Kurier niby był z paczką 4 razy, podobno dzwonił na domofon i nikogo nie było gdzie siedziałam w domu cały czas. Ani razu się ze mną nie kontaktował telefonicznie. Paczka była w opłakanym stanie. Karton był cały porwany i zgnieciony. Pomogło dopiero zadzwonienie na infolinię i wyjaśnienie wszystkiego . 5 dnia przyjechał spóźniony o 2 godziny.
ZaletyBrak
WadyCzas dostawy zbyt długi
~Wiktoria / 2019-06-24 21:23
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Poziom-dno . Kurier nie próbował nawet dostarczyć paczki. Serdecznie NIE polecam
~wiktoria / 2020-04-03 11:14
Ocena: 1.00 / 5
Kurier podjechał wg relacji sąsiada pod dom, nie raczył zadzwonić nawet dzwonkiem, o telefonie już nawet nie mówię i odjechał. Brak słów, na infolinii odesłano mnie z kwitkiem że no cóż mi poradzą że kurier był i odjechał, nie zapukał no drzwi, zadzwonić nie mogę , bo nie mają w zwyczaju podawania nr telefonu do kurierów, no jakaś żenada totalnna, najgorsza firma kurierska, ludzie narzekają na pocztę polską, a to wzór w porównaniu do tej firmy, wiecznie z nią problemy, kurier jest w pracy za karę?
Zaletybrak
~Wiktoria / 2021-08-30 12:33
Ocena: 1.00 / 5
nie polecam tego kuriera. Paczka miała być dostarczona na mój adres, w skrzynce nie było żadnego awiza ani informacji o próbie doręczenie przesyłki. W domu zawsze ktoś jest i jest mało prawdopodobne aby nikt nie otworzył drzwi. Ponadto konsultant na infolinii nie był w stanie udzielić informacji, w którym punkcie została zostawiona paczka, musiałam sama prowadzić śledztwo i na własną rękę szukać punktu. Jak się okazało została dostarczona do sklepu który współpracuje z tą firmą, w innej miejscowości.
Wadybrak kompetencji, brak komunikacji,
~Wiktoria / 2021-09-02 11:57
Ocena: 1.00 / 5
Ogólnie dramat, kurier nawet nie próbuje się kontaktować. Pracuje w domu, wiec cały dzień znajduje sie pod adresem doręczenia przesyłki, po czym w skrzynce znajduje awizo a kontaktu od kuriera brak. Na infolinii tez zero pomocy????
~Wiktoria / 2021-09-07 20:22
Ocena: 1.00 / 5
Szkoda gadać przesyłka planowo na czwartek 2.09 po czym przesunięta na piątek 3.09 dzisiaj mamy 7.09 i nadal żadnej informacji kiedy będzie doręczona dodam ze to był prezen na urodziny wiec podwójne rozczarowanie i świecenie oczami przed kimś infolinia cały czas robi zgodzęnia już od kilku dni wiec nic
ZaletyNie ma
WadyWszytsko
~Wiktoria / 2021-09-21 14:57
Ocena: 1.00 / 5
Obsługa tej firmy to totalna porażka. Paczka dostarczona pod niewłaściwy adres, dostałam potwierdzenie jej odbioru (ktoś się podpisał moim nazwiskiem), pomimo że kurier do mnie w ogóle nie dotarł. Zadzwoniłam na infolinię (Warszawa), przedstawiłam sytuację i Pani powiedziała, że do maksymalnie 1 godziny kurier się ze mną skontaktuje w tej sprawie. Po jakichś 15 minutach otrzymałam telefon od oddziału UPS w Rzeszowie z informacją, że kurier twierdzi że paczkę dostarczył pod odpowiedni adres i odebrał ją jakiś mężczyzna (mieszkam tylko z mamą, która cały czas była w domu). Powiedziano mi również, że przekażą kurierowi, aby odebrał tą paczkę z miejsca, w którym ją zostawił i dostarczył mi oraz że zejdzie to nie więcej niż 1 godzinę. Po jakimś czasie otrzymałam SMS od jakiejś Pani, która twierdzi, że ma moją paczkę i podała mi swój adres, gdzie mogę ją odebrać. Minęło 3 godziny, zero jakiejkolwiek próby kontaktu ze mną ze strony kuriera. PORAŻKA!!!!!!!
ZaletyBRAK!
~Wiktoria / 2022-01-13 21:37
Ocena: 1.00 / 5
Dramat! Trzy dni pod rząd obiecywany był kontakt telefoniczny i dostawa do 19:00
Nadal nie otrzymałam przesyłki.
WadyOpóźnienie
Ignorancja
~Wiktoria / 2022-12-09 11:48
Ocena: 1.00 / 5
Zero kontaktu z kurierem, nie dostarczył paczki choć byłam w mieszkaniu i dodatkowo nie dostałam informacji, gdzie mogę odebrać przesyłkę, dopiero sprzedawca mi pomógł namierzyć. TRAGEDIA!!! Nigdy więcej nie skorzystam z usług kurierskich UPS.
Zaletybrak
Wadybrak kontaktu, zero komunikacji
~Wiktoria / 2022-12-15 08:14
Ocena: 1.00 / 5
Mam nadzieję że nigdy więcej moim przewoźnikiem paczki nie będzie ta firma.
