WadyPrzewoznik nie posiada telefonu sluzbowego by mogl ustalic godz, dostarczenia przesylki. Pracownik biurowy UPS nie posiada informacji kto ma przywiesc przesylke gdyz nie posiada nr tel. TRAGEDIA
strona 177 z 207
- « poprzednia
- 1 ...
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- nastepna »
-
~Prawda / 2021-05-05 11:33Ocena: 1.00 / 5
Tragedia jesli chodzi o firme UPS. Jest to firma , ktora zatrudnia przewoznikow kuriera bez zadnych mozliwych kontaktow celem umowienia sie na odebranie przesylki. UPS nie jest w stanie podac kto przywiezie , brak telefonu sluzbowego jaki powinien miec pracownik zatrudniony w takiej firmie. zatem POLECAM firme kurirska INPOST, DHL, pOCZTE pOLSKA jeszcze nigdy nie mialam problemu z ustaleniem godziny odbioru przesylki. UPS omijac czarnym lukiem. TRAGIZM -
-
~prezes / 2021-02-14 11:38Ocena: 1.00 / 5
Paczke doAngli odebrali 1 lutego i do tej pory jest w polsce.Zadnej wiadomosci dodzwonic sie nie mozna ZaletyJakie tu zalety zenadaWadyOlewanie ludzi -
~pride414 / 2022-04-06 10:50Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka została nadana 04.04.2022 i następnego dnia dotarła do filii skąd miała być dostarczona tego samego dnia do mnie...Złożyłem reklamację do Warszawy,i krótko po tym zadzwoniła do mnie kobieta z informacją,że przesyłka nie dotarła,ponieważ zepsuł się samochód...Dzis 06.04.2022 zadzwoniłem do filii gdzie leży moja przesyłka i gość oznajmił mi,że jego zdaniem w dniu wczorajszym kurierowi nie chciało się przywieżć mojej przesyłki dlatego zalega na magazynie...Dziś ponownie złożyłem reklamację telefonicznie w Warszawie....Firma żenada!!! ZaletyŻadnychWadyOmijajcie łukiem tą firmę !!! -
~Prze / 2022-09-03 09:10Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska na świecie, kurierzy zwracają paczki do nadawcy, nie kontaktują się a w centrali mają to olane. Totalne dno. Powinni to zamknąć i skręcać długopisy chc nawet tego pewnie nie potrafili by dobrze zrobić ZaletyBrakWadyZero kontaktu, najgorsza firma kurierska -
~Przedsiębiorca / 2020-06-09 17:02Ocena: 1.00 / 5
Wiedzieliśmy, że to firma krzak, jednak mieliśmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej, sytuacja, która nas spotkała, jest po prostu niewiarygodna, ponieważ to duża firma międzynarodowa, pracownik, który dokonywał odprawy celnej z Chin, wysłał błędne zgłoszenie celne przez co naliczono nam ogromną ilość podatku VAT oraz cła, nie jesteśmy w stanie odebrać przesyłki, opiekun dokonujący odprawy od tygodnia ma wyłaczony telefon i nie odpisuje na maile, w biurze obsługi klienta w głównej siedzibie w Warszawie już 3 razy nam obiecywali, że do godziny 16.00 ktoś się z nami skontaktuje, bez skutku, zero odzewu, w dodatku zawsze po każdym kontakcie nie mamy możliwości ponownego kontaktu, to już 3 numer, który nam zablokowali, brzmi niewiarygodnie ale teraz siedzę z telefonem, z którego wykonywaliśmy połączenie i nie ma możlwości kontaktu, ze ,,świeżego", nie używanego numeru łączy od razu, jutro musimy iść zgłosić sprawę na policję i sprawa zapewne skończy się w sądzie Zaletybrak zaletWadyta firma to jedna wielka wada -
~przedsiębiorca / 2026-04-16 17:55Ocena: 1.00 / 5
Dramat nigdy więcej nie skorzystam aby dostarczyli moje zamówienia ZaletybrakWadynieroby -
~Przemek / 2019-04-08 19:36Ocena: 1.00 / 5
Niestety sklepy i firmy korzystające z usług UPS bardzo wiele tracą ponieważ mimo, że kupiłem towar w sklepie który ma dobrą obsługę firma transportującą towar jest beznadziejna.
