Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Plush opinie

Ocena na podstawie 107 opinii

2.34 / 5

 • Cena/Jakość
  2.32
 • Obsługa klienta
  1.96
 • Oferta
  2.74

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 6
 • ~Nosal / 2020-10-27 15:10
  Ocena: 1.00 / 5
  Sieć przysłała umowę na innych warunkach niż przez telefon, na reklamacje odpowiedzieli nie chcesz tego co na papierze to zerwij umowę. Problem w tym, że po zerwaniu rozegrał się dramat. To znaczy parę dni po rozwiązaniu umowy przenieśli do swojej sieci mój numer - bez zgody, po czym go wyłączyli. Mija miesiąc, wieloletni numer został skasowany, faktury przychodzą, umowy nie ma, reklamacja utknęła kilka tygodni temu. Infolinia nie jest w stanie pomóc i każą pisać maile, a mailowo odpisują zgłoszenie przyjęte. Firma działa tak - numeru nie ma co oznacza, że nie bardzo można coś załatwić (nikt nic nie wie, bo jak wyłączyli numer nie mają go w bazie więc nie ma czego reklamować), ale fakturę do zapłaty już można wysłać...
  Zaletycena
  Wadycena - płcisz za nic
  aplikacja jak z lat 90-tych
  infolinia nie jest w stanie pomóc
  dodatkowe opłaty: numer tymczasowy, płatne smsy konfiguracyjne (iPhone)
  brak szacunku do klienta
  degrangolada ogólna
  dewizja sieci - naciągnąć, oszukać, olać i zapomnieć
 • ~MK / 2020-10-24 14:48
  Ocena: 2.33 / 5
  Pomyłka konsultanta przenoszącego moje trzy numery z innej sieci. Źle spisał jedną cyfrę, co opóźniło przeniesienie jednego numeru i naraziło mnie na koszty u poprzedniego operatora. Słowa przepraszam nie usłyszałam.
  Zaznaczyłam, że zacznę korzystać z usług Plusha z dniem zakończenia świadczenia usług starego operatora. Plush zrobił po swojemu, czyli przysłał numery tymczasowe i od razu uruchomił usługę, z której nie korzystałam (logiczne - miałam swój stary numer), a darmowe 3 miesiące już rozpoczęły swój bieg.
  KAŻDY miesiąc MUSIAŁAM pisać do Plusha, ponieważ w czasie "darmowych" miesięcy uparcie wystawiali faktury do zapłacenia!!
  Mam u nich 3 numery. Na każdy przychodzi osobna faktura! Mało tego - każdą fakturę muszę opłacać na inny rachunek!!! Poprzedni operator potrafił wszystko zbić na jednej fakturze...
  Mąż przebywając na wsi traci zasięg internetu. Plush twierdzi, że Internet w telefonie nie jest główną usługą, jaką świadczą, więc jest ok?

  ZaletyCena i tylko to
  WadyObsługa klienta
  Trzy faktury
  Trzy inne rachunki do wpłaty
  Kiepski internet na wsi
  Plush nie potrafi przyznać się do winy, a tym bardziej przeprosić
 • ~Toruniak / 2020-10-22 19:58
  Ocena: 1.00 / 5
  Słaba oferta... Zasięg słaby LTE na poziomie 2 mb/s ... Kroją jak się da.. dwa telefony w plusie jeden abonament śmiga LTE drugi na kartę ABO dno ten sam model telefonów.. i co jest grane ??? Kroją....
  ZaletyBrak
  WadyZbyt dużo czcionki zabraknie
 • ~Krystian / 2020-09-11 20:40
  Ocena: 1.67 / 5
  Miałem internet z tej firmy. Sprzedają numery, które były jeszcze nie dawno używane i dostawalem co chwile smsy od komornika adresowane do poprzedniego właściciela nuneru, więc uzywanie jako karty do internetu w telefonie odpada chyba że ktos lubi dostawać kilka sms dziennie adresowanych do kogoś innego, używałem jej w routerze mobilnym ale po kilku miesiącach karta przestala działać. Nie dość, że nie mogłem korzystać z internetu to jeszcze w salonie kazali mi zapłacić za wyrobienie nowej karty. Serio mam płacić za to że sprzedajecie trefne karty, ktore przestaja działać i jeszcze chcecie na tym zarabiać? Dobry żart, w ten o to sposób straciliście klienta na zawsze.
  ZaletyZadnych specjalnych zalet się nie dopatrzyłem.
  WadySprzedaja, karty na które przychodzi spam sms do poprzednich właścicieli nr i każą płacić za to że ich trefne karty przestają działać
 • ~Dogi / 2020-09-11 19:58
  Ocena: 3.33 / 5
  Niestety porażka jeżeli chodzi o zasięg. Przeniosłem 2 numeru z orange i strasznie słaba prędkość pobierania, przy full LTE ledwo 5Mb/s i to w mieście gdzie w orange było ok 30Mb/s, żałuję że wziąłem umowę na 24mce, no cóż przecierpieć i ucieeekaććććć
  Zaletycena
  Wadyjakość internetu
 • ~Morciak / 2020-09-10 10:57
  Ocena: 5.00 / 5
  Przeniosłem 3 numery z Play do Plus(h)a (wrzesień 2020r) i od razu zauważyłem poprawę na PLUS zarówno pod względem jakości świadczonych usług, ich ceny ale co dla mnie najważniejsze - JAKOŚCI OBSŁUGI KLIENTA.
  1. jakość usług - Warszawa, okolice Mordoru - Play "zapycha się" niemiłosiernie, tymczasowe "wsparcie" przyszło ze strony ... Covid-19, który spowodował ograniczenie ruchu w sieci z powodu przeniesienia się części osób poza rejon biurowców. Niestety po ich powrocie do pracy i powrocie dzieci do szkół - problem powrócił.
  Weekendy - okolice Centrum Warszawy i okolice centrów handlowych - w Play prędkość sieci spadała do 3G (dysponuję screenami) tak, że otwarcie jakiejkolwiek strony czy skorzystanie z usług mobilnych typu "data" było niemożliwe.
  W Plush nie odnotowuję żadnego z powyższych.
  Korzyści - rzeczywisty dostęp do internetu 4G przez 24/7.

