Ups to oszuści nie kurierzy polityka tej firmy to zapłać i won, lepiej skorzystać z gołębi pocztowych niż z tej bandy niekompetentnych dziadów . Na dodatek pracownicy kłamią co do statusu przesyłki panna mówi że przesyłka wróciła do miasta nadawcy przez ich błąd natomiast kolejny typ mówi o przesortowaniu, cokolwiek to znaczy hehe. I co przesyłka zamawiana w środę odebrana przez kuriera w czwartek miała być na miejscu w piątek, trasa Kraków - Warszawa, a no i śmierdzące g... może będzie w Warszawie na poniedziałek. Gwarancji jednak nie ma żadnej, podziwiam tych co korzystają z ich usług na dalszych destynacjach
ZaletyBrak
WadyJak wyżej
~Jaro / 2021-02-12 14:45
Ocena: 1.00 / 5
Sami zmieniają datę dostawy przesyłki. Na infolinii jest jaki boot który w kółko gada głupoty. Po 13 minutach czekania na konsultanta nie wytrzymałem słuchania ze wszystko mozna załatwić przez tego boota. W rzeczywistości nic nie można załatwić. Następnym razem będę omijał sprzedających oferujących usługi tej firmy
WadyZbyt dużo
~Jaro / 2023-05-10 18:46
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam firmy UPS, nie po to płacę za przesyłkę do domu, żeby kurier sobie ją podwiózł do punktu odbioru, cały dzień czekania i co? Wiadomość po 18tej , że przesyłka do odbioru w punkcie, oczywiście czas do soboty ( w sobotę punkt nieczynny) czyli dwa dni od 10 do 18 gdzie nie mam takiej możliwości, pomijając, że przesyłka wartościowa. Żenada i kpina, ostatni raz.
WadyBrak profesjonalizmu
~Jarosław / 2020-01-17 05:37
Ocena: 1.00 / 5
Oszuści kłamcy i manipulanci.Oszuści kłamcy i manipulanci.
Wadynie dostarczają przesyłek i kłamią o podjęciu próby dostarczenia
~Jarosław / 2022-05-18 13:14
Ocena: 1.00 / 5
Dno i nic więcej. Kolejny raz przesyłka trafia do punktu bez próby kontaktu. W domu cały czas ktoś był.
Brak możliwości kontaktu - specjalnie - trzeba się użerać z gów....m botem
~Jarosław Łódź / 2023-05-11 22:46
Ocena: 1.00 / 5
Zgubili paczkę.... dosłownie, leżała na parkingu w Łodzi przy Pojezierskiej 1...
Znalazł ją kurier inpost i skontaktował się ze mną...
Powiadomiłem UPS o sytuacji i o tym że musiałem jechać fo centrali Inpost hy grzecznościowo odebrać ją....
A oni nic.... zero reakcji...zero odpisu...zero reklamacji...
Niech im ziemia lekką będzie.
Nigdy więcej UPS
~Jarro / 2024-01-26 15:58
Ocena: 1.00 / 5
Sprawa do UOKiK, jak i do skierowania na policję, kurier celowo wprowadził błędny odczyt domu, nawet nie dzwoniąc na miejscu, pomimo że wszystko poprawnie zaadresowane, z numerem telefonu adresata - Firma ta to kompletna farsa od 3 dni nie są w stanie dostarczyć przesyłki w odrębie stolicy (okręgu 10 km od Punktu-hubu). Brak statusu aktualizacji od co najmniej 2 dni na ichniejszym systemie, olewanie klienta totalnie na linii pomimo 3 krotnie zgłoszonej interwencji. Wpis UPSa zrobiony następnego dnia mimo wcześniej zgłoszonej interwencji. W zeszłym roku miałem podobne problemy gdzie przesyłka międzynarodowa w Europie szła 3 tygodnie. NIE POLECAM I ODRADZAM ZDECYDOWANIE!!!!
WadyNierzeczowa Firma, Brak zaufania, Niegodna zaufania, olewająca klienta
~Jasemin / 2019-11-21 14:05
Ocena: 1.00 / 5
Niestety to już drugi raz zamawiam przesyłkę z tą firmą i drugi raz historia się powtarza, brak jakiegokolwiek kontaktu z kurierem, zero telefonu, nie sposób trafić na spotkanie z kurierem, a przecież nikt nie siedzi cały dzień w domu, paczki są odsylane ż powrotem. Nie polecam, nigdy ż tą firmą!
