Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Speak Up opinie

Ocena na podstawie 66 opinii

3.27 / 5

 • Poziom cen
  3.26
 • Obsługa klienta
  3.27
 • Oferta
  3.29

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 4
 • ~michał / 2019-11-19 13:03
  Ocena: 5.00 / 5
  Cieszę się, że jestem w Speak Up w Olsztynie. Bardzo dużo korzystam na kursie nielimitowanym. Mogę uczyć się stacjonarnie i online, jak jestem na wyjeździe lub w delegacji. Mogę usystematyzować wiedzę na indywidualnych konsultacjach. Dużo mówienia i to jest największy plus. rewelacyjni nauczyciele.
 • ~Antygona / 2019-11-18 12:34
  Ocena: 4.00 / 5
  Aha, już pracownicy Speak Up działają, żeby zakryć mniej dobre komentarze. Haha. Pozdro.
 • ~Nikodem / 2019-11-15 14:58
  Ocena: 5.00 / 5
  Szkoła godna polecenie, dużo nauki i zajęć. Polecam w szkole w Olsztynie. Bardzo duże zainteresowanie słuchaczem
 • ~Martyna / 2019-11-14 15:30
  Ocena: 5.00 / 5
  Zaczęłam chodzić na kurs w lipcu . Po czterech miesiącach nauki widzę wielką poprawę w mówieniu i rozumieniu . Nic dodać nic ująć , polecam szkołę w Olsztynie .
 • ~Karolina / 2019-11-13 12:34
  Ocena: 5.00 / 5
  Bardzo konkretna i nastawiona na mówienie szkoła, wybieram zajęcia jakie mi odpowiadają i o której mi odpowiadają. Mam możliwość ćwiczenia mówienia na konwersacjach i konsultacjach. Bardzo ciekawy system, na początku się gubiłam ale po kilku pytaniach do pań z recepcji i nauczycieli jest wszystko jasne. Ćwiczę dodatkowo na multimediach słownictwo. Po kilku miesiącach widzę postęp. Mogę odwołać zajęcia jak mi coś wypadnie i odrobic w innym terminie,
  Zaletywybór zajęć i nauczycieli. Dodatkowe lekcje jak czegoś nie rozumiem.
  Wadyw tej chwili nie widzę
 • ~Tomasz / 2019-11-12 09:55
  Ocena: 5.00 / 5
  Szkoła , w której się uczę już bardzo długo. Widzę wielki postep. Szkoła nastawiona na komunikacje i mówienie. Lektorzy zawsze pomocni. Panie na Recepcji pomagają we wszystkim. Dyrektor z prawdziwego zdarzenia- Pani Marta zawsze doradzi co i jak. Pani Aleksandra oaza cierpliwości i doskonałe źródło wiedzy. Polecam
  Zaletyduży wybór zajęć. Małe grupy.
  Wadyjak ktos szuka wymówek od nauki zawsze je znajdzie
 • ~Patrycja14 / 2019-11-08 13:18
  Ocena: 4.67 / 5
  Uczę się w szkole Speak Up w Olsztynie razem z koleżanką. Zarówno obsługa jak i lektorzy są bardzo mili i pomocni. Jest to idealna szkoła dla osób które mają dużo pracy i obowiązków i mało wolnego czasu. Zajęcia są w elastycznych godzinach rano, po południu i wieczorem więc zawsze można coś dopasować. Ogólnie jestem bardzo zadowolona zarówno z poziomu nauki jak i atmosfery w szkole.
 • ~Katarzyna / 2019-11-07 16:19
  Ocena: 5.00 / 5
  Polecam tą szkołę. Uczę się tu wraz z moim mężem i bardzo sobie chwalimy.
  Lektorzy bardzo kompetentni i naprawdę mają znakomite podejście do ucznia. Nauka przebiega w bardzo miłej atmosferze bez stresu a z zajęć można bardzo dużo wynieść. Plusem są indywidualne konsultacje które są na każde nasze życzenie. Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem szkoły w Olsztynie to z czystym, sumieniem polecamy tą placówkę.
 • ~Kasia T / 2019-11-07 16:10
  Ocena: 5.00 / 5
  Szkoła elastyczna, dla osób co maja mało czasu. Duża pomoc ze strony lektorów, uczą bardzo dobrze, zaliczyłam maturę dzięki tej szkole.
