Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4131 opinii

1.27 / 5

  • Parametry
    1.00
  • Cena
    1.54
  • Obsługa klienta
    1.38
  • Niezawodność
    1.50
  • Obsługa i reklamacje
    1.17
  • Oferta
    1.37
  • Cena/Jakość
    1.25
  • Czas dostawy
    1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Mateusz / 2023-09-23 07:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka miała być na następny dzień i jej nie było, a to było przed weekendem, więc tak na prawdę została dostarczona w 4 dniu od zamówienia.
    Zaletybrak
    Wadynieterminowość
  • ~Mateusz / 2023-11-16 15:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Pomimo czekania w domu cały dzień kurwier dal paczkę jako niedoręczoną
  • ~Mateusz Olawa / 2022-06-29 18:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta Firma to jedna wielka tragedia. Kurier niedowozi przesylki pod wskazany adres tylko zostawia w punkcie. Konsultanci jeszcze gorsza pomoca sluza. Skladanie reklamacji nic niedaje. Niepolecam firmy kurierskiej sa niekompetentni brak rzetelnego wykonania swojej pracy. Polecam omijac ich szerokim lukiem.
    ZaletyBrak
    WadyOd groma
  • ~Mati / 2018-03-06 16:44
    Ocena: 1.00 / 5
    MASAKRA jeżeli bede chciała biegać za przesyłka po miescie to wybiorę tańszą opcję paczkomatow!!!! Pytam się za co ja place, skoro nie stać ich nawet na Sms-a o tym ze w danym dniu dostarcza paczkę!!! Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy!!!
  • ~Mati / 2021-10-20 08:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Termin otrzymania przesyłki minął dwa dni temu. Przesyłki brak. Brak możliwości dowiedzenia się czegokolwiek bo kontakt tylko z wirtualnym doradcza lub rozmowa z automatyczną sekretarka. Porażka. Najgorsza firma transportowa na rynku.
    ZaletyZero zalet.
    WadyBrak punktualności w dostarczaniu paczek.
    Bardzo utrudniony kontakt w celu uzyskania informacji o paczce.
  • ~Matt / 2021-12-09 10:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Zastanawia mnie fakt kto i dlaczego korzysta jeszcze z uslug tej firmy... tragedia pracuje zdalnie jestem w domu 24h. Kurier nawet nie probowal podjac proby dostarczenia przesylki. Brak jakiegokolwiek telefonu czy sms ze pacza zostala przekierowana do punktu. Nie polecam - dąbrowa górnicza.
    ZaletyBrak
    WadyKurier nie podejmuje proby podjecia przesylki, braknpowiadomien
  • ~Matt / 2022-12-22 16:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier udaje ze nikogo nie zastal a caly czas bylem w domu zero kontaktu telefonu nic jednym slowem tragedia naprawde
  • ~Matylda / 2019-03-27 21:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam z Adidas Pl 2 paczki .1 dotarła a 2 odesłali .Pytam z jakiej racji odpowiedzi nie otrzymałam .Dodam ze 2 paczki zamówione w jednym terminie.Ta firma to istna żenada.Nie raz musiałam użerać się z baranami którzy to obsługują .Im nawet do domofonu nie chce się podejść.A hit jest taki ze jak nawet paczki nie dostarcza a wpiszą ze adresata nie było to się im liczy jako dostarczone .Zglaszam sprawę do uokik i namawiam innych z podobnymi sprawami jak dostaną mega karę do zapłacenia to może nie będę traktować klientów jak bydła .Szczerze nie polecam tej firmy
  • ~Matylda / 2020-04-01 13:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak szacunku do klienta, brak pewności, że kurier był żeby dostarczyć przesyłkę. Obiecałam sobie, że jeśli jakakolwiek firma będzie towary rozwoziła przez UPS nigdy nic nie zamówię.
    Nie odbierają tel, tylko automatyczna obsługa podczas której automat nie radzi sobie z podanym nr listu przewozowego.
    Uważam, że takie podejście powinno eliminować firmę na polskim rynku. Gdzie jest UOiK.
    UPS traktuje klienta jak śmiecia. Niedopuszczalne.
    Zaletyżadne
    Wadynie odbieranie tel od klientów
    brak pozostawiania w skrzynce inf, że kurier próbował dostarczyć przesyłkę
  • ~Matylda / 2021-11-05 11:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna firma. Zero kontaktu z kurierem, nie stawianie się w danych godzinach. Tydzień temu zamówiłam przesyłkę, do tej pory jej nie dostałam. Kurier przed przyjazdem ani po przyjeździe nie skontaktował się ze mną, nie dał zadnej informacji na temat tego co się dzieje z paczką i co się z nią stanie.
