Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Speak Up opinie

Ocena na podstawie 115 opinii

2.50 / 5

 • Poziom cen
  2.46
 • Obsługa klienta
  2.49
 • Oferta
  2.55

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
 • ~Anna / 2019-05-17 14:43
  Ocena: 2.33 / 5
  Złodziejskie warunki umowy. Dokładnie je czytajcie. W przypadku rezygnacji tracicie wszystkie "rabaty" którymi Was zachęcili... i duuuużo nadpłacacie..
  Zaletybrak
 • ~Joanna / 2019-05-16 18:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Szkoła nastawiona jedynie na podpisanie umowy. Późniejsza obsługa na poziomie niezadawalającym. Poziom nauki niski.
  Zaletydowolny czas lekcji
  WadyObsługa nastawiona jedynie na podpisanie umowy. Poziom nauczania niski.
 • ~Martynia / 2019-05-15 13:06
  Ocena: 5.00 / 5
  Bardzo przystępna oferta za tak niską cenę. Nauczyłam się wiele. Polecam szkołę w Olsztynie
  Zaletyelastyczność, niska cena, duży wybór zajęć
 • ~xxx / 2019-05-07 14:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Wypełniłam u nich niby jakąś ankietę, gdzie żadnej nie wypełniałam i teraz wydzwaniają do mnie z ofertą
 • ~Рус / 2019-05-02 15:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Хуже школы нету .Сидят одни Оферисты .
 • ~żaba / 2019-04-16 10:16
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam, po wypowiedzeniu umowy z miesięcznym okresem wypowiedzenia na jesieni 2018 r, w kwietniu 2019 r. otrzymuję wezwanie do zapłaty od firmy windykacyjnej na ponad 1000 zł za zaległe płatności z odsetkami !
 • ~Serhii / 2019-04-10 14:16
  Ocena: 5.00 / 5
  Podpisałem w grudniu 2018 umowę na 18 miesięcy nauki. Cena ok 200 zł to uważam mało, mogę uczestniczyć w każdych zajęciach, co najważniejsze super elastyczny grafik, a bywa, że jestem też sam na zajęciach. Uczę się w Trójmieście i mogę korzystać z każdej szkoły, więc dla mnie to ogromna zaleta, ponieważ wykładam na 2 uniwersytetach. W tym tempie spokojnie ukończę cały kurs certyfikatem. Polecam szczerze!
  Zaletyelastyczny grafik
  cena
  ilość osób na zajęciach
  Wadyszkoda, że nie ma zajęć po 22:30 online
 • ~Katarzyna / 2019-04-02 18:45
  Ocena: 1.00 / 5
  Wypowiadam się po pół roku uczestniczenia w kursie- w moim przypadku zajęcia z lektorami online (z powodu braku czasu na chodzenie do szkoły). Podpisanie umowy- umowę podpisałam na rok z rabatem, który jest tam zawsze więc nie myśl, że właśnie w tej chwili trafiłeś na promocję. Umowę można wypowiedzieć z 2 msc okresem wypowiedzenia- jasnę ale wiążę się to z zapłaceniem tego co uzyskaliśmy w rabacie :) ewentualnie można umowę przepisać na kogoś- to już takie łatwe nie jest :) więc umowy nie opłaca się rozwiązywać bo zapłacisz więcej niż za same zajęcia. Oczywiście przy podpisaniu umowy o tym słowa nie było, dopiero jak przeczytałam na głos mały druczek to pani się zmarszczyła i powiedziała "no ale przecież na pewno nie będzie chciała pani zerwać umowy. Multimedia- ten sam schemat, platforma z błędami np. jak zamkniesz szybciej okienko w którym jest nagranie to kolejne już się nie odgrywają. Test na zakończenie rozdziału to to samo co robiło się w multimediach na komputerze- jak dla mnie porażka do tego pracownica w szkole do, której przychodzę go zdawać ma taką niechęc do życia.. Co do zajęc z lektorami- jest spory wybór godzin to fakt ale jak sprawdzisz każdego to tak na prawdę będziesz chciał zapisywać się do maksymalnie 3 bo u innych nie dasz rady się uczyć. Dlaczego? Bo jedna z lektorem ciągle gada sama i prze 60min Ty powiesz 2 zdania, kolejny lektor nie wie co się dzieję, nie słychać go, prowadzi zajęcia jakby mu się nie chciało. Jeżeli myślisz, że się czegoś nauczysz to nie. Osobiście chciałam przełamać barierę w rozmowach niestety na 60min odzywając się 3min cięzko to osiągnąć. Jeżeli masz wybór to spróbuj innej placówki ewentualnie znajdź zajęcia indywidualne- tę opcję wybiorę jak zakończę to..
 • ~karola / 2019-03-24 15:19
  Ocena: 1.00 / 5
  Dużo niedomówień. Poziom zajęć niższy do poziomu na jakim jesteś. Po miesiącu czasu mój angielski spadł, zamiast wzrosnąć A tak jak już mówiłam poziom grupy jest niższy niż szkoła zakłada. Poza tym, brak możliwości wypowiedzenia umowy. Koszty wypowiedzenia są tak ogromne, że jest to nie opłacalne. A co w przypadku, gdy musisz zrezygnować, bo np. nagle wyjedziesz za granice? Szkoła wcale nie dobiera indywidualnie toku nauczania do kursanta.

