Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Speak Up opinie

Ocena na podstawie 104 opinii

2.56 / 5

 • Poziom cen
  2.52
 • Obsługa klienta
  2.56
 • Oferta
  2.61

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 6
 • ~k-ce / 2020-10-05 16:48
  Ocena: 1.00 / 5
  Wszystko dobrze jak jesteś tam podpisać umowę, wszyscy mili i w ogóle. Zapłacisz to jakoś leci. Gorzej jak coś od nich chcesz. na formularz z BOK nie odpowiadają, z oddziału dosyłają do strony internetowej bo oni nic mogą nic zrobić. Przez covid trochę pokomplikowało, nie było zajęć stacjonarnych, online to nie jest rozwiązanie, zwłaszcza że poziom kiepki. Zero propozycji żeby wydłużyć kurs żeby go dokończyć, tylko kup nowy to wtedy. Poziom obsługi klienta na żenująco niskim poziomie i to w dodatku szkoła językowa. Totalnie olewanie klienta.
  Zaletyzajęcia stacjonarne
  Wadyżenujący poziom obsługi klienta, kurs online kiepski, opieka nad uczniem nie istnieje (tylko w teorii) nie polecam
 • ~Anna / 2020-09-15 17:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam . Problemy z umówieniem się na lekcje popołudniowe . Czasami miałam kolejne zajęcia za 2 tygodnie .Z powodu COVID szkoła była zamknięta , nie posiadałam sprzętu aby robić zajęcia online . Napisałam prośbę o wydłużenie mi kursu o ten czas. Nikt się do mnie nawet nie odezwał . Czas kursu właśnie mi się skończył , kredyt spłaciłam .Udało mi się zrobić tylko starter . Pomyślałam , że w takim razie podjadę do szkoły I odbiorę kolejną książkę , to sama trochę się pouczę . W końcu wydałam na to niemałe pieniądze .Usłyszałam że książka mi się nie należy !Oferowali mi za to kolejny kurs na super warunkach .
  Omijajcie tę szkołę szerokim łukiem , szkoda Waszego czasu i pieniędzy .
  ZaletyBrak
  WadySame wady - nie polecam
 • ~Adam / 2020-09-11 13:49
  Ocena: 4.33 / 5
  Zapisałem się do szkoły w Rzeszowie i jestem zadowolony. Fajna szkoła, fajni lektorzy i obsługa, zawsze doradzą i pomogą. Bardzo lubię zajęcia multimedialne bo są bardzo rozwijające i mogę robić je kiedy mam wolny czas. Przez pandemie cały kurs robiłem online jednak zajęcia z lektorami w szkole bardziej motywują do pracy. Polecam :)
  Zaletylektorzy, obsługa, forma kursu
 • ~Milena / 2020-08-28 17:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Zapisałam się na roczny kurs angielskiego. Obiecywali opiekę lektora, który będzie też motywacją. Nic z tych rzeczy. Nie realizowałam kursu i od swojego" opiekuna " dostawalam co kilka miesięcy smsy, że jesli potrzebuję pomocy to prosi o kontakt. Ostatnie pół roku chyba się już wcale nie odzywała. Nie polecam nikomu tej szkoły. Po skończonej umowie zaprosili mnie do siebie i proponowali kolejny kurs, rzekomo dużo taniej niż innym. Naciagacze
  ZaletyBrak
 • ~zyzio / 2020-08-24 21:18
  Ocena: 1.33 / 5
  speak - up uczestniczy procederze w naciągania klientów na kredyt w banku santander którego nie można anulować ani cofnąć w cywilizowany sposób. Szkoła językowa specjalnie stosuje kruczki i "pseudopromocje" w czasie akwizycji pomijając lub przekłamując istotne informacje na wzór sprzedaży odkurzaczy emerytom. Zagadany klient nie może szybko przeczytać i zrozumieć umowy "cyrografu" którego nie można cofnąć a bank to firmuje pilnując realizacji. Lepiej iść do prowidenta... Lepiej przemyślana metoda niż na wnuczka, bo teoretycznie w granicach prawa i na mniejsze kwoty, nic nie udowodnisz.....
  Wadyproceder naciągania klientów na kredyt
 • ~Liza / 2020-08-14 00:52
  Ocena: 1.00 / 5
  Kupiłam kurs online pod koniec marca, bo stwierdziłam że chce wykorzystać czas wolny w epidemii na naukę. Do teraz żałuję i płaczę za każda złotówką którą odłożyłam przez parę miesięcy ciężkiej pracy na ten kurs.

