DNO, dno i jeszcze raz dno - aby dobitniej tego nie określić. Kurierzy zatrudnieni na obszarze Łódź Widzew 0 Olechów to jakieś nieporozumienie ( nie wiem jak jest w innych miastach ale po opiniach widzę, że podobnie ).Na początku tylko narzucali o której godzinie ktoś MUSI być w domu bo inaczej nie otrzyma przesyłki ale to jeszcze pół biedy. Brak interwencji ich przełożonych na takie zachowania tylko ich rozzuchwalił - obecnie od razu znaczą przesyłki do punktów odbioru nie informując o tym odbiorców ( właśnie idę odebrać taką przesyłkę o tym gdzie leżakuje dowiedziałem się od jej nadawcy gdy interweniowałem o jej opóźnieniu ) bądź wrzucają bezpośrednio do skrzynek pocztowych. ZARZĄDZAJĄCY UPS - czy źle przetłumaczyliście słowo KURIER . Bierzecie kupę kasy za nadanie przesyłki a reszta Was nie interesuje. W porównaniu do prawdziwych Firm Kurierskich jesteście dnem i nic nie robicie aby ten wizerunek poprawić. Firma DNO, DNO i jeszcze raz DNO
Zaletybrak
Wadyfirma doprowadza do nericy
~Roman / 2022-03-02 09:13
Ocena: 1.00 / 5
ZAMÓWIŁEM PACZKĘ Z NIEMIEC, PRZEZ DŁUŻSZY CZAS PACZKA NIE DOCHODZIŁA, W SZCZEGÓŁACH ŚLEDZENIA, MIAŁEM INFO, ŻE ODBIORCA NIE ODBIERA PACZKI, NASTĘPNIE ŻE ODRZUCIŁEM PACZKĘ ITD. OKAZAŁO SIĘ, ŻE KURIER W OGÓLE JEJ NIE MIAŁ ZAMIARU DOSTARCZYĆ , MAGAZYNY BYŁY PEŁNĘ I ODZNACZYŁ PACZKĘ JAKO NIE ODEBRANĄ PRZEZ ODBIORCĘ . SMIECH NA SALI
~Roman / 2023-03-14 20:16
Ocena: 1.00 / 5
Szkoda nawet 1 grosza za ich usługi.
Straciłem przez tych ups pare złotych
Tam nikt nic nie wie
kurier jest niewidzialny
paczka nie dociera
~Roman / 2023-11-15 11:31
Ocena: 1.00 / 5
W dniu dzisiejszym miała zostać dostarczona mi przesyłka z Warszawy po kontakcie z kurierem ponieważ nie było mnie w domu prosiłem żeby zostawił u sąsiada powiedział że nie zostawi bo czasem sąsiadów nie ma i teraz muszę jechać dodatkowo i tracić pieniądze do odbioru w punkcie na ulicy bieżanowskiej dziękuję za taką dostawę i nie polecam za co sobie naliczyliście 13 zł za to że ja jeszcze dodatkowo muszę jechać po odbiór przesyłki
WadyNierzetelna firma
~ronpuyol / 2022-04-15 21:53
Ocena: 1.00 / 5
BRAK JAKICHKOLWIEK INFORMACJI ODNOŚNIE PACZKI. MUSZE SPRAWDZAC STAN DORECZENIA NA STRONIE PRODUCENTA A NIE KUREIRA. 0/10 NIEPOZDRAWIAM
Zaletyzero
Wadywszystkie
~Roofy / 2021-11-03 16:41
Ocena: 1.00 / 5
Grupa przestępcza oszustów pod nazwą UPS. Naliczają bezpodstawnie ekstra koszty.Wysyłka UK -Polska , mojej mamie (70 lat) kazali pokazac kilka razy potwierdzenie rachunku zapłaty, mimo iz było zaplacone przez ich strone internetową, potem kazali zrobic zdjecia produktów które znajdują sie w przesyłce, w 4 tygodniu (w 5 dni dostarczają hahaah) kazali sobie zapłacić ekstra 500 złoty, bez wyszczególnienia za co. Paczki wyslanej na początku października nie widac
ZaletyBedzie jedna jak zamkną firme
WadySKORUMPOWANI PRACOWNICY
~rosa / 2020-11-05 10:35
