Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4131 opinii

1.27 / 5

  • Parametry
    1.00
  • Cena
    1.54
  • Obsługa klienta
    1.38
  • Niezawodność
    1.50
  • Obsługa i reklamacje
    1.17
  • Oferta
    1.37
  • Cena/Jakość
    1.25
  • Czas dostawy
    1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Rafal / 2018-09-25 17:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Mniej niż zero , kurier nie dotarł niw doręczył paczki
    ZaletyBrak
    WadyCaloksztalt
  • ~Rafal / 2022-02-09 13:55
    Ocena: 1.00 / 5
    UPS to jedno wielkie gówno, nigdy nie dostarczają paczek na adres, zawsze do punktu i zawsze z adnotacją że nie było nikogo w domu, co jest oczywiście kłamstwem. Wielki K..as wam w dziąsło. Wszystkiego nie najlepszego
    ZaletyBrak
    WadyDodatkowe koszta i czas poniesione przez zamawiających gdyż po paczkę trzeba jechać do punktu.
  • ~Rafal / 2023-02-16 22:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka . Najgorsza firma kurierska w Polsce. Wszystkim odradzam. Zacząłem to pisać opinie i już mnie krew zalała jak o tej firmie myślę....
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu do kuriera i od kuriera. Brak awizo, kurier powiedział, że nie musi go zostawiać. Do centrali trudno się dodzwonić.
  • ~Rafał / 2018-11-28 01:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie miła obsługa na infolini na którą musiałem dzwonić 6 razy. Paczka dochodzi już tydzień. Polecam DHL lub nawet lepiej zamówić pocztą polską niż się z nimi pier...
    ZaletyBrak
    WadyNie miła obsługa, długi czas oczekiwania, niekorzystna jak na świadczone usługi cena
  • ~Rafał / 2019-07-22 16:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy widma, jeszcza ani razu nie udało mi się odebrać paczki wysłanej przez UPS, z każdą inną firmą nie miałem jakichkolwiek problemów.
    Wadywszystko
  • ~Rafał / 2019-12-19 18:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Zapłaciłem za dostarczenie zamówienia do domu. Niestety kurier nie pofatygował się pod mój adres i od razu zawiózł zamówienie do Access Pointu, a ja dostałem smsa z UPS-u z informacją że nikogo nie zastał pod podanym adresem, co jest oczywiście kłamstwem, bo od rana w mieszkaniu ktoś czekał na kuriera.
    Gdyby SMS przyszedł od samego kuriera, to jeszcze można by do niego oddzwonić i powiedzieć co się o tym myśli, niestety wiadomość przychodzi po prostu z centrali UPS.
    Dobrze że do wskazanego Access Pointu miałem tylko 1,5km. Gdybym był osobą starszą, albo kobietą w zaawansowanej ciąży, to chyba po prostu bym tego nie odebrał.
    Towar przyszedł w całości, nie uszkodzony (ale umówmy się, dowiezienie ciężkiej skrzynki to żadna sztuka, w końcu to nie szkło). Teoretycznie kategorie cena/jakość mógłbym ocenić wyżej, ale ze względu na oczywiste kłamstwo ze strony kuriera, wystawiam im najniższą ocenę w każdej kategorii.
    Razem z narzeczoną wysyłamy/odbieramy po kilka przesyłek każdego miesiąca i póki co InPost chyba jako jedyny nie sprawił nigdy problemu, a w szczególności opcja dostawy do paczkomatu którą polecam.
  • ~Rafał / 2020-03-26 09:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka nie firma.. kurier nawet sie nie zjawił w okolicach bloku a o próbie doreczenia dowiedziałem się z maila...
    Na infolinii oczywiscie zero informacji wielkie zdziwienie i absolutny zakaz podawania numeru do kuriera..
    Dupki
    ZaletyBRAK
    WadyPARTACZE
  • ~Rafał / 2020-03-31 12:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat kurier podjehał wysiadł i wsiadł ... pojechal ! paczka została zapomnial wziasć ? hmm. niektórzy maja skleroze ale zeby az tak. dzwonie na infolinie a tu nie miły pan informuje ze musze zapłacic jeszcze 11 zl zeby podjechał kurier jeszcze raz ... porazka ... nigdy wiecej nie chce miec doczynienia z ta firma... z innymi firmami nigdy nie miałam zadnych problemow a UPS to jedna wielka ściema i wyłudzanie pieniedzy...
    Zaletynie
    Wadynie
  • ~Rafał / 2020-09-30 16:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Zerowy kontakt z klientem, brak informacji telefonicznej o dostarczeniu. Komplikacje przy zmianie adresu paczki.
    WadyKontakt z klientem
  • ~Rafał / 2021-12-23 21:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłem paczkę, którą gwarantowali na stronie że dostarczą przed świętami, oczywiście za dopłatą. Paczka wg ich strony monitorującej od trzech dni jest we Wrocławiu, a jej status to oczekująca dostawa do lokalizacji. Tylko jeden mail dotarł do mnie, że dostarczą na następny dzień i tak to trwa 3 dni. Konsultant z biura obsługi to kłamcą i oszust, po rozmowie ze mną powiedział, że do półtora godziny oddzwoni kurier i po 8 godzinach dalej cisza. Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Oszuści i złodzieje, kto mi teraz odda pieniądze za "ekspresową przesyłkę".
    Kłamliwa, oszukańcza pseudo firma. Nigdy nie skorzystam z ich usług i za to co zrobili suchej nitki na nich nie zostawię na każdej możliwej stronie internetowej.
    ZaletyBrak.
    WadyObsługa klienta na najniższym poziomie.
  • ~Rafał / 2022-03-11 04:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma,kurier wogole nie próbuje doręczać paczek
    ZaletyZadnych
    WadyWszystko co mozliwe
  • ~Rafał / 2022-11-22 21:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Jak zawsze twierdzi że był tylko nie wiadomo gdzie i u kogo.
    ZaletyBrak
    WadyZawsze ta sama śpiewka
  • ~Rafał / 2023-04-06 13:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma, do całego dramatu obsługi klienta dodali jeszcze usługę przekierowywania przesylek tylko przez stronę www, która jak wszystko w tej firmie nie działa. Teraz jestem skazany na kuriera, który jak zwykle nawet pewnie nie zajedzie pod adres, tylko zostawi w punkcie odbioru z adnotacją, ze mnie nie zastał. I oczywiście odbiór na drugi dzień.
    Zaletynie ma
    Wadywszystko
  • ~Rafi / 2023-06-22 13:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka 3 dzień paczką rusza do mnie a po godzinie juz jest alert opuznienie a najlepsze że to się dzieje w promieniu 10 km.kuriera to chyba na dzień dobry przywitam klapsem i powiem żeby zmienili nazwę OPUZNIENI W ROZWOJU.TAK CZY INACZEJ NA MNIE TRAFILO ŹLE I NIE POLECAM
    ZaletyNiedorozwoje
    WadyJakie są tylko możliwe
  • ~rafpix / 2020-10-05 12:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam od 3 dni paczka leży w punkcie i jeszcze nie wyjechała dno totalne
  • ~rallyman / 2021-08-25 14:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Potwierdzam wszystko co wczesniej napisano TA FIRMA TO DNO I 5METRÓW MUŁU. Arogancki gówniarz w centrali,nic się nie da!!!!!!!Jedno powiadomienie o paczce że będzie dzisiaj,za chwilę drugie że bedzie jutro,na mój telefon z prośbą o przełożenie wysyłki,arogancki gnojek zaczyna mi tłumzczyc że nic nie jest możliwe,ani kontakt z kurierem ani cokolwiek innego żeby przełozyc doręczenie przesyłki,a wszystko to jest okraszone ,cały czas,moimi prosbami o zrozumiała rozmowe,bo pajac mysli że jest w NY i mówi niewyraznie. Nie uzyskałem zadnej pomocy czy też wskazówki jak rozwiązać prosty problem. ŻENADA!!!!!!!!!!!!!
    ZaletyŻADNYCH
    WadyNIETERMINOWOŚĆ,BRAK POSZANOWANIA KLIENTA,CHAMSTO W INFOLINI ZAMIAST KONKRETNEJ POMOCY.CIEKAWE CZY CENTRALA W NY WIE JAK DZIAŁA UPS W POLSCE??????????????????
  • ~Rambo / 2022-02-07 16:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jedno wielkie nie porozumienie omijajcie ja z daleka
    ZaletyBrak
    WadySame wady
  • ~Ramzes / 2021-04-07 20:20
    Ocena: 1.00 / 5
    UPS gubi przesyłki.

