Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PZU Życie opinie

Ocena na podstawie 159 opinii

1.86 / 5

 • Cena/Jakość
  1.81
 • Obsługa klienta
  1.94
 • Oferta
  1.86

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 8
 • ~Pawel / 2022-06-25 11:42
  Ocena: 2.00 / 5
  Witam mam ubezpieczenie zdrowotne w firmie miałem wypadek na budowie zlorzylem papiery do pzu o odszkodowanie po 3 dniach stwierdzili że z zaistniałej sytuacji nie wypłaca mi odszkodowania z braku przyczynowo skutkowego przy odwołaniu zlorzylem dokładniejsze informacje to stwierdzili że mam początek przewlekłej choroby związanej z chorobą kości dodam że miałem zerwane wiązadła i wyskoczyła mi lekotka w kolanie przy wychodzeniu na naczepę gdy się podsliznolem jak mi ktoś nie wieży mam całą dokumentację do wglądu składki place 16 lat to muj pierwszy wniosek o odszkodowanie. Nie polecam pzu omijac z daleka
  ZaletyMiła obsługa
  WadyWciskanie kitu o ubezpieczeniach
 • ~Hanna / 2022-06-24 12:39
  Ocena: 5.00 / 5
  Jestem bardzo zadowolona,nigdy się nie zawiodłam.Profesjnalna obsługa, krótkie terminy,dobrzy fachowcy.
  ZaletyWszystko super, jestem zdziwiona tym co piszą internauc
  WadyJestem zszokowana opiniami, które tu przeczytałam.Jestem od lat w PZU i nigdy nie miałam zastrzeżeń, dlatego te opinie są dla mnie mało wiarygodne.
 • ~Aga / 2022-06-13 08:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Oferta na papierze wyglada super. Rzeczywistość to juz kompletne dno. Pzu umawia specjaliste z czasem oczekiwania ponad miesiac. W placowce sie dziwia bo maja miejsca za 3 dni. Zlecenie umowienia lekarza trzeba kilka razy ponaglac.Dzien oczekiwania na kontakt ze strony pzu to norma.Do lekarza ogolnego latwiej i szybciej mozna sie umowic na nfz. Mialam kilka pakietow medycznych ale takiego dna jak pzu jeszcze nigsy.
  ZaletyBrak
  WadySame wady. Niby fajna aplijacja do umawiania wizyt, tylko szkoda ze po drugiej stronie nikt sie nie zajmuje umawianiem wizyt
 • ~Weronika / 2022-06-06 11:30
  Ocena: 1.00 / 5
  Zdecydownie nie polecam nigdy nie miałam gorszego pakietu. Brak terminów, umawiają pacjentów jak na NFZ długo się czeka brak specjalistów. DNO
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
 • ~Zawiedzony / 2022-06-06 08:04
  Ocena: 1.00 / 5
  Szkoda czasu i życia. Słaby pakiet z nędzną obsługą. Jak całe PZU!
  ZaletyBrak
  WadyKontakt
  Aplikacja
  Zakres
 • ~Elżbieta / 2022-05-24 20:10
  Ocena: 5.00 / 5
  PZU życie mnie zaskoczył. Po śmierci matki w ciągu 2 dni od zgłoszenia dostałam pieniążki na konto. Wszystko załatwione przez internet.
  ZaletySzybko i sprawnie.
  WadyBrak
 • ~Marta / 2022-05-19 16:18
  Ocena: 2.00 / 5
  NIE WARTO! Oferta przebogata a jak przychodzi do umówienia lekarza to czas oczekiwania jak na NFZ. Można samemu umówić lekarza i przedstawić fakturę ale zwrócone zostaną grosze w porównaniu do kwoty na fakturze. Nawet na zwykle RTG klatki piersiowej nie mogli mnie umówić i to dwa razy - tłumacząc się błędem systemu. Równie dobrze mogę się umawiać prywatnie, szybko i bez nerwów.
