Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4131 opinii

1.27 / 5

  • Parametry
    1.00
  • Cena
    1.54
  • Obsługa klienta
    1.38
  • Niezawodność
    1.50
  • Obsługa i reklamacje
    1.17
  • Oferta
    1.37
  • Cena/Jakość
    1.25
  • Czas dostawy
    1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Skorpion / 2021-06-01 17:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka zrealizowana i wysłana przez sklep zgodnie z podanym czasem wysyłki, jednak kurier UPS w Łodzi to jedna wielka żenada i pomyłka. Dostarczył przesyłkę po raz pierwszy i mimo że w domu byli obecni domownicy, to stwierdził że nikogo nie ma. W systemie przekierował paczkę do punktu odbioru bez uzgodnienia z odbiorcą. Po dojściu do punktu, okazało się, że przesyłki w nim nie ma. Telefon do kuriera, który z pretensjami i brakiem szacunku do odbiorcy twierdzi, że nie ma czasu na dostarczenie, bo ma dużo przesyłek do rozwiezienia. Stanęło na dostarczeniu ponownie do domu, jednak po jakimś czasie od rozmowy, w systemie pojawiła się informacja, że paczka jest do odebrania w punkcie. Zero informacji od kuriera. Kompletna żenada i nieporozumienie, zarówno firma jak i jej pracownicy. Odradzam korzystania z usług tej ,,firmy"!
    ZaletyBrak
    Wady- Długi czas dostarczenia przesyłki
    - Kurier bez szacunku do doręczyciela
    - Pretensje kuriera o zwrócenie uwagi
    - Brak kultury
    - Brak informacji
  • ~Skuld / 2019-10-15 03:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy przewoźnik na rynku.
    Wystarczy mi argument, że zamawiany towar ma dostarczyć ta gówniane firma, aby z transakcji zrezygnować.
    ZaletyZero
    WadySame wady
  • ~Slawek / 2019-04-19 09:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Mierna firma. Z przypadku się dowiedziałem ze kurier był z paczka bo nie zadzwonił tylko sąsiad dał info. Śledzenie przesyłki na nic się zdało , a chcąc podjechać samemu po paczkę usłyszałem ze mam siedzieć w domu 12:19-15:19 bo kurier przyjedzie. Masakra i idiotyzm - niezadowolony klient i co za problem połączyć zkurierem i odebrać samemu paczkę pare ulic dalej .
  • ~Slawek / 2019-05-15 14:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja opinia bez gwiazdek infolinia porażka dostawa próba doręczenia nieudana choć żona jest w domu tylko odbiór osobisty nie polecam straszne dno.
    ZaletyŻadnych zalet
    WadyWszystkie jakie możliwe oszukiwanie o próbie doręczenia infolinia porażka.
  • ~Slawek / 2019-12-13 16:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem niezadowolony,nikt nie wykonał do mnie telefonu że kurier przyjedzie z paczką .Nie zostawiono w skrzynce awizo.Zaplaciłem za usługę którą nie została wykonana.Sam musiałem odebrać przesyłkę. Nikt nie wpadł na pomysł aby odpisać na mojego maila.
  • ~Slawek / 2020-01-15 19:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Podobnie jak w przypadku poprzednich opinii, kompletne dno. Przesyłka, która była w doręczeniu nie została dostarczona, z powodu braku możliwości dostarczania, a cały dzień byłem w domu. Brak kontaktu do kuriera i brak informacji od kuriera. O godzinie doręczenia przesyłki zapomnijcie!
    ZaletyŚwietnie ćwiczenia na wytrzymałość nerwową i cierpliwość
    WadyBrak kontaktu ze strony ups, nierzetelnosc
  • ~slawek-f / 2026-01-10 10:56
    Ocena: 1.00 / 5
    najpierw lekki pozytyw . Otóż transport z Rzymu do Kalisza trał 15 godzin i tu jest wszystko ok. ale dalej już jest jak w czarnej dziurze . Kurier otrzymuje przesyłkę do doręczenia i nie potrafi jej dostarczyć od 3 dni choć z magazynu do mojego domu jest około 2,5 km , mieszkam w centrum miasta . Non stop centrala pisze jakieś bzdury że nie zastał odbiorcy chociaż cały czas jestem w domu . Na szczęście mamy tu monitoring i sprawdziliśmy że żadnego kuriera nigdy nie było , a mówienie o próbie dostarczenia to tylko fantazje nieudacznika
    Zaletybrak
    Wadyzaginięcie mojej przesyłki lub kradzież w oddziale w Kaliszu
  • ~Slawomir / 2023-07-28 18:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier oszukuje,że nie został odbiorcy w domu.Zostawił paczkę w punkcie oddalonym od adresu dostawy.Najgorsza firma kurierska.
    ZaletyNie ma zalet
    WadyJak w opisie
  • ~sligorovers / 2021-02-12 22:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Pierwszy raz zamówiłem kuriera przez UPS, Pan przyjechał, zeskanował paczkę. Poprosiłem o potwierdzenie odbioru i zaczął być mega niemiły, krzyczał że nie ma drukarki i nic mi nie da. Powiedziałem, że nie wydam paczki bez potwierdzenia, a kurier rzucił i moją paczką i powiedział cytuję „to zabieraj tą paczkę i spi*rdalaj”. Mówię poważnie kurier to powiedział. W kiosku, w mięsnym, na ulicy się takiego czegoś nie słyszy ale od kuriera UPS usłyszysz :) Napisałem kilka e-maili i nikt nie odpisał. Widocznie to norma w tej firmie.
