Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Speak Up opinie

Ocena na podstawie 149 opinii

2.22 / 5

 • Poziom cen
  2.18
 • Obsługa klienta
  2.22
 • Oferta
  2.25

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 8
 • ~Klaudia / 2023-05-25 11:07
  Ocena: 1.00 / 5
  Nikomu nie polecam! Bo wspaniałych obietnicach i zapewnieniach ze strony pracownik, zdecydowałam się wykupić roczny kurs online. Z obietnic wynikało, ze zajęcia są dostępne w godzinach porannych, popołudniowych, wieczornych oraz w weekendy. Dodatkowo możliwość wyboru lektora i tematu zajęć.
  No niestety, zaczęłam kurs w wakacje wiec owszem, wybór nie był aż tak wysoki jak obiecano ale można było znaleźć coś dla siebie. Natomiast od września dostępne są TYLKO godziny poranne, nawet nie w każdy dzień. W weekendy również nie ma dostępnych zajęć. Chciałam zrezygnować, jednak nie ma takiej możliwości, także płace co miesiąc pieniądze a nic z tego nie mam. Naprawdę nikomu nie polecam zapisywać się do SPEAKUP.
 • ~Kursantka / 2023-05-18 12:46
  Ocena: 1.00 / 5
  Szoła jest nieuczciwa. Mimo że w 18-miesięcznej umowie gwarantowała zajęcia również z formie stacjonarnej, nagle wszystkie zajęcia stacjonarne zostały usunięte z grafiku bez żadnego słowa wyjaśnienia. Po zadaniu mailowo pytania w tej sprawie, otrzymałam odpowiedź, że odtąd zajęcia będą jedynie on line, ale są równie efektywne co stacjonarne. Cena kursu pozostała bez zmian.
  WadyNiezgodne z umową zmiany w formie prowadzenia zajęć
 • ~Józef / 2023-05-10 17:33
  Ocena: 1.00 / 5
  SPEAKKING to jedno wielkie oszustwo. Dałem się nabrać Pani przedstawiającej się jako Magdalena Nowak - lektor języka angielskiego, która podała mi swój numer do konsultacji +48 734 490 282. Nagrany głos w automacie powtarza jeden ten sam tekst, który jest taki sam pod trzema numerami: 1) 22 243 59 91; 2) 22 243 74 66; 3) 22 243 60 70. W moim przypadku dałem się nabrać na 330,00 PLN. Mam zamiar udać się z tą sprawą na Policję. Może ktoś z Państwa już zgłosił tą sprawę organom ścigania ???
 • ~Jazo / 2023-04-06 22:57
  Ocena: 1.67 / 5
  Uczestniczę w kursie od kilku miesięcy i kończę poziom A. Opiekun klienta przed podpisaniem umowy cudowny, po podpisaniu już gorzej, nie miał już czasu. Miał być duży wybór zajęć z lektorem i ciekawe zajęcia. Było odwrotnie. Zajęcia w tygodniu zazwyczaj w godzinach przed 16 kiedy jestem w pracy, zazwyczaj w weekend można było korzystać. Tematy zajęć przypadkowe i na różnym poziomie. Osoba początkującą zazwyczaj niewiele rozumie. Stosowane czasy również nie pokrywają się z podręcznikiem i nikt tego nie tłumaczy. Trzeba samemu szukać wyjaśnień w internecie. Brakuje bardzo osoby prowadzącej danego ucznia z którą można porozmawiać o bieżących problemach. Czujesz się pozostawiony samemu sobie. Lektor nie poprawia błędów wymowy. Lekcje multimedialne na początku mnie wciągnęły dopóki nie znany był system, potem ta sama monotonna powtarzająca się forma zajęć. Zapowiedź, uzupełnienia zdań, filmik, uzupełnienia zdań, nagrywanie własnych wypowiedzi i test. Nuda... Brak możliwości ćwiczenia elementów, z którymi masz największy problem żeby zapamiętać. Ogólne nie ma zadowolenia i nie polecam. Słaba jakość w porównaniu do ceny.
  ZaletyNa początku przed podpisaniem umowy. Dużo obietnic.
  WadyBrak wsparcia ucznia, monotonne zajęcia multimedialne, lekcje z lektorem słabe, niedopasowane do poziomu. Możesz dopiero zaczynać poziom, a trafiasz na osoby które już go kończą- różnica paru miesięcy.