 • ~jonnytomalla / 2022-05-18 18:21
  Ocena: 1.00 / 5
  I jak fajnie się czyta " janek ,dobra opinie bo nam biznes padnie" Podam maila .Mają coś do powiedzenia?
  Wadyfirma portażka
 • ~jonnytomalla / 2022-05-18 18:07
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia!!Zakład opłaca pakiet ale nie dostaniuesz się nigdzie. Tylko biorą kasę . Nie ma szans by dostać się np. do chirurga. To przekręt na skalę kraju.
  Zaletyżenada
  Wadyporażka
 • ~PZU to nie Medicover / 2022-05-18 10:37
  Ocena: 1.33 / 5
  No, nie robiłabym sobie na Państwa miejscu wielkich nadziei na cuda „w polskiej firmie”…. Oj jeszcze dużo nauki przed tym molochem.
  Oferta niezgodna z rzeczywistością - dostępność grafików lekarzy online jest fikcją którą sprzedają jedynie przedstawiciele, agenci i sprzedawcy PZU gdy chcą sprzedać polisę. Terminy oczekiwania na wizytę nawet 3 tygodnie o nie 5 dni jak w ofercie. Infolinia fatalna - złośliwie przedłuża rozmowę i udaje opóźnioną w rozumieniu treści podczas rozmowy tel. Generalnie zawsze wychodzi na to finalnie ze to klient jest nieuprzejmy i infolinia się obraza ze chce się wywołać procesy logicznie poukładanych wizyt - na przykład usg tuz przed /po konsultacji lekarskiej tego samego dnia i w ciągu czasowym. Odnoszę za każdym razem wrażenie jak bym prosiła o rezerwacje wg wzoru „rocket sience”.
  Prawda jest raka ze lekarze niechętnie przyjmują pacjentów z ubezpieczeniem PZU gdyż im się to nie opłaca. Za godzinę wynagrodzenie kiła razy niższe niż z prywatnych wizyt bez polisy.
  Cos działa a cos nów. Loteria. Tak wiec radzę nie robić sobie wielkich nadziei ale awaryjnie „może być”.
  ZaletyCena
  WadyAplikacja słabo działa, nieczytelna, brak dostępnych grafików większości lekarzy, infolinia słono płatna za każdą minutę, pracownicy infolinii ociężali intelektualnie lub po prostu strategia olewania klienta to standard firmy
 • ~Zawiedziony(a) / 2022-05-11 08:59
  Ocena: 1.67 / 5
  PZU życie, niestety najgorsze ubezpieczenie jakie może być o czym niestety przekonałam się na własnej skórze.
  ZaletyMiła obsługa na infolini
  WadyInfolinia płatna - każdy telefon odebrany min po 7-10 minutach a za każdą minutę płatność aby czegoś się dowiedzieć trzeba się liczyć z wydatkiem na infolinię od 20-70 złoty
  Źle skonstruowany system do zgłaszania szkód przez internet, zgłoszenie szkody w kategorii zgodnej z podpuntami skutkuje odrzuceniem rozszczepia, telefon na infolinię koleje 15 zł pani składa 3 inne szkody gdzie koniec końców wszystkie odrzucone sama pani nie wie jak to złożyć
  Czat na stronie wysyłanie wiadomości odpowiedź ogólne jeśli chcesz więcej informacji dzwoń na płatna infolinię. Dokumenty na portalu magicznym sposobem zostają dodane z datą wcześniejszą na co mam zrzuty ekranu że dok. Nie było przez 5 dni i nagle się pojawiają
  Błędne informowanie o zakresie ubezpieczenia wprowadzanie w błąd klientów poprzez szybkie przedstawienie danych i niejasne tłumaczenia. Pomimo kilkukrotnego dopytywania odpowiedzi płynne tylko takie aby wprowadzić w błąd, jednak niestety zgodne z prawem ponieważ jak wszyscy wiemy osoby starsze nie zawsze są w stanie wszystko dobrze zrozumiem odpowiedź na okrętkę wszystko ma pan pani opisane w owu, tu prosze podpisać a w domu poczytac. ewentualnie komentarz proszę przeczytać w owu informacja drobnym drukiem pod koniec owu co znalezienie osobie młodej zajmuje sporo czasu i uwagi.
