Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Webd.pl opinie

Ocena na podstawie 48 opinii

3.24 / 5

 • Wsparcie techniczne
  3.00
 • Parametry
  3.35
 • Wydajność
  3.21
 • Cena/Jakość
  3.40

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 3
 • ~Kowalski / 2023-05-26 00:57
  Ocena: 1.75 / 5
  Około dwóch miesięcy wstecz, zaobserwowałem blokowanie ruchu z adresów IP z poza Polski. Po zgloszeniu problemu niby "włączyli zagadkę" weryfikującą boot-czlowiek. Zagadka nie działa, a ruch z poza Polski jak był blokowany tak jest dalej. Admin twierdzi że w logach widzi wszystko ok. Jak przesłalem film z nagraniem że moja strona www jak i CPanel jest niedostępny, a "zagadki" niema, to po kolejnych kilku wiadomościach temat olali. W chwili obecnej nie reagują na zapytania. Przygoda z webd.pl nie trwała nawet roku.
  ZaletyTanio. Brak takich usług jak darmowy certyfikat SSL zmusza do samodzielnego rozwiązywania problemu - dzięki niskiej jakości usług dociekliwi mogą poszerzyć swoją wiedzę.
  WadyBardzo słaby poziom pomocy technicznej - właściwie to jej brak. Sport ograniczenia funkcjonalności konta.
 • ~qba / 2023-05-24 23:31
  Ocena: 5.00 / 5
  Podajemy fakty bez emocji.
  Przy najtańszej opcji hostingowej

  Miejsce na dysku 20 GB
  Miesięczny transfer 200 GB
  Ilość kont e-mail 10
  Ilość kont baz danych Mysql 3
  Ilość obsługiwanych domen 3
  Ilość kont FTP 3
  Wersje PHP 5.4 - 8.1
  Zoptymalizowany pod WordPress tak
  Ilość plików 250 000 tak podają na stronie a stan faktyczny to 500 000
  Autoinstalatory do wszystkich cmsów.
  Możliwość ustawienia większości parametrów serwera ręcznie.

  wady brak ssh brak darmowego ssl

  Znajdźcie mi coś w cenie 150 zeta rocznie z certyfikatem z powierzchnia dyskową 20 GB i miesięcznym transferem 200GB !! IBC daje 30 Przy tej samej półce cenowej.Nazwa jest 4x droższa i za każdą dodatkową usługę płacisz.
  Ja jak żyje nie widziałem tak taniego hostingu z takimi parametrami.

  20 GB to jest naprawdę sporo na start. Jak wiesz co robisz to i mały sklep na tym postawisz zawsze możesz iść wyżej

  No i ten płacz że lets encrypta nie ma, nie ma problemu go zainstalować są narzędzia