  Cena nie jest duża, za tyle mozliwości
  Zaletygodziny zajęć do wyboru, nauczyciele i obsługa pomocna
  Wadytrzeba się pouczyć
 • ~Reality / 2019-11-05 16:00
  Ocena: 4.00 / 5
  Żeby rozwiązać umowę, najpierw trzeba to z bankiem załatwić, czyli zrezygnować z kredytu. Ma się na to 7 albo 14 dni, należy to sprawdzić. Później wszystko idzie gładko.
 • ~Paweł / 2019-11-03 14:41
  Ocena: 4.00 / 5
  Czytam te komentarze i postanowiłem napisać swój :). W Speak up jestem od 3 miesięcy. Cena porównywalna z innymi szkołami. Ja płace 268 zł miesięcznie. Minus to, ze są to raty w santander i jak chciałem teraz pójść kupić elektronikę na raty to niestety dopóki ang. Nie będzie spłacony to jestem zabanowany. Druga sprawa metoda. Spodoba się albo.nie :) ja się przyzwyczajam do niej. Powiem tak. Nauczyłem się dużo i daje jej szanse. Nie ma cudów trzeba samemu się uczyć i powtarzać inaczej nikt się nie nauczy :)
  ZaletyElastyczny grafik, dużo dostępnych zajęć, mili nauczyciele i miła obsluga
  WadyRaty w banku, mało konwersacji
 • ~kkkkkk / 2019-10-31 12:43
  Ocena: 1.00 / 5
  Kraków Speak Up ul.Mogilska. Podpisałam umowę. Czas odstąpienia od umowy 7 dni. Przyjechałam i opowiedziałam o zaistniałej sytuacji/ Musiałam rozwiązać umowę, ponieważ okazało się,że mogę korzystać z kursu tylko przez pół roku. Pani Karolina powiedziała,że zawsze można odstąpić od umowy tylko czas wypowiedzenia będzie trwać dwa miesiące za które normalnie będę płacić. Mówię więc,że i tak chciałabym rozwiązać umowę bo resztę kredytu będę musiała pewnie spłacić,a to mi się nie będzie opłacać. Słowa Pani Karoliny:'Nie nic nie będzie pani musiała płacić'Zapytałam czy jest możliwość zmienienia umowy na pół roku,że może to będzie lepsze rozwiązanie. P.Karolina na to,że nie będzie się opłacać bo ok 100 zł różnicy,że proponuje mi zostać przy tej umowie co jestem i bez problemu będę mogła ją przerwać i nic nie będę musiałam płacić.
  Po kilku miesiącach, przyszłam zrezygnować z kursu okazało się,że muszę wszystko jak najbardziej spłacić i że bardziej mi się opłaca nie rozwiązywać umowy :)Słowa Pani Karoliny po tym jak przypomniałam jej o informacjach które mi przekazywała na samym początku/Nic takiego nie mówiłam,to chyba oczywiste że trzeba wszystko spłacić. Podsumowując P.Karolina wykorzystała moje zaufanie, to że nie miałam przed sobą umowy, to że jestem młoda i głupia. Zaufałam w 100 %. Zawiodłam się. Poczułam się wykorzystana,jednak jestem wdzięczna za kolejną lekcję w życiu. Nie można ufać byle komu. Czytajcie umowy i nie ufajcie im na słowo :) Dodatkowo czytałam opinie z 2013 roku. Jedna Pani miała taką samą historie jak ja. To nie pierwszy raz! Dostają premię za kłamanie, a my nauczkę :)
  ZaletyMili nauczyciele. Ciekawie przeprowadzane lekcje. Czy czegoś się nauczysz? Zależy tylko od Ciebie i od Twoich chęci.
  WadyBrak kartkówek. Zadania nie są sprawdzane na kolejnych lekcjach. Czasem odwołują zajęcia. Możesz trafić na tę samą lekcję.
 • ~Antygona / 2019-10-29 22:41
  Ocena: 4.00 / 5
  Zmieniam zdanie. Jednak nauka angielskiego zalezy od nas samych :) A książki i kursy tylko mogą w tym pomóc. A w Speak Up mamy różnorodność uczęszczania na różnego rodzaju zajęcia. Gramatyka, konwersacje. Za takie pieniądze to naprawdę spora ilość zajęć. Reszta zależy już od nas.
