Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Speak Up opinie

Ocena na podstawie 42 opinii

3.06 / 5

 • Poziom cen
  3.12
 • Obsługa klienta
  3.00
 • Oferta
  3.10

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 3
 • ~Daria / 2019-08-18 14:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Poznan. Pozdrawiam Anne Pluskotę, która pracuję w SpeakUp, proponowała mi ofertę, obiecując że w przypadku rezygnacji nic nie będę musiała placić . Poprosiłam jej wydrukować mi umowę, żebym w domu na spokojnie przeczytała. W domu już zauważyłam malutką czcionką bardzo ukryte i niezrozumiale opisany akapit, gdzie chodziło o to że do końca kursu mam wypłacić kwotę równą zniżki (a to było całe 50%) ,czyli gdybym zrezygnowała z kursu, to faktycznie placiłabym tą samą kwotę do końca kursu. Na grupie na fejsbuku znalazłam osobę która się na to złapała.
  Nie rozumiem jak ta kobieta może spokojnie spać, tak okłamując ludzi.
  WadyKlamstwo w oczy
 • ~robertson / 2019-08-07 16:04
  Ocena: 5.00 / 5
  Bardzo jasne zasady, mam wrażenie, że ten kto nie chce się uczyć tylko zaszpanować szuka dziury, a z nauką jak z siłownią, potrzebna systematyczność. Jestem zadowolony z efektów po 5 miesiącach ze szkołą.
 • ~Alicja / 2019-07-19 13:38
  Ocena: 1.00 / 5
  Mało dosyępnych zajęć - przy kursie online. Multimedia maja dużo błedów, czesto platforma nie działa.
  Zaletymarketing
  Wadycena, dostepnosc zajaec online, bledy systemu
 • ~Marlena / 2019-07-11 08:26
  Ocena: 1.67 / 5
  Chodziłam do szkoły ponad pół roku, na kursy B2/C1- zajęcia fajne, przyjazne, nawet jeśli człowiek ma blokade przed mówieniem- zdecydowanie znika po czasie. Jedyne co to na lekcjach nie było powtórek np z gramatyki- tryby warunkowe tylko od razu przechodziło się do zadań. Dodatkowo poszłam na kurs przygotowawczy do egzaminu FCE. Niestety myślałam że na kursie zostanę przygotowana- czyli podciągniemy mój aktualny poziom z języka i nauczymy się rozwiązywać zadania egzaminacyjne. Niestety kurs był nastawiony na osoby już na poziomie C1/C2 które tylko chcą nauczyć się schematu i typu zadań na egzaminie. Po pół roku chciałam zrezygnować z kursu (1. z racji że musiałam się przeprowadzić do innego miasta 2. przestała mi się podobać forma zajęć która nie sprawiała poprawy poziomu języka- kurs FCE). Po rozmowie w sprawię rezygnacji Pani powiedziała ze to co już zostało zapłacone oczywiście nie jest do zwrotu a kolejna część (miałam umowe na rok) zostanie zwrócona. Jak się finalnie okazało NIC NIE ZOSTAŁO ZWRÓCONE!!! nie polecam szkoły! masówka, brak przejrzystych zasad na kursach i skandal z brakiem zwrotu pieniędzy za kursy z których zrezygnowałam :(
 • ~Michał L. / 2019-05-30 16:59
  Ocena: 5.00 / 5
  Dobrze dobrane zajęcia, idealnie dopasowany poziom zaawansowania, chodzi się tylko z osobami na tym samym poziomie. Konwersacje wyczerpują język użytkowy i to co mogę powiedzieć o metodzie to bałem się, że metoda nie przemówi do mnie, a okazała się bardzo skuteczna. Polecam korzystać z bezpłatnych konsultacji, bo wtedy mam czas na realizację zajęć 1/1 i mogę doprecyzować czego nie zrozumiałem na zajęciach. Szkoła bardzo czysta, zadbana, widać, że sporo osób korzysta z zajęć bo zawsze jest wesoło.
 • ~Dana / 2019-05-25 07:19
  Ocena: 5.00 / 5
  Nareszcie szkoła która uczy mówić po angielsku i zachęca do mówienia tylko po angielsku na lekcjach. Wszystkie lekcje ciekawe, dobrze opracowane i wnoszące nowe słownictwo i zastosowanie nowych słówek. Lektorzy życzliwi. Polecam szkołę w Zielonej Górze. Warta swojej ceny.
 • ~Krzysztof / 2019-05-19 15:18
  Ocena: 3.33 / 5
  Tragedia. Bardzo złe waeunki nauki, bo mieszają w grupach uczniów z różnych poziomów. Rezygnacja jest niemożliwa, bo inaczej wezwą was do sądu, tak jak mnie.
  Opinie w Internecie, te pozytywne na pewno są sfałszowane i podpłacone przez podstawione osoby. Nie lolecam SpeakUp, chyba że chcecie z nimi walczyć w sądach
 • ~Anna / 2019-05-17 14:43
  Ocena: 2.33 / 5
  Złodziejskie warunki umowy. Dokładnie je czytajcie. W przypadku rezygnacji tracicie wszystkie "rabaty" którymi Was zachęcili... i duuuużo nadpłacacie..