  Wysokość składek -poziom kosztów w porównaniu do innych ubezpieczalni kilkukrotnie wyższy poprzez dorzucanie osobom starszym dodatkowych ubezpieczeń które nie są świadome kosztów.
  Koniec końców ubezpieczenia tak skonstruowane aby podczas zgłoszenia roszczenia nie wypłacić odszkodowania, prośby o dokumentację medyczną z ostatnich kilku lat, gdzie wywiady medyczne przeprowadzane w pośpiechu czytane szybko tak aby się nie zorientowac o co chodzi.
  Gdyby nie zapiski oraz czytanie w owu nadal niektóre osoby z mojego otoczenia tkwiły by w tym ubezpieczeniu płacąc horrendalne sumy a koniec końców będąc ubezpieczone od niczego.

 • ~MONIKA / 2022-05-05 15:57
  Ocena: 1.00 / 5
  PZU ZDROWIE - SZCZERZE ODRADZAM. JESLI NIE CHCECIE MARNOWAC SWOICH PIENIĘDZY ORAZ NERWÓW ZNAJDZIECIE INNĄ USŁUGE MEDYCZNA NIZ TO CO OFERUJE PZU ZDROWIE. MAJA UMOWY PODPISANE ZE SPECJALISTAMI DO KTÓRYCH NIKT NIE CHODZI A PLACÓWKI E KTÓRYCH PRZYJMUJĄ MAJĄ LATA ŚWITNOŚCI DAWNO ZA SOBĄ. OBSŁUGA TO PORAZKA. UMAWIAJA WIZYTY NIE KONTKTUJĄC SIE Z PACJENTEM MIMO WCZEŚNIEJSZYCH USTALEŃ. ZMIENIAJA ZASADY UMAWIANIA WIZYT OCZYWIŚCIE NA NIEKORZYŚC KLIENTA. NAGLE IE MUSZA REJESTROWAĆ DZIECI W WIEKU DO 15 LAT W TERMINIE 5 DNI A JESKI WOKOLICY NIE MAJĄ SPECJALISTY TO NIE REJESTRUJĄ W OGÓLE. PANI KTÓRA ODEBRAŁA TEELFON Z MOJA REKAMACJĄ PODSMIECHIWAŁA SIE GŁUPIO. MIMO TEGO IZ OTRZYMAŁAM ZGODE NA ZWROT ZA WIZYTE PONIEWAZ PZU NIE BYŁO W STANIE MNIE ZAREJESTROWAC W WYMAGANYM CZASIE OTRZYMAŁAM ZWROT W WYSOKOŚCI 65 ZŁ A FAKTURA OPIEWAŁA NA 200 ZŁ . PANI TŁUMACZYŁA TO NIEPOROZUMIENIEMCZY CZYMŚ PODOBNYM.. I NALAZAŁA OPISYWANIE SYTUACJI I PONOWNE PRZESYŁANIE FAKTUTY. KPINA I KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU. DO DENTYSTY KAŻĄ MI JECHAĆ 60 KILOMETRÓW W MOIM CZASIE PRACY ZA MOJE PIENIĄDZE I ZWRÓCA MI TYLKO 20 % KOSZTÓW PONIESIONYCH NA WIZYTĘ..
  PRZESTRZEGAM PRZED TYM USŁUGODAWCĄ..
  ZaletyBRAK
  WadySAME WADY
 • ~Monika / 2022-04-28 11:44
  Ocena: 2.00 / 5
  opłacasz pakiet, żeby mieć bezpłatne badania (hahaha) i bez limitu, ale okazuje się, że każde skierowanie jest wymuszone, wyproszone i jeśli w końcu otrzymane to z wielka łaską. Zdecydowanie nie polecam!!!