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza obsługa kurierska ! Nie polecam zmarnowany czas i pieniądze! paczka wysłana do nadawcy była. przyszedł covid - wielce , ze mieli się kontaktować z nadawcami i taka info widniało mi w skrzynce i że będą doręczać bo punkty zamknięte. a paczka wróciła do mnie i jeszcze musiałam za to zapłacić drugi raz. ale mało tego musiałam 3ci raz zapłacić za przesyłkę bo nadawca nadal czeka !!!! ZENADA FIRMA WSPOLPRACA. NIE POLECAM. NAJGORSZY KURIER W POLSCE!!! reklamacja złożona czekałam na odp negatywną 8 miesięcy! żenada! a najgorsze , ze maja zakłamanych pracowników kurierów - wielce dane ze "próbowano się kontaktować z nadawca - a guzik prawda! znamy te numery ze kurierzy przerzucają paczki pozostawiają po kątach itp. i tu tez ze kontaktowali a guzik prawda. jestem zawiedziona i zła ze mnie sf.....wali podwójnie ZA NIEWYKONANĄ USŁUGE... złodzieje ! takimi zagrywkami niech plajtują i ludzi nie naciągają więcej ;/
Zaletyzero
Wadynie dostarczenie paczki. potrójnie musiałam zapłacić . reklamacja 8 miesięcy i zero porozumienia. opóźnienia, nie wiarygodni. naciągacze.
~Rosi / 2018-12-04 22:34
Ocena: 1.00 / 5
Będąc cały czas w domu dostałam informację, że był u mnie kurier, nikogo nie zastał, więc zostawia paczkę (laptop) w jakiejś kawiarni gdzieś tam. Pani z infolinii obiecała, że w przeciągu godziny ktoś oddzwoni z wyjaśnieniami. Nikt nie zadzwonił. Paczka zmieniła status na doręczaną na pierwotny adres, po czym znów wyladowała w kawiarni. Pani z infolinii wyjaśniła, ,że kurier nie mógł dotyczyć paczki, gdyż miał za dużo paczek... Myślę, że tylko skargi do sklepów coś dadzą. Może zrezygnują z tej firmy
WadyKurier nie przyjeżdża, brak pomocy od firmy
~rosmag / 2023-02-23 10:35
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska - cwaniaki tylko do punktów odbioru zawożą paczki a mówią, że ludzi nie zastali w domu.
Za to kasa biorą największą ze wszystkich innych
~Roxi / 2021-03-20 14:20
Ocena: 1.00 / 5
Brak informacji o dostarczeniu! Trzeba sobie paczkę samemu szukać!
ZaletyBrak
WadySame
~Rozczarowana / 2020-03-16 13:02
Ocena: 1.00 / 5
MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W związku z sytuacją jaka się dzieje na Świecie, z obawy przed corona wirusem, zamówiłam jeszcze w zeszłym tygodniu środki dezynfekujące. Termin dostarczenia piątek 12 marca. W domu jestem i się z niego nie ruszam, bo tak zalecono. Szkoła zamknięta, więc z jestem z małym dzieckiem w domu!!!!!
Około poludnia dostaję wiadomość na tekefon, że paczka nie mogła być dostarczona ze względu na brak kontaktuz klientem... WTF? Ja się pytam!!! Na wszelki wypadek sprawdzilam domofon - działa!!! Dzwonię do nich, a oni mi mowią, że nikogo niebylo w domu... No byłam, jestem i będę przez najbliższe dwa tygodnie! To chyba domofon Pani nie działa... Człowieku, działa, bo sprawdziłam!!! To ja niewiem proszę Pani. Okazało się, że Pan zrzucił wszystkie paczki do jakiegoś pawilonu - dorabianie kluczy, który znahjduje się na bazarku. Skupisko ludzi...