  Po pierwsze, mam dużo pytań do książki, lekcji multimedialnych i z lektorem. Mówię biegle w 3 językach i wiem jak ma wyglądać nauka obcego języka. Ta książka była tak słaba, że kosmos.

  Po drugie, lekcje multimedialne nic nie uczą, a ludzie na nagraniach mówią tak dziwnym angielskim, że kiedy siedziałam w pokoju z moim chłopakiem, który 2 lata studiuje w Anglii, to cały czas tylko się śmiał i przewracał oczami. Ten angielski brzmi tak nienaturalnie i w prawdziwym życiu nikt tak nie mówi. Moje pytanie: to po co się uczyć takiego angielskiego?

  Po trzecie, lekcje z lektorem wyglądały tak że musiałam wcześniej sama się uczyć do nich i szukać wszystkie niezbędne materiały, bo po połączeniu z grupą, lektor od razu wyskakiwał z ćwiczeniami, bez żadnego tłumaczenia tematu. I nie mówię o jednym konkretnym lektoru, bo miałam ich kilka.

  Po czwarte, oczywiście że nie można rezerwować z kursu, tylko trzeba wszystkie raty płacić, nawet jak się nie uczestniczy w zajęciach.

  Podsumowanie jest takie, że jest to kompletna porażka i jest mi tak mega smutno, że straciłam swój czas i pieniądze na tą szkołę językową.
 • ~Lukasz / 2020-07-28 21:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Zapisałem się na kurs online
  WNIOSKI
  - SŁABA OPIEKA - BRAK
  - REKLAMACJA - NIE ODPOWIADAJĄ SPRAWNIE - TERMIN WYKORZYSTUJĄ NA MAXA
  -
  NIE POLECAM
  Zaletytylko dzwonią gdy trzeba namówić na kurs
  Wady- słaba opieka dydaktyczna,
  - obsługa klienta - przeciągają na maksymalny dostępny termin
 • ~Piotr / 2020-07-23 16:06
  Ocena: 1.00 / 5
  Podpisuję się pod innymi negatywnymi komentarzami. Ze względu na brak zajęć stacjonarnych podczas covid-19 zrezygnowałem z kursu, ale szkoła nie udzieliła mi żadnego rabatu, mimo rezygnacji muszę spłacać wszystkie raty do końca kursu chociaż zrezygnowałem.
  Ciężki kontakt telefoniczny i mailowy.
  Złodzieje !!!
 • ~Olaola / 2020-06-26 18:05
  Ocena: 1.33 / 5
  Najgorsza szkola z jaka mialam doczynienia. Aplikacja do robienia zajec online nie dziala tak jak powinna, sa problemy techniczne z zapisywaniem lekcji multimedialnych i trzeba je po kilka razy powtarzac zeby sie za ktoryms razem zapisaly - bez zrobienia lekcji multimedialnych nie mozna podejsc do testu poziomujacego. Reklamacje nie sa uwzgledniane - w odpowiedzi otrzymalam informacje ze dokladaja wszelkich staran... jak nastal Covid...to juz brak komentarza, platforma online niedopracowana, zajecia nieodbywaja sie z przyczyn technicznych. Oczywiscie szkola nie przedluza terminu trwania kursu ze wzgledu na czas problemow technicznych. Kurs oplacilam jednorazowo z gory...brak szacunku do klienta. Radze pomyslec 100 razy zanim podpisze sie kontrakt, zerwanie umowy jest nieoplacalne ze wzgledu na koszty. Tak cfanej i bezczelnej firmy jeszcze nie spotkalam. Odradzam z calego serca ta szkole, szkoda nerwow, bo tylko zniechecaja do dalszej nauki.
  WadyPlatforma online, awarie, umowa, dzial obslugi klienta, problemy z lekcjami multimedialnymi, awarie techniczne platformy
 • ~Carla_ŁÓDŹ / 2020-06-25 09:58
  Ocena: 1.00 / 5
  TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Zapisałam się do szkoły z polecenia osoby, która chodziła tam kilka lat temu i faktycznie, wtedy może było OK.
  Teraz - zapisy na zajęcia w popularnych godzinach (16-18) to graniczy z cudem. Lista rezerwowa, dostaniecie info moze godzine a moze 10 minut przed zajęciami.
  Zajęcia w szkole w zależnosci od nauczyciela, powtarzają się tematy i nikt tego nie weryfikuje.
