ZaletyZero
strona 183 z 207
- « poprzednia
- 1 ...
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- nastepna »
-
~Róża / 2022-03-23 15:39Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to dramat, Dzwoniąc w sprawie przesyłki dowiedziałam się że była podjęta próba doręczenia w piątek o godz 16, niestety byliśmy w domu od 14 więc nie wiem jakim cudem było to możliwe, otrzymałam informację że przesyłka jest w punkcie o czym nikt nie raczył mnie poinformować, brak kontaktu z klientem, ani telefonu ani maila nic. . Na moje pytanie kiedy będzie przesyłka dostarczona, dostałam odp że w czwartek. Po prostu śmiech na sali. Żenada, brak szacunki go klienta. Nie po to zamawiam kuriera żeby biegać po mieście za przesyłką. Nie polecam. Wszystkie inne firmy dzwonią, kontaktują się z klientem tylko nie ups. Odradzam. Jest zbyt duża konkurencja na rynku żeby świadczyć podobne usługi na tak marnym poziomie. Ostatni raz zamawiam cokolwiek przez tą firmę. -
-
~Rr / 2024-01-29 16:33Ocena: 1.00 / 5
Firma nadaje się do czyszczenia szamba a nie do przesyłek ZaletyBrakWadyKurier nie dzwoni kiedy jest z paczką i nie ma kontaktu do kuriera i brak SMS z ups o przesyłce. -
~rs audio / 2025-01-03 15:46Ocena: 1.00 / 5
ZA TĄ KASE DRAMAT!!!! zerp kontaktu z kurierem. obsługa klepie regułki!!!! WadyDRAMAT! DRAMQT! DRAmat! -
~Ruda / 2018-10-04 17:58Ocena: 1.00 / 5
Firma bardzo nieprofesjonalna. Zero kontaktu z kurierem, żadnego telefonu, smsa. Kurier rzekomo był 2 razy, w 2 bardzo różnych godzinach. Zasada jest taka że jak 1 dnia nie dostarczy przesyłki to 2 powinien być w podobnej godzinie. Jednak tak nie było. Marnują czas klienta. Informują że paczkę można odebrać w punkcie - tam też jej nie było. po kilku telefonach kurier ma dostarczyć paczkę na inny adres, gdzie również będę musiała pojechać. Zamówiłam przesyłkę UPS tylko dlatego że nie było innej formy wysyłki zakupionego produktu, ale NIGDY WIĘCEJ nie skorzystam z usług tej pseudo firmy!. ZaletybrakWady- zero kontaktu z kurierem
- długi czas oczekiwania na przesyłkę
- różny czas dostarczania przesyłki
- wprowadzanie klienta w błąd
- słaby kontaky z infolinią -
~RUDA / 2019-01-23 13:47Ocena: 1.00 / 5
jakaś masakra firma oszustów ,kłąmstwa związane z doręczeniem paczki kurier twierdzi że był haha tylko chyba u kogoś innego ,żadnych informacji na @ lub numer telefonu z informacją że danego dnia nastąpi próba doręczenia paczki ,pracują tylko do 15 haha ,dzwoniąc na infolinię otrzymałam info że paczkę muszę odebrać sama w głownej siedzibie pod Łodzią ,żenada całe szczęście że była za pobraniem więc nie zamierzam nigdzie jeździć.Ogólnie odradzam UPS -
~Ruda / 2021-03-03 15:09Ocena: 1.00 / 5
Tragedia , Ja na sklepie muszę zaopatrzyć sie w towar i zamówienia klienta a kurier dostawa towaru w godzinach 15-16 bo jak uslyszalam ten tekst to szczeka opada ze sklep jest otwarty w godzinach 10 a on tu jeździ o 9 to przyjeżdża pod koniec dnia gdzie sklep czynny do 17 WadyGodziny dostawy -
~Ruda Śląska / 2019-01-31 08:04Ocena: 1.00 / 5
Kurier UPS który miał dostarczyć paczkę do domu zostawił ją w punkcie odbioru.
Wysłał do odbiorcy powiadomienie, ze nikogo nie zastał.
Jest to oczywistym KŁAMSTWEM!!!