Obsługa klienta to dramat - brak kontaktu z kurierem i nie wiadomo kiedy przesyłka dotrze,
Kolejne próby doręczenia to tez tajemnica. Firma dedykowana dla bezrobotnych i emerytów którzy całe zycie sioedzą w domu.
Nie polecam.WadyBrak możliwości kontaktu z kurierem fatalna obsługa, która mie ma pojęcia kiedy przesyłka dotrze -
~Przemek / 2019-07-29 18:24Ocena: 1.00 / 5
Paczka niby przywozona 3 razy, gdzie w domu ktoś był. Zero kontaktu z kurierem. -
-
~Przemek / 2020-08-09 00:00Ocena: 1.00 / 5
Zero, zero, dno i metr mułu. Najgorszy kurier w Polsce. Przez ostatnie 2 miesiące miały zostać dostarczone do mnie 4 paczki. Ani jedna paczka nie została doręczona. Cały dzień siedziałem w domu. Nikt nie raczył zadzwonić, dostarczyć, tylko od razu wiezione do punktu odbioru. O kant du.. z takim kurierem. To nie kurier, to porażka. ZaletyBrak. Jak taka badziewiasta firma kurierska w ogóle może je miećWadyTotalny brak szacunku... -
~Przemek / 2023-03-24 18:17Ocena: 1.00 / 5
Bardzo ważna paczka. Wczoraj wysłali wiadomość, że dzisiaj będzie dostawa. Kuriera nie ma. Wchodzę na stronę ups, a tam po prostu wpisali sobie nowy termin dostawy. Poniedziałek. Tyle, że po pierwsze nie poinformowali mnie o zmianie, a po drugie w poniedziałek przedmiot dostawy będzie już mi nie potrzebny. ZaletyBrak -
~Przemek / 2023-04-14 19:18Ocena: 1.00 / 5
Druga przesyłka z rzędu opóźniona. Tym razem miała być w czwartek,teraz planują, że dostarczą dopiero w poniedziałek. Powinni zmienić nazwę na "delay" -
~Przemek / 2026-05-30 11:56Ocena: 1.00 / 5
Zero wsparcia, klient cierpi za problemy UPS, wysyłają info o dostarczeniu ale nie przyjeżdżają, podają sprzeczne info o terminie dostawy , 3 razy zmiana terminu dostawy konsultowany że mną tylko ja nic o tym nie wiedziałem. WadyZero profesjonalizmu -
~PrzemekS / 2022-05-06 19:33Ocena: 1.00 / 5
Absolutnie odradzam. Zero kontaktu z kurierem. Cały dzień czekania na dostawę między 11:15 - 15:15. Po 19:00 okazało się, że kurier dokonał "Próby dostarczenia" o 18:16 - kurier nie dzwonił, nie pukał, nie pojawił się. Nie ma możliwości przekierowania, bo kurier fizycznie nie zostawił awizo. Najgorszy kurier, jakie używałem od 2 dekad. jedno wielkie nieporozumienie. WadyJedyna wada to brak zalet. -
~Przemo / 2021-10-06 08:27Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejna firma, kurier nie podjął dostawy, paczka trafiła od razu do punktu odbioru pomimo, że cały dzień byłem w domu. Na infolinii otrzymałam odpowiedź, że kurier nie mógł znaleźć adresu Na prośbę ponownego dostarczenia paczki otrzymałem odpowiedź, że paczka jak najbardziej zostanie do mnie dostarczona następnego dnia. Nie dotarła. Na infolinii przepraszają, kurier nie odebrał jej z punktu, następnego dnia na pewno będzie. I znów nic. Najgorsza firma. To już w dawnych czasach rycerz na koniu szybciej niż ta firma dostarczył by przesyłkę. ZaletyBRAKWadySAME -
~Przemysław / 2020-02-04 14:20Ocena: 1.00 / 5
Przewidywany czas doręczenia na stronie "Do końca dnia"
siedzę po nocnej zmianie i czekam na kuriera. O godz. 11:30 dzwoni domofon, odbieram i otwieram drzwi ale ani nikt się nie odzywa ani nie słychać by ktoś wchodził do klatki schodowej.
