Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Speak Up opinie

Ocena na podstawie 151 opinii

2.37 / 5

 • Poziom cen
  2.32
 • Obsługa klienta
  2.38
 • Oferta
  2.41

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Adam / 2020-09-11 13:49
  Ocena: 4.33 / 5
  Zapisałem się do szkoły w Rzeszowie i jestem zadowolony. Fajna szkoła, fajni lektorzy i obsługa, zawsze doradzą i pomogą. Bardzo lubię zajęcia multimedialne bo są bardzo rozwijające i mogę robić je kiedy mam wolny czas. Przez pandemie cały kurs robiłem online jednak zajęcia z lektorami w szkole bardziej motywują do pracy. Polecam :)
  Zaletylektorzy, obsługa, forma kursu
 • ~Milena / 2020-08-28 17:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Zapisałam się na roczny kurs angielskiego. Obiecywali opiekę lektora, który będzie też motywacją. Nic z tych rzeczy. Nie realizowałam kursu i od swojego" opiekuna " dostawalam co kilka miesięcy smsy, że jesli potrzebuję pomocy to prosi o kontakt. Ostatnie pół roku chyba się już wcale nie odzywała. Nie polecam nikomu tej szkoły. Po skończonej umowie zaprosili mnie do siebie i proponowali kolejny kurs, rzekomo dużo taniej niż innym. Naciagacze
  ZaletyBrak
 • ~zyzio / 2020-08-24 21:18
  Ocena: 1.33 / 5
  speak - up uczestniczy procederze w naciągania klientów na kredyt w banku santander którego nie można anulować ani cofnąć w cywilizowany sposób. Szkoła językowa specjalnie stosuje kruczki i "pseudopromocje" w czasie akwizycji pomijając lub przekłamując istotne informacje na wzór sprzedaży odkurzaczy emerytom. Zagadany klient nie może szybko przeczytać i zrozumieć umowy "cyrografu" którego nie można cofnąć a bank to firmuje pilnując realizacji. Lepiej iść do prowidenta... Lepiej przemyślana metoda niż na wnuczka, bo teoretycznie w granicach prawa i na mniejsze kwoty, nic nie udowodnisz.....
  Wadyproceder naciągania klientów na kredyt
 • ~Liza / 2020-08-14 00:52
  Ocena: 1.00 / 5
  Kupiłam kurs online pod koniec marca, bo stwierdziłam że chce wykorzystać czas wolny w epidemii na naukę. Do teraz żałuję i płaczę za każda złotówką którą odłożyłam przez parę miesięcy ciężkiej pracy na ten kurs.

  Po pierwsze, mam dużo pytań do książki, lekcji multimedialnych i z lektorem. Mówię biegle w 3 językach i wiem jak ma wyglądać nauka obcego języka. Ta książka była tak słaba, że kosmos.

  Po drugie, lekcje multimedialne nic nie uczą, a ludzie na nagraniach mówią tak dziwnym angielskim, że kiedy siedziałam w pokoju z moim chłopakiem, który 2 lata studiuje w Anglii, to cały czas tylko się śmiał i przewracał oczami. Ten angielski brzmi tak nienaturalnie i w prawdziwym życiu nikt tak nie mówi. Moje pytanie: to po co się uczyć takiego angielskiego?

  Po trzecie, lekcje z lektorem wyglądały tak że musiałam wcześniej sama się uczyć do nich i szukać wszystkie niezbędne materiały, bo po połączeniu z grupą, lektor od razu wyskakiwał z ćwiczeniami, bez żadnego tłumaczenia tematu. I nie mówię o jednym konkretnym lektoru, bo miałam ich kilka.

  Po czwarte, oczywiście że nie można rezerwować z kursu, tylko trzeba wszystkie raty płacić, nawet jak się nie uczestniczy w zajęciach.

