Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4130 opinii

1.27 / 5

  • Parametry
    1.00
  • Cena
    1.54
  • Obsługa klienta
    1.38
  • Niezawodność
    1.50
  • Obsługa i reklamacje
    1.17
  • Oferta
    1.37
  • Cena/Jakość
    1.25
  • Czas dostawy
    1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Korg / 2021-11-10 15:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdarzyła mi się nieprzjemność korzystać z usługi tej firmy, podałem dokladnie dane administracyjne ulicy,bloku i mieszkania, pech chciał że numer mojego mieszkania to 28A, czego nie można wpisać na domofonie, ale nauczony doświadczeniem dokładnie wszystkich kurierów, że albo sobie jakoś radzili, bo po prostu odrobinę im zależalo, albo dzwonili do mnie bedąc już przy samej klatce dowiadywali się że na domofonie nie dzwonią pod 28A tylko 29.Kurier przyjechał pod klatkę, ale odjechał bo nie mógł wpisać na domofonie.
  • ~Kornel / 2018-10-03 10:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiona paczka, brak dostarczenia do podanego punktu, mimo iż w miejscu dostarczenia jest dwóch pracowników, brak możliwości kontaktu z firma, wszystkie nr w internecie nie aktualne, paczka w jakimś dziwnym punkcie, brak kontaktu ze strony kuriera, jednym słowem porażka. Przy kolejnym zamówieniu zwrócę uwagę na firmę kurierska byle nie było to UPS. W dobie 21 wieku gdzie taka konkurencja na rynku, tak traktuje się klienta ! Szczerze nie polecam
  • ~Kornel / 2021-09-15 14:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak kontaktu, paczka nie na czas
    _____________________________________---_--
    ZaletyBrak
    WadyPascza nie na czas
  • ~Kornelia / 2019-07-23 11:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam firmy UPS. Bardzo słaba obsluga klienta w porównaniu do konkurencji. Nie dość, że cena za doreczenie jest horrendalna, to jeszcze Panie z obslugi telefonicznej są bardzo niemiłe. Zobaczyłam, ze moja przesyłka znajduje sie w miescie do ktorego miala byc dostarczona. Zadzwonilam do UPS z prosba o to, aby ja jak najszybciej dostarczyc. Powiedziałam, że moge podjechac do kuriera nawet jesli bedzie gdzies w poblizu, bo zalezy mi na jak najszybszym otrzymaniu przesyłki. Jako powód podałam, że jest to prezent urodzinowy, a urodziny są dzisiaj! Prezent zostal zamowiony z wyprzedzeniem, ale niestety firma od ktorej został zamówiony miała problemy na etapie produkcji, stad wyszlo ogromne opoznienie. Po wytłumaczeniu zdarzenia otrzymalam informacje, ze dla firmy UPS to nie jest wyjatkowa sytuacja. Wyjatkowa sytuacja jest wtedy, kiedy paczka ma uratowac komus zycie.

    Nie dosc ze Pani nie pomogla mi w zaden sposob (wystarczylo podac kontakt do kuriera, ja bym sie z nim sama sprobowala dogadac), to jeszcze zasugerowano mi, że problem z ktorym do firmy sie zwracam, nie jest wystarczajaco wazny dla firmy UPS. Oczywsice rozumiem, ze zdarzaja sie na prawde sytuacje, w ktorych paczka moze uratowac zycie, i absolutnie nie neguje ważnosci tego faktu, ale firma UPS chyba zapomniala, ze oprocz takich sytuacji, zdarzaja sie inne, nie zagrazajace zyciu ludzi, ale rowniez wazne dla ich klientow.

    Bardzo przykro mi to stwierdzic, ale nie zamierzam nigdy wiecej korzystac z tej drogiej i jakze nieprzyjemnej i stresogennej usługi.
