Odwołanie lotu w dniu wylotu bez podania przyczyny. Lot zastępczy został przydzielony na następny dzień. Dopiero po dokonaniu telefonu udało się znaleźć lot na ten sam dzień
za wczasu już opinie macie jak jeszczcze na pascie pisdy stoicie bo będziecie kur wy huczeć
Wadyszkodnik
~adminiopinujmajamalego / 2026-06-13 15:11
Ocena: 1.00 / 5
Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów. i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
Wadyszkodnik
~adminiopinujmajamalego / 2026-06-08 14:59
Ocena: 1.00 / 5
Witam. Proszę nie dajcie się nabrać na działanie linii LOT. Mając bilet z Warszawy do Katanii z przesiadką w Rzymie samolot już w Warszawie był opóźniony o 1.5h a na przesiadkę w Rzymie miałem tylko 1h. Nikt w Warszawie ani na pokładzie nie udzielił mi żadnej pomocy. Po wylądowaniu dzięki uprzejmości obsługi innych linii lotniczych odzyskałem bagaże bo na infolinii nikt w tej kwestii nie potrafił pomoc. i trzeb w domu sciany trzymac jak panoszy ie się
Wadyszkodnik
~adminiopinujmajamego / 2026-06-03 15:13
Ocena: 1.00 / 5
Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów. i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
Wadyszkodnik
~adminiopinujmajamalego / 2026-06-01 15:32
Ocena: 1.00 / 5
Witam. Proszę nie dajcie się nabrać na działanie linii LOT. Mając bilet z Warszawy do Katanii z przesiadką w Rzymie samolot już w Warszawie był opóźniony o 1.5h a na przesiadkę w Rzymie miałem tylko 1h. Nikt w Warszawie ani na pokładzie nie udzielił mi żadnej pomocy. Po wylądowaniu dzięki uprzejmości obsługi innych linii lotniczych odzyskałem bagaże bo na infolinii nikt w tej kwestii nie potrafił pomoc. i trzeb w domu sciany trzymac jak panoszy ie się
Wadyszkodnik
~adminiopinujmajamalego / 2026-05-31 15:42
Ocena: 1.00 / 5
Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów. i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
Wadyszkodnik
~adminiopinujmakalego / 2026-05-16 15:30
Ocena: 1.00 / 5
Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów. i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
Wadyszkodnik
~adminiopinujmajamalego / 2026-05-08 16:03
Ocena: 1.00 / 5
Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
Wadyszkodnik
~adminimajamalego / 2026-05-06 14:59
Ocena: 1.00 / 5
Witam. Proszę nie dajcie się nabrać na działanie linii LOT. Mając bilet z Warszawy do Katanii z przesiadką w Rzymie samolot już w Warszawie był opóźniony o 1.5h a na przesiadkę w Rzymie miałem tylko 1h. Nikt w Warszawie ani na pokładzie nie udzielił mi żadnej pomocy. Po wylądowaniu dzięki uprzejmości obsługi innych linii lotniczych odzyskałem bagaże bo na infolinii nikt w tej kwestii nie potrafił pomoc. i trzeb w domu sciany trzymac jak panoszy ie się
Wadyszkodnik
~adminimajamalego / 2026-05-06 14:59
Ocena: 1.00 / 5
Witam. Proszę nie dajcie się nabrać na działanie linii LOT. Mając bilet z Warszawy do Katanii z przesiadką w Rzymie samolot już w Warszawie był opóźniony o 1.5h a na przesiadkę w Rzymie miałem tylko 1h. Nikt w Warszawie ani na pokładzie nie udzielił mi żadnej pomocy. Po wylądowaniu dzięki uprzejmości obsługi innych linii lotniczych odzyskałem bagaże bo na infolinii nikt w tej kwestii nie potrafił pomoc. i trzeb w domu sciany trzymac jak panoszy ie się
Wadyszkodnik
~adminiopinujmajamalego / 2026-05-05 15:09
Ocena: 1.00 / 5
Ocena: 1.75 / 5
Witam. Proszę nie dajcie się nabrać na działanie linii LOT. Mając bilet z Warszawy do Katanii z przesiadką w Rzymie samolot już w Warszawie był opóźniony o 1.5h a na przesiadkę w Rzymie miałem tylko 1h. Nikt w Warszawie ani na pokładzie nie udzielił mi żadnej pomocy. Po wylądowaniu dzięki uprzejmości obsługi innych linii lotniczych odzyskałem bagaże bo na infolinii nikt w tej kwestii nie potrafił pomoc. i trzeb w domu sciany trzymac jak panoszy ie się
Wadyszkodnik
~adminiopinujmajamalego / 2026-05-04 15:13
Ocena: 1.00 / 5
Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
Wadyszkodnik
~adminiopinujmajamalego / 2026-04-29 15:10
Ocena: 1.00 / 5
Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
Wady
Wadyszkodnik
~adminiopinujmajamalego / 2026-04-27 14:57
Ocena: 1.00 / 5
Bagaże!!!Nie otrzymałem ich zaraz po przylocie kazano mi czekać kilkanaście godzin bo kilkukrotnie zmieniano termin po za tym szkodnik huczący ludziom nad głowami ròwniez trzeba sciany trzymac w domu jak się paniszycie
Wadyszkodnik
~adminimajamalego / 2026-04-24 15:09
Ocena: 1.00 / 5
Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
Wadyszkodnik natury i ludzi
~adminimająmalego / 2026-04-23 15:07
Ocena: 1.00 / 5
Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
Wadyszkodnik
~adminiopinujmająmałegof / 2026-04-22 15:08
Ocena: 1.00 / 5
Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
Wadyszkodnik
~admini opinuj mają małego / 2026-04-17 14:57
Ocena: 1.00 / 5
Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać
Wadyszkodnik
~admini opinuj mają małego / 2026-04-16 15:09
Ocena: 1.00 / 5
Bagaże!!!Nie otrzymałem ich zaraz po przylocie kazano mi czekać kilkanaście godzin bo kilkukrotnie zmieniano termin po za tym szkodnik huczący ludziom nad głowami
Wadyszkodnik
~adminimają małego / 2026-04-04 15:11
Ocena: 1.00 / 5
Polskie linie lotnicze oszukują , okradają i segregują pasażerów.
i jak się panoszy nad domami to trzeba ściany trzymać