  Naciągają... tyle pieniędzy za takie dno !
  Osobisty konsultant kontaktował się przez pierwsze 3 miesiące, sprawdzał co i jak... później ani widu ani słychu.
  Przez COVID nie przewidzieli zniżek ,zawieszenia kursu pomimo, że nie było zajęć stacjonarnych a same online, które nie dają żadnego efektu.
  Za chęć rezygnacji mnie tak podliczyli, że jestem po prostu kilka stów w plecy - trudno, przełknę to.
  Na prawdę odradzam WSZYSTKIM!
  Zaletybrak
  Wadycena
  godziny zajeć
  materiały
 • ~Ania / 2020-06-08 23:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam tej szkoły ! Oszuści i naciągacze! Podczas podpisywania umowy konsultant zapewniał, ze w każdej chwili mogę rozwiązać umowę, ze nie stanowi to żadnego problemu, ze niewykorzystana kwota zostanie zwrócona. A w rzeczywistości ? Okazało się, ze podsunęli mi umowę licencyjna, która z definicji nie może zostać wypowiedziana. Wydaje mi się, ze jako uczeń powinnam zostać o tym poinformowana a nie wprowadzana w błąd !!!
  ZaletyZero
  WadyAntykonkurencka praktyka, zaciąganie kredytu, kłamstwa konsultantów
 • ~Natalia / 2020-06-02 11:38
  Ocena: 1.33 / 5
  Nie polecam nauki w tej szkole - zmuszanie do brania kredytu na kilkanaście miesięcy, kiepska oferta, kontakt z klientem na poziomie o. Jeśli chcecie rozwiązać umowę - to się nie uda bez problemów!
  ZaletyBrak
  Wadywysokie ceny, kredyt w banku, słabi lektorzy i oferta
 • ~JOKER / 2020-05-27 17:52
  Ocena: 1.00 / 5
  NASRAĆ NA TAKIE NAUCZANIE I TO ZA TAK DUŻE PIENIĄDZE
  ZaletyBRAK
  WadyNIE OPŁACALNE
 • ~Dominik / 2020-05-26 20:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Fatalna obsługa, nikt nic nie wie. Każdy zwala na inną osobę.
  ZaletyBrak
  WadyObsługa
  Zajecia
  kłamstwa, kłamstwa, kłamstw
 • ~Darek / 2020-05-26 06:59
  Ocena: 1.00 / 5
  Pisanie maili do szkoły mija się z celem. Czasami do 2 tygodni trzeba czekać na odpowiedź. Nikogo nie interesuje, że nie działają mi dobrze lekcje online. Ważne, że pieniądze u nich na koncie się zgadzają. Odradzam zajęcia w tej szkole
  Zaletybrak
  Wadyobsługa klienta
 • ~kaśka / 2020-05-13 03:15
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia!!!!!
  Nie zapisujcie się do takiej szkoły.
  ZaletyBrak
  WadyOd groma
 • ~brak / 2020-05-12 13:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam !!
  Zrezygnowałam z ich usług w marcu 2019 roku. Po roku biuro kredytowe odezwało się do mnie o braku wpłaty, chociaż firma Speak Up poinformowała mnie że spłaci cała należność.
 • ~Maja / 2020-05-06 22:42
  Ocena: 2.00 / 5
  Nigdy nie spotkałam się wcześniej z tak nie profesjonalną obsługą klienta.
  Podpisałam umowę ze szkołą tuż przed epidemią, nie zdążyłam rozpocząć kursu (nawet nie miałam zajęć otwierających, na co przesłałam dowód w sms), kiedy w kwietniu jasne już było, że nie będę mogła normalnie rozpocząć nauki, zachowując się zgodnie z zapisami w umowie wysłałam pismo z oświadczeniem o rozwiązaniu umowy. Zawarłam tam również prośbę o indywidualne i polubowne jej rozwiązanie z opłatą za okres wypowiedzenia, ale bez dodatkowych kosztów.
  Po tygodniu zadzwoniła jakaś miła Pani z wywiadem, dlaczego po co, może zawiesić ect... Wyjaśniłam wszystko, opowiedziałam jak było i sama przyznała, że w tej sytuacji przedstawi przełożonym sprawę do dalszego zaopiniowania. To był 2.04.2020 r. od tej pory jest całkowita cisza, tydzień temu dodzwoniłam się do tej przemiłej Pani i zapewniła mnie, że już lada moment dostanę odpowiedź oraz rozliczenie kursu. Niestety nic nie nastąpiło.