ZaletyBrak
WadyZero kontaktu z kurierem
~Jaskółka / 2022-03-01 18:53
Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłam z płatność przy odbiorze, paczka nie dotarła. Czekałam 2 tygodnie, po czym kurier zaznaczył że nikogo nie zastał w domu a drugi raz, że odmówiłam przyjęcia. Nigdy więcej ups
WadyNie doręczają paczek
~Jasmin / 2019-07-24 12:51
Ocena: 1.00 / 5
Zero kontaku. Przyjechal, nie poczekal, nie zadzwonil awizo do skrzynki wrzucil bez nr kontaktowego i pojechal w nieznane. Zenada placimy za doreczenie do domu, a teraz pol miasta muszę przemierzać i szukac jakiegos lumpeksu, bo tam podobno moja przesylka.
ZaletyZadnych
WadyBrak kontaktu-place za dostawe do domu, a musze osobiscie po miescie biegac w poszukiwaniu paczki.
~Jason / 2018-11-29 23:15
Ocena: 1.00 / 5
Od poniedziałku czekam na paczkę. Dziś skontaktowałem się ze sklepem w którym złożyłam zamówienie żeby dostać numer listu. Okazało się ze według UPS kurier zostawił paczkę w jakimś punkcie bo nie zastał odbiorcy. Jest to totalna bzdura bo oczywiście kuriera nie było. Specjalnie zamówiłem paczkę do pracy żeby nie było problemów z odbiorem. Jestem w tym miejscu od 8-16 a kurier niby był o 10. Do firmy codziennie przyjeżdżają kurierzy z rożnych firm i nigdy nie mieli problemów ze znalezieniem firmy. Zadzwoniłem na infolinie tam czekałem 30 min na połączenie. Pani która ze mną rozmawiała nie widzi problemu w tej sytuacji, co więcej stwierdziła ze jest to "standardowa procedura" firmy. Jeżeli tak wyglądają standardy w tej firmie to jest to firma bez standardów
Serdecznie nie polecam
ZaletyBrak zalet
Wadykurier nie dowozi paczek, konsultanci na infolinia nie odbierają telefonów
~jazzon77 / 2021-12-15 20:01
Ocena: 1.00 / 5
Nigdy nie korzystajcie z tego czegoś, co próbuje nazywać się firmą kurierską. To jakaś pomyłka. Brak kontaktu z kurierem. Nieprzewidywalny czas dostawy. Obsługa telefoniczna level -10. Totalna porażka!
ZaletyBrak
WadySystem dostaw i brak kontaktu z "kurierami".
~jc / 2019-10-08 14:48
Ocena: 1.00 / 5
Firma jest żałosna, informacja jest, że przesyłka będzie w poniedziałek, po 2 dniach dostaje informacje że jest nieprawidłowy adres, który jest prawidłowy, ale żeby go zatwierdzić mam czekać SIEDEM DNI ROBOCZYCH ponieważ ich strona jest fatalna
~jd / 2023-07-06 10:43
Ocena: 1.00 / 5
UPS - wszystko poszło nie tak!
Sprzedający zamówiony towar zapewniał mnie o wysyłce najpóźniej następnego dnia... i tak zrobił.
Przez kilka dni cierpliwie czekałam. W końcu wysłałam zapytanie o realizację mojego zamówienia do sprzedającego, a on w odpowiedzi przesyła mi zrzut Śledzenia przesyłki UPS, że kurier trzy razy podejmował próbę jej dostarczenia.
Nikt do mnie nie dzwonił, nie pisał, nie informował o próbie doręczenia.
Ostatecznie sprzedający nadawał przesyłkę trzy razy, po moich kolejnych monitach.
