strona 92 z 207
- « poprzednia
- 1 ...
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- nastepna »
-
~Grzegorz / 2020-10-25 08:58Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Przesyłka krajowa idzie 5 dni roboczych. Ogromny problem z dodzwonieniem się gdziekolwiek wszędzie nierozgarnięte automaty. Firma porażka. -
-
~Grzegorz / 2020-12-21 11:46Ocena: 1.00 / 5
Żałosna obsługa klienta. Słabiutki kontakt z kurierem. Szansa odebrania paczki od kuriera zerowa, od razu trzeba się nastawić na odbiór w punkcie -
~Grzegorz / 2021-04-02 19:39Ocena: 1.00 / 5
OMIJAĆ TĄ FIRME Z DALEKA!!!!!!!!
UPS oddział Legnica Chojnów porażka!!! paczka wysłana 30.03.21 do Holandii- Rotterdam miała dotrzeć do 01.04 oczywiście nie dotarła po naszej interwencji 2.04 okazało się że paczka jest nadal w Polsce w miejscowości Dobra Strykow. 7 konsultantów 7 wersji każda inna!!!! NIKT NAM NIE CHCIAŁ POMÓC TOTALNE OLANIE KLIENTA! paczka świąteczna miała dotrzeć na święta!!! wartość bezcenna bo z domu dla syna zależało nam na tym bardzo!!! zero empatii zero zrozumienia zero profesjonalizmu nigdy więcej!! sprawą zajmie się prawnik ponieważ paczka była z góry opłacona za wysyłkę...OSTRZEGAM przed tą firmą!ZaletyżadneWadywszystko -
~Grzegorz / 2021-05-14 08:11Ocena: 1.00 / 5
Tragedia
Dostaje paczki ze Stanów i ciągle usługi UPS agencja celna się pogarszają
Gubią paczki
Zero kontaktu
Zero konkretnej informacji
Brak możliwości postarzenia się komukolwiek nikt nie odbiera telefonów jak jest podany :):):) na maile również nikt nie odbiera
Ciągle całymi dniami na infolinii mówią to samo
Mam wrażenie że ten cały UPS to wałek a pracują tam tylko na infoliniiZaletyDobrze działająca infoliniaWadyNie potrafią odprawić i dostarczyć paczki na czas
Firma pomyłka -
~Grzegorz / 2021-08-04 15:21Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska w kraju. Sytuacja z dzisiaj tj. 04.08.2021. Zakupiłem aparat fotograficzny za ponad 6 tys zł. Dostałem informacje ze sklepu z numerem nadania że towar przekazano kurierowi. Ze strony UPS żadnego maila, sms - a czy telefonu. Paczkę znalazłem połozoną pod drzwiami mieszkania w którym nikogo nie było. WadyNiechlujstwo. -
~Grzegorz / 2021-10-26 18:11Ocena: 1.00 / 5
Miałem sytuację z firmą UPS, że kurier nawet nie raczył przyjść pod wskazany adres, tylko zostawił przesyłkę
W jakimś punkcie.
Zdarzyło się nawet,że nie dostawałem żadnych powiadomień mailowych, no i oczywiście przesyłka niedostarczona pod wskazany adres i dzień opóźnienia.
Dwie sytuację i ostatnie ;)
Niestety nie polecam firmy kurierskiej UPS,tak się klienta nie powinno traktować.
-
~Grzegorz / 2021-12-31 13:04Ocena: 1.00 / 5
Zero informacji o terminie dostarczenia. Na monitoringu paczka w drodze (na magazynie 100km ode mnie). Kurier zapukał do drzwi gdy wracalem ze sklepu, żona poprosiła by zaczekał dwie minuty, rzucił tylko do zobaczenia za trzy dni i poszedł, bo paczka pobraniowa. Po przebiciu się przez infolinię zapewniono mnie, że ktoś się skontaktuje ze mną, numeru do kuriera nie dadzą. Nikt się nie skontaktował. Najgorsza firma kurierska z jaką mialem styczność. W dodatku wygladają jak z hitlerjugend. Nie polecam. ZaletyZalety sa takie, że jak tak dalej będą działać to przestaną i znikną z rynku.WadySame, czas oczekiwania tydzień, zero kontaktu przed doręczeniem, zero informacji o planowanym doręczeniu, w aplikacji paczka na magazynie, a kurier ma w doręczeniu. Beznadziejna ingolinia. Kurier zarozumiały i rzuca paczkami. -
~Grzegorz / 2022-03-10 15:00Ocena: 1.00 / 5
Czekam siódmy dzień na paczkę. Wykonałem sześć telefonów do biura obsługi klienta i co? ZaletyBrakWadyJedna wielka wada. Brak paczki. -
-
~Grzegorz / 2022-03-15 12:47Ocena: 1.00 / 5
Czekam na paczkę już drugi tydzień. Rozmowy tel nic nie pomagają na mejle brak odpowiedzi. Takiego syfu jeszcze nie widziałem.
