Paczka miała zostać odebrana od nadawcy do godziny 15, a została odebrana po 19 po interwencji telefonicznej do centrali. Odbiorca miał otrzymać przesyłkę do godziny 14 następnego dnia, a dostał tuż po 22!!!
Najgorsza firma kurierska!!!!!!!!!
ZaletyBrak
WadyNie dotrzymują terminów, o wszystko trzeba się upominać. Aby dowiedzieć się czegokolwiek na temat swojej przesyłki trzeba poświecić minimum 20 minut na telefonie
~Giovanni / 2023-01-20 18:51
Ocena: 1.00 / 5
UPS - ta nazwa doskonale przedstawia obraz tej firmy. "Kurier doręczy przesyłkę między 14:50 a 16:50" oznacza, że jest szansa, że będzie akurat w tych godzinach, ale jest to taka sama szansa jak między 9:00 a 19:00. Chcesz przesyłkę? Warój pod drzwiami, bo nikt nie zna dnia ani godziny. Dobrze, że przynajmniej co do dnia w miarę się zgadza, bo gdyby np. "w czwartek" oznaczało "około czwartku"...
Swoją drogą ciężko jest zadzwonić i zapytać gdzie jest adresat...
Infolinię odbiera sztuczna "inteligencja" i tracimy około 3 minuty na jakiś produkt testowy, który niekoniecznie działa. Potem odbiera telefon miła pani, która udaje, że jest pierwszy dzień w pracy i na końcu rozmowy, z której w zasadzie nic treściowego nie wynika, otrzymujemy informację, że do godziny ktoś się z nami skontaktuje. Jak zapewne łatwo się domyślić, nikt się nie kontaktuje, więc trzeba ponownie zadzwonić, ponownie przebić się przez AI. Kolejny konsultant informuje, że kierowca twierdzi że był, mimo że go nie było, że dostał numer i będzie dzwonił w następny dzień roboczy. I teraz najważniejsze: żeby dostać paczkę, należy w tym momencie przerwać konsultantowi snucie historii o tym jak to kierowca się skontaktuje i powiedzieć, że chce się na konkretny termin. Podać datę i godzinę, po czym jeszcze raz zapytać, czy konsultant zrozumiał co to znaczy konkretna godzina. W moim przypadku okazało się, że skoro jest zapisane na 14:00, to to będzie około 14:00, czyli miedzy 12:00 a 14:00.
Ostatni raz korzystałem z usług tej firmy.
ZaletyxD
WadyUPS to jedna wielka wada
~Gizmo / 2021-12-07 19:10
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma przewozowa z jaką miałem do czynienia. Przesyłka ekspresowa, która miała dotrzeć w ciągu 3 dni została zagubiona i nie dotarła w ogóle.
Ciągłe przeciąganie dostawy o kolejne dni i zero informacji. Infolinia w niczym nie potrafi pomóc, więc jedyne rozwiązanie to zgłoszenie zaginięcia paczki. Stanowczo odradzam współpracę z pseudo firmą ups.!
ZaletyŻadne
WadyMożna powiedzieć że wszystko co wiąże się z ta firma jest wadliwe...
~gkawalec / 2019-06-07 20:55
Ocena: 1.00 / 5
Pomimo całodniowego oczekiwania na przesyłkę, nie została ona dostarczona, a jedynie została wysłana wiadomość o niezastaniu nikogo w miejscu, gdzie przesyłka miała być dostarczona oraz, że paczkę można odebrać w punkcie odbioru.
To nie pierwsza tego typu sytuacja z jaką się spotkałem z firmą kurierską UPS.
Nigdy nie wybiorę tego kuriera z własnej woli.
WadyBrak dostarczenia paczki.
Paczkę trzeba odbierać samemu w ich punkcie.
~Glowa501 / 2022-11-16 12:37
Ocena: 1.00 / 5
Firma która chodzi z centymetrem aby zwiększyć dochody, parę milimetrów i od razy bardzo duża dodatkowa opłata. APTEKARZE WYSYŁKOWI, STRZEŻ SIĘ.
ZaletyNie ma
WadyAptekarze, jeśli ktoś nie rozumie co mam na myśli, tragedia.
~gocharuda / 2021-11-05 13:08
Ocena: 1.00 / 5
Niestety po raz kolejny,ale zapewniam ostatni skorzystałam z waszych usług,kurier opryskliwie poinformował mnie bez wcześniejszego kontaktu że jest on pod moim adresem a pożniej będzie dopiero jak sobie pani chce w poniedziałek,bo on tu więcej nie bedzie,oczywiście informacja o wizycie kuriera od państwa to godzina 14, więc tylko z powodu żalu mojego dziecka że nie dostanie swojego prezentu podeszłam do szanownego pana pod adres jego następnego dostarczenia,po pół godziny stania na deszczu odebrałam swoją przesyłkę.Nie polecam jesteście po prostu beznadziejni,kurierzy traktują ludzi z góry ,ale z tego co wiem to pieniądze macie od ludzi i to dla nich powinniście być,inne firmy chylę czoło,profesjonalizm i kultura,kontakt z klientem i myślenie,a u was niestety zero(gwiazdki dostaliście za info na e-mail)
WadyPo prostu porażka
~Gold1100 / 2021-11-12 11:11
Ocena: 1.00 / 5
Mimo obecności w domu przesyłka niedostarczona w dniu 10.11.2021. Kurier nawet nie zadzwonił mając mój numer telefonu na przesyłce. Dopiero po kontakcie z nadawcą dowiedziałem się że moja przesyłka została zostawiona w sklepie obok. Nie polecam tej firmy. Brak kontaktu z firmą UPC nikt nie odbiera telefonów.