  Podsumowanie jest takie, że jest to kompletna porażka i jest mi tak mega smutno, że straciłam swój czas i pieniądze na tą szkołę językową.
 • ~Lukasz / 2020-07-28 21:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Zapisałem się na kurs online
  WNIOSKI
  - SŁABA OPIEKA - BRAK
  - REKLAMACJA - NIE ODPOWIADAJĄ SPRAWNIE - TERMIN WYKORZYSTUJĄ NA MAXA
  -
  NIE POLECAM
  Zaletytylko dzwonią gdy trzeba namówić na kurs
  Wady- słaba opieka dydaktyczna,
  - obsługa klienta - przeciągają na maksymalny dostępny termin
 • ~Piotr / 2020-07-23 16:06
  Ocena: 1.00 / 5
  Podpisuję się pod innymi negatywnymi komentarzami. Ze względu na brak zajęć stacjonarnych podczas covid-19 zrezygnowałem z kursu, ale szkoła nie udzieliła mi żadnego rabatu, mimo rezygnacji muszę spłacać wszystkie raty do końca kursu chociaż zrezygnowałem.
  Ciężki kontakt telefoniczny i mailowy.
  Złodzieje !!!
 • ~Olaola / 2020-06-26 18:05
  Ocena: 1.33 / 5
  Najgorsza szkola z jaka mialam doczynienia. Aplikacja do robienia zajec online nie dziala tak jak powinna, sa problemy techniczne z zapisywaniem lekcji multimedialnych i trzeba je po kilka razy powtarzac zeby sie za ktoryms razem zapisaly - bez zrobienia lekcji multimedialnych nie mozna podejsc do testu poziomujacego. Reklamacje nie sa uwzgledniane - w odpowiedzi otrzymalam informacje ze dokladaja wszelkich staran... jak nastal Covid...to juz brak komentarza, platforma online niedopracowana, zajecia nieodbywaja sie z przyczyn technicznych. Oczywiscie szkola nie przedluza terminu trwania kursu ze wzgledu na czas problemow technicznych. Kurs oplacilam jednorazowo z gory...brak szacunku do klienta. Radze pomyslec 100 razy zanim podpisze sie kontrakt, zerwanie umowy jest nieoplacalne ze wzgledu na koszty. Tak cfanej i bezczelnej firmy jeszcze nie spotkalam. Odradzam z calego serca ta szkole, szkoda nerwow, bo tylko zniechecaja do dalszej nauki.
  WadyPlatforma online, awarie, umowa, dzial obslugi klienta, problemy z lekcjami multimedialnymi, awarie techniczne platformy
 • ~Carla_ŁÓDŹ / 2020-06-25 09:58
  Ocena: 1.00 / 5
  TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Zapisałam się do szkoły z polecenia osoby, która chodziła tam kilka lat temu i faktycznie, wtedy może było OK.
  Teraz - zapisy na zajęcia w popularnych godzinach (16-18) to graniczy z cudem. Lista rezerwowa, dostaniecie info moze godzine a moze 10 minut przed zajęciami.
  Zajęcia w szkole w zależnosci od nauczyciela, powtarzają się tematy i nikt tego nie weryfikuje.
  Naciągają... tyle pieniędzy za takie dno !
  Osobisty konsultant kontaktował się przez pierwsze 3 miesiące, sprawdzał co i jak... później ani widu ani słychu.
  Przez COVID nie przewidzieli zniżek ,zawieszenia kursu pomimo, że nie było zajęć stacjonarnych a same online, które nie dają żadnego efektu.
  Za chęć rezygnacji mnie tak podliczyli, że jestem po prostu kilka stów w plecy - trudno, przełknę to.
