Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4130 opinii

1.27 / 5

  • Parametry
    1.00
  • Cena
    1.54
  • Obsługa klienta
    1.38
  • Niezawodność
    1.50
  • Obsługa i reklamacje
    1.17
  • Oferta
    1.37
  • Cena/Jakość
    1.25
  • Czas dostawy
    1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Katarzyna / 2022-12-09 15:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Prywatnie kupuję czasem kosmetyki czy inne rzeczy w USA lub Korei i mam doświadczenie z DHL i UPS. W przypadku odprawy celnej obsługa klienta z DHL dzwoni, pisze meile, tłumaczy, itp
    UPS bez konsultacji ze mną (klientem, z którego portfela uiszczane są opłaty) wypełnia błędnie dokumenty, co skutkuje zawyżonymi opłatami w polskim urzędzie. chcę się dowiedzieć, co konkretnie jest objęte kwotą wskazana do zapłaty (wskazana w meliu). Obsługa telefoniczna nie wie, podaję jakiś adres mailowy UPS (nie reklamacyjny) i każe mi dzwonić do Urzędu Skarbowego. Dzwonię do urzędu, pan kompetentnie podaje mi przepisy i mówi, że pewnie UPS jako mój operator pocztowy wypełnił dokumenty za mnie i do niego muszę się zwrócić. Dzwonię do UPS , kolejny raz obsluga klienta nic nie wie, ale podaję adres UPS reklamacje. Piszę do reklamacji i mam im podać 7 rodzajów informacji. Reklamacje nie kontaktują się inaczej niż meilem i nic nie tłumaczą. Tymczasem dzwoni kurier z UPS i on twierdzi, że odmawiam przyjęcia przesyłki. Podałam już wcześniej inny adres do doręczenia, ale do kuriera to nie dotarło. Kurier dociera, mam płacić cło, ale tylko ......gotówka. sorry, nie noszę gotówki ze sobą w tej kwocie. Gdyby można było UpS dałabym punkty ujemne.