 • ~Pacjent / 2022-04-26 11:53
  Ocena: 1.00 / 5
  Dramat. uciekać i omijać. Za wszystko. Nawet z wystawieniem tej opinii robią problem...
 • ~Pacjent / 2022-04-26 11:53
  Ocena: 1.00 / 5
  Dramat. uciekać i omijać. Za wszystko. Nawet z wystawieniem tej opinii robią problem...
 • ~Ania / 2022-04-23 16:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Takiej żenady jak pzu zdrowie nie pamiętam. Są różne firmy w których mialam opiekę medyczna ale ta jest fatalna. Infolinia to chyba zakład pracy chronionej, konsultanci niekompetentni i znudzeni... Lekarze w pakietach tragedia, system pzu zdrowie online pamięta chyba Windowsa 3.1, a umawianie badań lab to droga przez mękę.
  Pozdrawiam i zdrowia życzę
  ZaletyŻadnych
  WadyJak wyżej
 • ~Wiktoria / 2022-04-14 08:42
  Ocena: 1.00 / 5
  Aplikacja ma speed chyba na 0 poziomie. Wszystko się długo ładuje.
  Druga kwestia umawianie wizyt- zostawiam już nawet komentarze z nadzieją, że w końcu ktoś zrozumie, że pracuje do 16. W ciągu 2 dni 6 wizyt odwołanych, bo nie były dostosowane do mojego zgłoszenia

  Poza tym sprawdziłam lekarzy podlegających pod ta usługę, naprawdę 2/3 ma tak słabe opinie, że nie ma kogo wybierać.
 • ~Ola / 2022-04-08 09:57
  Ocena: 1.00 / 5
  Umówiłam wizytę u lekarza dermatologa, Gdańsk. Podali nam adres do placówki gdzie przyjmuje lekarz.Czekaliśmy miesiąc. Po godzinie szukania okazało się że podana placówka jeszcze nie działa. Wszędzie remont, budowa. Nikt nie uprzedził, żadnego SMS. Przez telefon Pani powiedziała, że musiałam sama zadzwonić i zapytać czy na podany adres musimy jechać do lekarza czy może na ińny?! Żadnych przepraszam. Nie rozumiem co się dzieje z ludźmi.
  WadyNie uprzedzili że placówka do której byliśmy zapisani nie działa
 • ~Bruno / 2022-03-28 20:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Anna Sztuka to osoba godna putina, przez takich ludzi Polak nigdy nie będzie szanował Polaka.
  Zwichnięcie kolana 5 miesięcy rehabilitacji 1%
  Zaletybrak
  WadyAnna Sztuka
 • ~Martyna / 2022-03-24 19:44
  Ocena: 4.67 / 5
  Ciszę się za mam prywatna opiekę medyczna w pzu, nie czekam 2 lata na wizytę u endokrynologa jak to miało miejsce jeszcze kilka miesięcy temu. Umawiam wizytę kiedy mam taka potrzebę. Może trzeba poczekać więcej niż 5 dni, ale to zawsze nie są 2 lata ????????nasza służba zdrowia tak funkcjonuje ze bez czegoś dodatkowego nie da się leczyć. Pracodawca daje w prezencie to czemu nie korzystać!
strona 1 z 8
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PZU Życie
Ocena: 1.86, ilość opinii: 159
Generali Życie
Ocena: 1.66, ilość opinii: 43
Allianz Życie
Ocena: 1.90, ilość opinii: 30
Warta Życie
Ocena: 1.97, ilość opinii: 13
Uniqa Na Życie
Ocena: 2.50, ilość opinii: 9
Hestia Życie
Ocena: 2.08, ilość opinii: 5
VECTRA
Ocena: 1.67, ilość opinii: 2987
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.07, ilość opinii: 2831
UPC Internet
Ocena: 1.89, ilość opinii: 2559
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2451
Play
Ocena: 1.40, ilość opinii: 2339
Orange
Ocena: 1.41, ilość opinii: 2240