Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Koleje Mazowieckie opinie

Ocena na podstawie 210 opinii

1.48 / 5

 • Poziom cen
  1.42
 • Oferta
  1.38
 • Jakość obsługi
  1.41
 • Wygoda
  1.55

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 11
 • ~Kunegunda / 2024-07-14 10:45
  Ocena: 1.25 / 5
  Na trasie do modlina nie ma konfuktorów cena jest tak wysoka jak mount everest a wygoda krzesło to plastik naciągany materjałem
  ZaletyBrak
  WadyWrzystko
 • ~Była pasażerka / 2024-07-12 23:26
  Ocena: 1.75 / 5
  11 lipca 2024 pociąg KM o 13:55 z Warszawa Ochota do Siedlec. Oczywiście przyjeżdża stary klamot bez klimatyzacji. Już na dzień dobry temperatura w wagonie obezwładnia. Zaduch niesamowity, nie ma czym oddychać. Okna uchylają się tylko minimalnie. Brak jakiegokolwiek przewiewu. Drzwi otwierane są przyciskiem przez wysiadającego pasażera i natychmiast się zamykają, pomimo tego że pociąg nadal stoi na stacji. Podejrzewam że w zimę te same drzwi będą we wszystkich wagonach otwierane przez obsługę pociągu "na szeroko" bo przeż wtedy akurat trzeba będzie pasażerów dotlenić. Wracając do pamiętnej podróży, jakby mało było zafundowanego przez KM piekarnika to pociąg utknął na stacji w Mińsku Maz. Potrzebna była interwencja policji. Czekaliśmy, a w pociągu coraz goręcej. W końcu policja dotarła, wyprowadziła niesfornych pasażerów, a obsługa zamiast ich zostawić policji to zaczęła im sprzedawać bilety (których najwyraźniej nie mieli). Obserwujących to pasażerów zalała krew bo oczekiwaliśmy, że w końcu pociąg ruszy, a jeszcze okazało się że trzeba przepuścić pociąg przyśpieszony. Porzuciłam piekarnik i dokończyłam podróż pociągiem przyśpieszonym z klimatyzacją. Jeszcze niedawno na trasie do Siedlec jeździły pociągi z klimatyzacją. Gdzie się podziały? Czy podróżujący na tej trasie to jakiś gorszy sort ludzi? A może płacą za przejazd gorszymi pieniędzmi? Trochę długawy ten wpis, ale ulało mi się bo dawno nie podróżowałam w tak haniebnych warunkach.
  ZaletyAktualnie żadnych
  Wadynotoryczne spóźnienia, skandaliczne warunki podróży
 • ~elmo / 2024-07-12 15:30
  Ocena: 1.00 / 5
  godzina 15.16 pociag z Warszawy Środmiescia do Mińsk Mazowiecki znowu stary skład. O której godzinie jade w kierunku Siedleckim jedzie pociag bez klimatyzacji stary goracy. Czy pasażerowie na trasie Siedlce Warszawa to gorszy sort pasażera i w tak upalne dni nie zasłużyli na godne warunki podróżowania z pracy do domu ????
  Zalety????????
  Wady????????
 • ~gizmo / 2024-07-11 14:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Pociąg do Siedlec jade ze Środmiescia masakra jak bardzo gorąco pociąg podobno nie posiada klimatyzacji. Ludzie zmęczeni tą temperatura panukacą siedzą w pociagu z wiatraczkami na baterie kierowik pociagu sprawdza bilety tak mocno spocony plamy na białej koszuli. Czy tak powinno być ? w pociagu w tych czasach w tak upalne dni powinny być zapewnione składy z klimatyzacja.
  Zalety????
  Wady????
 • ~elmo / 2024-07-10 14:14
  Ocena: 1.00 / 5
  Godzina 13.59 pociag do Siedlec ja jade z Warszawa ŚRÓDMIEŚCIE. Stary Pociąg nagrzany jak piekarnik wita pkp KM postanowiło smażyć swoich klientów tak może to taka promocja letnia w ten upalny dzień. Pasażerowie ociekając potem ledwo oddychają w takich super warunkach.
