Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Szwagropol opinie

Ocena na podstawie 364 opinii

2.02 / 5

  • Wygoda
    2.14
  • Jakość obsługi
    1.70
  • Poziom cen
    2.19
  • Oferta
    2.13

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 19 z 19
  • ~Yuliia / 2021-07-24 20:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Kupiliśmy bilety przez internet, przyszliśmy na 10 min wcześnie i jechaliśmy na podłodze bo kierowca sprzedał wszystkie bilety.
    ZaletyNie ma
    WadyJakość obsługi ma bardzo niskim poziomie
  • ~Zbyszek / 2023-11-17 17:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Kierowca się nie zatrzymał pomimo że byłem widoczny, zimno pada deszcz, beznadzieja.szkoda że nie ma innych połączeń napewno wybrał bym innego przewoźnika. Nie polecam. Dnoo
  • ~Żenada / 2019-09-20 09:02
    Ocena: 1.00 / 5
    KIEROWOCA ZATRZYMYWAL SIE NA Przystankach których nie ma na trasie przejazdu przez co spóźniłem.sie na przesiadka w dalszą podróż po kontakcie z biurem żadnych sensownych rozmów szczerze nie polecam
  • ~Jola / 2017-08-15 14:04
    Jestem wlascicelka 5 kg pieska"szitsaka" ogromnym problemem bylo zabranie go z Krakowa do Bukowiny Tatrzanskiej poniewaz regulamin kategorycznie tego zabrania...jakos dalismy rade i dojechalismy.Powrot....no premycilismy tego naszego psinke ,jedziemy,w polowie drogi Pan kierowca sie zatrzymuje poniewaz jeden z pasazerow chcial na strone jak sie okazalo od poczatku drogi pil piwo a co za tym idzie chcialo sie siku zza nim wysiadl nastepny ..noi robimy sobie przymusowy postoj na sikanie.Mysle sobie kto sprawil wiecej klopotu?..przejechallismy cala droge z psem i nie prosilismy o przerwe na postoj,na siku...pies cichutki,zadnych z nim problemow.Jestem zniesmaczona ,nastepny wyjazd zaplanuje inaczej napewno nie z w/w firmą!
  • ~Monia / 2017-07-01 11:46
    Tragedia niedorobiony kierowca któremu nie chciało się otworzyć łuku żeby włożyć duży bagaż. Kierowca niesympatyczny i chamski, 2 godzinne opóźnienie w stosunku do rozkładu. Na pewno nigdy więcej jie skorzystałam z usług tej firmy i nie polecam tez innym.
    ZaletyBrak jakichkolwiek
    WadyKoszmarna obsługa, spóźnienia.
    Raz
strona 19 z 19
Dodaj własną opinię »