strona 89 z 207
- « poprzednia
- 1 ...
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- nastepna »
-
~Gabriela / 2020-02-12 14:49Ocena: 1.00 / 5
Nie dostałam żadnego powiadomienia kiedy przesyłka zostanie dostarczona, kurier się ze mną nie kontaktował i sam podjął za mnie decyzje o odwiezieniu paczki do punktu odbioru. Nie polecam i już nigdy nie skorzystam z usług ten firmy -
-
~Gabriela / 2022-06-16 07:37Ocena: 1.00 / 5
Dzień dobry, chciałabym złożyć skargę na ten punkt i przede wszystkim kuriera UPS. Za każdym razem kiedy list polecony jest wysyłany z mojej firmy w Warszawie do Bedzina i trafia do kuriera UPS to wiem, ze ta paczka/list do mnie nie trafi. Zawsze tego samego dnia co miałam dostać przesyłkę to mnie informują ze mam przyjechać do punktu odebrać przesyłkę. Nadmienię ze pracuje w domu w 100% i mój partner również. Nigdy na oczy nie widziałam kuriera UPS. Poza tym nie powinno być dwóch prób doręczenia przesylki? Powoduje to tylko tyle ze nigdy nie wybieram tej firmy jako preferowanego przewoźnika i również odradzam rodzinie i przyjaciołom. Według mojej oceny i punkt i kurier maja swój układ. Kurier nie dostarcza paczek, a punkt zarabia, bo trafia to do niego. Nie jestem jedyna osoba, która ma ten problem. -
~GABRIELA / 2023-04-27 14:23Ocena: 1.00 / 5
Dzisiaj moja siostra miała przesyłkę. Przesyłka była przywieziona przez dostawę UPS pan bardzo nie grzecznie powiedział że musi ona mu pomóc ją wnieść. Zaznaczam przesyłka waży 50 kilo a moją siostra jest w wieku 62 lat. Drugi pan stał obok i patrzył się czy starsza Pani sobie poradzi. Przykre to i nie stosowane. WadyZachowanie nie grzecznie i nie stosowane. -
~Gajus / 2019-01-16 21:06Ocena: 1.00 / 5
Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami - nierzetelność, nie dostarczanie w terminie lub fałszywe dostarczenia, kontakt tylko z infolinią (nie ma nawet maila) która jest czynna teoretycznie do 20 ale już od 16 są na wolnym bo dodzwonić się nie da ZaletybrakWadytylko -
~gal anonim / 2022-09-21 14:44Ocena: 1.00 / 5
Dostałam informacje, że paczka dotrze między godzina 9 a 13, paczka potrzebna mi jak najszybciej dlatego zamieniłam się w pracy aby być w domu i odebrać, po godzinie 16 zero kontaktu ze strony kuriera czy kogokolwiek a paczki brak. Kiedy wyszłam już z domu bo nie mogłam dłużej czekać zadzwonił kurier w głoskę pretensja ze stoi i czeka a nikt nie otwiera. Jak zapytałam czy mu się godziny niw pomyliły bo czas dostarczenia był podobny do 13, to bez żadnego słowa ani przeprosin rozłączył się. Następnego dnia mail ze paczka znajduje się w najbliższym punkcie odbioru paczek. Ta firma to tragedia!!! Gdyby nie fakt, że nie było innej opcji dostawy na tej stronie nigdy w życiu bym nie korzystała z ich usług! Ludzie tam pracujący robią sobie żarty z konsumentów ZaletyBrakWadyWszystkie najgorsze wady jakie tylko może posiadać firma kurierska -
~Garden / 2021-11-05 14:35Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka składająca się z 5 paczek przyjeżdża na 4 raty. Masakra. Skrajnie nie polecam ZaletyBrakWadyOrganizacja -
~Gardlo / 2023-09-13 15:27Ocena: 1.00 / 5
Zamawiając produkt z nike 20.08 dostałem informacje z ups że paczka dojdzie 12.09 i z niecierpliwością czekałem. Gdy jednak nadszedł ten dzień nie dostałem żadnej powtarzam żadnej informacji o tym ze paczka nie dotrze tego dnia. Wiec zadzwoniłem na infolinie gdzie pani zapewniała mnie ze buty dotrą następnego dnia. Jak można się domyśleć paczka dalej nie dotarła a ja dalej czekam jak głupi. -
~Garry / 2021-12-22 04:11Ocena: 1.00 / 5
Odradzam z całą stanowczością , każdego dnia dostaję inny termin dostawy , oczywiście żaden się nie sprawdza kontakt z tą firmą po prostu nie istnieje, działanie ich strony polega na ciągłym logowaniu się które nic nie przynosi i nie możności dowiedzenia się czemu notorycznie opóźniają przesyłkę. ZaletyBrakWadyBrak rzetelności , opóźnienia , uszkodzony towar. -
-
~gawenda / 2019-10-14 11:18Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłam przesyłkę do firmy, w której pracuję. Kurier się nie pojawił, a ja dostałam SMS o "nieudanej próbie doręczenia przesyłki". Po takiej jednej "próbie" przesyłka od razu trafia do punktu odbioru, gdzie trzeba udać się osobiście. Oczywiście kurier nie zadzwonił, gdy "nie został" mnie pod wskazanym adresem. Nie po to wybieram opcję doręczenia przesyłki kurierem za 12 zł, by odbierać ją osobiście, bo taką opcję miałam do wyboru za 0 zł.