  Zaletybrak
  Wadybrak dbałości o pasażera
 • ~Dariusz / 2024-07-03 14:38
  Ocena: 5.00 / 5
  Dziękuję kierownikowi pociągu który jechał dnia 3 lipca o godz 14.35 pociągiem z grodziska mazowieckiego do Skierniewic jego numer to prawdopodobnie 10 541 . Super inteligentny człowiek ,pomocny ,zabawny zadowolony ze swojej pracy. Bije brawo że pracują u Was tacy ludzie.

 • ~elmo / 2024-06-26 18:38
  Ocena: 1.00 / 5
  PKP KM jade z Warszawa ŚRÓDMIEŚCIE kierunek Siedlce godzina 18.12.Skład stary brak klimatyzacji pociąg duszny tak bardzo, że wszyscy pasażerowie mdleją z duchoty ociekając potem. Można stracić zdrowie. Czy to nie wstyd dla PKP aby na tak dlugiej trasie w bardzo goracy dzień pozwolić swoim klientom jechac takim złomem w tak podłych warunkach ???
  Zaletybrak
  Wadyfatalne warunki stary skład
 • ~Pasażerka / 2024-06-26 17:43
  Ocena: 1.25 / 5
  Fatalna aplikacja, biletu miesięcznego nie można ani wydrukować ani pobrać, tak aby w razie problemów z aplikacją udowodnić zakup biletów. A niestety na niektórych odcinkach trasy nie działa. Zbyt często nie działa. Toporny produkt. A mam porównanie z Intercity i Interregio, z którymi praktycznie nie ma problemów. A przy tym zastraszający styl sprawdzania biletów, arogancja
 • ~Kinga / 2024-06-25 08:02
  Ocena: 1.00 / 5
  Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usługi KOLEJ MAZOWIECKIEJ ODCINEK RADOM GŁÓWNY- WARSZAWA GDAŃSKA. Opóźnienie to dzień powszedni , na palcach jednej ręki mogę policzyć kiedy nie było opóźnienia. Tak długie trasy są puszczane składy które są popsute przez co często nie dojadą do punktu docelowego. Brud , smród, w lato brak klimatyzacji w ziemię jak zawsze barak ogrzewania. Częsty powód usterek remont, który trwa już kilka lat i jest straszną gehenna dla pasażerów. Najlepszy cyrk zaczyna się w godzinach popołudniowych kiedy każdy wraca z pracy. Gwarantuję, że pociąg nigdy nie dojedzie na czas. Pracownicy są ok ale zawsze znajdzie się jaki szeryf PKP. Pani konduktor nr pracownika 10131, to jest czysta kwintesencji starych zasad w Kolej Mazowieckiej. Pani jest bardzo chamska , agresywna, bardzo często beszta młode osoby podróżujące za nic.Czemu się dziwię jaki panuje taki bałagan w firmie , to owy szeryf PKP może zachowywać się w sposób chamski. Ciekawa jestem czemu owa dama nie jest w stanie podejść do jakiego Pana który spożywa alkohol w pociągu lub trzyma buty na siedzeniu. Szeryf PKP nie jest taki odważny zawsze udaje że nie widzi, mało tego nawet nie podchodź do kontroli biletów. Dramat mam nadzieję że jak skończy się remont SKM również zacznie dojeżdżać do Radomia .
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
 • ~elmo / 2024-06-20 06:41
  Ocena: 1.00 / 5
  POCIAG Z MIŃSK MAZOWIECKI ANIELINA do Sochaczewa godzina 06.22 jedna jednostka!. Mam pytanie do PKP dlaczego oszczedza na swoich klientach pasażerach ludzie do pracy jadą w niegodnych warunkach. Podróż trwa podad do Warszawy ŚRÓDMIEŚCIA ponad 50 minut a już na stacji Anielina brak miejsc siedzacych i jest tłok. Jak PKP może na to pozwolić? Jesteśmy waszymi klientami od lat. Proszę prasę aby się tym
  tematem zainteresowała co siedzieje w kolejach Mazowieckich.
  Wadymęka męczarnia
 • ~Elmo / 2024-05-22 17:08
  Ocena: 1.00 / 5
  Uwaga.
