Mniej niż zero , kurier nie dotarł niw doręczył paczki
ZaletyBrak
WadyCaloksztalt
~Rafal / 2022-02-09 13:55
Ocena: 1.00 / 5
UPS to jedno wielkie gówno, nigdy nie dostarczają paczek na adres, zawsze do punktu i zawsze z adnotacją że nie było nikogo w domu, co jest oczywiście kłamstwem. Wielki K..as wam w dziąsło. Wszystkiego nie najlepszego
ZaletyBrak
WadyDodatkowe koszta i czas poniesione przez zamawiających gdyż po paczkę trzeba jechać do punktu.
~Rafal / 2023-02-16 22:52
Ocena: 1.00 / 5
Porażka . Najgorsza firma kurierska w Polsce. Wszystkim odradzam. Zacząłem to pisać opinie i już mnie krew zalała jak o tej firmie myślę....
ZaletyBrak
WadyBrak kontaktu do kuriera i od kuriera. Brak awizo, kurier powiedział, że nie musi go zostawiać. Do centrali trudno się dodzwonić.
~Rafał / 2018-11-28 01:08
Ocena: 1.00 / 5
Nie miła obsługa na infolini na którą musiałem dzwonić 6 razy. Paczka dochodzi już tydzień. Polecam DHL lub nawet lepiej zamówić pocztą polską niż się z nimi pier...
ZaletyBrak
WadyNie miła obsługa, długi czas oczekiwania, niekorzystna jak na świadczone usługi cena
~Rafał / 2019-07-22 16:53
Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy widma, jeszcza ani razu nie udało mi się odebrać paczki wysłanej przez UPS, z każdą inną firmą nie miałem jakichkolwiek problemów.
Wadywszystko
~Rafał / 2019-12-19 18:31
Ocena: 1.00 / 5
Zapłaciłem za dostarczenie zamówienia do domu. Niestety kurier nie pofatygował się pod mój adres i od razu zawiózł zamówienie do Access Pointu, a ja dostałem smsa z UPS-u z informacją że nikogo nie zastał pod podanym adresem, co jest oczywiście kłamstwem, bo od rana w mieszkaniu ktoś czekał na kuriera.
Gdyby SMS przyszedł od samego kuriera, to jeszcze można by do niego oddzwonić i powiedzieć co się o tym myśli, niestety wiadomość przychodzi po prostu z centrali UPS.
Dobrze że do wskazanego Access Pointu miałem tylko 1,5km. Gdybym był osobą starszą, albo kobietą w zaawansowanej ciąży, to chyba po prostu bym tego nie odebrał.
Towar przyszedł w całości, nie uszkodzony (ale umówmy się, dowiezienie ciężkiej skrzynki to żadna sztuka, w końcu to nie szkło). Teoretycznie kategorie cena/jakość mógłbym ocenić wyżej, ale ze względu na oczywiste kłamstwo ze strony kuriera, wystawiam im najniższą ocenę w każdej kategorii.
Razem z narzeczoną wysyłamy/odbieramy po kilka przesyłek każdego miesiąca i póki co InPost chyba jako jedyny nie sprawił nigdy problemu, a w szczególności opcja dostawy do paczkomatu którą polecam.
~Rafał / 2020-03-26 09:07
Ocena: 1.00 / 5
Porażka nie firma.. kurier nawet sie nie zjawił w okolicach bloku a o próbie doreczenia dowiedziałem się z maila...
Na infolinii oczywiscie zero informacji wielkie zdziwienie i absolutny zakaz podawania numeru do kuriera..
Dupki
ZaletyBRAK
WadyPARTACZE
~Rafał / 2020-03-31 12:57
Ocena: 1.00 / 5
Dramat kurier podjehał wysiadł i wsiadł ... pojechal ! paczka została zapomnial wziasć ? hmm. niektórzy maja skleroze ale zeby az tak. dzwonie na infolinie a tu nie miły pan informuje ze musze zapłacic jeszcze 11 zl zeby podjechał kurier jeszcze raz ... porazka ... nigdy wiecej nie chce miec doczynienia z ta firma... z innymi firmami nigdy nie miałam zadnych problemow a UPS to jedna wielka ściema i wyłudzanie pieniedzy...
Zaletynie
Wadynie
~Rafał / 2020-09-30 16:01
Ocena: 1.00 / 5
Zerowy kontakt z klientem, brak informacji telefonicznej o dostarczeniu. Komplikacje przy zmianie adresu paczki.
WadyKontakt z klientem
~Rafał / 2021-12-23 21:17
Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem paczkę, którą gwarantowali na stronie że dostarczą przed świętami, oczywiście za dopłatą. Paczka wg ich strony monitorującej od trzech dni jest we Wrocławiu, a jej status to oczekująca dostawa do lokalizacji. Tylko jeden mail dotarł do mnie, że dostarczą na następny dzień i tak to trwa 3 dni. Konsultant z biura obsługi to kłamcą i oszust, po rozmowie ze mną powiedział, że do półtora godziny oddzwoni kurier i po 8 godzinach dalej cisza. Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Oszuści i złodzieje, kto mi teraz odda pieniądze za "ekspresową przesyłkę".