  Zaletybrak
 • ~Joanna / 2019-05-16 18:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Szkoła nastawiona jedynie na podpisanie umowy. Późniejsza obsługa na poziomie niezadawalającym. Poziom nauki niski.
  Zaletydowolny czas lekcji
  WadyObsługa nastawiona jedynie na podpisanie umowy. Poziom nauczania niski.
 • ~Martynia / 2019-05-15 13:06
  Ocena: 5.00 / 5
  Bardzo przystępna oferta za tak niską cenę. Nauczyłam się wiele. Polecam szkołę w Olsztynie
  Zaletyelastyczność, niska cena, duży wybór zajęć
 • ~xxx / 2019-05-07 14:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Wypełniłam u nich niby jakąś ankietę, gdzie żadnej nie wypełniałam i teraz wydzwaniają do mnie z ofertą
 • ~Рус / 2019-05-02 15:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Хуже школы нету .Сидят одни Оферисты .
 • ~żaba / 2019-04-16 10:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam, po wypowiedzeniu umowy z miesięcznym okresem wypowiedzenia na jesieni 2018 r, w kwietniu 2019 r. otrzymuję wezwanie do zapłaty od firmy windykacyjnej na ponad 1000 zł za zaległe płatności z odsetkami !
 • ~Serhii / 2019-04-10 14:16
  Ocena: 5.00 / 5
  Podpisałem w grudniu 2018 umowę na 18 miesięcy nauki. Cena ok 200 zł to uważam mało, mogę uczestniczyć w każdych zajęciach, co najważniejsze super elastyczny grafik, a bywa, że jestem też sam na zajęciach. Uczę się w Trójmieście i mogę korzystać z każdej szkoły, więc dla mnie to ogromna zaleta, ponieważ wykładam na 2 uniwersytetach. W tym tempie spokojnie ukończę cały kurs certyfikatem. Polecam szczerze!
  Zaletyelastyczny grafik
  cena
  ilość osób na zajęciach
  Wadyszkoda, że nie ma zajęć po 22:30 online
 • ~Katarzyna / 2019-04-02 18:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Wypowiadam się po pół roku uczestniczenia w kursie- w moim przypadku zajęcia z lektorami online (z powodu braku czasu na chodzenie do szkoły). Podpisanie umowy- umowę podpisałam na rok z rabatem, który jest tam zawsze więc nie myśl, że właśnie w tej chwili trafiłeś na promocję. Umowę można wypowiedzieć z 2 msc okresem wypowiedzenia- jasnę ale wiążę się to z zapłaceniem tego co uzyskaliśmy w rabacie :) ewentualnie można umowę przepisać na kogoś- to już takie łatwe nie jest :) więc umowy nie opłaca się rozwiązywać bo zapłacisz więcej niż za same zajęcia. Oczywiście przy podpisaniu umowy o tym słowa nie było, dopiero jak przeczytałam na głos mały druczek to pani się zmarszczyła i powiedziała "no ale przecież na pewno nie będzie chciała pani zerwać umowy. Multimedia- ten sam schemat, platforma z błędami np. jak zamkniesz szybciej okienko w którym jest nagranie to kolejne już się nie odgrywają. Test na zakończenie rozdziału to to samo co robiło się w multimediach na komputerze- jak dla mnie porażka do tego pracownica w szkole do, której przychodzę go zdawać ma taką niechęc do życia.. Co do zajęc z lektorami- jest spory wybór godzin to fakt ale jak sprawdzisz każdego to tak na prawdę będziesz chciał zapisywać się do maksymalnie 3 bo u innych nie dasz rady się uczyć. Dlaczego? Bo jedna z lektorem ciągle gada sama i prze 60min Ty powiesz 2 zdania, kolejny lektor nie wie co się dzieję, nie słychać go, prowadzi zajęcia jakby mu się nie chciało. Jeżeli myślisz, że się czegoś nauczysz to nie. Osobiście chciałam przełamać barierę w rozmowach niestety na 60min odzywając się 3min cięzko to osiągnąć. Jeżeli masz wybór to spróbuj innej placówki ewentualnie znajdź zajęcia indywidualne- tę opcję wybiorę jak zakończę to..
 • ~karola / 2019-03-24 15:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Dużo niedomówień. Poziom zajęć niższy do poziomu na jakim jesteś. Po miesiącu czasu mój angielski spadł, zamiast wzrosnąć A tak jak już mówiłam poziom grupy jest niższy niż szkoła zakłada. Poza tym, brak możliwości wypowiedzenia umowy. Koszty wypowiedzenia są tak ogromne, że jest to nie opłacalne. A co w przypadku, gdy musisz zrezygnować, bo np. nagle wyjedziesz za granice? Szkoła wcale nie dobiera indywidualnie toku nauczania do kursanta.