    Kolejny dzień, kolejna przesyłka, ale inna firma kurierska, bo dzwoni pani z DHL, informując, że będą za mnie wykonywać odprawę celną i przesyła melia, abym opisała zakupy itp. pani pyta, co chcę wiedzieć, prosi o telefon w razie jakichkolwiek pytań itp. wypełniam meilem informacje dla DHL i mam poczucie rozdwojenia kurierskiego. Wiem jedno - UPS będę omijać z daleka
    ZaletyBrak
    WadyBrak komunikacji, błędy w odprawie celnej skutkujące naliczeniem cła na produkty objęte stawka zero, itp ...
  • ~Katarzyna / 2023-01-25 13:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak słów!!!
    Banda debili!!!
    Czekasz na paczkę a nikogo nie ma,podrzucają byle gdzie,jak im wygodnie!
    ZaletyŚmiech na sali!
    WadyWszystko!!!
  • ~Katarzyna / 2023-02-15 11:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Jedyna firma na rynku która nie dostarcza paczek. W tym trzeba przyznać jest najlepsza. Całe szczęście wybrałam płatność przy odbiorze bo pewnie oszwabili by mnie jak innych.
    Zaletyżadnych
    Wadywszystkie możliwe
  • ~Katarzyna / 2023-09-22 13:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Dwa dni siedzę w domu w oczekiwaniu na kuriera. Nie dość, że nie pojawił się nikt, nikt również nie zadzwonił ( na paczce podano nr telefonu). Przesyłka została zawieziona do punktu odbioru, który jest czynny codziennie do godz. 15.00!
    O tym, że nie dostałam żadnego maila z informacją o statusie przesyłki nie wspomnę. Gdyby nie powiadomienie z Allegro z numerem przesyłki, nie wiedziałabym, gdzie się ona aktualnie znajduje. Bo awizo żadnego też nie ma.
  • ~KATARZYNA / 2025-08-04 18:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to totalna porażka !!! Nikt mnie nie powiadomił, że będzie kurier z przesyłką (brak maila czy sms-a).Bez mojej zgody kurier zostawił przesyłkę uwaga!! grzejniki w jakimś oddalonym punkcie-sklepie z balonami z adnotacją, że mnie nie było w domu (byłam). O tym wszystkim dowiedziałam się po 5 godzinach poszukiwania...paczki.
    Po czekaniu na infolinii w sumie 40 min. złożyłam reklamację o 12.40 w ciągu godziny miał się ktoś ze mną skontaktować dalej czekam mamy 18.25.
    Dalej bez komentarza chociaż ciężko zachować kulturę słowa.
    Wadyżenada
  • ~Katarzyna Horak / 2023-01-19 11:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier 3 razy podobno był u mnie w pracy z przesyłką i mnie nie zastał dziwne bo nawet go na monitoringu nie było o tych godzinach co napisał nie mówiąc już że nie dzwonił
  • ~Kate / 2020-04-28 08:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka, kontakt z nimi graniczy z cudsm. Nie odebrali paczki na czas i nawet tego nie zgłosili. Paczka została idebrana w czwartek z Legnicy a odorawa celna odbyła się dopiero w poniedziałek po południu no ciekawe.
    DHL, Dachser i inne sledycje - zero tego typu problemow.
    ZaletyBrak
    WadyCaloksztalt
  • ~Kate / 2022-09-08 13:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier rzekomo był z paczka, ale nikogo nie został jestem w 9 miesiącu ciąży i nigdzie się nie ruszam więc nie ma możliwości że mnie nie było. Na stronie z śledzeniem jest inf że paczka jest w drodze do punktu który jest dokładnie za rogiem mojego domu, paczka tam próbuje trafić przez Warszawę chyba bo jej tam nie ma i od ponad 2 h jeszcze tam nie dotarła. Na infolini dostałam informację ze mogą nadac paczkę ponownie i do 2 dni powinna być u mnie, pytanie czy jak jutro zacznę rodzic to czy kurier przywiezie mi rzeczy do szpitala?
    Wybrałam ta firmę ponieważ wykażą się większym profesjonalnoscia niż dpd ale mój błąd!!dużo im brakuje zacznijcie zatrudniać ludzi którzy chcą pracować a nie podlotków którzy się nie znają na dostarczaniu.
    ZaletyBrak
    WadySame wady jak widać powyzej
  • ~Kate / 2022-09-28 15:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nie dostarczona na adres ponieważ rzekomo nikogo nie było w domu, co jest absolutną bzdura. Dno i dziesięć metrów mułu. Omijać szerokim łukiem. Ja niestety nie miałam innej opcji wyboru. Gdyby tak było z pewnością nie wybrałabym tej "firmy". Nie polecam!
    ZaletyBrak
    WadyBrak próby doręczenia przesyłki.
  • ~Kate / 2022-12-23 13:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Są beznadziejni i ch.... co tu duzo mowic.
    Robią z ludzi idiotow
    WadyWsytsko
  • ~Katrina / 2022-06-02 06:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza psełdo firma kurierska z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Paczka miała być doręczona danego dnia w danych godzinach oczywiście kurier przyjechał sobie o której chciał i dostałam informację że była próba doręczenia nieudana. Zero telefonu po prostu nic. Dzień dziecka a to prezent dostałam informację na infolini że nie mają telefonu do kuriera, nie ma możliwości się z nim połączenia, nie ma możliwości odebrania paczki z kąd kolwiek. Porażka Dziecko zostało bez prezentu bo kurier nie doręczył paczki w dzień dziecka.
    ZaletyNie ma
    WadyBrak kontaktu telefonicznego, obsługa infolini dramat. Najgorsza firma przewoznicza.
  • ~Katter / 2020-12-14 20:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Już kolejny raz UPS robi sobie jaja z klienta... Podają termin dostawy, z którego się nie wywiązują! Człowiek czeka na kuriera cały dzień, a pod koniec dnia wiadomość o zmianie terminu dostawy! Wszystkie inne firmy kurierskie nie mają żadnego problemu... Nie polecam!
  • ~Kaz / 2022-07-23 07:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Katastrofa, z paczki zginął towar, paczka nie dotarła w dniu deklarowanej dostawy, na infolinii nie można nic załatwić, trzeba oczekiwać cały dzień na dostawę, Uwaga omijać szerokim łukiem!!!
    ZaletyBrak
    WadyJak wyżej
  • ~Kaz / 2022-09-19 15:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadzieja. Kurier nie podjechał pod dom tylko od razu zostawił paczkę w Access Point. Po to płaciłem za kuriera aby nie nosić tej paki. Żenada.
  • ~Kazia / 2022-02-18 08:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier beznadziejny Cztery dni temu dostałam sms że przesyłka zostanie dostarczona na następny dzień od trzech dni czekam status sie zmienił z „że przesyłka zostanie dostarczona konkretnego dnia” na to „że nie wiedzą jak sie dowiedzą to powiedzą „ TRAGEDIA Na centrali pan powiedział że sama sobie mogę po nią jechać Nie polecam a nawet odradzam szkoda kasy i czasu są inne firmy kurierskie
    ZaletyBRAK
    WadyWszystko
  • ~Kazmen / 2023-07-11 08:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie potrafi trafić w dobrze wskazany adres. Kontakt z działem obsługi tragiczny. Żeby skontaktować się z konsultantem trzeba podać numer przesyłki do wirtualnego asystenta a ten nie potrafi jej dobrze odczytać.
    Jedna wielka tragedia.
  • ~kcckkcp / 2020-05-12 11:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat I nieporozumienie. To słowa które opisuje ta „firmę kurierska”
    ZaletyBrak
  • ~Kcprw / 2023-02-27 09:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy nawet nie raczą spróbować dostarczyć paczki pod adres, zamiast tego od razu zostawiają ja w punkcie.
  • ~Kd / 2019-10-23 16:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Cały dzień się czeka na paczkę, nikt nie próbuje się skontaktować z klientem. Żadnego dzwonienia na domofon czy telefon, dostaje się tylko smsa, że nie zastało się nikogo w domu bez podjęcia jakiejkolwiek próby dostarczenia zamówienia. Dno
    WadySame wady
  • ~Kd / 2020-03-31 11:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Kuriera u mnie nie było, A nadal stają odmowy przyjęcia paczki . Najgorsza firma kurierska .
    ZaletyBrak
    WadyKurier pomimo prośby nie kontaktuje się, nadaje niewłaściwy status paczki . Nie można nic załatwić ... samo nic nie wiedzą dlaczego tak się stało .
Dodaj własną opinię »