Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

UPS opinie

Ocena na podstawie 4130 opinii

1.27 / 5

  • Parametry
    1.00
  • Cena
    1.54
  • Obsługa klienta
    1.38
  • Niezawodność
    1.50
  • Obsługa i reklamacje
    1.17
  • Oferta
    1.37
  • Cena/Jakość
    1.25
  • Czas dostawy
    1.39

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~jan szpak / 2019-03-12 15:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Naprawdę, najgorsze doświadczenia swiata. Automat na infolini nie rozumie ludzkiego glosu, mija 10 minut zanim zdolasz połączyć sie z konsultantem. Firma nie ma w zwyczaju dzwonic do klienta przed doręczeniem paczki WTF?! czekam w domu na paczkę pare dnia i kazdego dnia status "niepowiodla sie proba doręczenia". Jedno wielkie nieporozumienie
    Zaletyzadnej!
    Wady18 wieczny system doręczenia paczki
  • ~Janek / 2020-03-21 09:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka miała być w czwartek później miała być w piątek a będzie w poniedziałek
  • ~Janek / 2021-12-24 10:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma mimo przyjęcia zamówienia nie odebrała przesyłki. Po codziennych interwencjach zapewniano mnie że następnego dnia na pewno zjawi się kurier. I tak przez cały tydzień. Aż zrezygnowałem z usługi. Zamówiłem inną firmę. Trzymajcie się z daleka od UPS.
    ZaletyŻadnych
    WadyNie wykonali zlecenia. Nieprzyjemna obsługa telefoniczna.
  • ~Janka / 2022-07-15 16:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Całkowity brak szacunku dla klienta . NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA !!! Nie dotrzymywanie czasu dostarczenia przesyłki . Panie na infolinii - brak kompetencji . UWAŻAJCIE ne tą firmę ..
    ZaletyCałkowity BRAK
    Wady100%
  • ~Janusz / 2019-04-12 07:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Ostatni raz korzystam z usług tej firmy- nie miałem wyboru.
    Brak komunikacji z kurierem . Infolinia to jakieś nieporozumienie .Chciałem podać inny numer kontaktowy aby przekazano go kurierowi. Prosta operacja jest niemożliwa- paranoja
    Kurier potrafi zostawić jakąś informacje na domofonie (łamiąc tym samym Ustawę o danych osobowych)
    mimo obecności odbiory.
  • ~Janusz / 2020-02-03 19:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Straciłem dwa dni czekając na przesyłkę . Informacji brak . Nie wysyłają powiadomień sms ani email . Można się zalogować ale to lipa . Nie polecam . Będę omijał .
  • ~janusz / 2021-08-17 18:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Miał być kurier, to do jakiegoś access pointu przkierowują
    Zaletynie ma
    Wady
  • ~Janusz / 2022-02-23 18:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam usług świadczonych przez kurierów UPS. Przesyłke zamiast dostarczyć na adres dostawy, z czystego lenistwa zostawił w punkcie odbioru nie informując mnie o tym ,przesyłkę odnalazłem z dużym opóźnieniem, które spowodowało stratę finansową
  • ~Janusz / 2022-03-15 20:04
    Ocena: 1.00 / 5
    awizowana pomiędzy 8.30-12.15 a o 16.49 w dniu dostawy następne awizo, że dostawa w dniu następnym w tych samych godzinach, czyli dwa dni czatowania i to w takich godzinach; nie pierwszy taki przypadek, złożenie reklamacji - koszmar;
    Zaletybrak
    Wadybrak kontaktu z kurierem, złożenie reklamacji równoznaczne z założeniem konta a tam na dzień dobry złożenie oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem 19 stron - paranoja
  • ~Janusz Biznesu / 2023-06-15 19:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Tak beznadziejnej firmy jak ta ze świecą szukać. Nie informują o przesyłkach, zamiast do domu zostawiają je w punktach odbioru. Do kurierów nie można się dodzwonić i nie podają do nich numerów. Zgubili mi też paczkę i znalazła się pomiętolona po ... 4 miesiącach. Nie polecam.
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Janusz M / 2019-07-23 18:28
    Ocena: 1.00 / 5
    W dniu 22.07.2019 po godzinie 16 znalazłem w skrzynce na listy awizo UPS, na którym poza datą i godziną (22.07.2019; 10.04) próby doręczenia, nadawcą oraz zaznaczonym kwadratem, że jest to ostatnia próba, nie było nic. Ani numeru przesyłki, ani gdzie jej szukać. Odwiedziłem dwa najbliższe Acces Pointy, salon sklepu, w którym dokonałem zakupu przez internet i przesyłki nie znalazłem. Skontaktowałem się z infolinią i po numerze InfoNotice ustalono, że jest ona pozostawiona do odbioru w magazynie UPS. Na awizo jest informacja o trzech próbach doręczenia i o tym poinformowałem rozmówczynię. Otrzymałem odpowiedź, że od maja bieżącego roku są tylko dwie, i że pierwsza próba doręczenia była 19.07.2019 a kurier powinien zostawić awizo. Otóż 19.07 od około 6.30 do 23 nie wychodziłem ani na minutę z domu i w tym czasie nie było żadnej próby doręczenia ani awiza. Reasumując: UPS jest zdominowany przez kurierów-cwaniaków i aż ciśnie się na usta by powiedzieć, że UPS nie zajmuje się doręczaniem tylko kasowaniem za rzekome doręczenie. Jest to kolejny mój problem z tą firmą. Od tej pory każdy sklep, który zaoferuje usługi UPS, będę informował o rezygnacji z zakupów z powodu niewiarygodności tego kuriera. UPS jako wzór głębokiej komuny.
    ZaletyPowrót do KOMUNY w najgorszym wydaniu, rodem z głębokiego PRL-u.
    WadyLekceważenie klienta, pobieranie opłat za niewykonane usługi, kłamliwe i pokrętne wyjaśnienia, brak kontroli nad samowolą kurierów.
  • ~Jarek / 2019-12-18 17:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia !!!! Brak mi słów. Po dwoch próbach dostarczenia paczki bez zostawienia awizo, przesyłka została odrazu przesłana do nadawcy.
  • ~Jarek / 2020-01-20 13:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostarczają do domu tylko do punktu UPS, mimo że byłem cały czas w domu
  • ~Jarek / 2022-12-22 07:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka
    Paczka nie dotarła a jak sprawdziłem gdzie jest moja przesyłka to bardzo mocno się zdziwiłem
    W opisie kurier był dwa razy i podobno nikogo nie było w domu co jest nieprawdą bo z nogą w gipsie czekanie na kuriera to jedno z niewielu zajęć jakie można robić
    Napewno będę unikał tej firmy przewozowej
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie z możliwych
  • ~Jarek / 2023-08-25 19:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Tak, nie, nie wiem, a co tam jakiś klient...