Z Chin przesyłka dochodzi szybciej.ZaletyBrak zaletWadyWyżej wymienione -
~Grzegorz / 2022-03-16 18:31Ocena: 1.00 / 5
HURA HURA..... paczka dotarła dwa tygodnie i jeden dzień Masakra zdecydowanie omijać szerokim łukiem ZaletyBrak zalet
Brak żelbet
Brak zalet
Brak zaletWadySą same wady -
~Grzegorz / 2022-04-26 12:26Ocena: 1.00 / 5
Fatalna obsługa - kurier nie uprzedził zawczasu o planowanej dacie odbioru przesyłki po czym nie odbierał telefonu. W końcu, kiedy odebrał, oświadczył że to nie jego sprawa.
Nie polecamZaletyBrakWadyFatalna obsługa -
~Grzegorz / 2022-07-08 15:09Ocena: 1.00 / 5
Porażka totalna paczka miała przyjść 6 lipca z informacją doreczenia do końca dnia byłem w domu caly dzien po czym na email przyszła wiadomość ze próbowali dostarczyć paczkę pod wskazany adres jednak nie mogli pozostawić jej bez podpisu. Tak email o 13;33 i paczka pozostawiona do odbioru w jakims punkcie gdzie kurierowi było najwygodniej ja zostawić.
Kurier nawet nie probował kontaktować sie telefonicznie...
Porażka totalna -
~Grzegorz / 2022-11-26 14:17Ocena: 1.00 / 5
Kiedyś szanowana firma kurierską a teraz? Wystarczy spojrzeć na te opinię online, na każdym z portali z opiniami. Zajmuję się online marketingiem od dekad i powiem szczerze, że takiej reputacji nie da się już naprawić. I mnie przydarzyła się niemiła sytuacja z UPS i jak większość ludzi , powiem że obsługa klienta to jakiś żart. Moja paczka 1ZA23V300497211024 została dostarczona uszkodzona ponieważ była opóźniona przez kuriera o cały weekend. Specjalnie została zapłacona podwójna stawka żeby doszła na drugi dzień i dowiaduje się w dzień dostawy że coś poszło nie tak i będzie zamiast w piątek to w poniedziałek! Szok. W poniedziałek przyjechał kurier, obdartym vanem bez nalepek UPS , także wiedząc że przesyłka była w drodze o wiele dłużej niż powinna, mówię do kuriera że przy nim chce otworzyć paczkę (wartość paczki 5000zl) no i naszym oczom ukazała się uszkodzona zawartość. Nie miał protokołu szkody, podzwonil do szefostwa i mówi do mnie że przyjedzie jutro z protokołem. Mówię mu że co niby na słowo mam ufać że wróci? Nie podpisałem żadnego odbioru i zrobiłem zdjęcia zawartości paczki wraz z uszkodzeniami i vana i kierowcy, na wszelki wypadek. Nie przyjechał jak obiecał na drugi dzień ale napisał że będzie za 2 dni. Faktycznie wrócił, przywiózł protokół szkody już wypełniony , który ewidentnie wskazywał na winę kogoś innego a nie transportu, poprawiłem brakujące dane i tyle go widziałem, tyle od nich słyszałem, zero kontaktu zwrotnego. Dziś dzwonię do UPS a oni mówią że rozpatrzą sprawę do 30 dni ale ja jako poszkodowany nie dowiem się o jej rezultacie tylko ta firma która wysłała paczkę. Szok! Długo by tu jeszcze pisać o ich uchybieniach i braku profesjonalizmu, ale czy to coś da? Nic, puki ludzie nie przestaniecie korzystać z ich usług. Może wtedy się ocząsną. WadyUps spadło na "Psy" -
~Grzegorz / 2023-04-17 18:21Ocena: 1.00 / 5
Szkoda prądu na rozpisywanie sytuacji z UPS ???????????? odniosłem wrażenie że pomimo dwuch awizo gdzie domownicy byli w domu kurier z UPS nie miał ochoty dostarczyć przesyłki porażka UPS nie polecam ???????????? telefon kuriera to 695380103 uwaga na gościa ???????????????? -
~Grzegorz / 2023-05-12 17:12Ocena: 1.00 / 5
Uwaga !!!