ZaletyBrak
WadyWszystkie możliwe.
~Gonia / 2021-04-22 12:39
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Nigdy więcej . Mają klienta za nic . Zdecydowanie nie polecam. Takie firmy nie powinny istnieć.
ZaletyZero
WadyTylko wady
~Goodbye_and_goodnight / 2023-09-12 18:02
Ocena: 1.00 / 5
Firma dramat, jeszcze się nie zdążyło, żeby przesyłka była w wyznaczonym czasie, brak aktualizacji terminu i godziny dostarczenia. Kontakt na infolinii spoko, ale też nie są w stanie powiedzieć co się dzieje z przesyłką i dlaczego nie została dostarczona. Dno dna, nie polecam.
ZaletyBrak, do likwidacji
WadyCzas dostarczenia
Brak aktualizacji zamienia
~Gordon Shumway / 2021-10-15 06:54
Ocena: 1.00 / 5
Wg systemu ups przesyłka była 3 razy "dostarczana", mimo, że nikt nawet nie próbował jej fizycznie dostarczyć.... 0 kontaktu z kurierem.
Ostatecznie mój brat przekierował ją do punktu odbioru, a tam okazało się, że któryś sk******n się do niej dobierał! Taśmy zabezpieczajace były poprzecinane-na szczęście nic w środku nie brakowało ale jedno z eleganckich opakowań zostało uszkodzone... Pewnie dlatego nie było żadnego kontaktu, bo złodziej bał się konfrontacji.
Nigdy wiecej-NIGDY... N.I.G.D.Y.!!!
ZaletyBrak
WadyWSZYSTKIE
~Gosia / 2019-10-23 17:45
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska.Kurier nie wie do czego sluzy telefon komorkowy.W zaden sposob nie kontaktuje sie z klientem.Szczerze odradzam!!!!
~Gosia / 2020-02-06 13:49
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsze firma kurierska z jakiej niestety musiałam korzystać. Zawsze jakiś problem, przez który jeszcze nigdy nie udało mi się odebrać przesyłki w zaplanowanym terminie. Zdecydowanie nie polecam.
~Gosia / 2020-02-06 15:06
Ocena: 1.00 / 5
Omijać szerokim łukiem.!!!!!!!!!!!!!!!! Niefachowa obsluga ani kuriera ani pani na infolinii. ŻENADA.
WadyPersonel do wymiany.
~Gosia / 2020-05-28 18:53
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, przesyłka dotarła w zniszczonym opakowaniu, zawartość przesyłki została uszkodzona a w reklamacji otrzymałam uzasadnienie ze to moja wina bo ja odpowiadam za jakość opakowania. Wykorzystam karton którym inna firma bez problemu dostarczyła mi inna paczkę.
Bardzo słaba jakość usług i podejścia do klioenta.
~Gosia / 2020-12-10 16:36
Ocena: 1.00 / 5
Kurjer byl zamowiony ale niestety nie dojechał .
I nawet nie raczył poinformować dlaczego .
Dzwoniłam do głównej siedziby ale zostałam odprawiona z kwiatkiem , masakra jaka nie powazna firma.
~Gosia / 2022-07-18 21:15
Ocena: 1.00 / 5
Ta sama sytuacja co moi poprzednicy. Żadnej informacji o tym, że paczka trafiła do punktu. Miałam zaplanowaną dostawę na 14.07.2022. O 9:54 zadzwonił do mnie numer, jednak nie zdążyłam odebrać. Zaczęłam oddzwaniać o 9:55. 8 razy próbowałam się dodzwonić- nikt nie odebrał. Połączenie od razu bylo przerywane. Dzisiaj w końcu weszłam w monitorowanie paczki i okazuje się, że bez żadnej informacji trafiła do punktu. Dramat dramat dramat
~Gosia / 2024-11-15 17:57
Ocena: 1.00 / 5
Nigdy nie skorzystam więcej z przewoźnika UPS. Nie polecam.
ZaletyŻadnej zalety nie widzę....
WadyNie spotkałam się z taką ignorancja nigdy!
~Goska / 2021-09-03 21:44
Ocena: 1.00 / 5
Dno dna i 5 metrow mulu.Do przesylki glownie z uzywanymi ubraniami 7kg warta okolo 250zl albo i mniej naliczyli clo 167 zl .Czytajac opinie boje sie ze doplace a paczka nie dojdzie .Tragedia wszystkim odradzam korzystania z ich uslug!!!!!!!
ZaletyZadne
WadyZlodzieje
~Gość / 2021-12-16 20:55
Ocena: 1.00 / 5
Paczka miała zostać dostarczona do mnie dzisiaj w godzinach 11:30-15:30, cały dzień czekałam w domu, niestety nikt się nie pojawił, zero informacji
~Gość / 2022-01-11 22:15
Ocena: 1.00 / 5
Masakra. Paczka nie dostarczona pod wskazany adres, odrazu przewieziona do sklepu w innej części miasta. Brak informacji gdzie została zostawiona, trzeba było na własną rekę się dowiadywać.Kolejnego dnia przyszedł mail, że paczka została DORĘCZONA POD WSKAZANY ADRES. Dodam tylko, że paczka była dla osoby niepełnosprawnej i miała swobodnie odebrać to w domu, po raz drugi ta sama historia. Nie polecam.