Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Orka Travel opinie

Ocena na podstawie 3 opinii

3.67 / 5

 • Cena/Jakość
  3.67
 • Obsługa klienta
  3.67
 • Oferta
  3.67

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 1
 • ~Alicja / 2023-12-18 07:47
  Ocena: 5.00 / 5
  Kolejny raz skorzystałam z usług biura Orka Travel. Kolejny raz zostałam potraktowana priorytetowo, pomimo tego, że wyjazd był spontaniczny to oferta została dopasowana do moich wymagań i potrzeb. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Odkąd pierwszy raz skorzystałam z usług Pani Dagmary (z polecenia innego klienta) nigdy już nie skorzystałam z innego sposobu organizowania wyjazdów. Bardzo cenię sobie indywidualne podejście oraz szybki i bezproblemowy kontakt. Dziś wróciliśmy z rodziną z wyjazdu na Zanzibar, polecony hotel Karafuu spełnił nasze oczekiwania, położenie hotelu tuż przy przepięknej plaży Oceanu Indyjskiego z dostępem do pełnego relaxu, jedzenie przepyszne, dbałość o czystość, hotel w iście afrykańskim stylu pozwolił nam poczuć wyjątkowość Zanzibaru. Dodatkowym atutem było położenie hotelu tuż przy najbardziej znanej restauracji The Rock, usytuowanej na skale w oceanie Indyjskim- polecam każdemu turyście skorzystać z menu! Uczta dla podniebienia! Dziś wiem jedno, nie skorzystam już z ofert wyjazdów europejskich, ale kierunek Afryka zostanie przez nas dokładnie eksplorowany! I napewno z biurem Orka Travel!
  Alicja Meller
  ZaletySzybka reakcja na zapytanie ofertowe. Bezpośredni kontakt, szybka realizacja zlecenia, dopasowanie oferty do personalnych oczekiwań.
  WadyBrak
 • ~Zuzanna / 2023-10-02 01:14
  Ocena: 5.00 / 5
  Czytałam opinie na temat biura i zauważyłam ze wpis Pani Pauliny pojawił się wszędzie gdzie się dało. Przeczytałam wiec uważnie uwagi tej pani. Ofertę orki widziałam w różnych portalach skontaktowałam sie przez biuro by dowiedzieć die coś na temat oferty i z organizatorem. To jest pierwsza zasadnicza różnica. Jak widać dużo osób nie odróżnia od kogo kupuje i co kupuje. Korzystając z usługi pośrednika nie dowiemy sie nigdy szczegółów na temat oferty ze względu na brak wiedzy jaka posiada organizator. W każdym hotelu są rożnego rodzaje pokoje zazwyczaj najtańsze o najniższym standardzie są dostępne w masowych biurach przy masowej turystyce. Zakładając reserwacje od razu była informacja ze jest status do potwierdzenia i w ciągu 24 h będę wiedziała czy rezerwacja jest potwierdzona jak i klasy lotnicze jakimi byłam zainteresowana. Bardzo fachowa obsługa. Mieć odczynienia ze specjalistami, którzy znają miejsce i potrafią doradzić to skarb. Wybraliśmy kierunek Sri Lanka wypoczynek po przylocie . Zwiedzanie 4 dni a następnie przelot na Malediwy i tam pobyt 6 nocy. Prywatne transfery i dobre połączenie lotnicze . Doceniamy profesjonalistów bo widać ze takich coraz mniej. Systemem booking.com nigdy nie zastąpi super specjalisty który zadba o szczegóły wyjazdu i dopilnuje od przelotu po wizę pobytowa i podpowie jaki rodzaj pokoju wybrać i który hotel. Jestem pod wrażeniem indywidualnego podejścia do klientów. Biuro tez maja piękne na Saskiej kepie . Polecam.
  ZaletyProfesjonalizm
 • ~Paulina / 2023-08-02 17:37
  Ocena: 1.00 / 5
  ODRADZAM TO BIURO PODRÓŻY WSZYSTKIM!!!
  Ktoś, kto tam pracuje jest niekompetentny i brak mu jakiejkolwiek empatii!!! Kupiliśmy wakacje, zapłaciliśmy za pobyt dużo pieniędzy, za 3 dni miał odbyć się lot, a biuro podróży napisało maila, że brak pokoi. To jakiś skandal! Biuro zaproponowało DOPŁACENIE 1200 zł za inne pokoje albo wybór innego hotelu. Nigdy nie spotkałam się z takim oszustwem i brakiem profesjonalizmu! Brak słów na takie zachowanie względem klienta. NIGDY WIĘCEJ!!
strona 1 z 1
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

ITAKA
Ocena: 2.47, ilość opinii: 1028
TUI
Ocena: 2.15, ilość opinii: 913
Rainbow Tours
Ocena: 2.24, ilość opinii: 517
Eximtours
Ocena: 2.21, ilość opinii: 188
Funclub
Ocena: 2.80, ilość opinii: 158
Grecos
Ocena: 2.72, ilość opinii: 47
VECTRA
Ocena: 1.61, ilość opinii: 4333
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4259
Orange
Ocena: 1.40, ilość opinii: 3801
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3473
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3190
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2842