I przyszła, po prawie trzech tygodniach... Właściwie ją sama odebrałam, bo kurier nie mógł zatrzymać się pod moim domem (nie ma tam żadnych zakazów, inni kurierzy podjeżdżają bez problemu) i wysiąść z samochodu. Choć tym razem zadzwonił:)
~Jea ć ups / 2023-10-12 20:47
Ocena: 1.00 / 5
Gó..o jakiego świat nie widział. Strona internetowa dramat. Wydałem 600zl żeby nadać paczkę i tak nie nadałem. Teraz będę czekał na zwrot miesiąc. Po każdej nieudanej próbie dzwoniłem na infolinię i dawali mi nowe świetne rady po których efekt był ten sam. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
ZaletyNi ch... Nie ma
WadyCałe to g... To porażka
~Jebać ups / 2023-04-29 17:35
Ocena: 1.00 / 5
Paczka miała być wczoraj od godziny 9:40 do 11:40 taki był przewidywany czas dostawy. Czekałem cały dzień w domu aż o 15:47 na aplikacji pojawiła się informacja, że kurier podjął próbę doręczenia paczki, ale nikogo nie było w domu. Zdenerwowany użerałem się 10 minut z robotem na infolinii aż przełączyli mnie do konsultanta i powiedział że nie wie dlaczego tak się stało, ale ktoś się do mnie do godziny odezwie. Po jakimś czasie zadzwonił kurirer i powiedział że przeprasza, ale przypadkiem dał paczkę koledze który jechał na jakąś inną miejscowość i on tak zaznaczył pewnie. Że co do chu**?! Dzwonię jeszcze raz na infolinie zapytać czy jest jakaś szansa żeby odebrać paczkę dzisiaj, i można było dogonić kuriera kilkadziesiąt kilonetrów albo jechać 50 km do punktu ups i że kurier się ze mną dogadał że paczka będzie dostarczona za 4 dni. Ta firma to tragedia, kurierzy idioci bez pomyślunku nie polecam i jak będę mógł wybrać to zaznaczę, żeby mi paczkę wiozła inna firma. W
dodstku wiozą komputer i monitor więc jeśli będzie na nich chociaż jedna ryska i nie będą chcieli zabrać och z powrotem to wleci pozew do sądu
ZaletyBrak
WadyCzas dostawy
infolinia
tępy kurier
~jebUPSac / 2023-01-10 13:57
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie przyjechał, status nie zastano odbiorcy, oraz skierowanie do punktu odbioru 20zł i jeszcze mam latac po paczki, stanowczo odradzam te bande nieudacznikow.
Zaletybrak XDD
Wadywszystko
~Jedwab / 2022-11-18 16:07
Ocena: 1.00 / 5
Ta firma kurierska to jakaś pomyłka. Kurier przez krótką chwilę zostawia awizo w skrzynce , bo niby nikogo nie zastał,a ja nie zdążyłam nawet dojść do domofonu jak zadzwonił. Nie polecam. Odradzam.
ZaletyZero
WadyGalop.Miałam wrażenie , że kurier dostarczył ogień, a nie paczki.Kłamią.
~jereg111 / 2019-05-13 15:44
Ocena: 1.00 / 5
Korzystam często z zakupów internetowych, a zatem z usług firm kurierskich, jednak z czymś takim, co serwuje UPS dotychczas się nie spotkałam. Dostałam maila, źe przesyłka zostanie mi doręczona we wskazanymm dniu w godz. 9.00 - 19.00. Oczywiście nie mogłam dyźurować przy domofonnie przez dziesięć godzin. Okazało się, źe akurat w czasie, kiedy byłam zmuszona wyjść zgłosił się kurier UPS. Z monitoringu przesyłki wynika, źe podobnie zdarzyło się w następnych dniach. Źadnego sms-a, źadnego telefonu. Po prostu w ciągu dziesięciu godzin kurier zgłasza się z przesyłką, dzwoni domofonem i odchodzi. Kiedy zadzwoniłam na infolinię UPS, odpoowiedziano mi, źe kurier postąpił prawidłowo, bo kontaktowanie się z odbiorcą nie naleźy do jego obowiązków. Czyli odbiorca powinien bez przerwy czuwać w mieszkaniu dziesięć godzin, czekajac cierpliwie na kuriera. Przecieź to absurd. Tak nie postępuje źadna ze znanychh mi firm kurierskich.
~Jerzy / 2018-06-29 17:47
Ocena: 1.00 / 5
Nie spodziewałem się że mogą funkcjonować takie firmy.Zachowanie kuriera hamskie i prostackie,Skarga na jego zachowanie bezskuteczna.Chyba nikomu w tej firmie nie zależy na poprawie jakości usług.