Firma ups najgorsza na rynku, kurier nawet nie raczył zadzwonic dzwonkiem, nie kontaktuja sie z klientem w zaden sposob, nie polecilbym nawet tesciowej.
ZaletyNie ma
WadyUps to jedna wielka wada
~Kacper / 2020-09-25 13:16
Ocena: 1.00 / 5
Najbardziej beznadziejna firma kurierska jaka istnieje, drugi raz pod rząd paczka skończyła w sklepie a nie u mnie pod drzwiami. Adidas zmieńcie swojego dostawce bo was zrujnuje UPS.
ZaletyŻadne haha
WadyTo ze firma istnieje
~Kacper / 2021-04-14 14:31
Ocena: 1.00 / 5
Kurier jak zwykle uruchomił tryb wieczne awizo, pani na infolinii bezradna. Dno
~Kacper / 2021-09-23 19:32
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie kontaktuje się z klientem, podobno mnie nie zastał w mieszkaniu, kiedy byłem cały dzień,przesyłka była przewidywana od 11-16, o 19 pojechała do punktu. Nie polecam
~Kacper / 2021-11-04 12:36
Ocena: 1.00 / 5
najgorsza firma kurierska.2tygodnie czekam na paczke smieszne i zalosne gdy dzwonie na infolinie i mowie numer przesylki do baby to sie rozlacza.
~Kacper / 2022-03-07 19:30
Ocena: 1.00 / 5
Skandalicznie nieprofesjonalna obsługa. W piątek rano kurier UPS wystawił fałszywe awizo, podczas gdy specjalnie byłem pod adresem i czekałem na przesyłkę. Nawet jeśli domofon nie zadziałał prawidłowo, kurier nie zadzwonił na numer telefonu i bez mojej zgody przekazał przesyłkę do innego punktu. Punkt oczywiście nie pracuje przez cały weekend, nie można odzyskać przesyłki. Nie otrzymałem też bezpośredniego numeru telefonu do kuriera, co jest standardem w innych firmach kurierskich. 3 dni zajęło firmie UPS przetwarzanie żądania ponownego dostarczenia pod adres. Jest poniedziałek wieczór i nadal nie mam przesyłki, to znaczy że przynajmniej 2 dni zajmuje firmie UPS dostawa przesyłki na odległość 900 metrów! Już bym sobie sam dzisiaj odebrał przesyłkę i się nie wkurvviał, ale znowu nie ma jej w punkcie i nie wiadomo gdzie jest! Nie polecam korzystania z usług tej firmy.
~Kaczor / 2018-11-29 08:17
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaką miałem nie przyjemność współpracować. Podobno były 2 próby doręczenia, a za żadnym razem nie było kuriera, na statusie śledzenia "nieudana próba doręczenia". NIE POLECAM! Zero kontaktu od kuriera, brak numeru do kuriera, po prostu tragedia.
ZaletyBRAK
WadyWSZYSTKO
~Kadia / 2022-05-04 17:06
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Kurier nie potrafi zadzwonić, że był, nie zostawia żadnej informacji. Brak również powiadomienia o tym, że zostawił przesyłkę i gdzie ją zostawił. Tylko dla tych co mają wizję i potrafią się domyślić terminu i miejsca pozostawienia paczki. NIE RADZĘ ZAMAWIAĆ PRZESYŁEK UPS
ZaletyŻadnych
WadyBrak informacji, tragiczna obsługa
~Kaiml / 2019-11-20 14:26
Ocena: 1.00 / 5
Stanowczo odradzam. W ciagu miesiąca dostałem kilka paczek z próbkami produktów z zagranicy - każda paczka inną firmą, jedne dotarły 2-3 dni inne trochę dłużej ale w UPS mija 3 tydzień i ŻADNEJ informacji pomimo serii telefonów i deklaracji, że zajmą się sprawą. Unikajcie jak ognia.
Zaletybrak
Wadyczas obsługi
jakość obsługi
cena
~kaja / 2021-08-13 14:29
Ocena: 1.00 / 5
To tragedia a nie firma kurierska. Tak jak w poprzedniej opinii- brak kontaktu z kurierem. Mail z info o doręczeniu od 11-15- nie pojawił się kurier. Drugiego dnia to samo- znów 4 godziny czekania- wyjście z psem przed blok- mail, że już był i odwiózł paczkę 2 km od adresu doręczenia.
Byłam prawdopodobnie 20m od niego gdy już zadysponował paczkę do pkt odbioru, z którego nie mam możliwości odebrać.
