Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

LOT opinie

Ocena na podstawie 36 opinii

1.73 / 5

  • Poziom cen
    1.68
  • Oferta
    1.73
  • Jakość obsługi
    1.68
  • Wygoda
    1.84

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 2
  • ~opinujadminitopisdy / 2026-06-22 15:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Odwołanie lotu w dniu wylotu bez podania przyczyny. Lot zastępczy został przydzielony na następny dzień. Dopiero po dokonaniu telefonu udało się znaleźć lot na ten sam dzień
    za wczasu już opinie macie jak jeszczcze na pascie pisdy stoicie bo będziecie kur wy huczeć
    Wadyszkodnik
  • ~adminiopinujmajamalego / 2026-06-13 15:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów. i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
    Wadyszkodnik
  • ~adminiopinujmajamalego / 2026-06-08 14:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam. Proszę nie dajcie się nabrać na działanie linii LOT. Mając bilet z Warszawy do Katanii z przesiadką w Rzymie samolot już w Warszawie był opóźniony o 1.5h a na przesiadkę w Rzymie miałem tylko 1h. Nikt w Warszawie ani na pokładzie nie udzielił mi żadnej pomocy. Po wylądowaniu dzięki uprzejmości obsługi innych linii lotniczych odzyskałem bagaże bo na infolinii nikt w tej kwestii nie potrafił pomoc. i trzeb w domu sciany trzymac jak panoszy ie się
    Wadyszkodnik
  • ~adminiopinujmajamego / 2026-06-03 15:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów. i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
    Wadyszkodnik
  • ~adminiopinujmajamalego / 2026-06-01 15:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam. Proszę nie dajcie się nabrać na działanie linii LOT. Mając bilet z Warszawy do Katanii z przesiadką w Rzymie samolot już w Warszawie był opóźniony o 1.5h a na przesiadkę w Rzymie miałem tylko 1h. Nikt w Warszawie ani na pokładzie nie udzielił mi żadnej pomocy. Po wylądowaniu dzięki uprzejmości obsługi innych linii lotniczych odzyskałem bagaże bo na infolinii nikt w tej kwestii nie potrafił pomoc. i trzeb w domu sciany trzymac jak panoszy ie się
    Wadyszkodnik
  • ~adminiopinujmajamalego / 2026-05-31 15:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów. i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
    Wadyszkodnik
  • ~adminiopinujmakalego / 2026-05-16 15:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów. i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
    Wadyszkodnik
  • ~adminiopinujmajamalego / 2026-05-08 16:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
    i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
    Wadyszkodnik
  • ~adminimajamalego / 2026-05-06 14:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam. Proszę nie dajcie się nabrać na działanie linii LOT. Mając bilet z Warszawy do Katanii z przesiadką w Rzymie samolot już w Warszawie był opóźniony o 1.5h a na przesiadkę w Rzymie miałem tylko 1h. Nikt w Warszawie ani na pokładzie nie udzielił mi żadnej pomocy. Po wylądowaniu dzięki uprzejmości obsługi innych linii lotniczych odzyskałem bagaże bo na infolinii nikt w tej kwestii nie potrafił pomoc. i trzeb w domu sciany trzymac jak panoszy ie się
    Wadyszkodnik
  • ~adminimajamalego / 2026-05-06 14:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam. Proszę nie dajcie się nabrać na działanie linii LOT. Mając bilet z Warszawy do Katanii z przesiadką w Rzymie samolot już w Warszawie był opóźniony o 1.5h a na przesiadkę w Rzymie miałem tylko 1h. Nikt w Warszawie ani na pokładzie nie udzielił mi żadnej pomocy. Po wylądowaniu dzięki uprzejmości obsługi innych linii lotniczych odzyskałem bagaże bo na infolinii nikt w tej kwestii nie potrafił pomoc. i trzeb w domu sciany trzymac jak panoszy ie się
    Wadyszkodnik
  • ~adminiopinujmajamalego / 2026-05-05 15:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Ocena: 1.75 / 5
    Witam. Proszę nie dajcie się nabrać na działanie linii LOT. Mając bilet z Warszawy do Katanii z przesiadką w Rzymie samolot już w Warszawie był opóźniony o 1.5h a na przesiadkę w Rzymie miałem tylko 1h. Nikt w Warszawie ani na pokładzie nie udzielił mi żadnej pomocy. Po wylądowaniu dzięki uprzejmości obsługi innych linii lotniczych odzyskałem bagaże bo na infolinii nikt w tej kwestii nie potrafił pomoc. i trzeb w domu sciany trzymac jak panoszy ie się
    Wadyszkodnik
  • ~adminiopinujmajamalego / 2026-05-04 15:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
    i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
    Wadyszkodnik
  • ~adminiopinujmajamalego / 2026-04-29 15:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
    i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
    Wady
    Wadyszkodnik
  • ~adminiopinujmajamalego / 2026-04-27 14:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Bagaże!!!Nie otrzymałem ich zaraz po przylocie kazano mi czekać kilkanaście godzin bo kilkukrotnie zmieniano termin po za tym szkodnik huczący ludziom nad głowami ròwniez trzeba sciany trzymac w domu jak się paniszycie
    Wadyszkodnik
  • ~adminimajamalego / 2026-04-24 15:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
    i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
    Wadyszkodnik natury i ludzi
  • ~adminimająmalego / 2026-04-23 15:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
    i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
    Wadyszkodnik
  • ~adminiopinujmająmałegof / 2026-04-22 15:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
    i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
    Wadyszkodnik
  • ~admini opinuj mają małego / 2026-04-17 14:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
    i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
    Wadyszkodnik
  • ~admini opinuj mają małego / 2026-04-16 15:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Bagaże!!!Nie otrzymałem ich zaraz po przylocie kazano mi czekać kilkanaście godzin bo kilkukrotnie zmieniano termin po za tym szkodnik huczący ludziom nad głowami
    Wadyszkodnik
  • ~adminimają małego / 2026-04-04 15:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
    i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
    Wadyszkodnik natury
strona 1 z 2
Dodaj własną opinię »