Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4131 opinii

1.27 / 5

  • Parametry
    1.00
  • Cena
    1.54
  • Obsługa klienta
    1.38
  • Niezawodność
    1.50
  • Obsługa i reklamacje
    1.17
  • Oferta
    1.37
  • Cena/Jakość
    1.25
  • Czas dostawy
    1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Roman / 2022-02-25 09:18
    Ocena: 1.00 / 5
    DNO, dno i jeszcze raz dno - aby dobitniej tego nie określić. Kurierzy zatrudnieni na obszarze Łódź Widzew 0 Olechów to jakieś nieporozumienie ( nie wiem jak jest w innych miastach ale po opiniach widzę, że podobnie ).Na początku tylko narzucali o której godzinie ktoś MUSI być w domu bo inaczej nie otrzyma przesyłki ale to jeszcze pół biedy. Brak interwencji ich przełożonych na takie zachowania tylko ich rozzuchwalił - obecnie od razu znaczą przesyłki do punktów odbioru nie informując o tym odbiorców ( właśnie idę odebrać taką przesyłkę o tym gdzie leżakuje dowiedziałem się od jej nadawcy gdy interweniowałem o jej opóźnieniu ) bądź wrzucają bezpośrednio do skrzynek pocztowych. ZARZĄDZAJĄCY UPS - czy źle przetłumaczyliście słowo KURIER . Bierzecie kupę kasy za nadanie przesyłki a reszta Was nie interesuje. W porównaniu do prawdziwych Firm Kurierskich jesteście dnem i nic nie robicie aby ten wizerunek poprawić. Firma DNO, DNO i jeszcze raz DNO
    Zaletybrak
    Wadyfirma doprowadza do nericy
  • ~Roman / 2022-03-02 09:13
    Ocena: 1.00 / 5
    ZAMÓWIŁEM PACZKĘ Z NIEMIEC, PRZEZ DŁUŻSZY CZAS PACZKA NIE DOCHODZIŁA, W SZCZEGÓŁACH ŚLEDZENIA, MIAŁEM INFO, ŻE ODBIORCA NIE ODBIERA PACZKI, NASTĘPNIE ŻE ODRZUCIŁEM PACZKĘ ITD. OKAZAŁO SIĘ, ŻE KURIER W OGÓLE JEJ NIE MIAŁ ZAMIARU DOSTARCZYĆ , MAGAZYNY BYŁY PEŁNĘ I ODZNACZYŁ PACZKĘ JAKO NIE ODEBRANĄ PRZEZ ODBIORCĘ . SMIECH NA SALI
  • ~Roman / 2023-03-14 20:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Szkoda nawet 1 grosza za ich usługi.
    Straciłem przez tych ups pare złotych
    Tam nikt nic nie wie
    kurier jest niewidzialny
    paczka nie dociera
  • ~Roman / 2023-11-15 11:31
    Ocena: 1.00 / 5
    W dniu dzisiejszym miała zostać dostarczona mi przesyłka z Warszawy po kontakcie z kurierem ponieważ nie było mnie w domu prosiłem żeby zostawił u sąsiada powiedział że nie zostawi bo czasem sąsiadów nie ma i teraz muszę jechać dodatkowo i tracić pieniądze do odbioru w punkcie na ulicy bieżanowskiej dziękuję za taką dostawę i nie polecam za co sobie naliczyliście 13 zł za to że ja jeszcze dodatkowo muszę jechać po odbiór przesyłki
    WadyNierzetelna firma
  • ~ronpuyol / 2022-04-15 21:53
    Ocena: 1.00 / 5
    BRAK JAKICHKOLWIEK INFORMACJI ODNOŚNIE PACZKI. MUSZE SPRAWDZAC STAN DORECZENIA NA STRONIE PRODUCENTA A NIE KUREIRA. 0/10 NIEPOZDRAWIAM
    Zaletyzero
    Wadywszystkie
  • ~Roofy / 2021-11-03 16:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Grupa przestępcza oszustów pod nazwą UPS. Naliczają bezpodstawnie ekstra koszty.Wysyłka UK -Polska , mojej mamie (70 lat) kazali pokazac kilka razy potwierdzenie rachunku zapłaty, mimo iz było zaplacone przez ich strone internetową, potem kazali zrobic zdjecia produktów które znajdują sie w przesyłce, w 4 tygodniu (w 5 dni dostarczają hahaah) kazali sobie zapłacić ekstra 500 złoty, bez wyszczególnienia za co. Paczki wyslanej na początku października nie widac