    Zaletynic
    Wadywszystko
  • ~Slize / 2023-09-01 12:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy skandal, czekam na paczkę cały dzień a kurier nawet nie próbował dostarczyć paczkę a zostawił w punkcie ups access i żadnej informacji że paczka zostawiona i gotowa do odbioru.
    WadyBrak kontaktu z klientami
  • ~Sly / 2020-03-20 09:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie można zmienić adresu odbioru ani uzyskać kontaktu do kuriera, kurier też nie pokwapi się zadzwonić do klienta. Firma porażka
  • ~slzr / 2022-06-30 12:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka miała przyjść 29 Czerwca, potem się okazało że 30 czerwca, i paczka nie przyszła
    ZaletyBrak
    WadyJednym słowem: Cwele
  • ~Sławek / 2020-02-09 09:07
    Ocena: 1.00 / 5
    To samo co opinie poniżej . Kurier podobnież był aż 3 razy i nie zastał nikogo w domu , na stronie widnieje doręczenie paczki w innej miejscowości niż adres podany do doręczenia . Czekałem na paczkę przez dwa dni . Żadnego powiadomienia nic nie otrzymałem . Tragedia nie firma przewozowa , nadaje się do rozwożenia ziemniaków i tak nie wiadomo czy dojadą
  • ~SŁAWEK / 2023-12-19 16:50
    Ocena: 1.00 / 5
    lenie śmierdzące!!!! ja nigdy tym czymś nie wysyłam a gdy czekam na paczkę z żywymi zwierzakami akwariowymi to z dnia na dzień przeciągają dostawę - zero kontaktu z kurierem jak w innych firmach. DNO
    1
    ZaletyBRAK
    WadySAME
  • ~Sławomir / 2018-10-11 16:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Oceniam usługę doręczenia przesyłki przez UPS na poziomie fatalnym.
    Po 2 tyg otrzymałem maila w j. ang że przesyłka zostanie odesłana do nadawcy, bo przeczekała w jakimś sklepie już 2 tygodnie i jej nie odebrałem. W systemie widnieje info, że kurier nie dostarczył przesyłki, bo było zamknięte - a ja remontuje lokal od 60 dni 12 h na dobę włącznie z weekendami.
    Podsumowując - kurier nie raczył nas odwiedzić, firma nas nie poinformowała, że naszą przekazuje do jakiegoś sklepu (2 km od nas) i ostatecznie mail o którym wspomniałem.
    To nie koniec - telefonicznie udało mi się ustalić powtórne dostarczenie przesyłki- 48h. Minęło - przesyłki nie mam. Telefonicznie właśnie się dowiedziałem, że w systemie nie widać, żeby kurier pobrał przesyłkę ze sklepu, a ja mogę złożyć ponaglenie i czekać kolejne 48 godz. Złożyłem ponaglenie i będę czekał.
    TRAGEDIA !!!
    Zaletydziała system informatyczny, który mnie jako jedyny poinformował o problemie, a, że mail w j. ang to oznacza, że Polacy nie przewidzieli użycia tej opcji. TRAGEDIA
    Wadytylko i wyłącznie - szczytem jest system poleceń głosowych. Podpowiem stwierdzanie "WYPIER..." połączy z konsultantem
  • ~Sławomir / 2018-11-22 12:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Wczoraj kurier podjechał pod blok w Starogardzie Gdańskim o godzinie 13.50,postał dziesięć minut odnotował,że zdał przesyłkę oczywiście podpisał się jakimś fałszywym nazwiskiem i odjechał.Sytuację tę obserwowałem z mieszkania.W dniu dzisiejszym dzwonię do kadr Sodexo w Warszawie,otrzymali potwierdzenie dokumenty dostarczone.To jakaś KPINA i ZŁODZIEJSTWO TA UPS!!!
  • ~Sławomir / 2022-01-28 14:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja sprawa wygladała tak że kurier nie pojawił się u mnie [po mimo ze na przesyłkę czekeł 2 dni] tylko od razu zostawił w "punkcie" z adnotacją że "nie zastał nikogo w domu". Zgłaszałem 2 razy sprawę - konsultant obiecał mi że kurier odbierze przesyłkę z punktu i dostarczy pod wskazany adres - za każdym razem otrzymywałem informację że jesli nie odbiorę przesyłki do ....... to wróci do nadawcy. Ostatecznie musiał sam pojechać i odebrac, szkoda tylko że zapłąciłem za dostawę do domu ;-/ To są gówniarze .
    ZaletyBRAK
    WadyBałagan, brak organizacji, Bardzo droga, brak szacunku do klienta, brak możliwości złożenia skargi na kuriera.
  • ~Sławomir / 2026-01-29 11:05
    Ocena: 1.00 / 5
    PROBLEMY Z PŁATNOŚCIĄ - Nie polecam współpracy. Po poprawnym wykonaniu usług pojawiły się problemy z terminową wypłatą należności. Płatności były opóźniane o bardzo długi czas mimo wielokrotnych prób kontaktu, a firma korzystała z efektów naszej pracy. Warto zachować ostrożność i bardzo dokładnie zabezpieczyć warunki finansowe przed podjęciem współpracy ponieważ firma działa w sposób totalnie nie etyczny.
    WadyPROBLEM Z PŁATNOŚCIĄ
  • ~sm / 2023-02-17 17:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Gowno totalne, najgorsza firma dostawcza. bezmozgi nie kontaktuja sie telefonicznie ani mailowo tylko zwracaja paczki do nadawcy notorycznie.
  • ~Smutny klient / 2022-09-16 11:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Wszystko co najgorsze znajdziesz w UPS.
    Koszmarny czas dostawy, o ile wgl. otrzymasz przesyłkę :(
Dodaj własną opinię »