    ZaletyBrak
    WadyBrak mozliwosci zmiany adresu dostarczenia przesyłki (bez przejscia na jakas wersje premium, ktorej nie moglam uruchomic, bo wyskakiwał bład). Brak kontaktu do kuriera - jest to juz standard w innych konkurencyjnych firmach kurierskich. Brak elastycznosci i dopasowania do potrzeb klienta. Wysoka cena - słaba jakosc obsługi.
  • ~Kornezz / 2019-12-13 16:18
    Ocena: 1.00 / 5
    To jest jakaś kpina nie dość ze czekam za butami już około tygodnia co chwile zmieniają datę dostarczenia paczki i kiedy dziś kurier podjechał pod mój dom nie raczył nawet wysiąść z auta i zadzwonić dzwonkiem tylko zatrzymał się na parkingu i po 30 sekundach odjechał wyszedłem z domu a on odjechał i zaznaczył próbę dostarczenia paczki straszne dno ????
  • ~Kosa / 2018-12-19 00:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Zmarnowałem cały dzień. Napisali,że przesyłka będzie we wtorek. Czekałem cały dzień tylko po to, żeby o g.23 dowiedzieć się, że przesyłka będzie(?) następnego dnia.
    To mój pierwszy kontakt z UPS i będę się starał abym nie musiał korzystać więcej z ich usług!
  • ~kostek1915 / 2022-01-15 09:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Kupiłem towar na Allegro, przesyłka została nadana 5 stycznia i do dnia dzisiejszego jej nie otrzymałem, ze śledzenia wynika że prawie 10 dni przesyłka leży w Mirkowie k/Wrocławia i "zlecono doręczenie w innym terminie". Zdecydowanie nie polecam takiego dziadostwa i kpienia z klientów.
    Zaletybrak zalet
    Wadydziadostwo i kpienie z klientów
  • ~Kowalska1245 / 2021-01-15 16:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada...
    Kontakt z infolinia koszmarny, nie mili ludzie.
    Cały dzień oczekiwałam na przesyłkę po czym uzyskałam informacje, ze żekomo nie miałam pieniędzy by zapłacić. Na infolini ludzie nie rozgarnięci, konsultant nie wie dlaczego tak się stało, to ja mam wiedzieć ?
  • ~Kowalski / 2019-06-20 20:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Szanowni Państwo,

    na zlecenie grupy byłych klientów UPS Polska przeprowadziliśmy badanie tajemniczego klienta.
    Wnioski:
    UPS Polska jest firmą w upadłości jakościowej.
    Brak zainteresowania potrzebami klienta.
    Faktury wystawiane są w miejscach oddalonych od ich odbiorców.
    Faktury dostarczane są po terminie płatności, aby naliczać 8% kary za przeterminowane.
    Ostrzegamy przed współpracą z UPS Polska jako nie wiarygodnym dostawcą usług.
    UPS Polska stosuje nieuczciwe praktyki.

    Z poważaniem,
    Kierownik działu badania opinii Klientów
    ZaletyUpadłość UPS Polska
    WadyIstnienie UPS Polska
  • ~Kowalski / 2021-11-30 22:59
    Ocena: 1.00 / 5
    "Nie używaj agresywnego języka", wybitnie ciężka porada od autorów serwisu w przypadku tej parafirmy.