  Na prawdę odradzam WSZYSTKIM!
  Zaletybrak
  Wadycena
  godziny zajeć
  materiały
 • ~Ania / 2020-06-08 23:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tej szkoły ! Oszuści i naciągacze! Podczas podpisywania umowy konsultant zapewniał, ze w każdej chwili mogę rozwiązać umowę, ze nie stanowi to żadnego problemu, ze niewykorzystana kwota zostanie zwrócona. A w rzeczywistości ? Okazało się, ze podsunęli mi umowę licencyjna, która z definicji nie może zostać wypowiedziana. Wydaje mi się, ze jako uczeń powinnam zostać o tym poinformowana a nie wprowadzana w błąd !!!
  ZaletyZero
  WadyAntykonkurencka praktyka, zaciąganie kredytu, kłamstwa konsultantów
 • ~Natalia / 2020-06-02 11:38
  Ocena: 1.33 / 5
  Nie polecam nauki w tej szkole - zmuszanie do brania kredytu na kilkanaście miesięcy, kiepska oferta, kontakt z klientem na poziomie o. Jeśli chcecie rozwiązać umowę - to się nie uda bez problemów!
  ZaletyBrak
  Wadywysokie ceny, kredyt w banku, słabi lektorzy i oferta
 • ~Dominik / 2020-05-26 20:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Fatalna obsługa, nikt nic nie wie. Każdy zwala na inną osobę.
  ZaletyBrak
  WadyObsługa
  Zajecia
  kłamstwa, kłamstwa, kłamstw
 • ~Darek / 2020-05-26 06:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Pisanie maili do szkoły mija się z celem. Czasami do 2 tygodni trzeba czekać na odpowiedź. Nikogo nie interesuje, że nie działają mi dobrze lekcje online. Ważne, że pieniądze u nich na koncie się zgadzają. Odradzam zajęcia w tej szkole
  Zaletybrak
  Wadyobsługa klienta
 • ~brak / 2020-05-12 13:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam !!
  Zrezygnowałam z ich usług w marcu 2019 roku. Po roku biuro kredytowe odezwało się do mnie o braku wpłaty, chociaż firma Speak Up poinformowała mnie że spłaci cała należność.
 • ~Maja / 2020-05-06 22:42
  Ocena: 2.00 / 5
  Nigdy nie spotkałam się wcześniej z tak nie profesjonalną obsługą klienta.
  Podpisałam umowę ze szkołą tuż przed epidemią, nie zdążyłam rozpocząć kursu (nawet nie miałam zajęć otwierających, na co przesłałam dowód w sms), kiedy w kwietniu jasne już było, że nie będę mogła normalnie rozpocząć nauki, zachowując się zgodnie z zapisami w umowie wysłałam pismo z oświadczeniem o rozwiązaniu umowy. Zawarłam tam również prośbę o indywidualne i polubowne jej rozwiązanie z opłatą za okres wypowiedzenia, ale bez dodatkowych kosztów.
  Po tygodniu zadzwoniła jakaś miła Pani z wywiadem, dlaczego po co, może zawiesić ect... Wyjaśniłam wszystko, opowiedziałam jak było i sama przyznała, że w tej sytuacji przedstawi przełożonym sprawę do dalszego zaopiniowania. To był 2.04.2020 r. od tej pory jest całkowita cisza, tydzień temu dodzwoniłam się do tej przemiłej Pani i zapewniła mnie, że już lada moment dostanę odpowiedź oraz rozliczenie kursu. Niestety nic nie nastąpiło.