o godzinie 12 dostaję maila że kurier nikogo nie zastał. Po długiej próbie skontaktowania się z kimś kto mi całą sytuację wyjaśni, koordynator owego kuriera broni go i jego lenistwo komentując jeszcze sytuacje że kurierzy nie po to biorą paczki by z nimi wracać do bazy i że kolejna próba doręczenia nastąpi dopiero następnego dnia bo już czasu nie ma (rozmowa miała miejsce o godz. mniej więcej 13:40)Zalety- szybkość, paczka była po 1 dniu od wysyłki...Wady- ...po 2 dniach licząc lenistwo kuriera
- podejście obsługi klienta -
~Przemysław / 2020-03-27 15:34Ocena: 1.00 / 5
Pierwszy raz mi się cos takiego zdarzyło. Paczka odesłana do nadawcy, bo nie odebrałem jej na czas z punku. Nawet nie wiedziałem, że tam czeka. Zero informacji, ani SMS, ani e-mail. A miła pani na infolinii stwierdziła, że to ja powinienem monitorować na bieżąco gdzie jest paczka i ją w odpowiedniej chwili odebrać.... -
-
~Ps / 2021-08-20 13:28Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, jak jest do wyboru tylko ups to mnie trafia... Kurier nigdy nie przyjeżdża z paczka tylko od razu daje do punktu bo rzekomo nikogo w domu nie ma... Pani z punktu mówiła ze oni od razu do niej przyjeżdżają i nie jeżdżą po mieście bo im się nie chce.... ZaletyBrakWadyBeznadziejna firma i beznadziejni kurierzy -
~psiajuha / 2022-03-30 14:29Ocena: 1.00 / 5
Beznadzieja.
Nie kontaktują się, dostarczają godzinach gdy człowiek jest w pracy.
Po własnej interwencji oznajmiają, o możliwości ponownej próby doręczenia - na tych samych zasadach co poprzednio = czyli nie udane doręczenie.
Inna opcja to odbiór za kilka dni w jakimś tam punkcie UPS. Przy gabarycie, który chcesz dostać do domu to po co ta firma kurierska.... Debile. Dno. Nie polecam i unikam jak ognia.ZaletyBrakWadySame wady, za długo by wymieniać. -
~ptakupatk / 2023-04-14 23:31Ocena: 1.00 / 5
porazka, zero kontaktu, zero mozliwosci zmiany godziny i ogolnie caloksztalt odebrania paczki byl porazka. Godzina dostawy zostala zmieniona kilka razy i nie mialam szansy przybycia ma dobra godzine po paczke oraz nie bylo szansy kontaktu z kurierem zeby dowiedziec sie kiedy bedzie. Dodatkowo raz udalo mi sie byc w domu a tu co? podobno u mnie byli. Nie polecam, najchetniej dalabym 0 gwiazdek ZaletybrakWadywszystko -
~pumpkin_eater / 2022-08-19 09:17Ocena: 1.00 / 5
Paczka z Krakowa do Katowic (69 km w linii prostej, 80 km autostradą), wysłana 16 sierpnia. W środku ważny sprzęt od pracodawcy. 18 sierpnia dalej nic, zero mejli, zero telefonów. Dostałem od pracodawcy numer do śledzenia przesyłki, wchodzę w śledzenie i dowiaduję się, że 17 minut temu kurier podjął nieudaną próbę dostarczenia! Jednym słowem: kłamstwo. Pracuję zdalnie i tego dnia byłem w domu bez przerwy od rana. Na infolinii powiedzieli, że paczka ma status dostarczonej do punktu w Mysłowicach (ponad 20 km ode mnie). Ale jeśli bardzo chcę, to mogą podjąć ostatnią próbę dostarczenia w poniedziałek, 22 sierpnia. Po prawie tygodniu od wysłania paczki z Krakowa! Krótko mówiąc, nie radzę korzystać, bo firma nie ma kompetencji kurierskich, nie kontaktuje się z klientem, a problem z nią mam już nie po raz pierwszy.
strona 177 z 207
- « poprzednia
- 1 ...
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- nastepna »