    Pracowniczka infolinii wprowadziła mnie w błąd informując, że przesyłkę o podanym przeze mnie charakterze i wartości mogę spokojnie przesłać via UPS do USA. Oczywiście, po kilku dniach przesyłka została zatrzymana. Pracownik agencji celnej UPS nakłaniał mnie, żebym zadeklarował dwukrotnie niższą od rzeczywistej wartość. Kolejna pracowniczka agencji celnej przepraszała i deklarowała, że jednak wszystko jest ok. Następnego dnia od jeszcze kolejnej osoby dostałem informację, że paczka zostanie do mnie zwrócona. Ani słowa o zwrocie kosztów. Dno dna.
  • ~jareki132 / 2021-12-06 21:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jakaś porażka wysłałem paczkę do UK 4 miesiące temu i oczywiście paczka została zgubiona. Pisania do nich było bardzo dużo wartość paczki była 1500 zł. A co zrobiło UPS oddało mi tylko 206 zł plus koszt wysyłki 130 zł.
    Firma jest nie rzetelna, kontakt z nimi tragiczny nie polecam. Wybierajcie inne firmy tylko nie tą.
  • ~Jarjar69 / 2019-08-06 17:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Fatalna firma... Słaby kontakt... Brak telefonu do kuriera...
  • ~JARO / 2018-08-26 06:18
    Ocena: 1.00 / 5
    zła obsługa kurierska,przesyłkę nie doręczył pod adres, tylko do punktu odbioru, pomimo że ja czekałem cały czas w domu
    Wadyjaro
  • ~Jaro / 2019-10-29 11:48
    Ocena: 1.00 / 5
    UWAGA! Omijajcie szerokim łukiem tych NIEUDACZNIKÓW ! Szczególnie grubasa kuriera wysoki dziad - rzuca paczkami i ma gdzies ,że opakowania są wgniecone i przesylke zostawia za bramą ! GRUBY,WYSOKI DZIAD kurier z Zielonej Góry!
  • ~Jaro / 2019-12-06 09:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Sami Ukraińcy którzy nie mają wydać żadnej kwoty.Firma nauczyła ich aby zarabiali na nie wydawaniu reszty. Za każdym razem sytuacja się powtarza.
Dodaj własną opinię »