Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

PZU Życie opinie

Ocena na podstawie 291 opinii

1.61 / 5

 • Cena/Jakość
  1.58
 • Obsługa klienta
  1.65
 • Oferta
  1.64

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 15
 • ~Da / 2023-09-21 19:15
  Ocena: 1.00 / 5
  Sarkastyczna i niemiła obsługa, bezczelni ludzie. Toporny Portal pacjenta. Brak możliwości umawiania badań laboratoryjnych, trzeba stać w kolejce na rejestracji jak petent, całkowity dramat! Brak szacunku do klienta. Kusząca jest cena, ale co z tego, skoro nic się za nią w praktyce nie otrzymuje? Lepiej dopłacić za pakiet komercyjny w Medicoverze, LuxMedzie czy w czym tam chcecie albo leczyć się na NFZ. Boleśnie się o tym przekonałem. Odradzam!
  ZaletyCena
  WadyWszystko inne
 • ~Edyta / 2023-09-18 16:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Pzu zdrowie od roku to jakaś kpina!!!Na wizytę u lekarza czeka się powyżej miesiąca a najczęściej około 3 miesięcy . Myślałam, że wykupuje się dodatkowe ubezpieczenie, żeby właśnie nie czekać do specjalisty. Konsultanci mają w nosie, żeby oddzwonić w sprawie umówienia wizyty. Natomiast całkiem prywatnie u tego samego lekarza są terminy nawet tego samego dnia.
  ZaletyBrak
  WadyDługi czas oczekiwania na wizytę, brak kontaktu ze strony konsultantów w sprawie umówienia wizyty
 • ~Endriu / 2023-09-15 18:51
  Ocena: 1.33 / 5
  dostałem sms 2 dni na odpowiedż tak lub nie , jeśli nie odpowiesz to tak jakbyś się zgadzał na przyznaną kwotę i nie wytłumaczysz że miałeś zepsuty telefon .
  Zaletybrak
 • ~ojciec96 / 2023-09-15 11:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Dno. Lecą w kulki. Umawiają na wizytę a lekarza nie ma.
  Powiadomienie odwołaniu przez lekarza wizyty przychodzi po 2 godzinach.
 • ~kris / 2023-09-14 22:16
  Ocena: 1.00 / 5
  krzysztof
  14.09.2023 22:00
  dno. zaczynaja oszukiwac odnosnie znalezienia lekarzy w miejscu zamieszkiwania. jest zapis ze mogą dać tzw. promese jesli brak lekarza i żeby można sobie bylo na własną rękę znaleźć lekarza. niestety menadżer konsultanta jest na tyle bucem ze na chama wciska brednie i wyszukuje lekarza 52 km od miejsca zamieszkania i znowu wprowadzaj ludzi w błąd bo jest zapis ze mogą tylko do 50 km szukać. jak najdalej od tych oszustow. niektórzy konsultancji z wyczuwalnym akcentem zgadnijcie jakim mowia ze odzwonia w sprawie umówienia do lekarza i na tym sie kończy juz ktorys raz sie z takims czyms spotkałem.jeszxze za pierwszym razem myślałem ze to tylko przypadek ale po którymś razie jiz tak nie mysle.jest coraz gorzej.
  Zalety tylko wypisanie leków przez telefon przez lekarza
  Wadytupet. arogancją.nie wywiązują się z obietnic ze oddzwonia . konsultanci z akcentem. brak terminów zgodnie z umową. odsyłają do odległych placówek.
 • ~Paweł / 2023-09-08 11:13
  Ocena: 1.00 / 5
  Najbardziej rozszerzony pakiet, brak terminów do specjalistów i na badania. Skierowanie na cito, termin za 1,5 miesiąca i to wizyta w innym mieście. Odradzam wszystkim zastanawiającym się na zakupem pakietu. Mo
  Zaletybrak
  Wady-brak terminów na badania
  -brak terminów do specjalistów
  -umawianie do innych miast
 • ~Czarek / 2023-09-06 13:39
  Ocena: 1.33 / 5
  Brak informacji ze strony PZU na samym wstępie wykupienia pakietu medycznego.
