Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Speak Up opinie

Ocena na podstawie 87 opinii

3.29 / 5

 • Poziom cen
  3.28
 • Obsługa klienta
  3.31
 • Oferta
  3.29

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 5
 • ~Maeek / 2020-02-09 12:43
  Ocena: 4.00 / 5
  Tzk szkola stosuje intensywny marketing, zapisy w umowie na wypadek wycofania sie klienta ale takie zapisy stosują plus orange i wszscy inni Faktem jest że ucza jak inni od Czsow Fernydanda cessrzz Prus ale tak uczną na Uniwesytetach w gimnzzjach itd. Co dobrego to ,to że jest umowa niepusana lektoratu bez lomitu i tego słowa dotrzymują
  ZaletyBeak limitu lektoratu
  WadyTrzeba sie uczyć
 • ~Nienawiść / 2020-02-06 10:30
  Ocena: 2.00 / 5
  Nie polecam szkoły speak up w Krakowie ,mało zajęć w pakiecie, Cężko z rezerwacją zajęć ponieważ są limity osób. Najbardziej denerwowal mnie prowadzacy zajecia , poniewaz przegladal non stop telefon i wychodzil z sali a w rezultacie nie dowiedziałam się nic konkretnego oprocz kolejnej wplaty i wplaty a płacić trzeba 200 zl co miesiąc, do końca trwania umowy (umowa jest zawarta w santander nie bezpośrednio ze szkołą, o czym dowiedziałem się dopiero po podpisaniu umowy) A po 2 latach kiedy stamtad odszedlem (po 2 lekcjach oczywiscie byle jakiej nauki) bank Santander przysyla mi znowu sms do zaplaty okolo 600 zl.
  Nie polecam tej szkoły nikomu, komu zależy na rzetelnych prowadzących i intensywnej nauce. Szkoła bazuje na chwytach marketingowych, stosuje wręcz nieuczciwe praktyki rynkowe przy zawieraniu umowy (stwarzanie wrażenia, ze nie mozna wyjść z pomieszczenia i wycofać się, warunki umowy wysylane na adres email, zamiast do ręki). No cóż, jedyne czego nauczyla mnie ta szkola to ostrożności na przyszłość i nie sugerowania się reklamą, tylko opiniami osób, które miały z tym do czynienia.
  Nienawisc!!!!
  ZaletyIch Reklama
  WadyRaty raty raty .....
 • ~Nieznajoma231 / 2020-02-04 19:14
  Ocena: 2.00 / 5
  Nie polecam szkoły speak up w Rzeszowie, ponieważ jest mało zajęć w pakiecie, za który trzeba płacić ponad 200zł miesiąc w miesiąc, do końca trwania umowy (dodam, że umowa jest zawarta z Nest bankiem w Gdańsku, nie bezpośrednio ze szkołą, o czym dowiedziałam się dopiero po podpisaniu umowy). Z rezerwacją zajęć w placówce też jest różnie. Zajęć innych niż gramatyka jest bardzo mało, a jeśli już są, to ciężko z rezerwacją, ponieważ są limity osób. Najbardziej jednak zniechecily mnie zajecia na zakończenie danego działu, które polegają na konsultacjach z lektorem przerobionego materiału (słownictwa i gramatyki), ponieważ prowadzący nie dość, ze powiedział że on jest od słownictwa i z gramatyka lepiej iść do kogoś innego (a chciałam zapytać o zagadnienie z gramatyki), to jeszcze cały czas przegladal telefon i w rezultacie nie dowiedziałam się nic konkretnego o zagadnieniu, ktorego nie rozumiałam. Nie polecam tej szkoły nikomu, komu zależy na rzetelnych prowadzących i intensywnej nauce. Szkoła bazuje na chwytach marketingowych, stosuje wręcz nieuczciwe praktyki rynkowe przy zawieraniu umowy (stwarzanie wrażenia, ze nie mozna wyjść z pomieszczenia i wycofać się, warunki umowy wysylane na adres email, zamiast do ręki). No cóż, jedyne czego nauczyla mnie ta szkola to ostrożności na przyszłość i nie sugerowania się reklamą, tylko opiniami osób, które miały z tym do czynienia.
  ZaletyBrak
  Wady-mała ilość zajęć
  -niekompetentni prowadzący
 • ~Wiktor / 2020-02-04 11:27
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam praca w grupie ze zjazdu na zjazd nikt nic więcej nie umie więcej nauczycie się z YouTube . Do tego umowy tak skonstruowane że możesz zrezygnować ale kasy nie odzyskasz zapłacisz tak czy siak za cały kurs.