  Mam pytanie do PKP KM dlaczego pociąg do Mrozów ze stacji Warszawa ŚRÓDMIEŚCIE o godzinie 16 nie ma klimatyzacji ?! jest ze starego taboru a warunki panujące w tym pociagu dusznym bez klimatyzacji tak bardzo zatłoczonym odbierają pasażerom zdrowie i godność. Ludzie jadą w takim ścisku na tak dlugiej trasie. Godzina mocno uczęszczana powroty po pracy do domu czy ktoś w PKP panuje nad tym wszystkim ?. Jest zbyt mało miejsc a wciąż opóźniające się pociągi prowadza do kumulacji pasażerów którzy płacąc za bilety zaufali PKP i chcą w godnych warunkach dojechac do domu cali i zdrowi. Proszę o pilne rozwiązanie problemu. Zwiekszenie liczby pociagów na trasie do Mińsk Mazowiecki i Anielina (Siedlce, Mrozy) oraz dodanie jednostek tak aby można było godnie korzystać z usług PKP.
 • ~Obywate / 2024-04-19 06:42
  Ocena: 1.00 / 5
  Ludzie to istny cyrk. Znów zabrali skm s2. Pociąg na Siedlce o 5:52 zawsze opóźniony. Na trasie z niewiadomych przyczyn stoi po kilkadziesiąt minut. Notorycznie spóźniam się przez to do pracy. Pociąg na Skierniewice o godzinie 15:54 przeładowany tak że nie ma czym oddychać. I złodzieje jeszcze bezczelnie wymagają biletów. Panowie sprawdzający bilet obrzydliwie nieprzyjemni bez kultury osobistej i szacunku. Mimo posiadania ważnego biletu kanar był tak obrzydliwy że nie dało się z nim rozmawiać.
  ZaletyBrak
  WadyIstnienie km jest wada
 • ~Nadia / 2024-03-28 22:02
  Ocena: 1.00 / 5
  Pociągami kolei mazowieckich oraz czasami warszawską SKM(ale żadko przez słabe godziny i małą ich ilość) poruszam się codziennie od ponad pół roku. Jest to najgorszy środek transportu o jakim kiedykolwiek mogłabym pomyśleć. Koleje mazowieckie mają często długie trasy, ale jadąc z obrzeży do centrum Warszawy mimo braku jakichkolwiek remontów po drodze pojawiają się straszne opóźnienia z nikąd. Jadąc do szkoły muszę przychodzić na pociąg pół godziny wcześniej bo po prostu nie zdążam na lekcje. Pociągi ciągle mają opóźnienia, zdążyło mi się czekać 120 minut na stacji z brakiem jakiegokolwiek transportu nawet na inną stacje. Raz nie otworzyły się drzwi i na zewnątrz jak i do innej części pociągu, więc nie zdążyłam wysiąść na stacji. Kolejna była oddalona o 10km od mojego miejsca zamieszkania, pieszo ok. godziny przez las, brak jakiejkolwiek komunikacji miejskiej a kolejny pociąg za 1,5 godziny. Konduktorzy bywają bardzo nieuprzejmi, ale inni są okej. Konduktor kazał pokazać mi legitymację szkolną uprawniającą do ulgi (był to pierwszy raz gdy kiedykolwiek ktoś mnie o to poprosił) szukałam jej w plecaku a gość stał dosłownie nade mną oglądając każdy mój ruch. Jadąc pociągiem rano jest po prostu MASAKRA. Ludzie aż wysypują się z pociągów, część nie może nawet wsiąść, po wyjściu z pociągu prawie zemdlałam, a od bólu kręgosłupa zbieralo mi się na wymioty. Jednak zażądcy mimo wielu pism ze strony pasażerów nie mogą dać nawet dłuższego pociągu (rano i popołudniu w godzinach szczytu przyjeżdża tylko jeden skład, a o godzinie 10-13 jeżdżą po dwa, gdzie tu jest sens i logika). Z toalet śmierdzi na cały pociąg, ludzie nie pojmują zasady, najpierw wysiadający, później wsiadający. Pociągom stale zmieniają perony, trzeba nasłuchiwac komunikatów na stacji, ponieważ często również aplikacja portal pasażera zawodzi. Inną kwestią, tu chyba niezbyt zależną od przewoźnika jest zachowanie osób podrozujacych z rowerami. Podczas deszczu, ulewy wrecz, do pociągu(jako pierwsi oczywiście) ładuja się ludzie z wielkimi ubłoconymi rowerami, nie zważając na innych ludzi wpychają się do środka brudząc wszytskich dookoła. Ogólnie Koleje mazowieckie to najgorsza linia jaką kiedykolwiek zdarzyło mi się poruszac, jedyny plus jaki widzę to możliwość podróżowania na bilecie ZTM.