  Wsparcie techniczne nie mam i nie miałem problemu.
  ZaletyStabilny serwer jak cholera
  Ilość plików 250 000 tak podają na stronie a stan faktyczny to 500 000
  Miesięczny transfer 200 GB
  Wadywady (wydumane) brak ssh brak darmowego ssl przy opcji mini
 • ~ensim / 2023-02-16 14:00
  Ocena: 2.25 / 5
  Jestem (choć już niedługo) z nimi od kilku lat. Było ekstra, teraz za włączenie Lets Encrypt który inni dają za darmo, trzeba włączyć plan 2x droższy. Chciałem zmienić na mniejszy bo nie wykorzystuję i za różnicę mógłbym sobie opłacać SSL, to kazali zapłacić za migrację w dół. Było super, a teraz co rok cena w górę a jakość zalatuje PRL'em.
  Zaletyna ten moment chyba brak
  Wadyza wszystko hajsy, nawet za rzeczy które inni mają free w najtańszych pakietach
 • ~Ya-Ro / 2023-02-07 11:59
  Ocena: 1.25 / 5
  Jeszce na początku zeszłego roku, jak piszą wszyscy poniżej, było w miarę ok. Teraz obsługa klienta to jakieś kpina i "Bareja". Kiedyś zgłoszenia wpisywane poprzez panel klienta miały praktycznie od razu podpowiedź i zawierały rozwiązanie problemu, dzisiaj chyba w ogóle nikt się tymi zgłoszeniami nie interesuje, więc trzeba dzwonić (bardzo ciężko się dodzwonić) i dodatkowo pisać. Odpowiedzi na maile nie mają jakichkolwiek oznak dbałości o klienta (np. przepraszamy za błędy w fakturowaniu leżące po stronie webd), ani podstawowych zwrotów stosowanych w korespondencji biznesowej typu dzień doby, czy do widzenia. To jednak jedyne kwesta kultury pracowników, ale liczne awarie, brak reakcji na zgłoszenia i podstawowe błędy nawet w podawaniu nr konta bankowego, to raczej problem systemowy. Rozważam przenosiny.
  Zaletyjedynie cena
  Wadybrak reakcji na zgłaszane problemy, brak dbałości o utrzymanie klienta.
 • ~Uczestnik44 / 2023-01-15 15:03
  Ocena: 2.25 / 5
  Niestety , podobnie jak adam i inni, Kiedyś było OK. Teraz szorują po dnie i mule. Nie zaksięgowała im się wpłata rzekomo za fakturę, ale żadnego przepraszam. Tylko krótko, już działa i dowidzenia. Zapłaciłem Za około półmiesiąca a hostingu nie miałem, zero informacji o zwrocie pieniędzy czy jakiekolwiek przeprosiny. Oni otrzymali informację od Klienta po 11 dniach i jest wszystko git dla nich. Nie polecam już. Przez cztery dni nie udało mi się dodzwonić na infolinię, a gdy zapytałem korespondencyjnie co z infolinią to zero odpowiedzi. Czuję się olany krótko mówiąc.
  ZaletyKiedyś wszystko OK
 • ~Jan / 2022-12-08 08:02
  Ocena: 1.75 / 5
  Kiedyś było dobrze. Od kilku miesięcy poniżej krytyki. Co trzy dni coś nie działa. Problemy z zabezpieczaniami. Na odpowiedź (tylko korespondencyjnie) trzeba czekać ponad dobę. Absolutnie nie polecam.
  Zaletycena
  Wadysłabe zabezpieczenia (o ile w ogóle jakieś mają), słaby kontakt, słaba pomoc
 • ~Witold / 2022-11-16 17:00
  Ocena: 2.25 / 5
  Od kilku lat korzystam z serwerów webd, czekam obecnie na wygaśnięcie umowy i przenoszę hosting na inna platformę, widać gołym okiem że zespół technicznie jest bardzo słaby, brak podstawowej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa serwerów i powierzonych danych przez klienta (kilkukrotnie o tym można było się przekonać), nie jest to hejt zaznaczam ani konkurencja, owszem tak do 2019 roku nie było zastrzeżeń, ot tamtego czasu porażka.
  Zaletyniska cena
  Wadybraki z zakresu bezpieczeństwa sieciowego
 • ~Jacek / 2022-10-28 18:37
  Ocena: 1.00 / 5
  Awaria, walczyłem parę tygodni, wreszcie padło wszystko, nie mam siły walczyć z ignorancją i głupotą. Nie potrafią nic naprawić praktycznie brak kontaktu
  Zaletycena
  WadyBrak kompetencji zespołu
 • ~INfgo / 2022-10-28 09:50
  Ocena: 1.75 / 5
  Jak piszę inni... niestety awarie, przerwy w działaniu poczty, zwłoka z synchronizacją poczty masakryczna czasami - do zastosowań biznesowych slabo. Ostatnia awaria ogarnięta po 3 dniach firma straciła kasę
  Zaletycena
  Wadyniestety awarie, przerwy w działaniu poczty, zwłoka z synchronizacją poczty masakryczna czasami - do zastosowań biznesowych slabo. Ostatnia awaria ogarnięta po 3 dniach firma straciła kasę
 • ~adam / 2022-10-04 12:46
  Ocena: 1.00 / 5
  Webd.pl bez ostrzeżenia zawiesił moje konto przez co żadne hostingowane strony nie działają, kiedy zapytałem co się stało, uzyskałem lakoniczne:
  "Podana ostatnia wpłata nie została zaksięgowana na naszym koncie. Problem zgłoszony do PayPal oraz księgowości. Pozdrawiam"
  Jednym słowem ja zapłaciłem, webd.pl nie zaksięgował poprawnie, ale ich rozwiązaniem jest zawieszenie klienta bez ostrzeżenia.
  A na koniec żadnego "Przepraszam"!
 • ~KamilB / 2022-08-26 13:53
  Ocena: 3.50 / 5
  I kolejna awaria. Od ponad godziny nasza firma i nasi klienci, którym oferujemy hosting nie mogą wysyłać ani odbierać poczty. Żadnych konkretnych informacji z BOK.