  Nikt dosłownie nikt, ani menadżer regionalny, ani nikt z centrali nie ma odwagi odpisać, oddzwonić i zaproponować jakiegokolwiek rozwiązania, a ja zdecydowałam się na wariant, gdzie koszt kursu pokrył bank, a więc teraz raty czy chce czy nie chce muszę spłacać.

  Uwaga, wg mnie szkoła nie ma opracowanego wariantu awaryjnego w obecnej sytuacji, nie ma kompetentnych osób zarządzających i kierujących nią, które mógłby tym kryzysem zarządzać i rozwiązywać trudne sytuacje. Nie liczę już na współprace, bo na żadnego z 10 e-mail, które wysłałam w między czasie nie dostałam żadnej odpowiedzi. Bardzo nieprofesjonalne traktowanie klienta - każdy powinien wiedzieć, że jakakolwiek odpowiedź jest zawsze lepsza niż żadna odpowiedź. Z resztą zgodnie z umową w ciągu 14 dni powinnam otrzymać odpowiedź na pismo dotyczące rozwiązania umowy wraz z rozliczeniem tej umowy. Nic do mnie nie trafiło, a więc sprawę dalej poprowadzić musi prawnik. Złamali warunki umowy i nie mam zamiaru się już dogadywać.
  ZaletyBrak
  WadyWszystko co powyjże, brak kompetentnej kadry zarządzającej, pracowników umiejących poprowadzić trudne zgłoszenie do końca, nie umiejętne zarządzanie w trakcie kryzysu
 • ~Ola / 2020-05-01 12:27
  Ocena: 1.00 / 5
  Nierzetelna szkoła, praktycznie jej brak !! jak podpiszesz umowę to cię totalnie olewają, przypominają sobie jak sie kończy, zeby naciągać na kolejną, to mają opanowane i o czym mówimy ?? o fikcyjnej zadłużonej szkole, bo maja kredyty w aliorze Ludzie maja z nimi problemy, nie wywiązują sie z umow, nauczyciel - opiekun prowadzący jest na pierwszej lekcji a dalej olewka gdzie się zapiszesz na jaką lekcję i czy trafisz w temat to twoja sprawa, na ogół nie masz wyboru, więc albo chodzisz i nie korzystasz tak jak powinno być, albo nie chodzisz bo nie zawsze pasuje termin, a miało być elastycznie ?? !! HEHE, i Ważne w google kasują opinie - duzo ludzi którzy z nimi zaczynali napisali tam swoje opinie, ja równeiż żeby innych ostrzec i opinie " znikają !! więc mareketingowo mają opanowane, ale ludzi i chetnych coraz mniej,,...
  Zaletymarketing do podpisania umowy
  Wadynierzetelna szkoła, nie ma mowy o elastycznym podejściu do terminu i zajec, totalnie cie olewają jak tylko podpiszesz umowe to tyle !!
 • ~Grażyna / 2020-04-29 18:58
  Ocena: 1.00 / 5
  Uwaga na tą szkołę po podpisaniu umowy nie ma kontaktu ze szkołą ani z opiekunem poziom lekcji on line beznadziejny lepszy za darmo na Dulingo nauczycieli brak więc konwersacja albo rozmowa telefoniczna z nauczycielem to fikcja obsługa sympatyczna tylko do 14 dni od podpisania umowy bo wtedy można jeszcze wypowiedzieć umowę zdecydowanie Nie POLECAM
  ZaletyBrak
  WadyFikcyjna szkoła bardzo nierzetelna 0 profesjonalizmu naciąganie naiwnych ludzi Uwaga
 • ~Ola / 2020-04-27 14:31
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie Polecam !!!
  uważac na speak up w Lublinie !
  Nie zalezy im na uczniu, tylko na kolejnej umowie, brak elastyczności w wyborze i korzystaniu z usługi, wyniki ?? jakie wyniki ?/ żadne, lepiej z innej szkoły skorzystać nawet bezpłatnej w internecie, masz wiecej, lepiej i nie płacisz, nie musisz się do nikogo dostosowywać! wiem co mówię, mam to przerobione i teraz jestem na bezpłatnym portalu i korzystam jak chcę i za darmo !!
  Zaletydobry marketing nakręcanie na podpisanie umowy, ale to nie o to chodzi
  Wadyto żadna szkoła, szkoła powinna uczyć, a nie tylko brać kasę i olewać ucznia !!
 • ~olga / 2020-04-22 19:05
  Ocena: 2.00 / 5
  Speak up w Lublinie to pomyka, naciągamnie na kase, usuwają opinie z googla,ludzie po pierwszych emocjach widza, ze nie jest tak jak mialo byc, nie ma elastycznych godzin, czasami to samo robi się kila razy bo nie wadomo kto przyjdzie, bo niby można w każdej chwili dopisać sie na zajecia,, na początku obiecywanie cudów, a rzeczywistość to tragedia, ludzie odchodzą, ale nie można wypowiedzieć umowy, bo mają kredytowanie swojej działalnosci w banku, no koszmar, omijać i czytać opinie ze zrozumieniem i nie na stronie lubelskiego googla, bo maja układ i usuwają. Juz kilka razy piaałem, żeby innych ostrzec, ale opinie znikają!!!
  Zaletyzalety przy podpisywaniu umowy, po prostu cuda !!
  Wadypraktycznie wszystko nie tak, brak reguł i organizacji, brak możliwosci rozwiązania umowy, bo mają kredytowanie w aliorze itd, no jak zapiszesz sie to tyle a wyniki oprócz straty kasy żadne
 • ~Kiep / 2020-04-15 17:16
  Ocena: 4.67 / 5
  Chodzę do speak upa od września. Jestem bardzo zadowolony. Dużo nowych wiadomości wynosze z zajęć. Spory nacisk jest kładziony na utrwalanie starszych wiadomości. Bardzo miła i ogarnięta lektorka. Jedynym minusem, jaki jest dla mnie znaczący to czasami lanie wody podczas zajęć. Pie####nie o szopenie, dyskusja o niczym np. Czy ten obrazek jest fioletowy czy czerwony czy zielony. Nie zdarza się to często,ale jednak.
  Ogólnie na plus :)
  ZaletyMiła , ogarnięta lektora , system nauki,podejście do ucznia
 • ~Ulka / 2020-04-07 19:09
  Ocena: 2.00 / 5
  Kompletne dno. Nigdy więcej już nie będę się uczyć w tej Szkole.
  ZaletyLektorzy
  WadyCeny i opieszali konsultanci.
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Speak Up
Ocena: 2.37, ilość opinii: 151
Helen Doron
Ocena: 4.95, ilość opinii: 15
VECTRA
Ocena: 1.65, ilość opinii: 3494
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3073
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.05, ilość opinii: 3026
Orange
Ocena: 1.39, ilość opinii: 2995
UPC Internet
Ocena: 1.84, ilość opinii: 2983
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2501