  Duża trudność z umówieniem wizyty przez konsultanta w ramach wskazanych godzin 15-19. Usilnie umawiają w godzinach przedpołudniowych. Brak możliwości umówienia badań laboratoryjnych poprzez aplikację. Dwukrotnie wskazywane badania, brak potwierdzenia i konsultanci nie widzą zgłoszenia.
  Nieaktualny wykaz miejsc gdzie można się umawiać na wizytę.
  Długi czas oczekiwania mimo wolnych terminów.
  Obawiam się, że moja opinia zostanie szybko usunięta, aby więcej osób dało się nabrać.
  A wszystkim czytającym życzę dużo zdrowia nie tylko do PZU.
  Zaletyteż ich szukam
  Wadywszystkie, szczególnie ww wymienione
 • ~Anna / 2023-09-05 19:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Prowadzę ciążę w przychodni współpracującej z PZU nigdy nie miałam problemu aż do teraz . Obecnie jestem w ostatnim miesiącu ciąży i nie mam możliwości umówić się na wizytę w dniu proponowanym przez przychodnie i muszę płacić
  za wizytę 100%. PZU nie zgadza się na terminy podane przez placówkę. Panie z infolinii kłamią, proponują mi wizyty odległe za 2-3 miesiące. Wszystkim będę odradzać, a ja rezygnuję z waszych usług.
  ZaletyWcześniej same zalety
  WadyBrak możliwości samodzielnego umawiania do specjalistów. Trudności w terminach. Na infolinii kłamstwo za kłamstwem
 • ~Figa / 2023-09-05 09:33
  Ocena: 1.00 / 5
  Niestety poprzez zmianę pracy, zmuszona byłam zmienić ubezpieczyciela TU Zdrowie na PZU. I powiem szczerze, że w PZU wszystko jeszcze jest w powijakach. Ciężko jest umówić termin do lekarzy u których leczyłam się będąc w TU Zdrowie. Brak możliwości generowania kodu na bieżąco, tak jak było to u poprzedniego ubezpieczyciela, udrudnia możliwość szybkiej rejestracji. Czasem zdarzy się że w danym dniu lekarz (do którego nie było terminu), może przyjąć pacjenta ale niestety PZU tego nie zaakceptuje, ponieważ takie a nie inne mają przepisy. Niestety nie polecam tego ubezpieczyciela.
  ZaletyBrak
  WadyTrudności z dostaniem się do swojego lekarza. PZU na siłę kieruje tylko do swoich lekarzy i placówek. "Proszę korzystać komercyjnie" - tak dzisiaj usłyszałam na infolinii od pani w reklamacji. Nie po to placę ubezpieczenie, żeby płacić za wizyty. Szczerze NIE POLECAM. Zmieńcie politykę firmy, bo sięgacie w tym momencie dna.
 • ~Edyta / 2023-09-05 09:27
  Ocena: 1.00 / 5
  Trudność w umówieniu wizyt. Mówię do konsultanta,że mam kontynuację leczenia i chcę umówić się do lekarza u którego się leczę a oni na siłę pchają do swoich lekarzy.Konsultantka tylko w kółko powtarza, rozumiem i rozumiem.
  Skończy mi się umowa, zmieniam ubezpieczyciela. I nie polecam nikomu PZU. Biorą się za coś o czym nie mają zielonego pojęcia. Kpina.
  WadyBrak możliwości samodzielnego umawiania do specjalistów. Trudności w terminach. Na infolinii kłamstwo za kłamstwem.
 • ~Elka / 2023-09-05 09:17
  Ocena: 1.00 / 5
  Najgorsza obsługa klienta z jaką się spotkałam. Konsultanci z łapanki, nie potrafią pomóc. Pani w reklamacji bardzo niemiła i sarkastyczna. Chciałam rozmawiać z kierownikiem, usłyszałam że nie ma takiej możliwości.Z daleka od PZU zdrowie. Nie wybierajcie tego ubezpieczyciela.
  ZaletyBrak
  WadyZero profesjonalizmu. Zero chęci pomocy klientowi. Liczy się tylko biznes.