  • ~Mauser / 2021-03-12 21:16
    Ocena: 1.00 / 5
    potwierdzam wcześniejsze komentarze, agencja celna ups to gówno
    Zaletybrak
    Wadywszystkie
  • ~Max / 2019-03-20 21:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada,paczka wywieziona w drugi koniec miasta, pomimo obecności w domu.
  • ~Max / 2020-03-30 12:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra z obsługą klienta. Nie można się połączyć z konsultantem, jest tylko automat który klepie w kółko to samo. Nie można się skontaktować z kurierem, nie ma takiej opcji. Dramat...
    WadyBrak możliwości rozmowy z konsultantem. Brak informacji o numerze telefonu do kuriera.
  • ~maxim11500 / 2021-10-03 11:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Już dawno nie spotkałem się z tak beznadziejną stroną i aplikacją - zupełnie nie intuicyjne, klikasz w coś a tam, same informacje bez możliwości przejścia dalej. Posiadam przesyłkę do zwrotu i gotową etykiete zwrotną, potrzebuję zamówić kuriera po odbiór i ani w apce ani na stronie nie ma takiej opcji by wpisać numer etykiety by bezpłatnie nadac zwrot. Jedynie można to zrobic tellefonicznie - w dzisiejszych czasach nie do pomyślenia. Tragedia!
    Zaletybrak
    Wadybrak możliwości zamówienia online kuriera do przesyłki zwrotnej z gotową etykietą zwrotną
  • ~Maxkamell / 2019-05-21 10:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Byłem cały dzień w domu... dostaje awizo SMS. Tak mozna podsumowac tą firme.
    Miałem już 2 takie sytuacje.
    Najgorsza firma kurierska jaka istnieje.
    ZaletyBrak
    WadyNajgorsza firma na rynku
  • ~Maxtoob97 / 2019-12-07 17:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Intrenet od ups jest taki dobry mając niby prędkość 300mb/s mam wyrażenie że mój internet z telefonu jest od niego lepszy .Ale szkoda używać neta w telefonie który może zwolinić .W piątek przyszedł jakiś monter i odłączył internet który "działał" już pół roku,po kontakcie z UPS dowiedziałem sie ze internet który został przeniesiony z innego mieszkania 6 miesiecy temu nie jeat jeszcze przepisany na ten adres i monter przyjedzie go podłączyć dopiero w środę bo nie ma wolnych terminów
    ZaletyBRAK
    WadyIdiotyzm obsługi klijenta, brak monterów ,niedorozwinięta baza danych , zabujcza predkość internetu .
  • ~Maxymilian / 2025-11-27 14:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Myślałem iż kurier tej firmy to dno, dziś jednak dokonał podkopu. Zostawił paczkę w punkcie chociaż dostawa była do domu na adres, nie poinformował nie zadzwonił
    Nawet nie przyjechał pod wskazany adres ( monitoring)
    Następnego dnia miał
    Odebrać i dostarczyć. Niestety stwierdził iż ma to w nosie i zaznaczył iż klient zrezygnował z przesyłki. Dno to mało powiedziane.
    ZaletyZadne
    WadyWszystko co możliwe
  • ~Maya / 2022-03-25 10:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka dotarła po miesiącu w nie wybranym przeze mnie miejscu z przekierowanym adresem i bez informacji jakiejkolwiek o zmianach. Infolinia mówi co innego a z paczka dzieje się co innego. Nie polecam bo oczekiwanie na paczke i miejsce jej dostarczenia różni się zupełnie od tego za co zapłaciłam.
    ZaletyNie ma
    WadyZa malo miejsca aby zmieścić
  • ~Maze / 2019-12-03 22:54
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier nie dostarczył paczki pod adres mimo, ze w domu cały dzień ktoś byl, dzwonił domofonem ale sie nie pofatygował wejść na 4 piętro(paczka była leciutka) i zostawił w punkcie do odebrania. Tłumaczył się tym ze domofon nie działał i drzwi nie zostały otworzone co było oczywiście nieprawdąNie polecam.
  • ~Mąciwons / 2021-06-04 20:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłem 2 paczki jednego dnia, wysłane przez sprzedawców tego samego dnia. Jedna paczka inpostem do paczkomatu, druga niestety pożal się Boże UPS. Paczka z inpostu już dawno u mnie. A z ups prawdopodobnie dostanę ja za 4 dni ???????? gorzej niż poczta Polska
    ZaletyBrak
Dodaj własną opinię »