    ZaletyBedzie jedna jak zamkną firme
    WadySKORUMPOWANI PRACOWNICY
  • ~rosa / 2020-11-05 10:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza obsługa kurierska ! Nie polecam zmarnowany czas i pieniądze! paczka wysłana do nadawcy była. przyszedł covid - wielce , ze mieli się kontaktować z nadawcami i taka info widniało mi w skrzynce i że będą doręczać bo punkty zamknięte. a paczka wróciła do mnie i jeszcze musiałam za to zapłacić drugi raz. ale mało tego musiałam 3ci raz zapłacić za przesyłkę bo nadawca nadal czeka !!!! ZENADA FIRMA WSPOLPRACA. NIE POLECAM. NAJGORSZY KURIER W POLSCE!!! reklamacja złożona czekałam na odp negatywną 8 miesięcy! żenada! a najgorsze , ze maja zakłamanych pracowników kurierów - wielce dane ze "próbowano się kontaktować z nadawca - a guzik prawda! znamy te numery ze kurierzy przerzucają paczki pozostawiają po kątach itp. i tu tez ze kontaktowali a guzik prawda. jestem zawiedziona i zła ze mnie sf.....wali podwójnie ZA NIEWYKONANĄ USŁUGE... złodzieje ! takimi zagrywkami niech plajtują i ludzi nie naciągają więcej ;/
    Zaletyzero
    Wadynie dostarczenie paczki. potrójnie musiałam zapłacić . reklamacja 8 miesięcy i zero porozumienia. opóźnienia, nie wiarygodni. naciągacze.
  • ~Rosi / 2018-12-04 22:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Będąc cały czas w domu dostałam informację, że był u mnie kurier, nikogo nie zastał, więc zostawia paczkę (laptop) w jakiejś kawiarni gdzieś tam. Pani z infolinii obiecała, że w przeciągu godziny ktoś oddzwoni z wyjaśnieniami. Nikt nie zadzwonił. Paczka zmieniła status na doręczaną na pierwotny adres, po czym znów wyladowała w kawiarni. Pani z infolinii wyjaśniła, ,że kurier nie mógł dotyczyć paczki, gdyż miał za dużo paczek... Myślę, że tylko skargi do sklepów coś dadzą. Może zrezygnują z tej firmy
    WadyKurier nie przyjeżdża, brak pomocy od firmy
  • ~rosmag / 2023-02-23 10:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska - cwaniaki tylko do punktów odbioru zawożą paczki a mówią, że ludzi nie zastali w domu.
    Za to kasa biorą największą ze wszystkich innych
  • ~Roxi / 2021-03-20 14:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak informacji o dostarczeniu! Trzeba sobie paczkę samemu szukać!
    ZaletyBrak
    WadySame
  • ~Rozczarowana / 2020-03-16 13:02
    Ocena: 1.00 / 5
    MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    W związku z sytuacją jaka się dzieje na Świecie, z obawy przed corona wirusem, zamówiłam jeszcze w zeszłym tygodniu środki dezynfekujące. Termin dostarczenia piątek 12 marca. W domu jestem i się z niego nie ruszam, bo tak zalecono. Szkoła zamknięta, więc z jestem z małym dzieckiem w domu!!!!!
    Około poludnia dostaję wiadomość na tekefon, że paczka nie mogła być dostarczona ze względu na brak kontaktuz klientem... WTF? Ja się pytam!!! Na wszelki wypadek sprawdzilam domofon - działa!!! Dzwonię do nich, a oni mi mowią, że nikogo niebylo w domu... No byłam, jestem i będę przez najbliższe dwa tygodnie! To chyba domofon Pani nie działa... Człowieku, działa, bo sprawdziłam!!! To ja niewiem proszę Pani. Okazało się, że Pan zrzucił wszystkie paczki do jakiegoś pawilonu - dorabianie kluczy, który znahjduje się na bazarku. Skupisko ludzi...