  Zaletymożliwość podróży na bilecie ZTM
  Wadywszystko dosłownie wszystko
 • ~Emilia / 2024-03-22 08:14
  Ocena: 1.25 / 5
  Żenada, ciągle spóźnienia, albo przesiadki na odcinku 40km trasa czasem trwa 2godziny. Pociąg opóźniony 120min i to na końcu,,przepraszamy,,-serio?... Nie nawidze was koleje mazowieckie. Kraj 3 świata niestety
  ZaletyBrak
  WadyHaha
 • ~kasia / 2024-03-15 13:07
  Ocena: 1.25 / 5
  Kanar widząc że biegne, zamknal mi drzwii przed nosem (dosłownie). Zamiast wyciagnac reke by drzwi sie nie zamknely zignorowal mnie po calosci. Na koniec jeszcze sie cwano uśmiechnął. Rozklady tez słabe. Na nastepny pociag musialam czekać 40 minut (odcinek legionowo-nowy dwor mazowiecki). Nie polecam
  ZaletyBrak
  Wadywszystko
 • ~Cygan / 2024-03-12 19:06
  Ocena: 1.25 / 5
  Notoryczne spóźnienia i brak zainteresowania klientem. KM to jeden wielki żart.
  ZaletyBrak
  WadyNotoryczne spóźnienia (70% pociągów opóźniona)
  Brak zainteresowania klientem
  Kompletnie wywalone na wszelkie problemy i traktowanie ich "ah może kiedyś same się rozwiążą"
 • ~Artur / 2024-03-02 16:44
  Ocena: 1.25 / 5
  Ciągłe opóźnienia, nic więcej do dodania.
  Więcej pisać nie będę.
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
 • ~Brak / 2024-02-28 06:33
  Ocena: 1.00 / 5
  Może byście się idioci nauczyli opisywać pociąg zgodnie z jego trasą ? Pociąg jadący na kierunek Siedlce opisany był oczywiście błędnie i miał tytuł Skierniewice. Dodam że oczywiście opóźniony jak codziennie. Przez wasz imbecylizm notorycznie spóźniam się do pracy. To jest karygodne
  ZaletyBrak
  WadySamo km jest jedna wielka wada a pracownicy tej instytucji to gorzej jak dzieci
 • ~Julianna / 2024-02-21 22:09
  Ocena: 4.75 / 5
  Pociąg super czysto wygodnie cen z kosmosu nie ma siedzenia w pociągach nowych super wygodne w starych troszkę gorzej konduktorzy bardzo mili
  ZaletyCzyste łazienki
  Miły konduktor
  Czysto
  WadyNie ma
 • ~Magister / 2024-02-12 05:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Żałosne. Opóźnienia notoryczne, rozkład jazdy robiony chyba po pijaku notoryczna modernizacja trasy Warszawa- wesoła. Gdzie się podziało s2 tego nie wie nikt. Wiele razy z powodu opóźnieniem miałem duże problemy z dotarciem do pracy czy do domu. Skandaliczne podejście pracowników na szczeblu zarządzania które nie zbliża pociągów do usprawnienia podróży.
  ZaletyBrak zalet nie ma co się oszukiwać
  WadyPunktualność czas trwania podróży bród w pociągach odwoływane pociągi z godziny na godzinę. Jednym słowem koina
strona 1 z 11
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

PKP Intercity
Ocena: 1.80, ilość opinii: 4832
Flixbus
Ocena: 2.18, ilość opinii: 2949
Sindbad
Ocena: 2.35, ilość opinii: 805
NeoBus
Ocena: 2.64, ilość opinii: 691
Szwagropol
Ocena: 2.01, ilość opinii: 331
Koleje Dolnośląskie
Ocena: 1.92, ilość opinii: 279
VECTRA
Ocena: 1.61, ilość opinii: 4333
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4259
Orange
Ocena: 1.40, ilość opinii: 3801
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3473
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3190
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2842