Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4130 opinii

1.27 / 5

  • Parametry
    1.00
  • Cena
    1.54
  • Obsługa klienta
    1.38
  • Niezawodność
    1.50
  • Obsługa i reklamacje
    1.17
  • Oferta
    1.37
  • Cena/Jakość
    1.25
  • Czas dostawy
    1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Karolina / 2021-02-17 07:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałam doczynienia!
  • ~Karolina / 2021-03-24 16:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragiczna firma. Paczka od tygodni na magazynie w Strykowie i dalej jej nie dostałam. Zapewniano mnie, że do mnie zadzwonią wielokrotnie i dalej tego nie zrobili a ja nie wiem co z moją paczką.
    ZaletyNie widzę ani jednej zalety
    WadyZ każdej strony tej firmy jedno wielkie kłamstwo
  • ~Karolina / 2021-05-21 13:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zadzwonił do mnie z pretensjami, że nie może trafić do mojego domu i mam mu wytłumaczyć, gdzie jest ten numer i że pewnie nie wiem. Kiedy próbowałam porozumieć się, żeby dowiedzieć się, gdzie w ogóle jest, rozłączył się. Póżniej telefonu ode mnie nie odbierał, paczki nie doręczył. Przekierowałam odbiór przesyłki na punkt odbioru w miejscowości obok. Już wolę sama się pofatygować niż mieć do czynienia z taką osobą, która nie szanuje innych i pewnie własnej pracy też nie. Nie polecam. W dzisiejszych czasach przydałoby się mieć chociaż minimum kultury osobistej. Lokalizacja: Gmina Męcinka, dolnośląskie.
    Zaletybrak
    Wadypoziom rozmowy z kurierem na najniższym poziomie
  • ~Karolina / 2021-09-02 08:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłem kuriera, gzie po miesiącu dostałem wiadomość, że zamówienie przekracza limit i mam 7x krotna dopłatę. Nigdy więcej nie skorzystam z usług. Nie polecam
    ZaletyBrak
  • ~Karolina / 2021-12-16 13:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z którą miałam okazję współpracować. Zero kontaktu z kurierem, osoby pracujące na infolinii wiecznie obrażone, zero pomocy czy informacji z ich strony.
    Zaletyżadnych
    Wadybrak możliwości skontaktowania się bezpośrednio z kurierem
  • ~Karolina / 2022-01-25 09:50
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE POLECAM. CZEKAŁAM W DOMU NA PACZKĘ- OCZYWISCIE WIADOMOSC 'NIE ZOSTANO NIKOGO W DOMU.
    KOLEJNEGO DNIA ZADZWONILAM DO BIURA I NIESTETY NIEOTRZYMALAM POMOCY.
    NAJGORSZA FIRMA NA RYNKU .