 • ~Karol Listewnik / 2019-10-28 15:35
  Ocena: 5.00 / 5
  Rxetelne i elastyczne podejście do klienta. Przejrzustość wymagań i wspaniała atmodfera.
 • ~Antygona / 2019-10-27 20:53
  Ocena: 1.67 / 5
  Lektorzy są spoko, ale jeśli chodzi o naukę - duży chaos. Nie wiem, jakie multimedia mam robić, żeby być na bieżąco i żeby pokrywało się to z zajęciami. Poza tym piszą SMSy typu "czy była pani ostatnio na zajęciach? czy wypełnia pani multimedia, kiedy zamierza pani przyjść?". Innym razem znowu "proszę wypełniać multimedia". To znaczy, w końcu, że mają wgląd w moje postępy czy nie? Jestem w tej szkole od sierpnia, nie mam tyle czasu, żeby być ciągle na zajęciach i robić ciągle multimedia, kompletnie nie biorą tego pod uwagę. Są bardzo nachalni w tym temacie. Kolejnym razem zdecydowanie wybiorę inną szkołę, z bardziej przejrzystym systemem nauki, a nie żeby tylko $$$ się zgadzał.
 • ~IVA / 2019-10-10 17:10
  Ocena: 5.00 / 5
  Witam
  Do Speak -Up uczęszczam trzeci rok i sądzę,że koleżanka Iga chyba pomyliła szkoły, bo nie wspomniała, że tu zajęcia z lektorem to tylko dodatek, uczysz się sam / sama przy pomocy multimediów. Ten system musi ci odpowiadać, lektor jest tylko po to aby ci wskazać schematy; gramatyczne czy w rozmowie, stąd wybierasz rodzaj zajęć. Co do innych opinii odnośnie umów to rzeczywiście przyznam, że szkoła nie jest dla leniwych krów a jeden test mi zajmuje godzinę x 20- 25 szt to jeden poziom 25 godzin + test, chcesz mieć poziom B2 pomnóż 25 multomediów x 10, to daje 250 godzin i dopiero jesteś w połowie B2.
  Dobra teraz niech odpisze ktoś kto zadał sobie trud i przesiedział nad angielskim 250 godzin.
 • ~Iga / 2019-10-09 13:13
  Ocena: 2.33 / 5
  Gdybym wiedziala jak ucza w Speak Up nigdy nie dalabym ich swoich pieniedzy. Wydalabym je na cos sensowniejszego, bo kursu B2 nie mozna nazwac przeprowadzonym z sensem. Niestety gdybym wiedziala za co place, wybralabym samodzielna nauke. niby wszystko milo, jednak jesli czlowiek nie trafi "w dobry moment" kursu (wciaz te same tematy, zataczajace kolo i wchodzi sie w przypadkowym momencie) to czuje sie zagubiony. Konczy sie to tak, ze przychodzi na zajecia z konwersacji po angielsku nie znajac jeszcze czasow i gramatyki, ktore swoja droga przyswaja nie po kolei, bo dla szkoly liczy sie kasa na ich koncie jak najszybciej. I czlowiek placi tysiace za nauke"od konca". Co frustruje. bo jest to zupelnie bez sensu. poza tym poziom nauczania tez pozostawia wiele do zyczenia, kiedy lektorka daje uczniom kserowki z cwiczeniami do samodzielnego robienia. niewielki wklad wlasny.
  ZaletyMila obsluga w recepcji. Choc nie wiem czy nadal byloby milo gdyby czlowiek probowal uzyskac reklamacje kursu.
  WadyMala ilosc zajec "po pracy", w godzinach 17-19. Na moim kursie nie mam mozliwosci uczyc sie wiecej niz 2 h w tygodniu. To malo jak na kurs za 2 tysiace zl...
 • ~Paweł / 2019-10-01 09:51
  Ocena: 1.00 / 5
  Dzień dobry, chciałem tylko ostrzec przed tymi oszustami, naciągaczami. Zajęcia powtarzają się cyklicznie. Wiec jeżeli ktoś ominie kilka zajęć, trafia powrotem na ta sama lekcje. Wszystkie dodatkowe ustalenia, musza być w wyszczególnione w umówię. Ponieważ potem nie można tego wyegzekwować. Zostałem w ten sposób oszukany przez kierownika placówki w Olsztynie. Szczerze nie polecam.