  ZaletyBrak
  WadyBrak możliwości rezygnacji, niedomówienia przy podpisywaniu umowy, brak lekcji "wstępnej"
 • ~Olga / 2019-02-15 13:50
  Ocena: 5.00 / 5
  Szkoła nastawiona na naukę, miła atmosfera, sprzyjająca nauce. Szkoła daje dużo możliwości, pomocni lektorzy i obsługa.
  Zaletydobry program
  Wadynie zauważyłam
 • ~Mateusz / 2019-02-07 20:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Zdecydowanie odradzam naukę w tej szkole! Naciągane ludzi, dużo niedomówień przy podpisywaniu umowy.
  ZaletyBrak
  WadyOferta podejście do klienta, duża ilość niedomówień, wypowiedzenia umowy
 • ~Jakub / 2019-02-04 11:54
  Ocena: 4.67 / 5
  Ja osobiście polecam szkołę Speak Up. Program nauczania jest dobrze przygotowany, na kolejne etapy znajomości języka przechodzimy dobrze przygotowani. Tematy zajęć są dostosowane pod nasze preferencje, choć nie zawsze jesteśmy w stanie dostać się na te, które nas interesują w konkretnym dniu i godzinie. Zajęcia multimedialne również odpowiednio skonstruowane. Niestety problemem jest czas, który należy mieć aby odpowiednio wykorzystać możliwości kursu. Moim zdaniem utrudniające jest także niedopasowanie poziomu w dziedzinie mówienia (nasz poziom umiejętności weryfikowany jest przez test multimedialny) i biegłego posługiwania się językiem, przez co później na zajęciach z konwersacji spotykają się osoby o różnym poziomie biegłej mowy, co niejednokrotnie utrudnia naukę.
  Zalety>Dobry program nauczania
  >Dostępność zajęć
  >Świetna obsługa
  Wady>Niektórym może zabraknąć czasu na realizację kursu
  >Różny poziom w mowie na zajęciach grupowych dyskusyjnych
 • ~Misia / 2019-01-28 13:27
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie warto, jeśli nie chcecie Państwo być obciążeni kredytem , myśląc ze to raty za zajęcia kursu. Zajęcia 20 w ciągu 2 miesięcy z lektorem , 20 przed komputerem z marnym schematycznym programem i 20 w domu z podręcznikiem ( za wszystko płacicie )
  ZaletyLektorzy
  WadyUkryte koszty, raty kredytu za kurs ( słuchacz nieświadomy ze to kredyt na kilka lat, który musi spłacić niezależnie czy złożył rezygnacje z kursu czy nie.
 • ~pt / 2019-01-14 22:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Odradzam !! Sprawa znajdzie się w sądzie bo inaczej nie da się tego załatwić!! Totalna ignorancja
 • ~Adam / 2019-01-10 09:34
  Ocena: 2.00 / 5
  Zdecydowanie nie polecam tej szkoły. W czasie gdy uczęszczałem tam na zajęcia nie otrzymałem wszystkich podręczników, chociaż zapłaciłem za nie. W okresie gdy uczestniczyłem w kursie wymieniło się bodajże trzech dyrektorów placówki. Próbowałem skontaktować się w tej sprawie ale nie sposób się dodzwonić a mojej korespondencji nie odbierano ze skrytki pocztowej, wskazanej jako adres do doręczeń.
  Musiałem w tej sprawie zaangażować prawnika i dopiero to pomogło. Właśnie otrzymałem od niego informację, że teraz, po blisko pół roku, wysłano do mnie te podręczniki i to na mój koszt.
  Współpraca z tą instytucją to po prostu porażka.
  WadyKatastrofalna współpraca. Ogromna rotacja kadr.
 • ~ROBERTO / 2018-12-22 11:24
  Ocena: 5.00 / 5
  Bardzo ciekawa forma nauki, przypadła mi do gustu szkoła w Gdyni z uwagi na lokalizację. Samo centrum, bezpłatny parking. Nie trzeba nigdzie chodzić daleko.
  ZaletyElastyczne godziny i cena.
  WadyTrzeba się uczyć:P
 • ~Tosia / 2018-12-13 21:06
  Ocena: 1.67 / 5
  Witam,właśnie zrezygnowałam z umowy speak up angielski. Narazie płaciłam 297,18zł za pierwszą ratę i stwierdziłam że ta szkoła nie za bardzo dobrze uczy.
  Okazało sie że po zrezygnowaniu z umowy musze dodatkowe koszty zapłcić 1 443,89zł. Ten kurs ktory sie zapisalam tak to wyglada ze jakbys sie sam uczyl bez nauczyciela.Naprawde nie polecam.
  Czy ktoś moze mi coś doradzic z tym problemem. Dziękuję
  WadyUmowa nie jest zgodna
 • ~mirek / 2018-12-02 14:23
  Ocena: 1.00 / 5
  Moim zdaniem ta szkoła to totalna porażka i szczerze odradzam.