No żesz kur....... SNie poto zamówilam kurierem, żeby łazić z małym dzieckiem w dobie dzisiejszej masakry!!!! Uważam, że w takiej sytuacji mniejsze jest ryzyko, gdyby Pan zostawił mi paczkę pod drzwiami niż miałabym ruszać się z domu.
Generalnie podziwiam i szanuję ludzi, którzy muszą dzisiaj pracować, ale róbmy to rozsądnie!!!!
Poza tym to nie pierwszy raz, kiedy muszę sama jeździć i odbierać sama!!!!
NIE POLECAM!!!!
Gdybym mogła, dałabym zero gwiazdek. Z całego serca odradzam korzystanie z usług tej firmy!! Wysłałam paczkę z Wielkiej Brytanii do Polski dnia 07.10.2021 roku i do dnia dzisiejszego nie dotarła pod adres odbiorcy. Wszelkie próby kontaktu telefonicznego z firmą UPS to dramat. Niemiła obsługa na linii, mam wrażenie jakby nie do końca wiedzieli po co tam są. Zero szacunku do klienta i powagi sytuacji. Wygląda na to, że moja 30kg paczka po prostu rozpłynęła się w powietrzu i tak po prostu sobie zniknęła. Najpierw zostałam poinformowana, że paczka prawdopodobnie zaginęła w magazynie w Strykowie (w systemie również widniała taka informacja), a później z kolei jakiś inny pan mnie poinformował, że paczka w ogóle tam nie dotarła. Paczka widmo chyba!! Inna Pani z kolei kazała mi dzwonić do brytyjskiego oddziału UPS, bo stamtąd została nadana przesyłka. I tak zostałam odsyłana w kółko, bez żadnego celu i logiki!! Nigdy więcej nie skorzystam z usług pożal się Boże tej "firmy kurierskiej" i będę odradzała to wszystkim moi znajomym. Katastrofa!! W chwili obecnej paczka jest "rzekomo" poszukiwana. Tak czy inaczej, sprawa trafi do odpowiednich instytucji. Skandal, żeby paczka tak po prostu sobie zaginęła. UPS to złodziejska i nieodpowiedzialna firma pod każdym względem, uważajcie!!
ZaletyObsługa klienta poniżej poziomu, dno
WadyWszystkie możliwe!!!!
~Rozczarowana / 2022-07-06 11:30
Ocena: 1.00 / 5
To jest skandal z kurierem jak i z infolinią, miałam otrzymać paczkę 30 czerwca(piątek),po południu sprawdzam w śledzeniu przesyłki a tam „odbierz przesyłke” ale gdzie to już nie wiadomo,żadnej informacji,w skrzynce pocztowej tez nic nie było.W poniedziałek dzwonie na infolinie i dowiaduje się że jest do odbioru w punkcie,pani podaje mi adres ale ja się nie zgodziłam żeby samej odebrać bo nie po to płace drożej za kuriera żebym teraz sama biegała po mieście za paczkami(były 3 paczki do odbioru) więc pani przekierowała moje przesyłki z powrotem na mój adres i poinformowała że trzeba czekać 2 dni i w środę przyjdzie kurier,czekam cierpiliwie do środy ale dalej status mam „odbierz przesyłkę ” więc na wszelki wypadek dzwonie na infolinie czy na pewno przyjdzie dzisiaj kurier i co się dowiaduje..... że kurier nie wziął paczki i ona ponowi przekierowanie paczki na mój adres i trzeba czekać znowu 2 dni.Przecież to się nie ku..a w głowie nie mieści, nigdy ale to nigdy w życiu nie wybiorę już tej firmy i każdemu będę odradzać
Zaletyżadnych
Wadysame wady
~Rozczarowany / 2018-03-14 20:23
Ocena: 1.00 / 5
Nie można skontaktować się z kurierem który ma dostarczyć mi przesyłkę "Do wieczora". Czyli mam siedzieć w domu od świtu "do wieczora". Awizo nieczytelne(mały druczek), nabazgrane na nim coś -chyba ulica ale gdzie? W jakim mieście? W infolinii pracownica arogancka wręcz chamska. Dowiedziałam się od niej, że nie umiem korzystać z jakże czytelnej strony firmy UPS. Podsumowując: NIGDY WIĘCEJ UPS!