 • ~Ktoś mocno zdenerwowany / 2023-09-01 16:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Poczułam się źle w pracy, na infolinii mówię co mnie spotkało i że szukam lekarza na dzisiaj, konsultant mi mówi że nie ma stacjonarnych na dzisiaj ale mówi że na dzisiaj jest teleporada. Upewniam się: czy w razie czego lekarz może mi wystawić zwolnienie za dzisiaj? Tak - może zdziwiła by się Pani ile nasi lekarze mogą. Po czym dzwoni lekarz i mi mówi nie droga Pani, zwolnienia nie będzie bo ja Pani nie widzę i nie mam obowiązku udzielenia Pani L4, jeżeli Pani się czuje tak źle to Pani wystawiam skierowanie do szpitala (50 dni nie miałam okresu, czasem ból obustronny jajników przez ostatnie 2 tygodnie, myślałam że ciąża, w pracy zwymiotowałam, w domu pociekła mi krew i po prostu czuję się na tyle źle że nie mogę być w pracy, ale nie jest to też powodem do hospitalizacji, więc odmówiłam) To coś tu się jednak wyklucza skoro konsultant zapewnia że lekarz mi na pewno wystawi (wytłumaczyłam mu tę sytuację tak samo jak lekarzowi) a lekarz że pod żadnym pozorem mi nie wystawi. A co do tego szpitala to na prawdę, czekałam ostatnio 7 godzin na SOR z guzem, nie będę czekać tyle samo żeby się dowiedzieć, że tak naprawdę to nic nie widzą w mojej macicy i zapraszamy do domu, może jeszcze by policję wysłali jakby się okazało że może byłam w ciąży i poroniłam. Podsumowując nie wiem nadal co mi jest, muszę wykorzystać dzień urlopu wypoczynkowego na ten dzień przez te dezinformacje, jestem doprowadzona do granic mojej cierpliwości wobec tej instytucji.
  ZaletyBrak
  WadyDezinformacja
 • ~Antek / 2023-08-31 18:32
  Ocena: 1.00 / 5
  Jestem klientem od kilku lat i z całą świadomością nie polecam usług świadczonych przez PZU. Na infolinii kłamstwo po kłamstwie. W Krakowie nie są w stanie umówić wizyty w ciągu tygodnia a w ramach alternatywy proponują wizytę w "jednym z pobliskich miast", przy czym każde po 60km+ od krakowa. Umówić się z lekarzem tym samym dwa razy równiez graniczy z cudem. Jeden lekarz mówi to, drugi tamto i któremu tu wierzyć? Okulista wystawił wadliwą receptę na okulary? Nie nasza wina, tylko pana że mu uwierzył, więc nie będzie refundacji. Mimo wszystko w wyborze między NFZ i czekaniem 2 lata na termin, a płaceniem PZU za 2 miesięczne kolejki wygrywa to drugie... Patologia
 • ~Klient / 2023-08-31 14:04
  Ocena: 1.00 / 5
  Zawsze umawiałam wizytę sama a PZU ją potwierdzało, i nie było z tym żadnego problemu. I tak całą ciążę. A teraz po 2 miesiącach widzę problem. Dowiaduje się że nie mogę sama umówić wizyty tylko oni mogą to zrobić a potwierdzić mojej nie można bo składają winę na daną placówkę. Pani konsultant której nie polecam Czapla Aneta czy Anna nie pamiętam , nie potrafi odpowiedzieć na moje proste pytanie dlaczego przez tyle miesięcy nie było problemu z tym że sama umawiałam wizytę a oni ją potwierdzali. 10 razy zadawałam to pytanie i 10 razy słyszałam że zgodnie z ofertą bla bla bla. Dopiero po kilku razach usłyszałam ,, Nie potrafię odpowiedzieć na Pani pytanie. W końcu he. Wina złożona na placówkę po czym dzwoniąc do placówki slyszę że to PZU zaczęło robić takie problemy i oni nie wiedzą dlaczego i nie mają z tym nic wspólnego. Także PZU spada na dno widzę. Nie szanuje się swoich klientów. Szkoda.
  ZaletyByły wcześniej a teraz ich brak
  WadyBrak konsultantów którzy potrafią odpowiedzieć na zadane im pytanie. Problemy z samodzielnym umawianiem wizyt. Składanie winy na placówki.