UPS zgubiło moja paczkę o wartości 9 tys zł . Proces reklamacji trwał ponad miesiąc , w tym czasie wypełniałem różne deklaracje , włączałem faktury itd . Po 40 dniach dostałem maila ze zawartość paczki była nie zgodna z regulaminem przesyłek i że nie dostanę odszkodowania . Dodam że przed wysyłką dzwoniłem na infolinię i Pani sprawdzała że nie ma żadnych przeciw wskazań do wysyłki srebrnych monet . Wręcz kazała na przesyłce jasno określić jej zawartość . Nie odpuszczę idę że sprawą do sądu. -
~Grzegorz / 2023-06-26 16:01Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam tej firmy towar kupiłem w czwartek miał przyjść w piątek ,w piątek dostałem wiadomość że paczka nie dotrze że będzie w poniedziałek ,w poniedziałek paczka nie dotarła .Nigdy już nie będę zamawiał poprzez UPSa masakra -
-
~Grzes / 2021-10-27 17:02Ocena: 1.00 / 5
Międzynarodowy syf!!!!
Bagno brak kontaktu i brak możliwości rozwiązania sprawyZaletyBrakWadySyf syf syf brak dialogu -
~Grzesiek / 2022-10-17 16:32Ocena: 1.00 / 5
Brak jakiegokolwiek kontaktu z odbiorcą, nie powiadamiają kiedy będzie próba doręczenia. O tym, że paczka była w ogóle wysłana dowiedziałem się od nadawcy jak do niego wróciła. Najgorsza firma kurierska. ZaletyBrak zaletWadySame wady -
~Grześ / 2023-06-21 18:30Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dostarczył paczki we planowanych godzinach. Prawdopodobnie w ogóle nie było próby dostarczania, późnym popołudniem dostałem informację, że paczkę pozostawiano w punkcie odbioru, który jest dosyć daleko. Pojechałem do punktu odbioru, okazało się, że podano nieprawidłowe godziny otwarcia, punkt był już zamknięty, straciłem cza i paliwo. ZaletyBrakWadyNieterminowość, Przesyłanie informacji wprowadzających w błąd. -
~Guguś / 2020-05-29 13:53Ocena: 1.00 / 5
Totalna porażka. Będę unikać jak ognia.
Paczka miała być wczoraj, oczywiście ZERO informacji o której więc siedź człowieku w domu i czekaj. Paczka nie dotarła, dzień zmarnowany oczekiwaniem.
Dziś rano mail, że dzisiaj paczka dotrze a że już dzisiaj w domu zostać nie mogłam to dzwonię na infolinię aby zapytać o numer do kuriera i ustalić w jakich godzinach ma zamiar mnie zaszczycić swoją obecnością. Pani na infolinii „nie podam numeru, nie umiem pomóc, niech pani przekieruje paczkę”. Poinformowałam, że taka opcja jest niedostępna dla mojej paczki- komunikat ze strony monitorowania przesyłki. Pani bardzo peofesjonalnie „proszę klikać może coś się zacieło”. Żenada.
Wyszłam dosłownie na 30 min w pilnej sprawie z myślą, że kurier użyje mózgu i przedzwoni, na wszelki wypadek pieniądze zostawiłam u sąsiadki. Kurier jeszcze bardziej niemyślący niż pani na infolinii. Zostawił w drzwiach karteczke z numerem telefonu (wow czyli jednak można?!) i z godziną o której się zjawił. Było to dosłownie 10 min przed moim powrotem do domu. Dzwonię i informuję, że jestem w domu, był pan u mnie dosłownie chwile temu, dlaczego pan nie zadzwonił. Kurier odpowiada tylko że dostarczy przesyłkę w poniedziałek i się rozłącza.
NIE POLECAM, najgorsza firma kurierska jaka istnieje.ZaletyBRAK
strona 92 z 207
- « poprzednia
- 1 ...
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- nastepna »
