W czwartek o godzinie 22 wchodzę sobie na maila bo czemu nie i widzę maila od UPS o niepowodzeniu w doręczeniu przesyłki na mój adres (przecież miało być w piątek a nie czwartek) która to próba miała miejsce gdy w domu mnie nie było no bo szkoła praca etc. Dodatkowo w tym samym dniu nie zostałem w żaden sposób powiadomiony ze moja paczka może być dostarczona tego dnia . W piątek dzwonię rano na infolinie dowiedzieć się co z moja paczka . Najpierw wita mnie głuchy komputer który prosi o polecenia głosowe co wydaje się nieco "innowacyjne"? No nie wiem ale w każdym razie komputer ma problemy ze słuchem i musiałem się drzeć do telefonu żeby rozumiał co mówię (nie nie mam wad wymowy spokojnie) . Okej nastał czas wypowiedzenia długiego numeru jak czas oczekiwania na pociąg w Krakowie o wyznaczonej godzinie . Powiedziałem pierwszy i drugi raz a komputer -"przepraszam proszę powtórzyć bo nie dosłyszałem" Wiec staje na środku ulicy (szedłem do szkoły) i drę ryja do tego telefonu powoli i wyraźnie gdzie ludzie zaczęli się na mnie patrzeć jak na oszołoma po czym dopiero po 3 próbie komputer powiadamia mnie o połączeniu z konsultantem . Czekałem kilka dobrych minut po czym odbiera jakas paniusia bez żadnego Dziendobry i nawet nie mówi do kogo się dodzwoniłem i nie przedstawiła się...no ok . Pytam się jej uprzejme czy mogłaby mi powiedzieć gdzie jest moja paczka i o której godzinie mogłaby być . Ona prosi mnie o podanie numeru przesyłki... Kiedy spytałem się czy nie widzi na komputerze mojego numeru przesyłki i muszę go dyktować kolejny raz drąc ryja do telefonu na wypadek wcześniejszego uszkodzenia w niewiadomy sposób słuchu konsultantki... Powiedziała ze paczka jest w drodze i mogę się spodziewać jej w godzinach 13-15 a gdy spytałem o numer telefonu do kuriera ta swoim super przyjemnym dla ucha tonem (nie przyjemnym) mówi ze kurierzy nie maja telefonów (?co?) . O godzinie 11 dostałem smsa od mamy w którym poinformowała mnie że paczka już jest w domu... (miała być o 13-15?) .
ZaletyBrak
WadyBrak kontaktu z klientem
Brak Profesjonalizmu
Nie dotrzymywanie terminów
Zaniedbanie klienta i brak szacunku dla jego nerwów i czasu
Brak Profesjonalizmu
Nie dotrzymywanie terminów
Zaniedbanie klienta i brak szacunku dla jego nerwów i czasu