Kurier nie kontaktując się w sprawie odebrania paczki jakby nigdy nie istniał zwrócił spowrotem paczkę do nadawcy.
~Wiktoria / 2023-02-04 10:01
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska jaka istnieje. Paczka nie została dostarczona w planowanym terminie powodem napisanym na stronie był błędny adres. Po dodzwonieniu się na infolinie okazało się ze adres jest prawidłowy a powodem jest jego niedostępność. Dowiedziałam się również ze kurier nie ma obowiązku doręczyć paczki w terminie ani się ze mną kontaktować w sprawie doręczenia. Z powodu śniegu nie dojedzie pod mój dom a ja nie mam możliwości zjechania po paczkę bo kurier w żaden sposób się ze mną nie kontaktuje. Firma się zatrzymała chyba przy telefonach stacjonarnych i nie wie że teraz jest możliwość posiadania małego i podręcznego telefonu który można mieć zawsze przy sobie.
ZaletyBrak
WadyNie dostarczenie paczki, brak kontaktu z kurierem, brak aktualizacji na stronie śledzenia, nie trzymanie się terminów
~Wiktoria / 2023-03-09 15:20
Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to jedna wielka porażka. Kurierzy urządzają sobie żarty z klientów. Nie podejmują prób dostarczania przesyłek tylko odrazu wklikują w system że odbiorca nie odebrał przesyłki. Nie wiadomo co dzieje się z paczka, nie ma z nimi żadnego kontaktu, a na infolini nie potrafią w niczym pomóc. Jeden wielki ŻART
~wikzab / 2021-12-29 14:17
Ocena: 1.00 / 5
Moje paczki notorycznie są zostawiane w punkcie odbioru, kiedy ja czekam cały dzień na kuriera. Usprawiedliwia się tym ze klienta nie było w domu, żałosne
Wadywywiązywanie się z obowiązków kurierów
~Wilku / 2019-04-23 13:44
Ocena: 1.00 / 5
Dno, dno i jeszcze raz dno. Z Niemiec do Polski szybciutko w 2 dni, w Polsce paczka nagle zwolniła. Minął już tydzień od wysłania z Niemiec i jeszcze do mnie nie doszła.
ZaletyBrak
WadyTa firma jest jedną wielką wadą
~William / 2019-03-14 18:41
Ocena: 1.00 / 5
Popieram wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy. Nadaję i odbieram paczki często korzystając z usług różnych firm, ale to jest na prawdę dno. Sprzeczne informacje o śledzeniu przesyłki, kurierzy nie dzwonią (bo nie mają telefonów służbowych - to oficjalna informacja). No i obsługa na infolinii, na która dodzwonić się i porozmawiać z kimś można tylko przez przypadek - tak ostentacyjnie niemiłej osoby na infolinii dotąd nie spotkałem. Nigdy więcej.
ZaletyBrak
WadyBrak kontaktu z kurierem, trudności z dostarczaniem na czas i ogólnie z dostarczaniem przesyłek, tragiczna obsługa na infolinii.
~Wiola / 2021-12-21 13:08
Ocena: 1.00 / 5
Bez jakiekolwiek informacji przesyłkę umieszczają w niewiadomo jakim punkcie. Nie potrafią dostarczyć paczki pod wskazany adres wspomnę tylko, że w domu jest ktoś zawsze (po zabiegu przez miesiac nie wychodziłam z domu). Liczba takich sytuacji 4 w ciągu miesiąca.
ZaletyBarak!!!
WadyBrak kontaktu
Gubią przesyłki
Dostarczają niewiadomo komu
Nie potrafią wyjaśnić gdzie jest przesyłka
~Wioletta / 2021-02-05 20:45
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia, czekam na paczkę od 12 stycznia.
Codziennie informację że paczka będzie opóżniona o jeden dzień roboczy (Tak od trzech tygodni)
Nie polecam i odradzam korzystanie z tej firmy kurierskiej.
WadyCzas realizacji - Czekam już 4 tygodnie
~Wioletta / 2021-02-15 12:56
Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka od 15stycznia jest w Strykowie i coraz mniejsze szanse na otrzymanie jej.
Złożyłam reklamację, kilkanaście skarg, kilka rozmów z konsultantem, zero zainteresowania,a dziś Pan kosultant( pracujący tam za karę) stwierdził że jak mi się nie podoba to mogę skorzystać z innej firmy kurierskiej. Brawo UPS za takie traktowanie swoich klientów. Dno.
ZaletyŻadnych
WadySame wady
~wisnia / 2021-04-30 18:11
Ocena: 1.00 / 5
Nawet kurier nie potrafi zadzwonić, że jest na miejscu, jakoś inne firmy kurierskie potrafią to zrobić zawsze, dzwoniąc na infolinie trafiłem na panią, która robiła łaskę, że musi odebrać telefon i stwierdziła, że kurier nie musi wcale dzwonić do klienta.
~wisnia / 2021-09-22 07:59
Ocena: 1.00 / 5
To jakiś żart. Pisało mi że paczka przyjdzie wczoraj między godziną 10 - 14. Czekałem nic. Kurier nie przyjechał, z tą firmą zawsze są jakieś problemy. Największy syf jaki się da.