Kłamliwa, oszukańcza pseudo firma. Nigdy nie skorzystam z ich usług i za to co zrobili suchej nitki na nich nie zostawię na każdej możliwej stronie internetowej.
ZaletyBrak.
WadyObsługa klienta na najniższym poziomie.
~Rafał / 2022-03-11 04:59
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma,kurier wogole nie próbuje doręczać paczek
ZaletyZadnych
WadyWszystko co mozliwe
~Rafał / 2022-11-22 21:52
Ocena: 1.00 / 5
Jak zawsze twierdzi że był tylko nie wiadomo gdzie i u kogo.
ZaletyBrak
WadyZawsze ta sama śpiewka
~Rafał / 2023-04-06 13:01
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma, do całego dramatu obsługi klienta dodali jeszcze usługę przekierowywania przesylek tylko przez stronę www, która jak wszystko w tej firmie nie działa. Teraz jestem skazany na kuriera, który jak zwykle nawet pewnie nie zajedzie pod adres, tylko zostawi w punkcie odbioru z adnotacją, ze mnie nie zastał. I oczywiście odbiór na drugi dzień.
Zaletynie ma
Wadywszystko
~Rafi / 2023-06-22 13:43
Ocena: 1.00 / 5
Porażka 3 dzień paczką rusza do mnie a po godzinie juz jest alert opuznienie a najlepsze że to się dzieje w promieniu 10 km.kuriera to chyba na dzień dobry przywitam klapsem i powiem żeby zmienili nazwę OPUZNIENI W ROZWOJU.TAK CZY INACZEJ NA MNIE TRAFILO ŹLE I NIE POLECAM
ZaletyNiedorozwoje
WadyJakie są tylko możliwe
~rafpix / 2020-10-05 12:21
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam od 3 dni paczka leży w punkcie i jeszcze nie wyjechała dno totalne
~rallyman / 2021-08-25 14:06
Ocena: 1.00 / 5
Potwierdzam wszystko co wczesniej napisano TA FIRMA TO DNO I 5METRÓW MUŁU. Arogancki gówniarz w centrali,nic się nie da!!!!!!!Jedno powiadomienie o paczce że będzie dzisiaj,za chwilę drugie że bedzie jutro,na mój telefon z prośbą o przełożenie wysyłki,arogancki gnojek zaczyna mi tłumzczyc że nic nie jest możliwe,ani kontakt z kurierem ani cokolwiek innego żeby przełozyc doręczenie przesyłki,a wszystko to jest okraszone ,cały czas,moimi prosbami o zrozumiała rozmowe,bo pajac mysli że jest w NY i mówi niewyraznie. Nie uzyskałem zadnej pomocy czy też wskazówki jak rozwiązać prosty problem. ŻENADA!!!!!!!!!!!!!
ZaletyŻADNYCH
WadyNIETERMINOWOŚĆ,BRAK POSZANOWANIA KLIENTA,CHAMSTO W INFOLINI ZAMIAST KONKRETNEJ POMOCY.CIEKAWE CZY CENTRALA W NY WIE JAK DZIAŁA UPS W POLSCE??????????????????
~Rambo / 2022-02-07 16:29
Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to jedno wielkie nie porozumienie omijajcie ja z daleka
ZaletyBrak
WadySame wady
~Ramzes / 2021-04-07 20:20
Ocena: 1.00 / 5
UPS gubi przesyłki.
UPS nie przeprasza.
UPS nie zwraca kosztów przesyłki pomimo składania reklamacji i upływie prawie 3 miesięcy od daty felernej wysyłki.
~Rem / 2022-09-09 10:37
Ocena: 1.00 / 5
Nigdy nie zdarzyło się,żeby przesyłka trafiła na czas, zawsze jakiś błąd wymyślą. Potrafią napisać po jednym dniu od otrzymania informacji,że przysyłała zostanie doręczona,że jednak przyjdzie kolejnego dnia.
~Rembial / 2021-12-22 13:17
Ocena: 1.00 / 5
Dzis chcialem przechytrzyc kuriera ups i siedzialem przy oknie caly dzien , niestety on byl sprytniejszy jakims cudem przeczolgal sie pod oknami , ominol wejscie glowne od ulicy , przeszedl przez zamknieta bramke od ogrodu i zostawil mi kartke w dzrwiach od kotlowni ze nikogo nie bylo w domu , ja nie wiem czy kurier ups przechodzi specjalne treningi w jednostce Grom , przeciez oni sa lepsi niz nasi szpiedzy .no coz przegralem bitwe ale wojna trwa jutto w ogrodzeniu bedzie czekal owczarek a ja rozbije baze na ulicy , nie poddam sie i wkoncu odbiore ta paczke