 • ~Maja / 2023-04-04 17:04
  Ocena: 1.00 / 5
  Speak up Szkoła języka angielskiego Speak up to wielkie oszustwo. Znam osobę, która straciła słuch i nie mogła uczestniczyć w lekcjach online w szkole Speak up. Firma nie chciała odroczyć zajęć o kilka tygodni aby osoba po przejściu operacji mogła wrócić do nauki języka angielskiego w szkole Speak up online. Oczywiście częściowo pieniędzy też nie chciała wrócić. Konsultanci szkoły Speak up stwierdzili, że skoro zapłacono w góry za cały semestr to nie ich problem. Także uważajcie jeśli macie jakieś problemy zdrowotne, albo osobiste to firma Speak up online w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i innych miastach zostawi was z problemem. Konsultanci stwierdzili, że ich to nie obchodzi a firma Speak up online musi zarabiać. To nie instytucja charytatywna
  Zaletybrak
  Wadyoszustwo. Konsultanci naciagają klientów na 100 zajęć których może uda ci się 30 skończyć bo brak w szkole speak up nauczycieli i nie ma kto odbywac zajęć online z kursantami. Płacisz za niewykorzystane zajęcia. To wielkie oszustwo
 • ~Ania / 2023-03-23 11:06
  Ocena: 4.67 / 5
  Szkoła spełniła wszystkie moje oczekiwania, zarówno pod kątem nauki jak i obsługi klienta, w rok czasu moja znajomość języka poniosła się z poziomu praktycznie zerowego do b1 także jestem bardzo zadowolona:) lekcje odbywają się w grafiku elastycznym co bardzo (przynajmniej mi) ułatwiło naukę, zajęć jest dużo jeśli rezerwujemy z odpowiednim wyprzedzeniem, a lekcje za każdym razem były bardzo ciekawe i konkretne. Gdyby nie wyjazd za granicę to kontynuowałabym na pewno. Polecam wszystkim kurs grupowy :)
 • ~Speak up online szkoła języka angielski / 2023-03-19 12:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Szkoła języka angielskiego Speak up to wielkie oszustwo. Znam osobę, która straciła słuch i nie mogła uczestniczyć w lekcjach online w szkole Speak up. Firma nie chciała odroczyć zajęć o kilka tygodni aby osoba po przejściu operacji mogła wrócić do nauki języka angielskiego w szkole Speak up online. Oczywiście częściowo pieniędzy też nie chciała wrócić. Konsultanci szkoły Speak up stwierdzili, że skoro zapłacono w góry za cały semestr to nie ich problem. Także uważajcie jeśli macie jakieś problemy zdrowotne, albo osobiste to firma Speak up online w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i innych miastach zostawi was z problemem. Konsultanci stwierdzili, że ich to nie obchodzi a firma Speak up online musi zarabiać. To nie instytucja charytatywna
 • ~Bea / 2023-03-09 20:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Całkowicie za darmo??? Rozmowa z konsultantem spowadza się do propozycji wysłania linku do dokonania płatności. Kwota jest niewielka, ale niezgodna z ofertą, którą otrzymuję już po raz kolejny. Radzę zmienić treść reklamy.
 • ~Zuza / 2023-02-15 13:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Szkoła nie płaci lektorom na czas. Mocno zaniżone stawki i dlatego lektorom się nie chce pracować.
  ZaletyBrak
  WadyBrak wypłaty lektorskiej na czas
 • ~Lukasz K / 2023-02-02 18:21
  Ocena: 1.00 / 5
  Niestety miałem "przyjemnośc" być uczniem tej szkoły. Przed podpisaniem umowy wszystko ładnie pięknie a później radź sobie sam. Zajęcia nudne jak flaki z olejem nauka na poziomie początkującym rzeczy które są nie przydatne szczególnie na tym poziomie i tylko zniechęcają do nauki. Panie prowadzące zajęcia sprawiają wrażenie że są tam za karę i mają cie daleko w d...
  ZaletyNie ma takich
  WadyWszystko
 • ~sylwia / 2022-12-27 16:40
  Ocena: 2.00 / 5
  mam zakupiony pakiet 3 miesieczny a niemooge sie zalogowac do multimedia i tracę kilka dni. robia co chcą nie informujac ucznia. przeszli z ze stacjonarnych zajec na online tylko. nie poinformowali mnie na poczatku ze w polowie kursu przechodza na online wylacznie, naprawde niepolecam.