    NIE POLECAM ‼️
  • ~Karolina / 2022-07-28 12:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostawa przeprowadzona na terenie Zalasewa bardzo nieprofesjonalna. Oczekiwałam na paczkę w wyznaczonym dniu w domu. Kurier się nie zjawił. Zamiast tego od razu dowiózł paczkę do punktu odbioru. W punkcie zostałam poinformowana, że to nie jest jednostkowa sytuacja. Dzieje się tak nagminnie. Na tle innych firm przewozowych UPS wypada bardzo źle. Więcej nie skorzystam i będę ostrzegać innych.
    ZaletyBrak
    WadyNie dostarcza paczek do domu.
  • ~Karolina / 2022-12-15 13:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam paczkę do domu. Status paczki został zmieniony i muszę odebrać paczkę kilkanaście kilometrów dalej. Jako powód wpisano brak klienta podczas próby dostarczenia paczki. Niestety nic takiego nie miało miejsca. Zwykłe oszustwo! Mieszkam w niedogodnej lokalizacji, więc widocznie kurierowi nie chciało się jechać pod górkę...
    ZaletyŻadnych zalet
  • ~Karolina / 2023-05-31 13:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Zadzwonił domofon i pytam kto tam. Odpowiedź: kurier. Naciskam przycisk otwierania drzwi a on nie wchodzi tylko sobie odjeżdża. Dzwonię na infolinię. Wersja kierowcy, że nikt mu nie otwierał. W systemie wpisał, że nie byłam przygotowania do opłacenia przesyłki. Paranoja jakaś...
    Zaletybrak
    Wadyta firma to porażka
  • ~Karolina / 2024-10-20 10:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Wysłałam firmie opis zawartości paczki prezwntowej do Anglii firma wygenerowała kod nadania, kilka godzin po zostawieniu paczki w punkcie dostałam wiadomość, że paczka nie może być nadana ze względu na zawartość nasion. Upomniałam się o zwrot 107 złotych, jednak UPS odpowiedziało, że nie. U innych przewoźników nie było żadnego problemu.
  • ~Karolos / 2022-02-18 15:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy z przewoźników z jakim miałam doczynienia.
    ZaletyBrak
    WadyObsługa klienta, dział reklamacji, stan przesyłek
  • ~Kasia / 2018-11-16 11:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra!!! Kurier nie kontaktuje się telefonicznie przed dostarczeniem przesyłki - zostawia awizo, następnego dnia pojechałam odebrać przesyłkę w punkcie - a tam zamknięte (Pani się spóźniła 15 minut z otwarciem) a jak już się doczekałam - przesyłki brak. Zadzwoniłam na infolinię - a tam info, że paczka jeszcze u kuriera! To ja mam się uganiać za paczką? Czy to może firma, której za to płacę powinna mi ją dostarczyć...? Najgorsza firma EVER! Nigdy więcej UPS,nie polecam!
    ZaletyBRAK
    WadyBrak kontaktu telefonicznego, słabe accesspointy, brak kompetencji pracowników.
  • ~Kasia / 2018-12-28 18:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia tragedia i jeszcze raz tragedia. Paczka dostarczana zawsze niezgodnie z opisem A obsługa na infolinii to jakieś żarty. Obsługi nie ma wogole. Spędziłam 40 minut na telefonie niestety nie ma szans żeby odebrał konsultant tylko ich śmieszne automaty. Nigdy więcej UPS.
    ZaletyŻadne
    WadyWszystko tragiczne
  • ~Kasia / 2019-01-07 15:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczki nie zostają dostarczone. Mało tego firma robi z klientów kretynów twierdząc że nie zastano nikogo pod wskazanym adresem co jest totalną bzdurą bo człowiek siedzi i czeka cały dzień. Zdecydowanie najgorsza firma kurierska.
  • ~Kasia / 2019-05-27 14:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie wiadomo gdzie znajduje się paczka, kurier nie informuje o przyjeździe. Brak słów. Muszę jechać przez pół miasta po odbiór zamówienia, bo kurier nie raczył wykonać telefonu.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~kasia / 2019-10-28 11:15
    Ocena: 1.00 / 5
    przesylka nie dotarla wcale, zero kontaktu z klientem, obsluga telefoniczna z centrali nie dziala poprawnie, polikwidowane numerey do oddzilaow w miastach, porazka na calej lini
  • ~kasia / 2019-12-06 00:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak dostarczenia na dany adres zamawiałam 4 paczki i w różnych odstępach czasu wiec nikt mi nie wmówi że to mnie nie było w domu lub to przez to ze kurier się nie wrobił .
    Nie zamawiam paczki do domu aby po nią biegać po mieście . Pani pod telefonem na infolinii nie interesują takie zagadnienia i niema nic do powiedzenia .
    Zaletybrak
    Wadynie dostarczanie zamówienia na miejsce i czas .
  • ~Kasia / 2020-04-01 15:54
    Ocena: 1.00 / 5
    to nie powinna być firma kurierska to jakieś nieporozumienie
    Zaletybrak
    WadyBrak kontaktu z kurierem, barak informacji o przesyłce, nie można dodzwonić się na infolinii
  • ~Kasia / 2021-01-27 19:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak kontaktu ze strony kuriera, zostawił paczkę w punkcie bez uzgodnienia, żenada
  • ~Kasia / 2021-10-28 15:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak możliwości kontaktu z kurierem, po kontakcie z infolinią informacja, że nie ma wykupionej usługi przekazania nr do kuriera... Kurier bez słowa zostawia paczke w punkcie odbioru, pomimo, że cały czas byłam w domu. Żenada i to nie pierwszy raz.
    Zaletybrak
    Wady0 kontaktu z klientem
    0 pomocy na infolinni
    oszukuja
Dodaj własną opinię »