  Nikt dosłownie nikt, ani menadżer regionalny, ani nikt z centrali nie ma odwagi odpisać, oddzwonić i zaproponować jakiegokolwiek rozwiązania, a ja zdecydowałam się na wariant, gdzie koszt kursu pokrył bank, a więc teraz raty czy chce czy nie chce muszę spłacać.

  Uwaga, wg mnie szkoła nie ma opracowanego wariantu awaryjnego w obecnej sytuacji, nie ma kompetentnych osób zarządzających i kierujących nią, które mógłby tym kryzysem zarządzać i rozwiązywać trudne sytuacje. Nie liczę już na współprace, bo na żadnego z 10 e-mail, które wysłałam w między czasie nie dostałam żadnej odpowiedzi. Bardzo nieprofesjonalne traktowanie klienta - każdy powinien wiedzieć, że jakakolwiek odpowiedź jest zawsze lepsza niż żadna odpowiedź. Z resztą zgodnie z umową w ciągu 14 dni powinnam otrzymać odpowiedź na pismo dotyczące rozwiązania umowy wraz z rozliczeniem tej umowy. Nic do mnie nie trafiło, a więc sprawę dalej poprowadzić musi prawnik. Złamali warunki umowy i nie mam zamiaru się już dogadywać.
  ZaletyBrak
  WadyWszystko co powyjże, brak kompetentnej kadry zarządzającej, pracowników umiejących poprowadzić trudne zgłoszenie do końca, nie umiejętne zarządzanie w trakcie kryzysu
 • ~Robert / 2020-05-05 15:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Słuchajcie, właśnie dostałam upomnienie. Zbyt często wyrażam opinię (raptem dwukrotnie- przy czym w drugim wpisie nie psiałam już opinii tylko informację, że zwróciłam się o pomoc w sprawie Usługi Szkoły do Rzecznika Ochrony Praw Konsumenta). Zostało to usunięte. Dlaczego portal uznała, że nie jest to właściwe?
 • ~Ola / 2020-05-01 12:27
  Ocena: 1.00 / 5
  Nierzetelna szkoła, praktycznie jej brak !! jak podpiszesz umowę to cię totalnie olewają, przypominają sobie jak sie kończy, zeby naciągać na kolejną, to mają opanowane i o czym mówimy ?? o fikcyjnej zadłużonej szkole, bo maja kredyty w aliorze Ludzie maja z nimi problemy, nie wywiązują sie z umow, nauczyciel - opiekun prowadzący jest na pierwszej lekcji a dalej olewka gdzie się zapiszesz na jaką lekcję i czy trafisz w temat to twoja sprawa, na ogół nie masz wyboru, więc albo chodzisz i nie korzystasz tak jak powinno być, albo nie chodzisz bo nie zawsze pasuje termin, a miało być elastycznie ?? !! HEHE, i Ważne w google kasują opinie - duzo ludzi którzy z nimi zaczynali napisali tam swoje opinie, ja równeiż żeby innych ostrzec i opinie " znikają !! więc mareketingowo mają opanowane, ale ludzi i chetnych coraz mniej,,...
  Zaletymarketing do podpisania umowy
  Wadynierzetelna szkoła, nie ma mowy o elastycznym podejściu do terminu i zajec, totalnie cie olewają jak tylko podpiszesz umowe to tyle !!
strona 1 z 6
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Speak Up
Ocena: 2.56, ilość opinii: 104
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2505
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.54, ilość opinii: 2222
VECTRA
Ocena: 1.72, ilość opinii: 2081
UPC Internet
Ocena: 1.96, ilość opinii: 1867
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1043
Play
Ocena: 1.49, ilość opinii: 865