Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4130 opinii

1.27 / 5

  • Parametry
    1.00
  • Cena
    1.54
  • Obsługa klienta
    1.38
  • Niezawodność
    1.50
  • Obsługa i reklamacje
    1.17
  • Oferta
    1.37
  • Cena/Jakość
    1.25
  • Czas dostawy
    1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Julia / 2022-04-17 18:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Terrible service!
    They lost my parcel and didn’t reply on mails …
    If you want to experience fast and safe delivery, so definitely it’s not about UPS …
  • ~Julia / 2023-08-29 13:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat, czas oczekiwania kuriera cały dzień, na infolinii nic nie widzą,gdzie jest kurier, kiedy będzie, numeru telefonu go tak samo nie mają. Nie rozumiem w ogóle dla czego istnieje ta infolinia.
  • ~Julia / 2023-10-05 19:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska ze wszystkich. Zero kontaktu z kurierem.
    ZaletyBrak
  • ~julian / 2020-12-17 20:44
    Ocena: 1.00 / 5
    przesylka expresowa, extra platna 150 zl, miala dotrzec w jeden dzien, dotarla w 5, w tym czasie caly czas była podawana falszywa informacja o statusie, ze przesylka będzie dostarczona na czas, ta pseudo-firma nie uznanie reklamacji i zwrotu przewozowego, zastawiając się informacja na stronie o nieuznawaniu reklamacji (w domysle przez pandemie) – pani-katarynka-szafa grajaca na reklamacji nie ma zadnych rzeczowych argumentow zeby uzasadnić niewywiazanie się z umowy. Masz wrazenie ze rozmawiasz z nierozgarnieta sciana. Ostatecznie kieruje sprawę do sadu, unikajcie pseudo-usług UPS!
    Zaletyzadnych
    Wadyzbywanie klienta, bezprawny argument o nieuznawaniu reklamacji, arogancja,
  • ~Juliusz / 2023-01-14 13:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Naj naj najgorsza firma w Polsce Dobrze o tym wiedza Mam korespondencje z nimi
  • ~julka / 2022-02-21 18:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Pierwszy termin doręczenia minął bez skutku i bez słowa wyjaśnienia. Drugi termin - kolejne 4 godziny oczekiwania na kuriera - i znów to samo, monitoring zaś wykazał - ku mojemu zdziwieniu - że paczka została dostarczona 2 godziny temu. Usiłowanie wyjaśnienia tej sprawy po kolejnych 3 godzinach zakończyło się SUKCESEM! Dowiedziałam się bowiem, że paczka została pozostawiona na wycieraczce przed drzwiami mojego mieszkania, mieszczącego się w dużym budynku mieszkalnym, przy czym nikt mnie o tym wcześniej nie powiadomił, a kurier nawet nie użył w tym celu dzwonka, choć był przed moimi drzwiami.
    Już nazwa tej firmy kurierskiej powinna ostrzegać: "Ups"...coś poszło nie tak!
    Omijać to-to szerokim łukiem!
    Zaletyżadne
    Wadywyłącznie
  • ~Julo / 2023-01-27 13:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Zalosna obsluga, nic nie dziala, nie ma kontaktu, szkoda gadac. Bardzo mi przykro i musze skorzystać z innej firmy.
  • ~Justi / 2019-10-10 16:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska! Kurier nie dzowni przed dostarczeniem paczki. Po rozmowie z Panią na infolinii uzyskuje się informację, że kurier ma możliwość kontaktu tylko przez domofon lub dzwonek do drzwi. Co za kurier nie posiada nr telefonu do klienta> W rezultacie, paczkę muszę odebrać w punkcie, gdzie została odwieziona.
    Nie polecam.
  • ~Justyna / 2019-08-08 16:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam nic zamawiac z firma kurierska UPS. Zadnego kontaktu ze strony kuriera, przyjezdzaja kiedy chcą. Kurier nie miły.
  • ~Justyna / 2019-12-14 12:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszuści paczka powinna być u mnie wczoraj po czym wchodzę na stronę gdzie UPS samo sobie zmienilo dzień przesyłki o czym nawet nie zostałam poinformowana. Umowę i ruter który do mnie miał trafić z Canal + miałam otrzymać w piątek po czym dzwonię na infolinię odbiera jakąś niedoświadczona lalunia i mówi że ona nic nie może także od piątku do wtorku bo tak rzekomo do mnie trafi ruter i antena jestem bez telewizora . Brawo dla was gamonie ....