  ZaletyBrak
  WadyNic się nie nauczysz
 • ~Jadwiga / 2020-02-03 19:28
  Ocena: 2.67 / 5
  Im wyższy poziom, tym mniej zajęć w Speak Up Wrocław.
 • ~Kamila Stryszowska / 2020-01-31 16:52
  Ocena: 1.00 / 5
  Jedno wielkie oszustwo !!!! Przy zakupie tak wszystko pieknie przedstawią że nie ma problemu z rezygnacją a jak chcesz już zrezygnować to się okazuje, że wychodzą jakieś chore koszty
 • ~Karolina / 2020-01-27 10:38
  Ocena: 1.00 / 5
  Pan z obsługi klienta dzwonił ciągle by zachęcić do wzięcia udziału w kursie, a gdy wytłumaczyłam że nie chce gdyż znalazłam inny kurs obrażony rzucił słuchawka. Brak profesjonalizmu
 • ~Student / 2020-01-14 13:45
  Ocena: 2.67 / 5
  Witam , jestem w szkole od 3 miesięcy . To co obiecują przy podpisaniu umowy a później w rzeczywistości nie pokrywa się . pani obiecywała możliwość zajęć w szkole od godz. 18 . Przez 1 miesiąc tak było , póżniej nawet w dzień mała ilość zajęć . Większość muszę robić on - line i samemu w domu - w tym przypadku p[rzepłaciłem za kurs choć i tak był w promocji. Dostępność konsultacji w szkole stacjonarnej dla kogoś kto pracuje mała . trzeba by się zwalniać lub brać urlop to samo jest z zajęciami w szkole . Hasło że ustalasz zajęcia jak chcesz to tylko dla on-line , a w tym wypadku wychodzi to drogo i nie nauczysz się tak jak na żywo w szkole . Kursanci on-line nie dopasowani do poziomu , dużo ludzi powinno być co najmniej o poziom wyżej . widać to podczas zajęć . Szkolę oceniam na 3+ , reklama i dobry bajer , dałem się skusić . Drugi raz nie dał bym się namówić . Szkola w Częstochowie.
  Zaletyelastyczne godziny on line
  WadyMało elastyczne godziny w szkole stacjonarnej , Zaczynasz np. od połowy kusu i musisz sam pilnować wszystkich lekcji.Dla kogoś kto pracuje zajęcia wieczorne w szkole stacjonarnej i konsultacje mało realne.
 • ~Lumos / 2020-01-01 19:42
  Ocena: 4.00 / 5
  Cena jest spoko, ale musisz się zastanowić, czy opowiada Ci taki tryb nauczania, tzn. zadania do rozwiązywania na komputerze i zajęcia w szkole/online. Języka można nauczyć się i bez kursu. Są np. książki Arleny Witt, a kiedy zacznie być potrzebny nauczyciel, mozna skorzystać z lekcji np. na Italki.
  Zaletycena
  różnorodne zajęcia
  Wadyczasami sposób nauczania i mało zajęć
 • ~Monia / 2019-12-30 14:32
  Ocena: 2.67 / 5
  Dala sie namowic Pani z SP na podpisanie umowy . Po miesiacy zaluje ze nie wybralam innej szkoly z indywidualnymi zajeciami .. no ale coz Speak Up ma tak zapisane umowy ze zrezygnowac sie nie oplaca
  Wadycana
  dlugosc umowy
 • ~Jacek / 2019-12-28 14:19
  Ocena: 5.00 / 5
  Uczę się w speak up od kwietnia. Pakiet VIP. Korzystam ile chce, jak mam czas to nawet 4 godziny tygodniowo. Jestem bardzo zadowolony z postępów.
  ZaletySpora ilość zajęć do wyboru.
  Native speakers.
  Kierownictwo otwarte na prośby uczestników.
  WadyNa razie nie stwierdziłem
 • ~ZDJ / 2019-12-22 22:18
  Ocena: 2.33 / 5
  Zapłaciłam 21.08. 2019 r, chwilę później, bo 25.08. 2019 r , moja 88 matka miała pecha i połamała się. Tylko 1 noga i 1 ręka. Poprosiłam o przesunięcie rozpoczęcia kursu z powodu konieczności opieki nad matką. co usłyszała od pani na Waszyngtona w Warszawie. Brak możliwości, skoro pani zapłaciła , to klamka zapadła. Zapomniała mi tylko wręczyć faktury. Miała czekać na mnie. Jeden wielki przekręt. Nie polecam nikomu tej placówki, a i poziom kursów też słaby.