    Nie wiem jakim cudem w erze tak genialnego rozwiązania jak paczkomaty ktoś chciałby skorzystać z kuriera do celu innego niż wniesienie lodówki na 12 piętro. No ale niektóre firmy jak np Apple nie pozwala w Polsce na żaden wybór i człowiek z UPSu skorzystać musi. Paczka miała być o 10, ale o 22 przyszła informacja że jednak jej dzisiaj nie będzie (nawet śmiesznego przepraszam nie potrafią napisać). Jutro w domu mnie nie będzie, ale nie mogę tego nigdzie wyklikać żeby paczkę przekierować albo odebrac osobiście bo trzeba mieć UPS Choice (cokolwiek to jest), które po kliknięciu ma 60 stron regulaminu. Dosłownie każda inna firma kurierska oferuje łatwe i wygodne opcje śledzenia i zmieniania doręczenia. Szkoda że UPS jeszcze istnieje. Zamawiajcie mądrze.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Kp / 2022-03-11 07:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dostarcza przesylek pod wskazany adres. Paczka zostawiana jest w punkcie oddalonym o kilka km od domu (Lodz) i nikt nawet o tym nie informuje. Trzeba samemu sledzic paczke a potem dzwonic na infolinie i dowiadywac sie w ktorym punkcie zostala pozostawiona.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Kp / 2025-01-03 20:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Lekkomyślnie zamówiłam walizki na wyjazd 3 tygodnie przed lotem. Sprzedawca wysłał je na drugi dzień. Nie doszły….. stres dzień przed kiedy infolinia zapewniła mnie o doręczeniu- BEZCENNY.
  • ~Kra / 2019-03-26 19:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat!! Mieszkam w małej miejscowości i kurier nawet nie fatyguje się przyjechać i zobaczyć czy odbiorca jest w domu, od razu awizo! Ta firma kurierska to jakaś kpina. Ile razy mam do wyboru tylko UPS to jestem przerażona ze moja paczka do mnie dojdzie po 2 tygodniach bo kurier omija małe miejscowości.
  • ~Krajnold / 2023-05-05 18:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat. Kurierów przerasta dostarczenie paczek z punktu A do punktu B. Także chyba za bystrzy nie są.
    Brak informacji, gdzie i kiedy zostanie dostarczona paczka. W większości dostarczane paczki do punktów, a nie do domu i klient sam się musi martwić szukaniem i odbiorem paczki. To już wolę inpost.
    ZaletyBrak
    WadyBrak inteligencji kurierów, Brak dostawy, Brak informacji, Brak kontaktu.
  • ~Krakowiak / 2019-01-11 13:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Widać to samo co u mnie, co i u innych. DRAMAT!! Na pilną paczkę czekała specjalnie osoba w mieszkaniu w bloku (m. Kraków) na stronie śledzenia widzę, że rzekomo nikogo nie zastano, a paczkę przekierowano do AccessPointa. Kurier robi ze mnie debila, na infolinii dowiedziałem się, że nikogo nie zastano w domu, że dzwonił domofonem, tyle tylko, że nikt nie dzwonił... Ponadto miał również rzekomo zostawić awizo przed drzwiami na klatkkę schodową, tylko ja się pytam, jak można zostawić awizo dosłownie na chodniku, gdzie byle wiatr może ją sobie porwać, pani sprzątająca wyrzucić, czy ktoś sobie zabrać?? Równie dobrze mógł je wyrzucić od razu do kosza. To się dzieje już kolejny raz. Uważam, że kurier mógł nawet nie być pod wskazanym adresem, tylko hurtowo zostawić kilka przesyłek w Access Pint'cie. Na infolinii usłyszałem, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do klienta przed dostarczeniem paczki, czy też jak klienta nie ma w domu, szkoda że firmy konkurencyjne stosują taki zabieg i są bardziej profesjonalne jeżeli chodzi o ten aspekt. Pod kątem dostarczenia przesyłek firma ta jest tragiczna, bo z tego co czytam nie wyciąga żadnych konsekwencji, widać to zresztą po ilości negatywnych komentarzy i potraktowaniu w taki sposób wielu osób. Nie polecam! Nie polecę ! Nie skorzystam!
    Wady-dramat z dostarczaniem przesyłek
    -przekierowanie paczek do punktów odbioru mimo iż jest ktoś w domu
    -okłamywanie klienta
  • ~Krakus / 2019-07-29 08:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety u tego przewoźnika pracują sami niekompetentni pracownicy. Już drugi raz nie otrzymałem przesyłki na czas z powodu wyjątku tz błędny adres, który błędnym nie był bo dzisiaj dzwoniłem na infolinię tylko najwyraźniej kurierowi nie chciało się już pracować. Kupiłem przedmiot z wysyłką darmową przez UPS, sam już nigdy nie skorzystam z ich usług.
