Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4130 opinii

1.27 / 5

  • Parametry
    1.00
  • Cena
    1.54
  • Obsługa klienta
    1.38
  • Niezawodność
    1.50
  • Obsługa i reklamacje
    1.17
  • Oferta
    1.37
  • Cena/Jakość
    1.25
  • Czas dostawy
    1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Joanna 33 / 2021-03-02 12:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragiczna obsługa, najgorsza firma z jaka przyszlo mi sie spotkac, zastraszanie, wypytywanie o dane osobowe...
    WadyWszystko
  • ~Joe / 2025-11-24 08:23
    Ocena: 1.00 / 5

    Ta firma osiągnęła dno logistyczne gorzej być nie może przesyłka zwykła niby kurierska Niemcy - Polska to blisko tydzień ??? Co to jest ?

    Absolutne dno i już nawet mułu nie ma.
    To już szybciej i lepiej Pocztą bo taniej i też szybciej
    Zaletyżadne
    WadyCena
    Brak jakości terminowość i czas dostawy skrajnie długi - nie akceptowalny
  • ~John / 2025-01-30 15:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza z wszystkich firm ,oszuści, nic nie zrobili przez dwa miesiące z reklamacją, paczki kompletnie zniszczone, kurier dostarczył pod inny adres .Odradzam kategorycznie ,unikajcie ich.
    Zaletybrak
  • ~Jol / 2022-03-18 20:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka paczka wydana do doręczenia, nie dotarła, do kuriera nie ma jak zadzwonić, córka zawiedziona. Nie polecam !!!!!!!
  • ~jola / 2019-02-26 21:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat. Nawet nie wysyłają informacji ze będzie przesyłka i potem wysyłają do punktu odbioru pare kilometrów dalej. Nawet poczta ma lepsze usługi...
    ZaletyBrak
    WadyMnostwo
  • ~Jola / 2021-01-27 07:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostarczono mi paczki ponieważ Kurirer sklamał, że nie było mnie w domu,nie dostarczają paczek w godzinach podanych klientom,są opryskliwi i chamscy przez telefon.Tragedia to nadaje się do telewizji
    Zalety------
    Wadyponiżej krytyki
  • ~Jola / 2021-03-11 12:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Jak narazie tragedia!!!!!!! Nawet jednej gwiazdki!!! Miesiąc idzie paczka do Anglii i nikt nic nie wie...ani w Polsce ani w Anglii!! Ostrzegam i absolutnie nie polecam!!!!!
    Zalety---------------ŻADNE
    WadyKompletne ignorowanie klienta i paczki
  • ~Jolanta / 2020-05-11 15:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Piszę z dwóch powodów. Po pierwsze, kurierzy UPS nie noszą masek. Nie przyjmują również płatności drogą elektroniczną. Tzn, mają aplikację do takich płatności, ale aplikacja nie działa. Po drugie, pani z Obsługi Klienta nie poczuła się do odpowiedzialności, żeby przeprosić za niedogodności w imieniu firmy, choćby z powodów wizerunkowych. W dość nieprzyjemny sposób oświadczyła, że kurier nie nosi maski zapewne z powodu astmy /jak rozumiem, jest to powszechny problem w UPS/. Firma, która nie umie szybko dostosować się do okoliczności ma małe szanse na sukces. Nie polecam usług UPS.
  • ~Jolanta / 2021-10-05 09:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka, każdy adres wg kuriera błędny, na infolinii zero pomocy. Jakby to był raz ale tak jest za każdym razem…. Telefonu do kuriera też nie mogą podać, No dramat !
  • ~Jolanta / 2022-01-18 20:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska ma rynku!!!
    Kurier zamiast w domu u klienta zostawia paczkę w punkcie odbioru oddalonym 4 od domu klienta, wcześniej nawet nie zadzwoniwszy...
    Bez komentarza
    Winszuje im szybki upadek. Ja ma pewno już nie skorzystam z ich usług
    ZaletyBrak
    WadyBrak tel do klienta.
  • ~Jolanta / 2022-08-26 14:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska w Rybniku jaka istnieje na rynku . Kurierzy zostawiaja paczkę gdzie im wygodnie !!!!!!!!
    ZaletyBrak
    WadySamowolka kurierów