    No żesz kur....... SNie poto zamówilam kurierem, żeby łazić z małym dzieckiem w dobie dzisiejszej masakry!!!! Uważam, że w takiej sytuacji mniejsze jest ryzyko, gdyby Pan zostawił mi paczkę pod drzwiami niż miałabym ruszać się z domu.
    Generalnie podziwiam i szanuję ludzi, którzy muszą dzisiaj pracować, ale róbmy to rozsądnie!!!!
    Poza tym to nie pierwszy raz, kiedy muszę sama jeździć i odbierać sama!!!!
    NIE POLECAM!!!!
    ZaletyŻADNYCH
    WadyLekceważenie, opieszałość, oszustwo, kłamstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Rozczarowana / 2021-10-25 11:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Gdybym mogła, dałabym zero gwiazdek. Z całego serca odradzam korzystanie z usług tej firmy!! Wysłałam paczkę z Wielkiej Brytanii do Polski dnia 07.10.2021 roku i do dnia dzisiejszego nie dotarła pod adres odbiorcy. Wszelkie próby kontaktu telefonicznego z firmą UPS to dramat. Niemiła obsługa na linii, mam wrażenie jakby nie do końca wiedzieli po co tam są. Zero szacunku do klienta i powagi sytuacji. Wygląda na to, że moja 30kg paczka po prostu rozpłynęła się w powietrzu i tak po prostu sobie zniknęła. Najpierw zostałam poinformowana, że paczka prawdopodobnie zaginęła w magazynie w Strykowie (w systemie również widniała taka informacja), a później z kolei jakiś inny pan mnie poinformował, że paczka w ogóle tam nie dotarła. Paczka widmo chyba!! Inna Pani z kolei kazała mi dzwonić do brytyjskiego oddziału UPS, bo stamtąd została nadana przesyłka. I tak zostałam odsyłana w kółko, bez żadnego celu i logiki!! Nigdy więcej nie skorzystam z usług pożal się Boże tej "firmy kurierskiej" i będę odradzała to wszystkim moi znajomym. Katastrofa!! W chwili obecnej paczka jest "rzekomo" poszukiwana. Tak czy inaczej, sprawa trafi do odpowiednich instytucji. Skandal, żeby paczka tak po prostu sobie zaginęła. UPS to złodziejska i nieodpowiedzialna firma pod każdym względem, uważajcie!!
    ZaletyObsługa klienta poniżej poziomu, dno
    WadyWszystkie możliwe!!!!
  • ~Rozczarowana / 2022-07-06 11:30
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest skandal z kurierem jak i z infolinią, miałam otrzymać paczkę 30 czerwca(piątek),po południu sprawdzam w śledzeniu przesyłki a tam „odbierz przesyłke” ale gdzie to już nie wiadomo,żadnej informacji,w skrzynce pocztowej tez nic nie było.W poniedziałek dzwonie na infolinie i dowiaduje się że jest do odbioru w punkcie,pani podaje mi adres ale ja się nie zgodziłam żeby samej odebrać bo nie po to płace drożej za kuriera żebym teraz sama biegała po mieście za paczkami(były 3 paczki do odbioru) więc pani przekierowała moje przesyłki z powrotem na mój adres i poinformowała że trzeba czekać 2 dni i w środę przyjdzie kurier,czekam cierpiliwie do środy ale dalej status mam „odbierz przesyłkę ” więc na wszelki wypadek dzwonie na infolinie czy na pewno przyjdzie dzisiaj kurier i co się dowiaduje..... że kurier nie wziął paczki i ona ponowi przekierowanie paczki na mój adres i trzeba czekać znowu 2 dni.Przecież to się nie ku..a w głowie nie mieści, nigdy ale to nigdy w życiu nie wybiorę już tej firmy i każdemu będę odradzać
    Zaletyżadnych
    Wadysame wady
  • ~Rozczarowany / 2018-03-14 20:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie można skontaktować się z kurierem który ma dostarczyć mi przesyłkę "Do wieczora". Czyli mam siedzieć w domu od świtu "do wieczora". Awizo nieczytelne(mały druczek), nabazgrane na nim coś -chyba ulica ale gdzie? W jakim mieście? W infolinii pracownica arogancka wręcz chamska. Dowiedziałam się od niej, że nie umiem korzystać z jakże czytelnej strony firmy UPS. Podsumowując: NIGDY WIĘCEJ UPS!