  2. W Play miałem starą ofertę "Rodzina M", która na tle innych ofert w Play wypadała super (90 zł za 3 numery, wszystko unlimited (internet 30GB), roaming UE 11 GB/mc), umowa bez okresu zobowiązania - do tego stopnia, że sam Play nie był w stanie zaoferować mi korzystniejszej oferty. Pazerność Play - wprowadzenie DODATKOWEJ opłaty za połączenia na telefony STACJONARNE w strefie numeracyjnej w Polsce (+47) przechyliła szalę goryczy.
  W Plush - 60 zł za 3 numery, każdy z numerów ma swój własny pakiet 10 GB data (+ 10 GB na U2Be), który nie jest pomniejszany przez komunikatory i media socjalne, a który rośnie za staż, 3,17 GB data w roaminugu UE, BRAK OPŁAT za połączenia na WSZYSTKIE numery stacjonarne w Polsce (w tym także do strefy numeracyjnej 47), umowa na czas nieokreślony.
  Korzyści - oszczędności miesięczne rzędu 40 - 50 zł.

  3. Obsługa klienta - tutaj Plus(h) nie ma sobie równych na PLUS - zaangażowanie pracowników obsługi PO-SPRZEDAŻOWEJ, ich własna inwencja, SPOSÓB ODNOSZENIA się do klienta - 100/100.
  W Play natomiast od dłuższego czasu natrafiłem na podejście typu "nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz", wykorzystywanie błędów technicznych PLAY na niekorzyść klienta, całkowity brak profesjonalizmu w odnoszeniu się do klienta (od kiedy to ja jestem z Państwem na "per TY??"), przedstawianie się obsługi tylko i wyłącznie z imienia..... I to wszystko wszystko w warunkach ostrej konkurencji ze strony innych operatorów? Gdzie jest kontrola wewnętrzna w Play?

