We wtorek rano system wysyla wiadomość - dzisiaj będzie dostarczona paczka. Jestem od południa do wieczora w domu - czekając. Wieczorem śledzę przesyłkę nic się nie zmienia. Środa rano kolejny sms - dzisiaj bedzie dostarczona paczka, czekam kolejny dzień siedząc w domu. Patrzę na stronie paczka została dostarczona! Dzwonie do centrali (podanie numeru przesyłki - tragedia) i co ciekawe kurier mówi, że były jakieś ustalenia, że ma paczki zostawiać u sąsiada! Jutro ma przyjechać i od sąsiada dostarczyć do mnie. ZaletyOdradzam wszystkim korzystanie z tej firmy kurierskiej
WadyInfolinia system - tragedia! Najpierw automat przyjmuje kilkakrotnie numer przesyłki bo "nie rozumiem" po połączeniu z człowiekiem- drugi raz trzeba podać numer