    ZaletyBrak
  • ~Rozczarowany / 2019-07-09 12:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno i kilometr mułu. Odbiorca niby odmówił odebrania paczki, problem w tym, że odbiora znajdował się 100 kilometrów od miejsca w którym ostatni raz tą paczkę widziano. Śmiech na sali. UPS powinien być usunięty z rynku polskiego do tego czasu, dopóki nie będą funkcjonować jak normalna firma.

    W celu uzyskania pomocy starałem się dodzwonić przez 10 minut do siedziby UPS; niestety, jedyne co uzyskałem, to dźwięk próby uzyskania połączenia.
    ZaletyNic
    WadyBrak obsługi klienta
    Paczka nigdy nie dotarła
  • ~rozdrażniony klient / 2020-04-25 13:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, olewają klienta. Twierdzą,że nikogo nie było w domu, gdzie byli wszyscy. Twierdzą, że nie muszą się kontaktować. Dodzwonić się do infolini trwa parędziesiąt minut. DNO
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~rozgoryczona / 2019-03-12 13:17
    Ocena: 1.00 / 5
    TRAGEDIA, zgadzam się z przedmówcami
    zamówiłam kurierem paczkę ze względu na szybkość dostawy, mimo, że paczka dość szybko może byłaby dostarczona, to na śledzeniu widnieje godzina, podczas której byłam w biurze i ŻADNEGO KURIERA NIE BYŁO, pozniej wyszłam, choć wszystkie drzwi są otwarte to kurier był owszem (PÓŹNIEJ NIŻ WSKAZUJE ŚLEDZENIE) to zobaczył, że nikogo w pokoju nie ma i wyszedł, nawet nie zapytał nikogo obok o nic, powtarzam - wszystkie sąsiednie pokoje są otwarte i są w nich ludzie!
    Próbowałam się czegoś dowiedzieć na stronie, ale mogłam rozmawiac tylko z robotem, dodatkowo punkt odbioru również nie ma podanego nr kontaktowego - ŚMIECH NA SALI
    NIGDY WIĘCEJ, ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA!!!!
    Zaletybrak
    Wadyjak wyżej
    - śledzenie niezgodnie z czasem rzeczywistym ''dostarczenia paczki''
    - kurier miał w d...pie i nikogo obok o nic nie zapytał
    - infolinia (pozal sie boze) rozmawianie z robotem
    - brak nr kontaktowego w punkcie odbioru
  • ~rozzłoszczona / 2018-07-04 08:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma kurierska miła odebrać odemnie paczkę w wyznaczonym dniu niestety kurier się po nią nie zjawił. Dzwoniąc następnego dnia do firmy powiedziano mi że ja wcale nie zamówiłam kuriera. Etykietę i list przewozowy trzymam w ręce a Pan na infolinii wmawia mi że ja nie zamówiłam kuriera :-/ zwrot pieniędzy miałam otrzymać po 14 dniach minęło 3 tygodnie a pieniędzy na koncie brak. Dzwonie a na infolinii udzielają mi informacji że zwrot do 30 dni.
    Firma zasługuje na najgorszą ocene.
    Zaletybrak
    Wadybrak odbioru przesyłki
    wprowadzanie klienta w błąd
  • ~Rozżalona / 2021-12-01 19:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostałam żadnego maila z informacją gdzie jest moja przesyłka. Z ciekawości weszłam na stronę śledzenia i okazało się, że moja paczka czeka w jakimś punkcie odbioru. Kurier nie zadzwonił, a byłam wtedy w domu i nie dostałam też żadnego maila z informacją o przekierowaniu. Gdybym nie sprawdziła, to paczkę by odesłano!!! Kompletny brak profesjonalizmu.
    ZaletyBrak.
    WadyBrak kontaktu.
  • ~równy gość / 2022-06-24 18:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie przyjeżdża, a tłumaczy ze był. Nie chce przynieść później tylko każe pojechać do punktu UPS. To jest niedorzeczne i nienormalne.
    ZaletyFirma nie ma zalet- jest tragiczna
Dodaj własną opinię »