Tragedia niedorobiony kierowca któremu nie chciało się otworzyć łuku żeby włożyć duży bagaż. Kierowca niesympatyczny i chamski, 2 godzinne opóźnienie w stosunku do rozkładu. Na pewno nigdy więcej jie skorzystałam z usług tej firmy i nie polecam tez innym.ZaletyBrak jakichkolwiek
WadyKoszmarna obsługa, spóźnienia.
Raz