strona 110 z 207
- « poprzednia
- 1 ...
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- nastepna »
-
~Kamil / 2019-07-29 10:50Ocena: 1.00 / 5
Straszna firma, zero kompetencji zero kontaktu z kurierem. Paczkę niby przywoził o ago nie było . -
-
~Kamil / 2020-05-18 15:32Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem przedmiot 11.05 wszystkie informacje były podane. Po 2 dniach dostałem wiadomość że brakuje danych do wysyłki. Udało mi się dodzwonić do UPS i dostałem informacje że przesyłka będzie dziś. Dziś dzwoniąc kolejny raz nadal nie dostałem informacji kiedy dostanę przesyłkę. -
~Kamil / 2021-01-03 16:56Ocena: 1.00 / 5
Przesyłki lotnicze tą firmą to totalna porażka. Paczka od 30 listopada nie została jeszcze doręczona. Numer przesyłki Numer monitorowania 1Z67283E0494361926 a firma nie wie co się z nią stało. Najpierw w Wielkiej Brytanii leżała potem niby w warszawie po odprawie ale nikt się nie odzywa bo twierdzi że paczki jeszcze nie ma. Infolinia kieruje na reklamacje przez e-mail custservplpl@ups.com
ZaletyBrakWadyCzas oczekiwanaia -
~Kamil / 2021-02-10 17:19Ocena: 1.00 / 5
Jakoś obsługi opłakana. Specjalnie wziąłem wolne w pracy, aby być w domu zaplanowanym czasie doręczenia przesyłki, kiedy przesyłka nie dotarła sprawdziłem status i UPS stwierdziło nieudaną próbę doręczenia... porażka. Cały czas byłem w domu, od kuriera żadnego kontaktu, nikt nie dzwonił do drzwi i nawet sprawdziłem czy na pewno jest sprawny. Nie dostałem także żadnego awizo, więc nie mogłem nawet zadzwonić na infolinię, aby zgłosić nieprawidłowość ponieważ wymagają tego numeru do obsługi. Nie polecam, nierzetelna firma. ZaletybrakWadynierzetelność
nieterminowość
kłamanie
brak kontaktu z odbiorcą paczki -
~Kamil / 2021-11-06 01:56Ocena: 1.00 / 5
Wszystko wskazuje na to, że ukradli moje przesyłki o wartości ok. 50 tys. zł. Kontakt - dramat. Reklamacja nie rusza z miejsca od dwóch miesięcy. Nie udzielają żadnych informacji. Nie obchodzi ich to, że ich klienci tracą przez nich ogromne pieniądze. Czy to ciągle firma kurierska, czy już raczej grupa przestępcza? ZaletybrakWadykradną paczki. -
~Kamil / 2021-12-14 21:57Ocena: 1.00 / 5
nigdy przesyłka do mnie nie dotarła bezpośrenio a było ich kilkanaście. Wiecznie zostawiają w jakichś melinach typu sklep monopolowy. Większość przesyłek to produkty medyczne - nie mam wpływu na wybór kuriera, Syf kiła i mogiła. Dno dna -
~Kamil / 2022-01-26 16:47Ocena: 1.00 / 5
Kurier zamiast zadzwonić czy ktoś jest w domu wolał otworzyć sam ( siła wygiął skrzynkę na listy) i wsadził tam paczkę nie patrząc na to, że skrzynka jest uszkodzona i każdy mógł sobie wziąć tą przesyłkę. Nie polecam ! ZaletyŻadneWadyKurier, któremu się nie chce zadzwonić do odbiorcy przesyłki. -
~Kamil / 2022-06-17 13:51Ocena: 1.00 / 5
Kpina jest napisane ze przysyłka ma byc dostarczona w godzinach 10-14 jestem cały czas w domu i czekam na drugi dzien okazuje sie ze paczka do odbioru w punkcie żadnego powiadomienia sms czy mailem a punkt odbioru 500m od miejsca do ktorego miala byc dostarczona przesylka jezeli jest mozliwosc to zawsze wybierajcie inna firma -
-
~Kamil / 2022-07-18 15:18Ocena: 1.00 / 5
Tra-ge-dia. Nie wiem jakim cudem ta firma w ogóle istnieje. Od 2-3 lat mam z nimi same problemy. Zakupiłem ostatnio produkt z dostawą kurier UPS. Po trzech dniach roboczych dzwonię do firmy żeby sprawdzić status mojego zamówienia a tu niespodzianka. Rzekomo kurier był (nikt nie dzwonił ani do drzwi - żona w domu na macieżyńskim, ani do mnie na tel. kontaktowy podany w formularzu. Paczka czeka w punkcie odbioru bez żadnego maila/SMS czegokolwiek. Nigdy więcej! W dupach się tym kurierom poprzewracało. Poziom usług tragiczny. ZaletyżadnychWadyzero informacji nt. przywiezionej przesyłki -