Z telefonu do UPS wywnioskowałam, że nie wiedzą kto doręcza ich paczki, gdyż to podwykonawca z którym nie mają kontaktu.
Czyli pieniądze zapłacone i dalej firmy nie obchodzi wywiązanie z umowy. Może se pani nie odbierać, ich to nie interesuje.
Poinformowałam nadawcę, by zmienił firmę doręczającą. Po wielu sygnałach od innych adresatów, prawdopodobnie wkrótce wywalą usługę UPS ze współpracy.
Zaletybrak
Wadycałość jest wadą.
~kaja / 2023-08-02 16:25
Ocena: 1.00 / 5
Pan kurier ma gdzieś termin doręczenia. O godzinie 13:30 mówi, że już skończył pracę i przesyłkę przywiezie jutro. Brak szacunku dla klienta, omijać z daleka tę firmę.
~Kaja / 2024-01-27 13:54
Ocena: 1.00 / 5
Byłam w domu, nie było kuriera! Zero wiadomość, brak telefonu czy maila. Po dwóch dniach udało mi się zlokalizować przesyłkę. UPS to najgorsza firma kurierska!!!!! Nigdy więcej!!!! Omijać ich z daleka.
ZaletyŻadnych
WadyBraknie mi miejsca na opisanie wszystkiego!’
~Kajetan / 2020-11-25 12:11
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie raczył zapukać, tym bardziej przedzwonić choć wszyscy znajdowali się w domu. Brak żadnych informacji drogą mailową czy SMSową.. Dzwoniłem na infolinie strony nabywającej usługi kurierskie od tej firmy, aby dowiedzieć się na temat mojego zamówienia- paczka została zwrócona na magazyn, a powód nie został podany..
ZaletyHaha
WadyCała firma
~Kajty / 2022-04-12 20:01
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nawet nie pofatygował się dostarczyć przesyłki, po prostu zawiózł ją do punktu... i po sprawie. Dramat.
Zaletybrak
Wadyżałosna firma
~kaktus / 2021-08-10 16:08
Ocena: 1.00 / 5
koszmar, czekamy na dostawę poważnej przesyłki, miała być od 10:00-14:00 jest 16:00 i kuriera BRAK
~Kalina / 2019-09-18 15:49
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia....... Nie polecam, kurierzy nie raczą pofatygować się pod wskazany adres, przesyłka ląduje od razu w punkcie kilka kilometrów dalej. Pytam więc za co płacę?
ZaletyBrak
WadyNie wywiązują się z umowy
~Kamala / 2018-10-13 14:47
Ocena: 1.00 / 5
Dużym problemem jest fakt ze kurierzy nie posiadają służbowych telefonów, po 2 tyg. dostałam informacje ze kurier nie dostarczy przesyłki ponieważ adres był nie prawidłowy, przy czym żadna inna firma kurierska nie miała nigdy wcześniej problemu z dostarczeniem przesyłki na ten adres. Na infolinii nie widać chęci rozwiązanie problemu klienta. Jeżeli zależy Wam na szybkiej dostawie, nie polecam.
~Kamelia / 2020-09-15 22:27
Ocena: 1.00 / 5
Niestety ta firma kurierska nie wie co to rzetelnosc i niezawodnosc. Kurierzy nawet nie zostawiaja juz awizo, tylko wpisuja w system ze nie zastano klienta. Mam monitoring, dodatkowo bylam caly dzien w domu wiec raczej ciezko udowodnic ze kurier byl skoro go nikt nie zarejstrowal. Nie polecam! Gdybym miala tylko opcje nie korzystac z tej firmy przy zamowieniach, wielka ulga namaluje sie na mojej twarzy
ZaletyBrak
WadyOszukiwanie klienta
~kamil / 2018-06-11 14:42
Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu z kurierem, kurier nie pojawił się u mnie, a mimo to dostałem wiadomość o braku możliwości dostarczenia z powodu, że kurier nie zastał nikogo w domu. Do tego na infolinii wmawiają mi, że kurier był i dzwonił nawet telefonem, co oczywiście jest kłamstwem
Zaletybrak
Wadyinfolinia
kontakt z kurierem
~Kamil / 2019-04-05 22:34
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia najgorsza firma kurierska!. Siedzisz w domu cały dzień czekasz na przesyłke a i tak musisz dymac do jakiegos punktu odbioru, bo w końcu piątek i kurier nie będzie się przemęczał i dowoził paczki bezpośrednio do klienta DNO!