  Zaletybrak.
  Wadykiepska organizacja
 • ~Nadiia / 2019-12-05 19:03
  Ocena: 1.33 / 5
  Chciałam nauczyć się angielskiego. Otrzymałam żal i stress.
  Na 4 dzień mojej nauki w tej szkołę zwolnili mnie z pracy , się okazało że nie dam rady wpłacać tyle , miałam umowę na 4 miesiące ,a umowa ważna była tylko około tygodnia , poszłam żeby zrezygnować się , mi powiedzieli ,że muszę 2 mięs. Wypowiedzenia wpłacać raty ,ale oni mi policzyłi 4 miesiące za 2 jakby , starali się mnie oszukać ,dlatego że jestem obcokrajowcem. Moim zdaniem jest to bzdura, zmuszać płacić człowieka , który na samym początku powiedział że chce zrezygnować!!! Pozatym , nie możliwe skontaktować się ze szkołą i na stronie zawsze jakiś problem z połączeniem + dużo moich znajomych korzystali z usług tej szkoły i KAŻDY miał niegatywne opinie (wszystko związane z rozliczeniami), ale juz jest za późno. Straszne oszustwo ,nie polecam !!!!!!!!!
  ZaletyMetoda nauczania i grafik
  WadyCena, Obsługa klienta , oszustwo , rozliczenia , strona nie działa często
 • ~Małgorzata / 2019-12-01 13:30
  Ocena: 4.00 / 5
  nie ma złych kursów - są tylko leniwe osoby:)
  nie ma złych kursów - są tylko leniwe osoby:)
  nie ma złych kursów - są tylko leniwe osoby:)
 • ~Mateusz / 2019-11-28 16:44
  Ocena: 5.00 / 5
  Polecam Speak Up Olsztyn, szkoła uczy mnie mówić i myśleć. Bardzo dużo dała mi nauka w Speak Up w Olsztynie, jej lektorom zawdzięczam awans zawodowy . Umiem mówić po angielsku i co najważniejsze rozumiem.
 • ~Antygona / 2019-11-18 12:34
  Ocena: 4.00 / 5
  Aha, już pracownicy Speak Up działają, żeby zakryć mniej dobre komentarze. Haha. Pozdro.
 • ~Nikodem / 2019-11-15 14:58
  Ocena: 5.00 / 5
  Szkoła godna polecenie, dużo nauki i zajęć. Polecam w szkole w Olsztynie. Bardzo duże zainteresowanie słuchaczem
 • ~Martyna / 2019-11-14 15:30
  Ocena: 5.00 / 5
  Zaczęłam chodzić na kurs w lipcu . Po czterech miesiącach nauki widzę wielką poprawę w mówieniu i rozumieniu . Nic dodać nic ująć , polecam szkołę w Olsztynie .
 • ~Reality / 2019-11-05 16:00
  Ocena: 4.00 / 5
  Żeby rozwiązać umowę, najpierw trzeba to z bankiem załatwić, czyli zrezygnować z kredytu. Ma się na to 7 albo 14 dni, należy to sprawdzić. Później wszystko idzie gładko.
 • ~Paweł / 2019-11-03 14:41
  Ocena: 4.00 / 5
  Czytam te komentarze i postanowiłem napisać swój :). W Speak up jestem od 3 miesięcy. Cena porównywalna z innymi szkołami. Ja płace 268 zł miesięcznie. Minus to, ze są to raty w santander i jak chciałem teraz pójść kupić elektronikę na raty to niestety dopóki ang. Nie będzie spłacony to jestem zabanowany. Druga sprawa metoda. Spodoba się albo.nie :) ja się przyzwyczajam do niej. Powiem tak. Nauczyłem się dużo i daje jej szanse. Nie ma cudów trzeba samemu się uczyć i powtarzać inaczej nikt się nie nauczy :)
  ZaletyElastyczny grafik, dużo dostępnych zajęć, mili nauczyciele i miła obsluga
  WadyRaty w banku, mało konwersacji
strona 1 z 5
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Speak Up
Ocena: 3.29, ilość opinii: 87
Empik School
Ocena: 3.30, ilość opinii: 10
Flixbus
Ocena: 2.30, ilość opinii: 849
mBank
Ocena: 1.94, ilość opinii: 662
ITAKA
Ocena: 2.79, ilość opinii: 365
Link4
Ocena: 1.57, ilość opinii: 336
Netflix
Ocena: 2.62, ilość opinii: 209
nju mobile
Ocena: 3.14, ilość opinii: 149