Najgorsza firma z jaką miałam stycznośćZaletyBrakWadyBrak informacji o wizycie kuriera, brak awizo, brak możliwości kontaktu z kurierem, brak wcześniejszego powiadomienia o dostawie -
~RuinPL / 2022-11-25 11:41Ocena: 1.00 / 5
Jakim cudem taki badziew w ogóle funkcjonuje?! Niekompetentnie ludzie! Tydzień się czeka na przesyłkę a w dniu kiedy mają dostarczyć przesyłkę są dwie osoby w domu i nagle komunikat dostajemy, że kurier nikogo nie zastał! Nieudacznicy! Nic dziwnego, że InPost takie triumfy odnosi jak ma takich partaczy za konkurencję. Nie polecam! Zgińcie! Przepadnijcie! ZaletyBrak!WadySame Wady! Długo by wynieniać. -
-
~ryle / 2020-09-17 16:51Ocena: 1.00 / 5
dwa dni czekała paczka na mój odbiór bo kurier nie zostawił informacji gdzie ją zostawił UPS to porażka -
~rysiek / 2019-07-10 17:03Ocena: 1.00 / 5
wielkie dno UPS , brak kontaktu z kurierem , na info lini mówią , że kurier nie zastał nikogo w domu a to nie prawda żenada. ZaletybrakWadysame -
~RYSZARD / 2018-08-25 10:29Ocena: 1.00 / 5
Firma bardzo nierzetelna rzekomo była w określonej godzinie próba dostarczenia przesyłki a zawsze ktoś jest w domu a awizo zostało porzucone na skrzynkach na listy a nie u konkretnego odbiorcy ,wydaje mi się że z powodu oszczędności czasu pozostawiają przesyłki w punkcie odbioru a awizo podrzucają niechlujnie byle gdzie do klatki na skrzynki na listy a nie do konkretnego odbiorcy ,gdybym nie zauważył tego awizo to paczka została by zwrócona a zdarzyło mi się to już kilka razy 4 aż .Nie Polecam tej firmy !!! ZaletyBrakWadyNierzetelność i olewanie potencjalnych odbiorców ,to najgorsza firma na rynku -
~ryszard / 2021-06-10 11:37Ocena: 1.00 / 5
żenada
2 x awizo a zakład czynny i brama otwarta. sam kurier który obsługuje Solec Zdrój arogancki .nigdy więcejZaletybrakWadywszystkie możliwe -
~Ryszard / 2021-10-14 13:45Ocena: 1.00 / 5
Upc to według mnie najgorsza firma kurierska. Nie dostarcza przesyłki pod wskazany adres, a woli zostawić w punkcie odbioru. Nie potrafi nawet maila napisać w języku polskim. ZaletybrakWadynie dostarcza przesyłki pod wskazany adres -
~Ryszard / 2021-12-07 16:21Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, dostaje powiadomienie ze byl kurier z paczką, cały dzień czekałem na kasiora a ten piszę nieprawdę. Nie polecam firma uduś :( ZaletyBrakWadyBrak kontaktu, mają wszystko z tyłu, paczki uszkodzone -
~Ryszard / 2022-04-25 12:34Ocena: 1.00 / 5
najbardziej dziadowska firma spedycyjna, zero kontaktu, zero rzetelności, nie doręczają przesyłek w zapowiadanych terminach, opryskliwa i arogancka obsługa konsultantów -
~rzuf / 2022-06-23 17:38Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska. Najdroższa i uważająca się za najlepszą. Czekam na paczkę i nie dotarła, w statusie dostarczenia jakieś bzdury o zdublowanym numerze monitorowania. Chociaż posiadają właściwy adres na paczce, zawrócili ją do punktu. Logika jak u lewego buta. Korporacyjne myślenie jak u kiepskiego robota. Nie będę więcej korzystał. Wadybrak logiki w działaniach, opóźnienia przez biurokrację, brak zdrowego myslenia, cena, czas dostawy, obsługa klienta dramat -
-
~Rzyczliwa / 2018-05-01 15:53Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie ma wydać reszty. Nie chce czekać nawet na rozmianke. Nie ma w gole kontaktu z kurierem. Nie informują że nie mają wydać ani o której się go spodziewać. Mówić że nie ma czasu to jest żenada. Jakoś z innych firm mają na wszystko czas i są profesjonalni. UPS ma wiele do życzenia co do innych firm. Gdybym wiedziała jakie będą pretensje i problemy to odebralabym sobie przesyłkę w sklepie a nie u chamów. -
~S / 2020-12-07 12:16Ocena: 1.00 / 5
przesyłka miała być dostarczona na poniedziałek, w czwartek sprawdzam a ona leży w magazynie z niewyraźnym adresem.
nikt nie zadzwonił, a adres był czytelny. Tragedia Nie polecamZaletybrakWadyzbyt dużo -
~S / 2022-11-17 12:09Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem przez Internet i opłaciłem przesyłkę. Po miesiącu czasu dostaje korektę zrealizowanej usługi !!!!!!!
Uwaga! Muszę dopłacić za tamtą przesyłkę. Takiego wiochmaństwa jeszcze nie spotykałem. Oczywiście nie nie płaciłem i nie zamierzam, napisałem 3 razy do nich:" o co chodzi?", przyjęli informacje, ale już drugi raz dostaję pismo z przypomnieniem o dopłatę....
Nigdy więcej, wszystkim odradzam.Wadybałagan, dziwna strategia podejścia do klienta -
~s / 2023-01-09 12:04Ocena: 1.00 / 5
0 kontaktu z kurierem, będąc w domu się okazało że jednak mnie tam nie ma. Na infolinie dodzownić się nie da. WadyWszystko
strona 183 z 207
- « poprzednia
- 1 ...
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- nastepna »