  Po pierwsze od strony organizacyjnej - obiecują bardzo dużo, różne rodzaje zadań, płatność za realizację określonych poziomów itd. Praktyka wygląda kompletnie inaczej - okazuje się, że zajęć na które akurat moglibyśmy się zapisać wcale nie ma albo są nie w takich terminach jak nam obiecywano. To co "wciska" handlowiec ma się nijak do tego co się faktycznie potem dostaje.

  Niestety również jeżeli chodzi o poziom merytoryczny nauczania jest baaardzo źle. Nauczyciele to kompletnie przypadkowe osoby, które może i są native speakerami, natomiast NIE SĄ nauczycielami. Nie starają się przekazać wiedzy, tylko miło spędzić czas. Normą jest, że podczas zajęć prowadzący większość czasu sam mówi o rożnych rzeczach lub o sobie, przez co podczas godzinnych "konwersacji" (nawet w małej grupie) czasami uczestnik powie maksymalnie kilka zdań. Są oczywiście wyjątki, ale w mojej ocenie może 1/10 prowadzących to faktycznie nauczyciele. Co gorsza Ci lepsi prowadzący czasami są dostępni tylko w innej szkole a na ich zajęciach zazwyczaj są komplety po 8-10 osób, więc wtedy i tak nie jest za dobrze.
  Wady- konstrukcja umowy i płatności ociera się o oszustwo
  - to co "wciska" handlowiec niewiele ma wspólnego z rzeczywistością
  - bardzo niski poziom merytoryczny (nauczyciele skupieni na mówieniu o sobie a nie na nauczaniu)
 • ~Marta / 2018-11-18 12:39
  Ocena: 5.00 / 5
  Zapoznałam się z ofertą różnych szkół. Oferta tej szkoły przekonała mnie najbardziej. Duży wachlarz zajęć – gramatyka, konwersacje, indywidualne konsultacje jeśli jest taka potrzeba i to zupełnie za darmo, imprezy integracyjne, bardzo fajni lektorzy. Pracownicy szkoły też bardzo w porządku, zawsze służą pomocą jeśli coś jest jeszcze niejasne.
 • ~krzychu_89 / 2018-11-13 14:21
  Ocena: 5.00 / 5
  Wszystko na duży plus. To już moja druga szkola j. angielskiego do której chodziłem (o pierwszej nie wspomne, nie chce robic antyreklamy), no i wracając do rzeczy, to szczerze załuje, ze do speak up nie trafilem wczesniej. Juz po kilku zajeciach w tej szkole potrafialem wiecej, niz w poprzedniej szkole. Polecam.
  Zaletycena kursu, metody nauczania, atmosfera
  Wadybrak
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Speak Up
Ocena: 2.50, ilość opinii: 115
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2540
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2276
VECTRA
Ocena: 1.71, ilość opinii: 2159
UPC Internet
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1945
Orange Neostrada
Ocena: 1.97, ilość opinii: 1062
Play
Ocena: 1.49, ilość opinii: 1034