  Korzyści - zdecydowane podejście PRO klienckie w Plush.
 • ~Zenbar / 2020-08-19 07:55
  Ocena: 5.00 / 5
  Jestem nowym w Abo ale przejscie z karty na abonament i pierwszs faktura jest ok.
  ZaletyDuzo internetu i gadanie w duo bez limitu
 • ~Karolina / 2020-08-11 09:43
  Ocena: 2.33 / 5
  Jestem zażenowana tą siecią. Przeszłam że względu na reklamy i niską cenę ale co jakiś czas całkowicie wyłącza mi się internet jakbym nie miała wykupionego żadnego pakietu. Dzwoniąc do obsługi dostaje informacje ze najwyraźniejszy wszystko wykorzystałam ale to jest aż niemożliwe. Nie polecam. Lepiej wydać trochę więcej pieniędzy na coś lepszego
  Zaletyniska cena
  WadyWszystko
 • ~Fan / 2020-08-02 23:24
  Ocena: 1.00 / 5
  Nawet sobie nie wyobrażałem, że w dzisiejszych czasach, że mogę mieć takie problemy z zasięgiem. Brak zasięgu w centrach handlowych, przerwy w nawigacji w trasie na autostradzie, na deser ostatnie wakacje nad morzem, Polska plaża - brak zasięgu na całej plaży, w pewnej chwili SMS, że znajduje się na terytorium Rosji sieć MegaFon i cennik za połączenia w roamingu. Ciekawe co lepsze, brak zasięgu, czy rozmowy z Polski do Polski po Rosyjskich stawkach jak z kosmosu.
  ZaletyBrak
  WadyZasięg
 • ~rbotor / 2020-07-26 15:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Jeszcze dobrze nie zacząłem korzystać z usług tej sieci a juz jestem wku....
  Net to jakaś porażka albo ściema, nic nie działa. Jak tylko numery przejdą na stałe trzeba będzie znowu zmienić operatora.
  Zaletybrak
  Wadychyba wszystko
 • ~Tomi / 2020-07-26 13:58
  Ocena: 1.00 / 5
  Brak zalet . Pieniądze zjada ze hej zasięg kiepski promocje pomyliłem się a zje 30 zł w minute.Nie polecam!!!
  ZaletyBrak
  WadyWażność kona, promocje zenada
 • ~Adam / 2020-07-24 14:20
  Ocena: 5.00 / 5
  Przeszedłem z Orange do plush. Niebo a ziemia. Wszystko jest super i śmiga rewelacja. Polecam
  Zaletywszystko
  Wadynie ma
 • ~Horst / 2020-07-20 18:58
  Ocena: 4.67 / 5
  Przeniosłem 3 numery z Orange do Plusha, bo po prostu było taniej. I nie zawiodłem się - polska sieć, dobra jakość jak na 60 zł za 3 nr-y z takimi pakietami.
  Jest dobrze.
  Wbrew obiegowym opiniom, internet mam zawsze w przedziale 30-80 Mbps na iPhone 6, więc jak widać LTE daje rade.
  Z zasięgiem nie ma problemów, jakość rozmów dobra.

  Może nie ma tylu wodotrysków jak w Orange, ale jak na taką cenę, po prostu polecam.
  Zaletyniska cena
  szybki internet
  dobra jakość i ciekawe promocje dla klientów Plusa
  WadyLejek mógłby być troszkę szybszy.. 512kb/s to nie tak dużo dla sieci, a jednak pozwoli do w miarę normalnego korzystania z internetu w telefonie.
 • ~wojtek / 2020-07-06 13:35
  Ocena: 1.00 / 5
  Korzystam z LTE redbull, ale postanowiłem sprawdzić innych operatorów - między innymi PLUSH. Kupiłem startery PLAY, ORANGE, T-mobile, PLUS, nju, plush. Oto wyniki:
  - PLAY - około 140 Mb/s
  - orange - około 30 Mb/s
  - t-mobile - około 15 Mb/s
  - nju - około 20 Mb/s
  - PLUS - około 0,5 Mb/s
  - plush - wcale, czasami łapało w granicach 0,5 Mb/s