  ZaletyBrak
  WadyBrak możliwości rezygnacji, niedomówienia przy podpisywaniu umowy, brak lekcji "wstępnej"
 • ~Olga / 2019-02-15 13:50
  Ocena: 5.00 / 5
  Szkoła nastawiona na naukę, miła atmosfera, sprzyjająca nauce. Szkoła daje dużo możliwości, pomocni lektorzy i obsługa.
  Zaletydobry program
  Wadynie zauważyłam
 • ~Mateusz / 2019-02-07 20:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Zdecydowanie odradzam naukę w tej szkole! Naciągane ludzi, dużo niedomówień przy podpisywaniu umowy.
  ZaletyBrak
  WadyOferta podejście do klienta, duża ilość niedomówień, wypowiedzenia umowy
 • ~Jakub / 2019-02-04 11:54
  Ocena: 4.67 / 5
  Ja osobiście polecam szkołę Speak Up. Program nauczania jest dobrze przygotowany, na kolejne etapy znajomości języka przechodzimy dobrze przygotowani. Tematy zajęć są dostosowane pod nasze preferencje, choć nie zawsze jesteśmy w stanie dostać się na te, które nas interesują w konkretnym dniu i godzinie. Zajęcia multimedialne również odpowiednio skonstruowane. Niestety problemem jest czas, który należy mieć aby odpowiednio wykorzystać możliwości kursu. Moim zdaniem utrudniające jest także niedopasowanie poziomu w dziedzinie mówienia (nasz poziom umiejętności weryfikowany jest przez test multimedialny) i biegłego posługiwania się językiem, przez co później na zajęciach z konwersacji spotykają się osoby o różnym poziomie biegłej mowy, co niejednokrotnie utrudnia naukę.
  Zalety>Dobry program nauczania
  >Dostępność zajęć
  >Świetna obsługa
  Wady>Niektórym może zabraknąć czasu na realizację kursu
  >Różny poziom w mowie na zajęciach grupowych dyskusyjnych
 • ~Misia / 2019-01-28 13:27
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie warto, jeśli nie chcecie Państwo być obciążeni kredytem , myśląc ze to raty za zajęcia kursu. Zajęcia 20 w ciągu 2 miesięcy z lektorem , 20 przed komputerem z marnym schematycznym programem i 20 w domu z podręcznikiem ( za wszystko płacicie )
  ZaletyLektorzy
  WadyUkryte koszty, raty kredytu za kurs ( słuchacz nieświadomy ze to kredyt na kilka lat, który musi spłacić niezależnie czy złożył rezygnacje z kursu czy nie.
strona 1 z 3
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Speak Up
Ocena: 3.06, ilość opinii: 42
Flixbus
Ocena: 2.22, ilość opinii: 560
mBank
Ocena: 2.05, ilość opinii: 512
Link4
Ocena: 1.57, ilość opinii: 294
ITAKA
Ocena: 2.79, ilość opinii: 245
Netflix
Ocena: 2.86, ilość opinii: 134
nju mobile
Ocena: 3.15, ilość opinii: 124