Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4130 opinii

1.27 / 5

  • Parametry
    1.00
  • Cena
    1.54
  • Obsługa klienta
    1.38
  • Niezawodność
    1.50
  • Obsługa i reklamacje
    1.17
  • Oferta
    1.37
  • Cena/Jakość
    1.25
  • Czas dostawy
    1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Kamila / 2021-12-08 15:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada czekam na moją paczkę od zeszłego czwartku jest aktualnie środa, a oni nie odbierają telefonów , zero informacji o mojej paczce
  • ~Kamila / 2022-02-16 17:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska ze wszystkich
    Kurierzy niedoręczaja przesyłek pomimo iż cały dzień jest się w domu , nie dzwonią do odbiorcy

    Błąd techniczny na stronie przy próbie sprawdzenia nr przesyłki , obsługa techniczna nie umie pomoc bez nr przesyłki która nie da się sprawdziła z powodu błędu technicznego na stronie
  • ~Kamila / 2022-03-15 16:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Fatalna forma ,już drugi raz nie pojawił się kurier ,pomimo tego że ma nr telefonu nawet nie zadzwonił. Paczkę zostawił w sklepie w czwartek , dodam że byłam w domu cały tydzień,nie pojawił się nie dostałam informacji telefonicznie . W poniedziałek zadzwonili ze sklepu czy mam zamiar odebrać paczkę na którą czekałam w domu. Skoro to kurier to dlaczego zostawia przesyłki w punkcie ? Gdyby chciała ją odebrać to po prostu wysyłanym na paczkomat. Zatrudnijcie poważnych ludzi ,którym chce się pracować i wypełniać odpowiednio swoje zadania nie gówniarzy którym nie chce się dostarczyć przesyłki pod adres ! Nie polecam !
    ZaletyBrak !
    WadyNie dostarczenie przesyłki pod adres ,nie poinformowanie że przesyłka jest w punkcie odbioru
  • ~Kamila / 2022-03-31 16:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierowi zamiast dostarczyć paczkę pod wskazany adres odrazu zawoni do punktu bo nie chcę mu soe du*y ruszać, dno nie płacę za to aby latać i szukać gdzie jest paczka !!! Najgorszy dostawca w PL
    ZaletyBrak
    WadyBrak telefonu do kuriera, Brak dostarczenia paczek pod adres.
  • ~Kamyk / 2021-11-18 13:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam to
    o najgorsza firma kurierska z jaką się spotkałem, ani maila ani sms-a ani żadnej wiadomości od kuriera że przesyłka jest w trakcie dostarczania. Bardzo gorąco nie polecam tej najgorszej firmy kurierskiej. Dziękuję zenada nigdy więcej z niej nie skorzystam
    ZaletyBrak
    WadyMilion
  • ~Kapciur / 2019-12-05 11:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nie dotarła do mnie przez "Złe waruni pogodowe", chciałbym zaznaczyć że mieszkam przy głównej drodzę, a śniegu nie ma
    Wady1. Zero kontaktu z ogsługą klienta
    2. W życiu nie mialem sytuacji zeby paczka z polski 5 dni roboczych szla
  • ~kapuc / 2019-09-05 15:30
    Ocena: 1.00 / 5
    czekam już 2 tygodnie na paczkę i nie odpisują na maile. Strona jest bardzo nie nieintuicyjna
  • ~Kar / 2020-12-11 21:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nawet niepofatygowal sie z przesylka ...zadnego telefonu tylko nie prawdziwe meile o probie doreczenia w koncu powiadomienie ze moge sobie sama odebrac szkoda czasu i pieniedzy nigdy wiecej!
  • ~karan / 2021-11-12 09:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada poprostu żenada. Następnym razem tylko tylkoi tylko inPost
    Zaletyzero
    Wadywszystko
  • ~Karin / 2019-09-11 17:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat!!!!najgorsza firma kurierska ,brak kontaktu z kurierem, przesyłka nie dotarła na czas
    ZaletyNie ma żadnych
    WadyBrak kontaktu z kurierem ,przesyłka nie na czas
  • ~Karina / 2023-01-05 11:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska jaka istnieje !!! Nie wybierajcie jej !! Można czekać cały czas w domu a kurier któremu się nie chce tyłka ruszyć wystawi wam „próbę doręczenia” której nie było wcale i dział obsługi klienta nic nie pomaga tylko powie, że trzeba jechać do siedziby firmy żeby odebrać przesyłkę. To nie jest jedyna taka sytuacja już kilka razy tak miałam, tak samo moje koleżanki. Jedna nawet mówiła, że widziała jak kurier przejeżdżał tylko obok bloków, bo patrzyła przez okno, po czym też miała „próbę doręczenia”. Nawet nie wysiadł z pojazdu, NIC. To jest chore, ludzie tam chyba za karę pracują bo nie potrafią wykonywać rzetelnie swojej pracy. Ta firma to po prostu kpina. Nie polecam z całego serca. Radzę nie marnować czasu na takich idiotów.