  Jak widać z powyższych wyników sieć PLUS oraz plush (to ich firma córka) to jedna wielka ściema reklamowa. Dziwię się Szymonowi Majewskiemu, że jest twarzą takiego gówna.
  Karty miały 5-10 GB, testy trwały ponad tydzień o różnych porach dnia i nocy. Wstałem nawet o 3 nad ranem żeby sprawdzić szybkość.
  Uogólniając omijajcie ofertę PLUSH szerokim łukiem.
  Tylko na reklamie mają szybki internet z dobrym zasięgiem.
  Przy ocenie dałbym wszędzie po 0, ale najniższa ocena to 1
  Zaletybrak
  Wadyinternet praktycznie nie działa
 • ~jaro / 2020-07-06 00:14
  Ocena: 3.00 / 5
  Mieszkam na wsi , kupiłem 4 karty orange , T-mobile ,Play oraz wziąłem Nju i Plusha na próbę . mam wszystkich operatorów maxymalnie 2 km do BTS - LTE orange i t-mobile oraz Nju daje pod 100 Mbit/s rzadko spada poniżej 30 Mbit/s Play idzie 70-80 nin 35 Mbit/s Plush - 8 dni testów LTE max wynik 3,5 Mbita dow i 0,6 UP . Na 3 G idzie zawrotne 0,6 Mbit/s Zasięg na 3 g max 5 kresek na LTE -55dBm Plus to chyba jakieś kpiny robi sobie z klienta dobrze że można do 14 dni oddać ten szajs . Każdemu polecam przetestować najtańszą kartą zasięg i obciążenie BTS-a danego operatora zanim zdecyduje się na ofertę , bo sama oferta i jej cena nijak ma się do rzeczywistości
  Zaletycena oferty 30 zł za 120 gb po roku
  Wadyjakość techniczna tej oferty :)
 • ~. / 2020-07-02 08:21
  Ocena: 1.00 / 5
  OBSŁUGA ŻAŁOSNA!!!!
  Umowa została podpisana, po czym okazało się po tygodniu, że „system się zawiesił” i umowa nie została podpisana, istny cyrk!! Adres dostawy był podany (na niego również przyszła pierwsza paczka), później - rzekomo kurier nie może się dodzwonić ani zastać nikogo w domu, co jest faktem niemożliwym!
  DRAMAT DRAMAT I JESZCZE RAZ DRAMAT
  Nikomu nie polecam!
  A konsultant zamiast „walczyć” o klienta to na sformułowanie „chciałabym zrezygnować, ponieważ jestem zażenowana” odpowiada „okej, dobrze” - przerosło moje oczekiwania.
  DRAMAT
 • ~Bartek / 2020-06-23 11:42
  Ocena: 1.00 / 5
  Przestrzegam wszystkich! Chcąc przenieść numer do PLUSHA w abonamencie dla duetów oba numery muszą być na tą samą osobę!!! Oczywiście ani od konsultanta nie dostałem takiej informacji wspominając o tym abonamencie, ani na stronie nie ma takiej informacji. Pewnie jest zakopana gdzieś w 15 regulaminach, które trzeba podpisać. Zmiana właściciela numeru kosztuje 30 zł w punkcie stacjonarnym. Jest to żenujące. Nie wspominam o zasięgu, gdzie w Orange miałem LTE a w PLUSHU nie mam nawet 3G. Żałosne. Nie polecam.
 • ~Dan / 2020-06-12 07:53
  Ocena: 3.00 / 5
  Oferta ciekawa i godna uwagi ale zasięg to tragedia, tam gdzie inni operatorzy nigdy nie mieli problemu plus nie ma w ogóle zasięgu. To samo w centrach handlowych lub gdzieś gdzie są grubsze ściany. Centrum miasta a mi nie działa internet, chce zadzwonić i co chwilę komunikat że sieć zajęta aż za 10 raza się udaje. Często znajomi skarżyli się że nie mogą się dodzwonić. I jeszcze jedno, w Play jak mam pakiet internetu 10GB to mi spokojnie starcza na cały miesiąc i zawsze 2 do 4GB zostaje przy intensywnym słuchaniu YouTube a w Plusie po mimo 10GB na YouTube i 15 na neta pakiety kończyły się po tygodniu,byle odpalenie przeglądarki a tam już o 1GB mniej, szok. Z uwagi na zasięg i szybko zachodzący pakiet internetu wróciłem do poprzedniego operatora.
  ZaletyOferta, cena, elastyczność w umowie
  WadyZasięg i rozliczanie pakietow
 • ~Yataman / 2020-05-30 11:31
  Ocena: 1.00 / 5
  Plush otrzymuje moim zdaniem bardzo wysoką ocenę - jedną gwizdkę tylko z tego powodu, że niżej się nie da! Zasięg tak bardzo chwalony w reklamach jest jakimś nieśmiesznym żartem, w żadnej innej sieci zasięg nie był tak podły jak w Plusie, nieistotne czy to w pomieszczeniu czy na zewnątrz, internet PORAŻKA, już na etapie przychodzenia do tego czegoś zwanego "siecią telefonii komórkowej" firma wygenerowała mnóstwo wirtualnych problemów łącznie z naliczaniem tajemniczych opłat gdy karta nie została nawet włożona do telefonu. Próba rozwiązania jakiegokolwiek problemu graniczyła z cudem gdyż większość konsultantów sprawia wrażenie jakby pracowała 1 dzień. Składane reklamacje które jak się później okazywało nie trafiały dalej niż do konsultanta telefonicznego... Zalecam omijanie tego tworu jak największym łukiem
  ZaletyBRAK
  Wadyplush
 • ~Konrad / 2020-05-29 19:50
  Ocena: 1.67 / 5
  Plush ma bardzo mało internetu w swoich pakietach . Konkurencja OTVARTA za 28zl daje ponad 30Gb Plush w cenie 25zl daje tylko 10 a reszta za staż po 24msc
  Nie wspomnę o obsłudze klienta gdzie na czacie odpowiadają dopiero po miesiącu.
  ZaletyZasieg
  WadyObsługa,bardzo mało internetu,
strona 1 z 6
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Play
Ocena: 1.49, ilość opinii: 879
Orange
Ocena: 1.45, ilość opinii: 821
T-Mobile
Ocena: 1.55, ilość opinii: 672
Plus
Ocena: 1.58, ilość opinii: 579
nju mobile
Ocena: 3.19, ilość opinii: 165
Virgin Mobile
Ocena: 2.42, ilość opinii: 149
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2507
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2227
VECTRA
Ocena: 1.72, ilość opinii: 2087
UPC Internet
Ocena: 1.96, ilość opinii: 1872
Orange Neostrada
Ocena: 1.98, ilość opinii: 1046
mBank
Ocena: 1.91, ilość opinii: 796