~Ida / 2018-09-21 17:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Kpiny!!!!zdecydowanie nie polecam.Paczka w Polsce idzie tydzien!!!W dodatku nie wywiazuja sie z umowy.Dostalam informacje o doreczeniu paczki ktorej nie otrzymalam!!!Slaba firma nie polecam!!!nikt nic nie wie i nigdzie nie mozna sie dodzwonic!!!!
    ZaletyBrak
    WadyZenada
  • ~Iga / 2021-01-22 12:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Olewające podejście kuriera i brak kultury osobistej.
  • ~Igła / 2022-12-01 15:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. Niby były próby doręczenia a kuriera nie było ani razu .Brak jakichkolwiek informacji na nr telefonu email, NIC. Trzeba się domyślać gdzie paczka się znajduje. NIE POLECAM.
    Zaletybrak
    Wadywszystkie
  • ~Igor / 2021-12-13 15:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam pan kurier z firmy przewozowej UPS PORAŻKA,paczka miała być na poniedziałek dlatego zostałem w domu po czym przychodzi do mnie mail że będzie we wtorek od 10-14 przewidywany czas doręczenia paczki więc nastawiłem się na wtorek po czym pan kurier wziął sprawy w swoje ręce i stwierdził że ma wolny czas i mu się straszzzznie nudzi więc przywiezie mi ta paczkę o godzinie 12:22 w poniedziałek z czego wyszedłem do szkoły ponieważ pisało że będzie we wtorek,przyszedł mi mail że pan kurier był o 12 i chciał doręczyć paczkę zadzwoniłem na infolinię i pani powiedziała że zawiezie ja do punktu epaka i żebym śledził jak będzie można ją tam odebrać, następnie przyszedł mi mail że paczka jest w punkcie do odbioru gdy już tam dotarłem pani mówi że paczki nie ma i zadzwoniła do kuriera z firmy UPS i powiedział że będzie do godziny z czego ja mieszkałem na drugim końcu miasta, nie polecam!!!!!!!!
    ZaletyDużo wolnego czasu pana Kuriera
    WadyPan kurier z firmy przewozowej UPS
  • ~Igor / 2022-06-15 13:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka miła przyjść dzisiaj w środę od 9:30 do 13:30 czekałem cały dzień w domu by dowiedzieć się ze będzie w piątek
  • ~Igor / 2022-12-20 15:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy, nie dostarczają paczek, tylko od razu zawożą do acces point'u.
  • ~igor23 / 2021-02-26 10:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z Polsce. Nie posiada żadnych zalet. Niekompetentni, niewykwalifikowani pracownicy, stworzyli pełen błędów system monitorowania i informowania o możliwym czasie dostawy.
    ZaletyBrak zalet.
    WadyWszystkie wady jakie są możliwe.
Dodaj własną opinię »