Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4130 opinii

1.27 / 5

  • Parametry
    1.00
  • Cena
    1.54
  • Obsługa klienta
    1.38
  • Niezawodność
    1.50
  • Obsługa i reklamacje
    1.17
  • Oferta
    1.37
  • Cena/Jakość
    1.25
  • Czas dostawy
    1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Klientka / 2023-05-17 17:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada, cały dzień czeka się na paczkę a szanowny pan kurier doręczy ją do punktu ponad kilometr ode mnie. Ostatni raz waszą firma coś zamawiam. Uczucie się od InPosta, obawiam się że z waszym poziomem IQ nawet sprzedaż pieczywa by was przerosła, banda nieuków.
    ZaletyBrak
    WadyCała firma jest jedną wielką wadą.
  • ~Klientka / 2024-04-15 18:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Zupełny brak kontaktu z klientem. Z powodu uszkodzenia domofonu paczka przekazana do punktu. Na awizo brak adresu punktu odbioru. Po dwóch telefonach do firmy i obietnicach ponownego pilnego doręczenia paczka nadal nie została doręczona. Firma nie solidna i chyba najgorsza z wszystkich kurierskich.
  • ~Klientka z Górek / 2022-06-24 15:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier obsługujący 43-436 Górki Wielkie nie dostarczył przesyłki. Firma nie telefonuje, z automatu zwraca. W opisie kłamstwa, że najpierw nie zastano, potem, że nie przyjęto przesyłki. Awizo nie pozostawiono. Na infolinii twierdzą, ze kurier nie ma obowiązku dzwonić, a z rozmowy wynika, że kurier nawet nie był pod zakładem pracy, bo gdyby był widziałby dzisiejsze zamieszanie . Jednym słowem firmę z Czech z która mają pewnie stała umowę naciągają na podwójne koszty, a odbiorców na straty i nerwy . Zgłaszam sprawę do nadawcy i życzę , żeby Estee lauder zmienił dostawcę
    WadyBrak kontaktu ze strony kuriera, nie doręczają przesyłek , naciągają na koszty
  • ~KlientOstatniRaz / 2019-09-30 20:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Dostawa zaplanowana na konkretny dzień, nikt nie przyszedł, nikt nie dzwonił. I na koniec wiadomość sms, że dostawa będzie następnego dnia i mogę sobie łaskawie przekierować do innego punktu odbioru.
    Wadywszystko
  • ~Klijent / 2021-11-24 21:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Stanowczo odradzam. Jedną paczkę kurier wrzucił mi do ogródka w błoto gdzie leżała kilka. Drugą paczkę którą zamówiłam pobraniową nawet nie próbował dostarczyć ani nie dzwonił po 2 dniach poprostu ją wrócił. Gdy dzwoniłam w tych sprawach na biuro obsługi UPS pani konsultantka powiedziała że nic na to nie poradzi i się rozłączyła.
    ZaletyBrak
    WadyNieprofesjonalność
  • ~KliJEnt DGL / 2019-10-01 10:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier bardzo nie miły opóźniony czas dostawy
    Dzwonisz do centrali ze skargą to Oni jeszcze ci mówią że to twoja wina
    Dno totalne
  • ~klik / 2018-10-02 20:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma katastrofa - nie dzwonią, nie informują o terminie dostarczenia przesyłki - wysłali mi sms że paczka jest w akcess poincie, a tam się okazało że jej nie ma; Do nikogo nie można się dodzwonić, w systemie info że paczka do odbioru w Akcess poincie a jej tam nie ma. Szukałam cały tydzień. Dopiero po skardze na stronie UPS znaleziono przesyłkę gdzieś daleko poza moim adresem zamieszkania - NIE POLECAM!!!
  • ~Klinet / 2021-11-24 19:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Cóż... Mogę tylko dołączyc do niezadowolonych klientów - paczka nie doręczona, nie wiadomo gdzie jest. Żadnego kontaktu z firmą i klientem. Dno dna... firma powinna mieć odebrana Licence.
    ZaletyNie widze
    WadyNie doreczaja paczek
  • ~Kloe / 2022-04-19 17:24
    Ocena: 1.00 / 5
    To samo co u innych. Paczka rzucona do jakiegoś punktu odbioru, chyba bez próby doręczenia pod adres domowy. Zero powiadomienia o statusie paczki.
    WadyPaczka wrzucona do punktu odbioru zamiast pod adres domowy. Zero powiadomienia o statusie paczki.
  • ~Klucznik / 2023-02-10 09:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Chciałem wysłać turbinę do regeneracji, to powiedzieli mi, że muszę mieć z nimi podpisaną umowę bo inaczej nie wyśle. Wkurzyłem się pojechałem na pocztę polską i tam nikt nie robił żadnych problemów i normalnie mogłem wysłać paczkę bez niczego.