  • ~Jolanta / 2023-01-26 08:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra, proszę omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Trzeba nastawić się że na paczkę trzeba czekać nie dwa dni tylko tydzień. Mimo podanego telefonu kontaktowego żaden kurier nie kontaktuję się z adresatem. Najlepiej napisać że zły adres albo nie było kogoś w domu mimo oczekiwania na kuriera. Kogo Państwo zatrudniacie w swoich szeregach. Trochę szacunku do ludzi.
    ZaletyZadne
    WadyWszystkie- dlugo, drogo, niemiło
  • ~Jovanka / 2022-12-20 14:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Jakiś dramat!!! Już kilkukrotnie zdarzyło mi się, że trafiałam na UPS . To jak zachowuje się ta firma to kompletne dno. Kurier nawet nie podjeżdża pod dom/ mieszkanie , żeby dostarczyć przesyłkę, tylko siedząc w domu na kanapie klika, że odbiorca niedostępny. A punkty odbioru najczęściej 10 km oddalone i otwarte w godzinach porannych. Zarówno w mieście jak i na wsi miałam to samo! Nie polecam!!! Po to płacimy za usługę kurierską, żeby ona zaistniała!
    ZaletyBrak
    WadyKompletny brak profesjonalizmu
  • ~jp / 2022-12-08 17:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma kurierska, która nie dostarcza przesyłki.Kłamliwie wpisywane godziny odwiedzin. Zdecydowanie nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadyTylko
  • ~JS / 2020-04-07 13:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety, muszę zgodzić się z opiniami, że kurier nie próbuje dostarczyć paczki, potem trzeba wydzwaniać i prosić, żeby może jednak. Po co podawać nr telefonu, skoro nikt nawet nie próbuje się skontaktować.. A potem przy telefonie trzeba czekać i tłumaczyć, że po to proszę o dostawę kurierem, żeby nie wychodzić z domu. Szału można dostać. Nie polecam!!!!
  • ~Jsisus7e / 2022-07-14 21:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Złe warunki pogodowe i paczka utkneła hmmm Ciekawe bo sprawdzalem warunki pogodowe w mieście przez ktore jechala i bylo slonecznie 20 stopni zero deszczu
    WadyOkłamywanie oszukiwanie brak kompetencji kurierow ... dlugo by wymieniać
  • ~jul / 2022-06-22 18:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Jak kurier w tych czasach moze nie miec telefonu? Zero kontaktu
  • ~Julia / 2019-12-06 16:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Po tygodniu oczekiwań otrzymałam wiadomość że paczka została dręczona dzień wcześniej. Okazało się że kurier źle zaznaczył przekazanie przesyłki a zamiast do domu paczkę od razu dostarczył do punktu bez jakiegokolwiek informowania mnie. Informacji o zagubionej przesylce nie otrzymalabym gdybym nie spędziła ponad 30min na linii telefonicznej.
    ZaletyNie ma
  • ~Julia / 2021-03-09 17:40
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE POLECAM!!!NAJGORSZA firma kurierska, NIGDY nie miałam do czynienia z tak nieodpowiedzialnym kurierem.Byłam w domu, czekałam na paczkę.Nagle dostałam maila, ze paczka została dostarczona.Myśle sobie jakim cudem, skoro od rana jestem w domu.Wychodzę przed dom a paczka leży pod furtka...bez żadnego pukania do drzwi,dzwonienia,pytania czy może zostawić paczkę(pani z infolinii powiedziała ze, kurier ma możliwość zostawienia w bezpiecznym miejscu paczkę, ale to miejsce w ogóle nie było bezpieczne!każdy przechodzeń mógłby ja sobie po prostu przywłaszczyć,pani również tłumaczyła się ze to przez sytuacje z koronawirusem, większych bredni nie słyszałam...)Chciałabym zaznaczyć,iż paczka kosztowała ponad 2 tysiące i ciekawa jestem co w przypadku gdyby paczki nie było pod furtką?Firma kurierska czy kurier oddałaby mi pieniądze?
    ZaletyBrak
  • ~Julia / 2021-12-13 14:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy dostawca z jakim miałam do czynienia! Paczka krążyła przez 2 tygodnie, komunikat, że kurier podobny był 2 razy, kiedy go naprawdę nie było, paczka zostawiona w jakimś przypadkowym punkcie odbioru z daleka od miejsca zamieszkania, a finalnie odesłana przez UPS do Nadawcy, bez wcześniejszej informacji! Zero kontaktu z kurierem, nawet konsultanci nie mogli się skontaktować. Koszmar, już więcej nie wybiorę tego dostawcy!
    Zaletybrak
Dodaj własną opinię »