    ZaletyBRAK !!!!!!
    WadyJuż wypisałam … żenująca firma a pracownicy są niekompetentni i żałośnie się zachowują.
  • ~karlih / 2020-12-28 09:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenująca jest ta firma, pierwszy i ostatni raz zamawiam coś poprzez nią. Przy DHL czy DPD takie sytuacje mi się nie zdarzały. Kurier podobno mnie zastał, ale nikogo nie było w domu, kiedy bylem w nim cały czas; awiza żadnego nie zostawił, paczka została przekierowana pod access point. Żadnego telefonu ani niczego podobnego nie otrzymałem, próbowałem zadzwonić na infolinię, bo może kurier był gdzieś w pobliżu i bym do niego szybko skoczył, ale pani na infolinii to była druga żenada - powiedziała, że mogę przekierować paczkę i to będzie kolejne dwa dni czekania albo odebrać z access pointu. Kiedy poprosiłem ją o nr do kuriera, bo może mi się uda jeszcze gdzieś to odebrać w okolicy, to usłyszałem, że oni takich danych nie rozdają. Serio, ręcę opadają. Nigdy więcej nie skorzystam z tej firmy, bo ta sytuacja jest mega słaba.
    Wady- kontakt z kurierem
    - kontakt z infolinią
  • ~Karo / 2020-02-20 17:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Podobno nie zastano odbiorcy. Masakra jakaś. Na infolini że kurier nie na obowiązku powiadamiać o przyjeździe. Masakra siedź w domu od zakupu bo nie wiesz kiedy przyjadą.
    ZaletySame wady.
    WadySame wady
  • ~Karo / 2021-11-29 13:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie raczył nawet zadzwonić domofonem, rzekomo została podjęta JEDNA próba dostawy, a po tym paczka została wywiezona do punktu na drugi koniec miasta. Zero kontaktu z klientem, mimo, że cały dzień, w który miała być dostawa znajdowałem się w domu.
    Zaletyayokoliver@gmail.com
    Wadyayokoliver@gmail.com
  • ~Karo / 2023-02-24 15:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna firma, pierwszy i ostatni raz korzystam z jej uslug. Nie można nawet z kurierem się skontaktować
  • ~Karo / 2023-04-12 16:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Po raz kolejny paczkę trzeba sobie samemu odebraę z punktu. Zero informacji o dostarczeniu, zero kontaktu od kuriera. W dodatku UPS informuje zleceniodacę ze próbowali dostarczyć paczkę 2 razy. Szczyt bezczelości.
    Zaletybrak
    Wadyzero informacji, kontaktu, kurier oddaje paczkę do punktu nie dostarcza do domu.
  • ~Karo / 2023-09-21 17:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Strach zamawiać korzystam poraz pierwszy bo taką przesyłkę wybrał sprzedawca allegro i nigdy więcej. Sprzęt wartości 2000 przesyłka jest w drodze codziennie od 7 dni ! Zero kontakty do kuriera,dziwne statusy niby zły adres później zły telefon że niby był a nie było. Porażka nie chce mi się wierzyć że taka firma się utrzymuje jeszcze na rynku. Szkoda nerwów
    ZaletyBrak
  • ~Karokina / 2019-03-19 16:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Trzeci raz zamawiałam paczkę kurierem UPS i trzeci raz dziwnym trafem kurier nie zastał mnie w domu. Dzisiaj cały dzień byłam w domu, a jedynie dostałam mail, że kurier mnie nie zastał i paczka będzie do odbioru w punkcie. Kurier nawet nie zadzwonił. Kpina, najgorsza firma kurierska.
  • ~Karol / 2019-06-16 18:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam! Zamowilem kuriera ups po odbiór przesyłki w godzinach porannych. Po czym 20min przed końcem ustalonwgo czasu odbióru zadzwoniła Pani ze kurier bedzie miedzy 15 a 17 ... Pani byla oburzona że jak to w takich godzinach może mi nie pasowac ... nie bez powodu wybralem godziny poranne zeby tracic cały dzień na kuriera...
    WadyNiekompetencja
  • ~Karol / 2019-07-23 16:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Dzień dobry

    Jak jest dobrze to jest dobrze, niestety jeśli masz pecha i Twoja przesyłka się zgubiła to masz problem i zostajesz z nim sam, Dział obsługi klienta działa tak: "Szanowni Państwo,
    Uprzejmie informujemy, że zgłoszenie dotyczące wskazanego przez Państwa numeru monitorowania przesyłki jest procesowane przez UPS.
    Dołożymy wszelkich starań, by niezwłocznie otrzymali Państwo odpowiedź. Prosimy oczekiwać na wiadomość."- sprawę zgłosiłem 05.07.19r.,dziś jest 23.07.19r., paczka ubezpieczona, wartość 7000PLN i dalej nie wiadomo gdzie jest pomimo, że na stronie ups.com widnieje status, że kurier odebrał przesyłkę.

    Zaletyśmiech
    Wadymało profesjonalne podejście do klient, dzwoniąc na infolinie można dostac różne odpowiedzi na te same pytania.
Dodaj własną opinię »