~Kamil / 2022-10-29 12:00Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma na świecie czemu to wgl istnieje powinno się to zamknąć lepiej omija to szerokim łukiem odradzam. ZaletyBrakWadyUps -
~Kamil / 2022-12-16 12:43Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska 16 dni paczka w magazynie i brak kontaktu. NIE POLECAM!!! ZaletyBrak zaletWadyTa firma to wada -
~KAMIL / 2022-12-16 20:02Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska jaka istnieje. Zamawiasz paczke na adres a oni nawet nie probujac dojechac do klienta nie mowiac juz o tym ze moga troche podejsc i zostawic paczke pisza wiadomosc email ze nie mogli dostarczyc paczki na adres i jest do odbioru w punkcie. Gdybym chcial odebrac w punkcie to bym zamowil do punktu!!! -
~Kamil / 2023-01-14 02:29Ocena: 1.00 / 5
Paczka dotarła do punktu odbioru zamiast na wskazany adres. Nie było próby dostarczenia pod wskazany adres ani jakiegokolwiek kontaktu mailowego czy tel/sms. O paczce dowiedziałem się wklikując w szczegóły zakupu na Allegro długo po złożeniu zamówienia. WadyFatalna realizacja dostawy w porównaniu do innych przewoźników. -
~kamil / 2023-01-25 09:40Ocena: 1.00 / 5
od tygodnia kurier nie potrafił dostarczyć przesyłki na obiekt. Nie ma kontaktu żadnego z ich strony z odbiorcą. Kurier pomimo podawania coraz to nowych dokładniejszych szczegółów nawet nie podejmował próby dostawy paczki.
Polecam jeżeli ktoś lubi wisieć na telefonie po 50 minut i załatwiać przekierowania i odbiory osobiste z punktów tego przewoźnika, oraz jeżeli ktoś lubi wysłuchiwać żali od klientów.
Omijam tego przewoźnika jak tylko mogę.Wadybrak kontaktu z kurierem, lekceważący stosunek do klienta. -
~Kamil / 2025-01-22 05:46Ocena: 1.00 / 5
Firma dramat kurier nawet nie próbował dostarczyć na adres zostawił paczkę 3 km od adresu w punkcie.
Nr paczki 1Z1WR3326817420531ZaletyBrakWadyOszustwo -
~Kamil_292 / 2022-12-23 15:06Ocena: 1.00 / 5
gó*no jeb**e i nic więcej paczki przychodzą z opóźnieniem a strona nie działa :( syf ZaletyBrakWadyCzas doręczenia
kontakt z pomocą techniczna
obsługa klienta -
-
~kamil121 / 2022-04-19 18:52Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska Paczki nie dostarczane są do domu nie pozdrawiam i nie polecam JUPS ZaletynicWadywszystko -
~Kamila / 2020-09-02 21:19Ocena: 1.00 / 5
Paczkę zamówiłam 1.5 tygodnia temu. Paczka miała przyjść za 2 dni. Kurier nie przyjechał. Status paczki został zmieniony na „nikogo nie było w domu” mimo, że cały czas czekałam na kuriera w domu. Kurier nie zadzwonił, nikt się nie odezwał. Dziś dzwoniłam 4 raz na infolinię i 4 raz powiedziano mi, że paczka zostanie doręczona kolejnego dnia. Dziś minęło 11 dni od zamówienia a paczka nadal nie została mi dostarczona. Zdecydowanie nie polecam tej firmy. ZaletyBrakWadyBrak paczki, niesłowność obsługi infolinii. -
~Kamila / 2021-06-23 12:39Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaką się spotkałam. Żadnej możliwości kontaktu z kurierem. Jakakolwiek informacja o przesyłce jedynie przez link do śledzenia paczki. Zmiana terminu dostawy owszem,ale musisz podać numer awizo. Szkoda, że kurier nie był tak uprzejmy zostawić. Na drugi dzień ostatnia próba dostarczenia..chyba UPS jest w alternatywnym świecie bo chociaż byłam cały dzień w domu to kuriera nie było. Co innego mówi monitoring przesyłki.
Omijać z daleka. Chyba, że ktoś lubi takie cuda-kurier był ale go nie było widać. Awizo też pewnie zaczarowane bo niewidoczne. -
~Kamila / 2021-12-08 15:06Ocena: 1.00 / 5
Żenada czekam na moją paczkę od zeszłego czwartku jest aktualnie środa, a oni nie odbierają telefonów , zero informacji o mojej paczce
strona 110 z 207
- « poprzednia
- 1 ...
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- nastepna »