  Wadybrak profesjonalizmu
 • ~TK / 2022-11-14 21:18
  Ocena: 1.67 / 5
  Na wyższych poziomach nie ma praktycznie zajęć do wyboru (maksymalnie w 2-3 zajęciach mogę uczestniczyć, mimo że mam dosyć sporo czasu wolnego i luźny grafik), połowa lektorów nie potrafi w ogóle prowadzić zajęć, aż się dziwię skąd takie osoby zatrudniają. 2 lata wcześniej robiłem półroczny kurs, to byłem zadowolony mimo warunków pandemicznych(tylko 1 lektor prowadził stacjonarnie zajęcia, był spory wybór zajęć).
  Zaletycoraz mniej
  Wadycoraz więcej
 • ~Rozczarowana / 2022-11-09 15:48
  Ocena: 2.67 / 5
  Kupiłam pakiet 100 lekcji na rok. Tematyka lekcji jest dziwna, tematy jakieś nieżyciowe, ale kupiłam kota w worku, to mam za swoje...
  Od wrześnie jest mało zajęć do wyboru, żałuję, że nie korzystałam latem. Na początku w rozmowie z konsultantką zaznaczyłam, że zależy mi na native speaker z British English, zapewniono, że nie ma problemu a okazało się, że prawdopodobnie jest tylko jeden i trudno z nim zarezerwować zajęcia.
  Dzisiaj pierwsza lekcja, miałam wrażenie, że to ja ją prowadzę a nie nauczyciel. Ciągle zastanawiał się nad odp., jakby sam nie znał prawidłowej.
  Ale po południu spotkało mnie zaskoczenie - brak dalszych zajęć do rezerwacji na najbliższy tydzień. No i potem może się okazać, że w ciągu roku nie zrealizuję wszystkich lekcji bo nie będzie wolnego nauczyciela...
  Trzeba przyznać ze to super "biznes"- sprzedają lekcje na które nie mają lektorów, kasują całość opłaty z góry a człowiek spłaca te raty i nic nie dostaję w zamian...
  Zaletymożliwość lekcji online, co jest powszechne od wielu lat, więc jaka to zaleta
  Wadybrak zajęć do rezerwacji, kiepski nauczyciel, brak sensownego programu zajęć, przypadkowe tematy lekcji
 • ~Anna / 2022-10-25 11:29
  Ocena: 5.00 / 5
  Nie wiem skąd takie koszmarne opinie, gdy sama je przeczytałam, to zastanawiałam się czy dobrze zrobiłam kupujac kurs(200 godz. - termin 2 lata)
  Kupiłam indywidualnu kurs Online i jestem MEGA zadowolona - Właściwie czegoś takiego szukałam - wiele szkół proponuje nowe techniki nauczania, a i tak wszystko opiera się na książce. Tu mogę sobie wybrać temat - mają ciekawą bazę różnorodnych tematów geograficznych, obyczajowych, kulturalnych lub gramatycznych. Do tego materiał wprowadzający teksty / video / podcast. w ten sposób można ćwiczyć wymowę. Cały czas na lekcji się mówi, dodatkowo nie mam lekcji o stałej porze - sama wybieram termin, jaki dzień mi pasuje. mimo że lekcje są 30 min są intensywne :-) Mam swoich ulubionych lektorów :-). wykupiłam również indywidualne online dla syna - jest super.
  każdy kurs wymaga zaangażowania, mobilizacji i własnych chęci, ale to jest najlepszy kurs jaki do tej pory miałam.
  ZaletyKurs bardzo ciekawy, pełna dowolność tematów, dużo rozmowy, rozwijający
  Wadymoże czasami jest trudno złapać odpowiedni termin lekcji
 • ~Edyta / 2022-10-24 16:29
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam. Szkole zależy tylko na pieniądzach i podpisaniu umowy. A kwoty za kurs sa spore. A potem obsluga klienta jest fatalna.
  Szkoda pieniędzy i czasu. Lepiej poszukać szkoły w której szanują ucznia i w razie jakiegoś problemu są w stanie pomóc.
  Bardzo żałuję, że zdecydowałam się na ta szkole.
  Nie polecam!!!
  ZaletyZero zalet
  WadyBardzo zła obsługa. Dla szkoły liczy się tylko, aby dostać przelew a nie aby uczyć.