    ZaletyBrak
    WadyBanda niedoświadczonych kurierów.
  • ~Justyna / 2021-07-21 15:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Mocno Nie polecam tej firmy, bardzo niepoważne podejście do klienta. Kurier zamiast dostarczyć przesyłkę na podany adres wogole się nie pojawił i bezczelnie sklamal, że nikogo nie zastał. Akurat pracuje zdalnie więc byłam cały dzień w domu. Także kurier chyba myśli, że pracuje w inposcie i zrzuca wszystkie paczki do centrali. Po interwencji na infolinii Pani zapewniła, że zleci ponowne dostarczenie,oczywiscie tego nie zrobiła. Także to chyba ideologia tej firmy, żeby oklamywac klientów!
    ZaletyŻadnych
    WadyPracownicy kłamią
  • ~Justyna / 2021-08-10 17:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Pierwszy i ostatni raz wysyłka realizlwana poprzez firmę UPS! Paczka od dwóch tygodni w drodze, zero kontaktu, zero informacji co się dzieje. Tragedia! FIRMA ZASŁUGUJE NA OCENĘ -1! Nigdy więcej, żałuję że nadałam paczkę firmą UPS.
    ZaletyZero zalet!
    WadySame wady!
  • ~Justyna / 2021-08-26 14:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dosłownie uciekł z pod bloku. Zadzwonił domofonem i od razu odszedł. Gdy zeszłam na dół ani paczki ani jego juz nie było.
  • ~Justyna / 2021-10-19 18:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka nie dotrzymują danego terminu opłacasz przesyłkę ekspresowa a wychodzi dłużej niż normalnie
  • ~Justyna / 2021-12-09 15:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka zgubiona przez firme UPS. Czas trwania rozpatrzenia reklamacji - 3 MIESIACE!! Ale to nie wszystko! Oddaja tylko polowe deklarowanej wartosci paczki! Oprocz tego brak jakiejkolwiek informacji. Absolutne ignorowanie klienta, zero poczucia odpowiedzialności jeżeli chodzi o świadczone usługi. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy i nikomu nie polecam!
  • ~Justyna / 2022-02-23 18:56
    Ocena: 1.00 / 5
    porażka, kurier sam przekierowuje do punktu nawet nie zaglądając na właściwy adres. Firma nawet nie raczy przeprosić tylko namawia do obioru osobistego w punkcie
  • ~Justyna / 2022-06-29 14:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak informacji o dostarczeniu przesyłki do punktu odbioru. Codziennie śledziłam paczkę, po zalogowaniu 29.06. wyskoczył komunikat, że przesyłka czeka od 24.06. co jest zupełnym absurdem ponieważ wczoraj paczka była jako "wysłana". Niewiele brakowało, a straciłabym zamówienie o wartości 700 zł. Może dla Pana kuriera to pikuś , ale dla mnie nie.
    ZaletyBrak
    WadyJeżeli nie ma komunikacji z klientem to jaki jest sens prowadzenia takiej działalności ?
  • ~Justyna / 2022-09-27 20:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno i wodorosty. Robią z człowieka idiote. Próba doręczenia paczki 3 razy. Nikogo nie było w domu. A Gucio, byłam! Kpina nie firma kurierska.
    Nie wspomnę że narzucone zostało cło w wysokości przewyższającej wartość paczki podwójnie. Taka sytuacja. Zmieniam powiedzienie, zamiast "takie rzeczy tylko w erze" będzie "takie rzeczy tylko w ups";)
    ZaletyCena przesyłki. Ale nie wiem czy to zaletą bo cło dowalili 2 razy wieksze
    WadyWszystko.
  • ~Justyna / 2024-02-23 14:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka zaginęła,firma nie potrafi wyjaśnić co się stało z paczka. Odsyłają do allegro ,a allegro do ups. Tylko że to ups zgubiło paczkę, bo w systemie allegro i ups widnieje informacja ze mam przesyłkę do odbioru. Nie polecam
    WadyZgubiona paczka
  • ~justynak / 2022-01-27 10:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka od tygodnia wstrzymana do doręczenia, nie wiadomo gdzie się znajduje, czy cała i czy zostanie dostarczona, fachowiec miał zapłacone za montaż,nie wiadomo co mówić..
Dodaj własną opinię »