  • ~kluczyk / 2022-03-15 17:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza Firma Kurierska w Polsce już nawet państwowy moloch jakim jest poczta polska lepiej traktuje klienta i rzetelniej dostarcza przesyłki kurier ma gdzieś klienta niby próbował dostarczyć paczkę a wcale go nie było najgorsze jest to że centrala to wszystko akceptuje.
    ZaletyŻadnych
    WadySAME
  • ~KM / 2020-04-14 10:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka!!! Przywożą mi paczki na inny adres niż jest podany i jeszcze mają problem że jej nie przyjmuje.
  • ~KM / 2022-08-02 09:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Kolejna przesyłka wraca do nadawcy bo kurier ups, który nie po to się nie uczył żeby teraz paczki doręczać, olał doręczenie. Polecam opinię "górala" - kuriera ups, który sam sobie przyznał 5 gwiazdek. To kurierzy wystawiają pozytywne opinie a poza tym bardzo ładnie jest opisana organizacja pracy, a właściwie jej brak. Tak to jest. Jak się całe życie ładowało rękoma gnój na taczki, to teraz tak samo traktuje się przesyłki. Potem robi się rundę po okolicy i odnotowuje próby "doręczenia".
    Zaletybrak
    Wadykłamstwo, oszustwo, patologia
  • ~KM / 2023-08-23 18:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzisiaj jest 23.08.2023. Paczka została nadana w dniu 14.08.2023. Do tej pory jej nie otrzymałam.W tym czasie zdążyła chyba objechać całą Europę i pół Azji. Paczka miała być dostarczona Dzisiaj. Kurier zawinął koło mojego domu i nawet się nie zatrzymał. Taki zapracowany, że nie ma czasu doręczyć paczki. Akurat byłam na ogrodzie i nawet za nim biegłam, ponieważ to dla mnie ważna przesyłka. Po wszystkim zaznaczył w systemie próbę doręczenia. Beznadziejna firma kurierska. Nie poleciłabym najgorszemu wrogowi.
  • ~kmc / 2021-03-16 12:53
    Ocena: 1.00 / 5
    dno...dno...dno...dno...dno...dno...dno...dno...dno...dno...dno...dno...dno...dno...
  • ~ko / 2023-05-21 20:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadzieja. Kurier nie dostarcza przesyłki. Nie informuje o tym i pozostawia ją w punkcie o nieznanym klientowi adresie. A klient czeka na kuriera i ma się najwyraźniej domyślić, że przesyłka jest do odbioru i na dodatek ma się domyślić gdzie. To skandaliczna praktyka. A mówię praktyka, bo zdarza się to stale.
  • ~kobieta / 2020-03-30 22:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Czytajac komentarze, wcale mnie one nie dziwia. Mialam taka sama sytuacje jak wiekszosc tutaj opisujacych. Czekalam na paczke prawie 3 tyg. Pierwsza proba doreczenia, ponoc mnie nie zastano, druga proba doreczenia to samo co wszystko odwlekalo sie w czasie po kontakcie z infolinia. Oczywiscie jestem w domu caly czas, zdazylam odebrac kilkanascie innych przesylek z innych firm kurierskich poza ta... Nigdy wiecej nie chce miec stycznosci z ta firma. Niekopetentna do granic mozliwlsci. Skoro zamawiam kuriera i za niego place to oczekuje,ze dotrze pod wskazany adres, a nie ze ja musze i tak jezdzic do ich punktu i ja odbierac osobiscie. Skandal i tyle.
    ZaletyBrak
    WadyMNOSTWO....
  • ~Kobieta / 2022-01-19 19:47
    Ocena: 1.00 / 5
    FIRMA NIE SZANUJE KLIJENTA. KURIEROWI NIE CHCE SIE DZWONIC TYLKO PISZE ZE NIE ZASTAL NIKOGO W DOMU. BRAK SLOW
    ZaletyBrak
  • ~Kobii / 2021-02-17 10:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy z tej firmy są największymi ignorantami jakich znam, to już druga paczka którą zamawiałem w tej firmie. Za pierwszym razem kurier zawiózł paczkę do sąsiada, wysłał mi mms'em zdjęcie klatki schodowej z paczką a ja musiałem się domyśleć i bawić w podchody, gdzie moja paczka się aktualnie znajduje, zero kontaktu, zero informacji, totalne zero. Dzisiaj kurier przerósł samego siebie, mieszkam w dwu piętrowym domu, kurier zadzwonił do drzwi, nie czekając wrócił do samochodu i odjechał. Ponownie oczywiście zero kontaktu, zero informacji. Kurierzy z tej firmy myślą chyba że dzwonek uruchamia jakiś magiczny teleport który w przeciągu sekundy pozwala mi się znaleźć na parterze by odebrać paczkę. Porażka
    ZaletyBrak
    WadyBraknie mi tekstu
  • ~Kogut / 2021-09-16 12:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier po pomyleniu numerów mieszkań zaczął się drzeć i przeklinać. Nie polecam
    ZaletyBrak
    WadyBrak zalet
Dodaj własną opinię »