Przez stronę WWW też nie da się nic wskórać - przekierować paczkę, poprosić o ponowną próbę doręczenia... Nic. Chyba, że jest się zarejestrowanym użytkownikiem, a to nie wiąże się z elektroniczną rejestracją, ale tradycyjną - pocztową (!). Trzeba poczekać aż przyjdzie list od UPS z kodem weryfikacyjnym. Można się domyślić ile to trwa i do tego czasu paczka pewnie wróci do nadawcy.
Najgorsza firma kurierska. Nigdy więcej.Wadybrak kontaktu , nierzetelność, niewykonanie usługi -
~Gdansk / 2019-07-15 15:53Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu z ups, brak kontaktu do kuriera, niemila obsluga, zero szans na polubowne zalatwienie problemu, firma zaslania sie procedurami, plac a my i tak mamy cie w tylku... ZaletyBrak zaletWadyGdyby ups prowadzil stacje benzynowe lali by torf i piach -
~GDYNIA / 2022-01-21 22:39Ocena: 1.00 / 5
Kurier kłąmie że nikogo nie został w domu, Przesyłak krąży po róznych punktach odbioru. Fatalna obsługa, zero pomocy nawet po kontakcie z biurem obsługi klienta. Nie polecem, chyba zę lubicie bawić się w śledzwto i szukać własnej przesyłki przez kilka dnia wydzwaniajać do UPS. PORAŻKA!!! ZaletyBRAKWadynieprofesjonalna i niemiła obsługa, kłamią -
~gdziemojapaczk! / 2021-02-04 14:33Ocena: 1.00 / 5
UWAGA NA UPS - najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Moja przesyłka z UK jedzie do mnie już 4 tygodnie, na infolinii nic nie wiedzą, na maila nikt nie odpisuje. Wysyłam dzisiaj wypowiedzenie współpracy i nigdy już nie skorzystam z UPSa!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
~Gehmir / 2023-02-08 03:28Ocena: 1.00 / 5
Jest to najgorsza firma kurierska z jaką miałem kiedykolwiek do czynienia. Cały czas ktoś był w lokalu, ponieważ jest tu prowadzona działalność gospodarcza, a na paczce były tylko dane osobowe. Kurier pewnie stwierdził, że nikogo nie ma w lokalu i po niby 3 nieudanych próbach dostarczenia paczki, została ona odesłana do nadawcy. Jakoś firma DPD zawsze dostarcza paczki, a jak nie mogą się dostać do lokalu to dzwonią i to jest profesjonalne załatwienie sprawy. UPS mogłoby w ogóle nie istnieć. WadyCała ich działalność -
~Geniula62 / 2023-01-07 15:34Ocena: 1.00 / 5
Witam mam złą opinię o kurirze który miał dostarczyć przesyłkę 27 grudnia i nie dostarczył bo mu się nie chciało zadzwonić domofonem ani telefonem i nie zostawił awizo w skrzynce na listy a ja czekałem w domu po pewnym czasie dowiedziałem się że paczkę odesłano do nadawcy do Francji nawet nie smieli zadzwonić z centrali i nie było żadnego powiadomienia w sprawie paczki. Ja osobiście nie mam zaufania do takiej firmy co olewa klienta. WadyBrak kontaktu z kurierem -
~George / 2022-07-27 09:55Ocena: 1.00 / 5
Firma oszukuje odbiorców i jest totalnie niewiarygodna
Kurier nie jeździ na podane adresy tylko oszukuje że nikogo nie było
Firma odmawia podanie telefonu do kuriera
Kurier w ogóle nie dzwoni i nie ma żadne informacje kiedy może być
Firma nie zasługuje na żadną gwiazdkę raczej na -1 -
~George / 2022-11-15 15:02Ocena: 1.00 / 5
