Paczka została wysłana metodą, która zapewniała o dotarciu jej kolejnego dnia. W aplikacji monitorowania przesyłki była informacja, o tym kiedy paczka przyjdzie. Niestety określone godziny minęły, ale okej – kurierzy się spóźniają. Minęła godzina, do której rozwożą paczki. Po rozmowie na infolinii dowiedziałam się, że mam zadzwonić kolejnego dnia rano. Dostałam informację, że paczka ruszyła w drogę do mnie, ale jeśli nie będzie jej do określonej godziny, mam dzwonić ponownie. Paczki dalej nie było i po kolejnej rozmowie dostałam informację, że dzisiaj na pewno będzie. W międzyczasie zadzwonił do mnie pracownik biura obsługi z informacją, że kurier będzie się ze mną kontaktować w sprawie odbioru. Czekałam do późna i dalej nic. W końcu po dłuższe rozmowie na infolinii, okazało się, że paczka ani razu nie opuściła magazynu. Do tego, jeśli chcę otrzymać paczkę, mam po nią sama jechać do magazynu, bo kurier jej nie przywiezie. Jest to kolejna nieprzyjemna sytuacja z UPSem, w której paczka nagle znika z systemu i nie wiadomo co się z nią dzieje.Zaletyczasami miłe osoby na infolinii obsługi klienta
Wadyzatajanie informacji, brak kurierów (?), błędny system