 • ~Bogdan / 2022-08-14 13:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Wykupiłem żonie kurs j.angielskiego a1
  Obiecali lekcje off linę i on linę po okresie Ok miesiąca powiedziano ze nie maja grupy dla zajęć off linę i ze można skorzystać z zajęć on linę szkoda czas tracić i pieniądze na ich kursy
  ZaletyŻadnych zalet
  WadyNie odpowiedzialny personel
 • ~Alex / 2022-08-08 11:57
  Ocena: 5.00 / 5
  Jestem bardzo zadowolona z kursu. Wykupilam kurs online advance. Zajecia prowadzone sa z roznymi lektorami, duzo jest native speakers, wszyscy maja swietna wiedze. Materiały sa uaktualnione, bierzace ciekawoski ze swiata, sama wybieram o czym chce rozmawiac. Zajecia wybieram z kikkudniowym wyprzedzeniem, czasem jest tak ze w danym dniu sa tylko 2 lekcje dostepne ale to wszystko zalezy z jakim wyprzedzeniem czasowym sobie lekcje wybieram. Polecam:) nie mam zastrzeżeń.
 • ~Sandra / 2022-06-26 10:08
  Ocena: 1.00 / 5
  Uczestnicząc w kursie nie nauczyłam się nic. Ceny jak z kosmosu, zostałam zapewniona, iż po kursie będę mogła bez problemu zdać certyfikat pff wolne żarty. Nieumiejętność i brak wiedzy lektorów aż bije w oczy. Nasza nauczycielka została przez cały kurs dopiero pod koniec sprawdzona i została zwolniona, od niej dostawaliśmy dziwne wiadomości e mail. Pieniądze wyrzucone w błoto, i to bardzo dużo. Miałam zajęcia online i nie dość że nasza nauczycielka potrafiła sobie wychodzić kilkakrotnie podczas naszych zajęć to jeszcze załątwiała swoje telefony i prywatne sprawy, raz nawet przez przypadek udostępniła nam ekran i co siedziała na facebooku podczas omawiania jednego z zadań. Zajęcia nie były przygotowane przez lektora, nasza nauczycielka sprawdzała sobie wszystkie słówka na zajęciach z nami, notorycznie się spóźniała Zakupiony kurs i książki to grubo9 ponad 2 koła. Nie idźcie tam bo tylko stracicie pieniądze i nic się nie nauczycie. Istna żenada!
  ZaletyBRAK ZALET!
  Wadyźle prowadzone zajecia, nie przekazywana wiedza, gnój i 5 metrów niżej
 • ~koralina / 2022-06-22 17:26
  Ocena: 2.33 / 5
  Przez system zaledwie 20 zajęć na jeden poziom, na poziomie C1 lądują osoby, które nie osiągnęły jeszcze B1 - nie rozumieją co się dzieje na lekcji, nie rozumieją poleceń, więc znaczna część zajęć upływa na tłumaczeniu przez lektora zupełnych podstaw takiej osobie. Zupełnie nikt nie rewiduje tego na jakim poziomie są uczestnicy.
  mały wybór zajęć - reklamują się że prowadzą zajęcia codziennie od 6 do 23, a w rzeczywistości to są 2-3 lekcje dziennie do wyboru.
  przestarzałe materiały multimedialne - pamiętam, że podobne scenki można było oglądać na kursach angielskiego na CD kilkanaście lat temu - teraz się to po prostu aż nieprzyjemnie ogląda przez poziom sztuczności.
  ciągłe problemy techniczne - standardem jest poświęcanie 10 minut z każdej lekcji na rozwiązywanie problemów z brakiem audio.

  Poziom kursu jest dość adekwatny do ceny, ale po 3 miesiącach i tak stwierdzam, że było to wyrzucenie kasy w błoto i strata czasu.
  Wady
 • ~ED / 2022-06-14 17:58
  Ocena: 1.33 / 5
  Firma, dla której liczy się tylko sprzedaż kursu. Dyrektor oddziału (Wrzeszcz) podczas rozmowy zataja istotne sprawy finansowe i politykę organizacyjną „szkoły” . Test kwalifikacyjny mocno zaniża faktyczny poziom kursanta, dyrektor zapewnia, ze dotychczasowa nauka języka angielskiego była źle prowadzona i oceniana.
  Słaba oferta dostępności lekcji on-line. Archaiczny system księgowy, przez co blokowane jest konto i trzeba kilkukrotnie się upominać o jego odblokowanie.
  ZaletyDobry marketing
  WadyNie polecam i odradzam „speak up”! Tu nie nauczą Cię angielskiego.
strona 1 z 8
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Speak Up
Ocena: 2.22, ilość opinii: 149
VECTRA
Ocena: 1.64, ilość opinii: 3605
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3175
Orange
Ocena: 1.38, ilość opinii: 3114
UPC Internet
Ocena: 1.84, ilość opinii: 3060
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.04, ilość opinii: 3047
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2504