Tragedia!Przesyłka miała być dostarczona do godz.13.45. Kiedy nie dotarła do proponowanej godziny zmieniono informację, ze dotrze do końca dnia!! Od rana siedzę i czekam. Żadnego kontaktu z kueierem.Beznadziejna firma. Kiedyś funkcjonowała całkiem przyzwoicie.Unikajmy firmy UPS.Wybierajmy inne firmy. ZaletyBrak zalet.WadySame wady. -
-
~Gerard / 2020-07-09 17:20Ocena: 1.00 / 5
XXI wiek, straszą nas 5G, a kurierzy UPS nie są nawet w 2G, nie są w stanie wykonać połączenia telefonicznego. Byłem 50 m od domu, teren wiejski, gdyby kurier zadzwonił był bym przy bramce w 20 sekund, ale jak wyjaśniła Pani na centrali UPS, ,kurierzy nie dzwonią. A ja muszę się potem przebijać 20 minut przez infolinie i roboty telefoniczne, szok.Dzwonić nie muszą, paczek też dostarczać nie muszą, może pora zajać się czymś innym? WadyBrak kontaktu z kurierem, trzeba warować koło bramki 24h/dobę. -
~gfhhhhhfuty / 2022-02-17 12:52Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma paczka nigdy nie dociera na czas. kurier nie przyjeżdża do odbiorcy tylko zawozi na centrale a później mówią że nikogo nie było w domu ZaletybrakWadyNajgorsza firma paczka nigdy nie dociera na czas -
~gg / 2021-06-30 10:40Ocena: 1.00 / 5
Paczka nadana w środe rano była dostarczana dopiero w piątek, dodatkowo kurier niedojechał pod wskazany adres do czego sie przyznał równocześnie oznaczając w systemie "
Próbowaliśmy dostarczyć paczkę, jednak nie mogliśmy pozostawić jej bez podpisu." . Paczka została pozostawiona bez zadnego kontaktu w sklepie odległym od adresu docelowego o ok. 2km.
Kontakt z infolinią od razu po odczytaniu maila o tym, że nie zastano nikogo w domu skontaktowałem się z infolinią informując, że pracuję zdalnie i nigdzie się nie ruszałem, dostałem jedynie informację o tym, że moge przekietrowac przesyłkę pod inny adres i w najbliższym dniu roboczm zostanie podjeta próba doręczenia, lub po prostu samemu sie przejśc i ją odebrać...
Nie po to dopłacam do przesyłki kurierskiej by musieć wychodzic z domyu w godzinach pracy, tracić czas na poszukiwania sklepu (niestety nie całodobowego...) i na koniec samemu targać niewymiarowe, choc lekkie pudełko do domu.WadyCzas dostawy
Kurier nie dociera pod adres
Fałszywe oznaczenia statusu przesyłki
Pozodstawianie przesyłki w odległym punkcie odbioru - przypuszczam, że we współpracującym sklepie kurier porzucił wszystkie przesyłki z rejonu. -
~giees / 2021-02-10 20:08Ocena: 1.00 / 5
Dostawa przez firmę UPS.
Dzień przed dostawą otrzymuję informację że dostawa na następny dzień w godzinach 13.00-17.00
Zwalniam się z pracy aby czekać na kuriera i co ? Do 17.00 nikogo nie ma. O 19.00 dostaję e-mail że jest nowy termin dostawy ustalony na kolejny dzień. Co teraz ??? Znowu mam się zwolnić z pracy po to żeby kretyńska firma nieudaczników UPS postawiła mnie przed kolejnym durnym faktem ?
NIE POLECAM, ODRADZAM, NAJGORSZA FIRMA TRANSPORTOWA POD SŁOŃCEM. OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM !!!ZaletyZalety będą jak w końcu znikną z rynku transportowego.WadyWspółpraca z tą najdroższą firmą to największa wada.
strona 89 z 207
- « poprzednia
- 1 ...
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- nastepna »