ZaletyBrak
~Rozczarowany / 2019-07-09 12:04
Ocena: 1.00 / 5
Dno i kilometr mułu. Odbiorca niby odmówił odebrania paczki, problem w tym, że odbiora znajdował się 100 kilometrów od miejsca w którym ostatni raz tą paczkę widziano. Śmiech na sali. UPS powinien być usunięty z rynku polskiego do tego czasu, dopóki nie będą funkcjonować jak normalna firma.
W celu uzyskania pomocy starałem się dodzwonić przez 10 minut do siedziby UPS; niestety, jedyne co uzyskałem, to dźwięk próby uzyskania połączenia.
ZaletyNic
WadyBrak obsługi klienta
Paczka nigdy nie dotarła
~rozdrażniony klient / 2020-04-25 13:14
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia, olewają klienta. Twierdzą,że nikogo nie było w domu, gdzie byli wszyscy. Twierdzą, że nie muszą się kontaktować. Dodzwonić się do infolini trwa parędziesiąt minut. DNO
ZaletyBrak
WadyWszystko
~rozgoryczona / 2019-03-12 13:17
Ocena: 1.00 / 5
TRAGEDIA, zgadzam się z przedmówcami
zamówiłam kurierem paczkę ze względu na szybkość dostawy, mimo, że paczka dość szybko może byłaby dostarczona, to na śledzeniu widnieje godzina, podczas której byłam w biurze i ŻADNEGO KURIERA NIE BYŁO, pozniej wyszłam, choć wszystkie drzwi są otwarte to kurier był owszem (PÓŹNIEJ NIŻ WSKAZUJE ŚLEDZENIE) to zobaczył, że nikogo w pokoju nie ma i wyszedł, nawet nie zapytał nikogo obok o nic, powtarzam - wszystkie sąsiednie pokoje są otwarte i są w nich ludzie!
Próbowałam się czegoś dowiedzieć na stronie, ale mogłam rozmawiac tylko z robotem, dodatkowo punkt odbioru również nie ma podanego nr kontaktowego - ŚMIECH NA SALI
NIGDY WIĘCEJ, ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA!!!!
Zaletybrak
Wadyjak wyżej
- śledzenie niezgodnie z czasem rzeczywistym ''dostarczenia paczki''
- kurier miał w d...pie i nikogo obok o nic nie zapytał
- infolinia (pozal sie boze) rozmawianie z robotem
- brak nr kontaktowego w punkcie odbioru
~rozzłoszczona / 2018-07-04 08:54
Ocena: 1.00 / 5
Firma kurierska miła odebrać odemnie paczkę w wyznaczonym dniu niestety kurier się po nią nie zjawił. Dzwoniąc następnego dnia do firmy powiedziano mi że ja wcale nie zamówiłam kuriera. Etykietę i list przewozowy trzymam w ręce a Pan na infolinii wmawia mi że ja nie zamówiłam kuriera :-/ zwrot pieniędzy miałam otrzymać po 14 dniach minęło 3 tygodnie a pieniędzy na koncie brak. Dzwonie a na infolinii udzielają mi informacji że zwrot do 30 dni.
Firma zasługuje na najgorszą ocene.
Zaletybrak
Wadybrak odbioru przesyłki
wprowadzanie klienta w błąd
~Rozżalona / 2021-12-01 19:57
Ocena: 1.00 / 5
Nie dostałam żadnego maila z informacją gdzie jest moja przesyłka. Z ciekawości weszłam na stronę śledzenia i okazało się, że moja paczka czeka w jakimś punkcie odbioru. Kurier nie zadzwonił, a byłam wtedy w domu i nie dostałam też żadnego maila z informacją o przekierowaniu. Gdybym nie sprawdziła, to paczkę by odesłano!!! Kompletny brak profesjonalizmu.
ZaletyBrak.
WadyBrak kontaktu.
~równy gość / 2022-06-24 18:06
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie przyjeżdża, a tłumaczy ze był. Nie chce przynieść później tylko każe pojechać do punktu UPS. To jest niedorzeczne i nienormalne.