 • ~Dawid / 2019-09-17 11:46
  Ocena: 2.33 / 5
  Obecnie chodzę do dwóch szkół językowych (jedna z musu – Speak Up, gdzie ceny nawet nie są konkurencyjne i nie są adekwatne do poziomu nauczania, oraz drugą z radości (szkoła Profi-Lingua), gdzie pracuje z podręcznikiem, sympatycznymi i uśmiechniętymi lektorami. Ponadto wiem na jakim etapie realizacji programu jestem oraz systematycznie weryfikowany jest mój postęp w nauce. Nigdy w życiu nie zapisałbym się już do Państwa placówki, gdybym wiedział jak inne szkoły językowe funkcjonują. Na pewno mojego polecenia ta szkoła nie będzie miała !!! Mogłem od początku kierować się obiektywnymi opiniami słuchaczy w internecie, które do przychylnych nie należą. Natomiast zmyliła mnie bardzo miła obsługa, która stawiała szkołę w pozytywnym i profesjonalnym świetlne.
  ZaletyJedynym plusem tej całej szkoły jest lektorka Pani Ula , która powinna wszystkie zajęcia prowadzić, może każdy byłby zadowolony i cokolwiek z zajęć wynosił. Bardzo pomocna osoba, która wykonuje swój zawód z pasją. Dziękuję Pani za pomoc w przygotowaniu materiałów i wyjaśnieniu strony biernej.
  WadyNudne, monotonne zajęcia. Brak kompatybilności zajęć z podręcznikiem (nie wiem po co on jest). Nie wiadomo tak naprawdę czego się uczyć i do czego się przygotowywać. Totalny chaos, brak systematycznego sprawdzania efektów kształcenia (sprawdziany, testy, kartkówki). Byłem kilka razy tylko na zajęciach. Zniechęciło mnie niekompetentne podejście lektora do słuchacza. Na pytanie zadane lektorowi , aby wyjaśnił od podstaw Relative Clauses usłyszałem odpowiedź musi Pan znać określniki czasu (wiadomość godna nobla). Strata czasu i pieniędzy. Na zajęciach zero nauki, tylko panujący model rozdawania kartek i w ciszy wypełnianie ich. Nadmienić pragnę, że w domu też mógłbym tak pracować z jakimkolwiek podręcznikiem, a później z kluczem odpowiedzi sprawdzać sobie wyniki.

  Finalnie reasumując, śmieszną polityka placówki. Rezygnując z umowy żądają o zwrotu naliczonego z kosmosu rabatu (w obecnej szkole językowej zapłaciłem mniej niż). Z kolei skoro jest połowa kursu za która płaciłem całość w wysokości 3631,04, to przysługiwało mi inteligentnie myśląc 1815,52 zł na zamianę umowy (zajęcia indywidualne) – tyle godzin ile wynosi cena końcowa po połowie kursu. Natomiast zaproponowano mi kolejna fatalna i niekorzystna umowę, na kwotę 2400,00 która przyczyniłaby się do wzrostu kosztów (czyli zapłaty za cały kurs 4215,52 zł). Matematycznie i analogicznie ujmując wzrost ceny kursu o dodatkowe 584,52 zł. Ciekawe jaki rabat tym razem by mi został udzielony (oraz ile bym musiał jeszcze zwrócić w przypadku rezygnacji) – ironia. Jestem rozczarowany i zażenowany. Gorąco nie polecam tej szkoły jeszcze raz to podkreślę !!!
 • ~fabianotek / 2019-09-15 16:30
  Ocena: 5.00 / 5
  Szkoły oceniam na plus, mogłem korzystać z wielu szkół i zajęć przez internet w tej samej cenie. Nastawienie na mówienie, a to jest najważniejsze.
  Zalety-nauka przez komunikację
strona 1 z 4
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Speak Up
Ocena: 3.27, ilość opinii: 66
Empik School
Ocena: 3.58, ilość opinii: 9
Flixbus
Ocena: 2.28, ilość opinii: 751
mBank
Ocena: 1.95, ilość opinii: 600
Link4
Ocena: 1.57, ilość opinii: 319
ITAKA
Ocena: 2.78, ilość opinii: 315
Netflix
Ocena: 2.77, ilość opinii: 169
nju mobile
Ocena: 3.17, ilość opinii: 134