  Do zeszłego roku było OK. Aktualnie coraz więcej awarii a nasza firma musi się tłumaczyć swoim klientom dlaczego nie działa im poczta. Coś się w WEBD popsuło a my poważnie ryzykujemy utratę klienta. Odeszła z zespołu WEBD, bardzo kompetentna osoba, Pani Barbara G. To już nie ten sam WEBD bez Pani Barbary i jej szybkich i konkretnych działań. Ze względu na potencjalną utratę wizerunku i klientów rozważamy zmianę na innego dostawcę.
  ZaletyDo zeszłego roku OK.
  WadyAwarie. Od pewnego czasu zbyt dużo awarii. Odeszła z zespołu WEBD, bardzo kompetentna osoba, Pani Barbara G. To już nie ten sam WEBD bez Pani Barbary.
 • ~lonoxi7048@offsala.com / 2022-08-18 14:06
  Ocena: 4.25 / 5
  Korzystam z hostingu webd.pl od wielu lat. Nie mam wielkich wymagań technicznych, które żyłowałyby procesory albo wymagały prędkości nadświetlnej - zwykłe strony www dla biznesu. Nie mam złych doświadczeń, które kazałyby mi szukać innych dostawców. Fakt - zdarzają się przerwy w działaniu stron (a tym samym poczty), ale jest to w znośnych ramach czasowych i rzadko (1-2 x w roku). Jestem w stanie wybaczyć, bo cena jest nie do pobicia. Support zawsze reaguje - konkretnie, bez utrudnień i szybko. Jeśli moi klienci nie mają szczególnych fantazji technicznych, to polecam zawsze webd.pl i dotąd nie musiałem przez to świecić oczami. Więc chyba jest OK, nieprawdaż?
  ZaletyTechnicznie OK, finansowo bardzo OK. I nie spamują nachalnymi pseudoofertami jak np. w nazwa.pl
  WadyKto ich nie ma. Nie przekraczają cienkiej, czerwonej linii.
 • ~zawiedziony senior / 2022-07-19 13:45
  Ocena: 2.25 / 5
  W 2005 roku zacząłem używać tego hostingu ze względu na cenę.
  Wraz z rozwojem czasu zaczęły się rozwijać również moje potrzeby i wymagania. Do pewnego czasu były idealnie pokrywane przez tego usługodawcę.
  Niestety od dwóch-trzech lat mimo rosnących cen usług jakość dramatycznie spadła. Co chwila awarie, rozłączanie połączenia ftp. Odpowiedzi supportu na poziomie studenta-śmieszka-stażysty, który nie pojmuje, że tracąc czas tracę pieniądze. Nie mogąc realizować projektów i nie mając do nich dostępów narażam siebie na straty wizerunkowe i finansowe.
  Raz o mało nie straciłem poważnego klienta, bo w dzień prezentacji aplikacji serwery przestały działać.
  Jedynym powodem, dla którego jeszcze opłacam jedyny pozostały hosting to brak czasu na przeniesienie wszystkich projektów gdzie indziej.
  ZaletyJeszcze do niedawna konkurencyjna cena
  WadyKiepski support
  Częste awarie
 • ~Bardzo niezadowolony klient / 2022-07-04 14:05
  Ocena: 2.00 / 5
  Awaria przynajmniej raz w w tygodniu, poczta nie działa równie często. Pomoc techniczna tragiczna, problem rozwiązywany bardzo długo...
 • ~leo / 2022-06-17 09:05
  Ocena: 2.50 / 5
  Hosting padł wczoraj, poczta nie działa od 15/06/2022. Usługodawca twierdzi, że przywrócił usługi ale problem dalej jest.
  Zaletycena
  WadyCzęste awarie
 • ~porażka / 2022-04-13 21:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Serwer ciągle przestaje działać poprawnie lub wcale
 • ~Abonent / 2022-03-19 07:44
  Ocena: 1.25 / 5
  Dramat pod wzgledem wsparcia technicznego. Praktycznie przy każdym problemie stosują spychologię- naprawdę sam, nawet jeśli problem leży po stronie serwera.
  ZaletyTylko cena
  WadyWszystko pozostale
 • ~Wenderfer Spółka Z o.o. / 2022-01-26 01:36
  Ocena: 5.00 / 5
  Jeśli chodzi o cenę w stosunku do jakości to moim zdaniem 10/10. Ceny domen tak samo tanie jak w najtańszym aftermarkecie. Serwery od 60 złotych brutto rocznie. Ilość awarii dla mnie przez 11 lat praktycznie zerowa. Zdarza się raz na rok jak w home czy nazwie że przez 1 dzień w roku stronka nie działa ale to normalne... support za to bardzo kompetentny : )
  Zaletywykwalifikowany support, szybka pomoc, administratorzy bardzo angażują się w problem klienta, pomagają przy współpracy z naszym informatykiem
  Wadyw tej cenie jakieś wady mogą być?
 • ~Mateusz / 2019-08-08 12:34
  Ocena: 5.00 / 5
  Bardzo dobry hosting. Za tę cenę nic lepszego raczej nie znajdziecie. Na każde moje pytanie, nawet laickie odpowiadali w ciągu kilku minut. Polecam!
  ZaletyBardzo szybka i rzetelna obsługa klienta
  Przejrzysty panel klienta
  WadyBrak
 • ~Adam / 2019-05-23 15:51
  Ocena: 5.00 / 5
  Korzystam od wielu lat i naprawdę polecam. Ceny o wiele niższe niż u konkurencji a wydajność znakomita. Szczegolnie polecam obsługę klienta, która szybko i chętnie zawsze udziela pomocy.
  ZaletyObsługa klienta, ceny
  WadyBrak
strona 1 z 3
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Az.pl
Ocena: 3.23, ilość opinii: 218
Home.pl
Ocena: 1.35, ilość opinii: 206
cal.pl
Ocena: 3.29, ilość opinii: 82
OVH.pl
Ocena: 1.58, ilość opinii: 81
o12.pl
Ocena: 1.63, ilość opinii: 63
Strefa.pl
Ocena: 1.50, ilość opinii: 41
VECTRA
Ocena: 1.64, ilość opinii: 3605
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3175
Orange
Ocena: 1.38, ilość opinii: 3114
UPC Internet
Ocena: 1.84, ilość opinii: 3060
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.04, ilość opinii: 3047
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2504