    UPS nie przeprasza.

    UPS nie zwraca kosztów przesyłki pomimo składania reklamacji i upływie prawie 3 miesięcy od daty felernej wysyłki.
  • ~Rem / 2022-09-09 10:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy nie zdarzyło się,żeby przesyłka trafiła na czas, zawsze jakiś błąd wymyślą. Potrafią napisać po jednym dniu od otrzymania informacji,że przysyłała zostanie doręczona,że jednak przyjdzie kolejnego dnia.
  • ~Rembial / 2021-12-22 13:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzis chcialem przechytrzyc kuriera ups i siedzialem przy oknie caly dzien , niestety on byl sprytniejszy jakims cudem przeczolgal sie pod oknami , ominol wejscie glowne od ulicy , przeszedl przez zamknieta bramke od ogrodu i zostawil mi kartke w dzrwiach od kotlowni ze nikogo nie bylo w domu , ja nie wiem czy kurier ups przechodzi specjalne treningi w jednostce Grom , przeciez oni sa lepsi niz nasi szpiedzy .no coz przegralem bitwe ale wojna trwa jutto w ogrodzeniu bedzie czekal owczarek a ja rozbije baze na ulicy , nie poddam sie i wkoncu odbiore ta paczke
    ZaletyZadnych
    WadySame
Dodaj własną opinię »