    ZaletyBrak zalet
    WadyTermin dostawy, opóźnienie 3 dni.Brak telefonu do kuriera taką mają politykę firmy, najlepiej sami odbierajcie paczki z magazynu.
  • ~krasnak / 2025-12-31 14:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma tragedia, dostarczają paczki jak chcą, potwierdzenie dostawy paczki jest na 2 stycznia 2026 do domu a dostawa paczki 31 grudnia 2025 i pomimo że jestem w domu dostawa do punktu odbioru, o tyle tylko że zostałem sms z informacją, tydzień wcześniej taka sama sytuacja z tym że nie dostałem żadnego sms-a, po sprawdzeniu na stronie kiedy będzie przesyłka okazuje się że czeka na odbiór w punkcie odbioru. To ja się pytam po co podaję adres domowy jak i tak dostawy są do punktów odbioru a i po co są podane terminy na stronie jak też dostawa jest w dzień który im pasuje a nie jak jest zadeklarowane.
    Po telefonie do UPS z reklamacją pani z obsługi klienta kazała zadzwonić do mnie kurierowi który wpierał mi że był u mnie i nie było nikogo w domu i że pewnie mam domofon zepsuty a po za tym to on nie wie o co mi chodzi bo przecież paczkę odebrałem.
    Wychodzi na to że mają klientów gdzieś i jak dostałeś paczkę nie ważne w jaki sposób to powinieneś się cieszyć.
    ZaletyZDECYDOWANIE BRAK JAKICHKOLWIEK ZALET
    Wadydużo by tu wymieniać ale niech wystarczy ogólny brak poszanowania klienta
  • ~krecona68885 / 2019-05-20 15:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Dołączam się do opinii reszty użytkowników. Niestety to jakaś kpina. Zamówienia nie trafiają do klientów! Nawet nie podejmują próby dostarczenia przesyłek. Można być w domu i oczekiwać na kuriera a i tak przesyłka nie zostanie dostarczona. Kłamstwa i krętactwa. Gorszej firmy kurierskiej nie znam. Odnośnie informacji o nieprzekazaniu przesyłki do rąk klienta już nie wspomnę, w ogóle czegoś takiego nie ma. Wysyłać coś za pośrednictwem tej firmy bądź czekać na przesyłkę - równoznaczne ze zmarnowanym czasem, pieniędzmi i nerwami. NIE POLECAM!!!!!!
    Zaletynie ma zalet
    Wadyoszukują klienta, nie wywiązują się z umowy, utrudniony kontakt a nawet bym powiedziała że jego brak!!
  • ~Kręcona / 2019-01-07 16:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzisiaj zdarzyła mi się 2 sytuacja kiedy kurier zamiast dostarczyć mi paczkę do domu (czekałam na nią cały dzień) dostarcza ją do punktu odbioru. Nie wyraziłam na to zgody! Jeśli będę miała ochotę to zamówię sobie paczkę do punktu odbioru a jak zamawiam ja pod wskazany adres to proszę jej o dostarczenie pod ten adres!
  • ~Kri / 2019-12-06 19:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka z USA. wysłana 25.11 w Polsce 28 od 29.11 nie potrafią odprawić mając wszystkie dokumenty. jest dziś 06.12
    jak dzwonisz to podają ci automat który ma odpowiedzi z czapy. Takie koncerny powinny obligatoryjnie narzucone przez UKOIK wręcz wymuszone że na infolinii A) pracują ludzie B) kontakt z człowiekiem po tych ich śmiesznych sztucznych inteligencjach powinien następować po 30s. A nie 9 minut na automatach by sie dostukać do obsługi kóra 2 dni z rzędu zapewnia że celnicy będą dzwonić a nie dzwonią.
    Zaletybrak
    Wadybrak kontaktu, brak obsługi. 1.5 tygodniowe opóznienie w przesyłce.
Dodaj własną opinię »