 • ~Klient / 2023-08-31 14:04
  Ocena: 1.00 / 5
  Zawsze umawiałam wizytę sama a PZU ją potwierdzało, i nie było z tym żadnego problemu. I tak całą ciążę. A teraz po 2 miesiącach widzę problem. Dowiaduje się że nie mogę sama umówić wizyty tylko oni mogą to zrobić a potwierdzić mojej nie można bo składają winę na daną placówkę. Pani konsultant której nie polecam Czapla Aneta czy Anna nie pamiętam , nie potrafi odpowiedzieć na moje proste pytanie dlaczego przez tyle miesięcy nie było problemu z tym że sama umawiałam wizytę a oni ją potwierdzali. 10 razy zadawałam to pytanie i 10 razy słyszałam że zgodnie z ofertą bla bla bla. Dopiero po kilku razach usłyszałam ,, Nie potrafię odpowiedzieć na Pani pytanie. W końcu he. Wina złożona na placówkę po czym dzwoniąc do placówki slyszę że to PZU zaczęło robić takie problemy i oni nie wiedzą dlaczego i nie mają z tym nic wspólnego. Także PZU spada na dno widzę. Nie szanuje się swoich klientów. Szkoda.
  ZaletyByły wcześniej a teraz ich brak
  WadyBrak konsultantów którzy potrafią odpowiedzieć na zadane im pytanie. Problemy z samodzielnym umawianiem wizyt. Składanie winy na placówki.
 • ~damcio / 2023-08-30 17:16
  Ocena: 2.00 / 5
  PZU Zdrowie, największego gowno jakie może być. Aby umówić wizytę trzeba dzwonić na infolinie albo w aplikacji - w kotrej nie da się umówić wizyty wiec zostaje infolinia. Podajesz wszystkie dane a oni szukają Ci terminu i umawiają a Ty w aplikacji sprawdzasz czy pasuje Ci czy nie jak nie to musisz odmówić i zadzwonić jeszcze raz i umówić na inny termin.. chore
  ZaletyŻadnych
 • ~M. / 2023-08-30 09:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie potrafią umówić do specjalisty u którego leczę się od lat. Umawiają do pierwszego lepszego z wolnym terminem i w godzinach które wcale nie pasują pacjentowi. Na umówienie wizyty czekałam tydzień i w dodatku umówili mnie nie do tego lekarza do którego chciałam. Porażka całe te ubezpieczenie. Niestety sama go nie wybrałam, takie miał mój pracodawca.
  ZaletyBrak
  WadyWiele
 • ~M. / 2023-08-30 09:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie potrafią umówić do specjalisty u którego leczę się od lat. Umawiają do pierwszego lepszego z wolnym terminem i w godzinach które wcale nie pasują pacjentowi. Na umówienie wizyty czekałam tydzień i w dodatku umówili mnie nie do tego lekarza do którego chciałam. Porażka całe te ubezpieczenie. Niestety sama go nie wybrałam, takie miał mój pracodawca.
  ZaletyBrak
  WadyWiele
 • ~Patrycja / 2023-08-29 19:03
  Ocena: 1.00 / 5
  Największy problem to utrudniony proces umawiania wizyt. Jestem bardzo rozczarowana, czekam aż skończy się umowa i uciekam jak najdalej od PZU Zdrowie.
  Strata czasu i pieniędzy.
  ZaletyBrak
  WadyUtrudnione umawianie wizyt.
 • ~Daniel / 2023-08-29 09:26
  Ocena: 1.00 / 5
  Płacisz kupę pieniądzy dostajesz śmieci i kartę apteczna nie polecam są wiele fajniejsze ubezpieczenia na wszystko omijać szerokim łukiem PZU życie itp chcą zarobić na zwykłym człowieku regulamin wymyślony pod PZU nie bierzcie tego ubezpieczenia tragedia wiem ze swojego doświadczenia
  ZaletyNie ma
  WadyJak wuzej
strona 1 z 15
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PZU Życie
Ocena: 1.61, ilość opinii: 291
Generali Życie
Ocena: 1.64, ilość opinii: 50
Warta Życie
Ocena: 1.43, ilość opinii: 27
VECTRA
Ocena: 1.63, ilość opinii: 3824
Play
Ocena: 1.38, ilość opinii: 3454
Orange
Ocena: 1.38, ilość opinii: 3405
UPC Internet
Ocena: 1.83, ilość opinii: 3233
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3126
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2515