Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Wizzair opinie

Ocena na podstawie 308 opinii

1.52 / 5

 • Jakość obsługi
  1.34
 • Oferta
  1.59
 • Poziom cen
  1.73
 • Wygoda
  1.40

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 16
 • ~7Pasażer / 2023-05-29 16:56
  Ocena: 1.00 / 5
  Kpina, oferują usługi których nie mogą zrealizować bez zwrotu pieniędzy!
 • ~Po / 2023-05-28 17:54
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia. Z dała od tej linii. Nie polecam, lecą w ch… na acxa
 • ~Jusyna / 2023-05-27 17:29
  Ocena: 1.75 / 5
  Katastrofa, czekaliśmy na bagaże 2 godziny a w drodze powrotnej opóźniony lot i bardzo długo czekaliśmy aż zapakują bagaże, więc także 2 godziny opóźnienia. Stanowczo odradzam!!!
  ZaletyBrak
  WadyOpóźnienia, nie chcieli wydać bagażu
 • ~Wojciech / 2023-05-26 11:46
  Ocena: 3.75 / 5
  Przypadkowo odkryłem, że mój lot jest odwołany. Na moim koncie nie ma żadnych informacji, a lot pozostaje aktywny. Nie otrzymałem także żadnej informacji mailowej. To jest niedopuszczalne. Po zorientowaniu się, że coś jest nie tak, zainstalowałem aplikację i tam widnieje informacja o odwołanym locie, ale nie ma obowiązku posiadania aplikacji. Zwrot środków na konto Wizzair także nie zadziałał. Musiałem dzwonić na infolinię, ale pracownik nie miał zamiaru badać co się mogło wydarzyć. Przy poprzednich lotach otrzymywałem wiadomości nawet w sytuacji, jeżeli lo był opóźniony nawet o kilka minut. Lot jest odwołany już od wielu dni, a na moim koncie trwa cały czas odliczanie ile pozostało dni do wylotu, którego już nie ma.

  I accidentally discovered that my flight is canceled. There is no information in my account and the flight remains active. I also did not receive any email information. This is unacceptable. After realizing that something was wrong, I installed the app and there it shows information about the canceled flight, but there is no obligation to have the app. The refund to the Wizzair account did not work either. I had to call the hotline, but the employee had no intention of investigating what might have happened. On previous flights, I received messages even in situations where the flight was delayed by even a few minutes. The flight has been canceled for days now, and my account is constantly running a countdown of how many days are left until the flight, which is no longer there.
  ZaletyDo tej pory nie miałem powodów do niezadowolenia
 • ~Wiola / 2023-05-22 12:47
  Ocena: 1.00 / 5
  Trzymać się z daleka. Pobierają pieniądze za niezrealizowane usługi (wykupienie miejsc obok siebie). Pieniądze pobrali z konta, miejsc obok siebie nie zapewnili. Reklamacje na nic się zdają. Odpisują jakąś formułkę nie związaną z przedmiotem reklamacji. Straciłam pieniądze, Że żadna z polskich instytucji nie zrobi z nimi porządku.
  ZaletyBrak
  WadyOkropna firma. Omijać szerokim łukiem
 • ~Podróżnik / 2023-05-12 09:58
  Ocena: 1.75 / 5
  Lot z Warszawy na Maltę. Zapłaciliśmy dodatkowo za wybór konkretnego miejsca, ale niestety Wizz Air zmienił nam numery siedzeń. Zamiast miejsca z dobrym widokiem przy oknie dostaliśmy takie z połową okna. Trochę słabe, ale pojawiła się informacja o nadpłacie na konto WizzAir, więc przynajmniej tyle dobrego. Problem zaczął się , kiedy chcieliśmy się odprawić przed powrotem do Warszawy. Aplikacja nie pozwala na check-in, jeżeli na koncie jest nadpłata. Dzwonimy na infolinię, żeby wyjaśnić sytuację. Pani mówi, że naprawiła błąd i zlikwidowała nadpłatę i możemy się odprawić. Pytamy dlaczego zlikwidowała nadpłatę skoro wcześniej zapłaciliśmy za miejsca, na których nie siedzieliśmy, więc chyba ta naplata nam się należy. Pani na infolinii, że "to jest lot przeszły i ona nic nie może zrobić i żeby składać reklamację". To są jakieś żarty. Zamówiliśmy i zapłaciliśmy za konkretną usługę, której nie otrzymaliśmy i mamy się dochodzić, żeby zwrócono nam pieniądze. Trochę standard jak z krajów tzw. trzeciego świata. To była nasza ostatnia podróży z Wizz Airem.
  ZaletyŁadny kolor samolotu i to niestety jedyna zaleta.
  WadyZapłaciliśmy za wskazane miejsca w samolocie. WizzAir zmienił nam miejsca i nie zwrócił środków, za nie zrealizowaną usługę.
  Błąd aplikacji, który nie pozwala dokonać odprawy online,
  Opóźniony lot, arogancka Pani na infolinii
 • ~Dominika / 2023-05-03 13:34
  Ocena: 1.00 / 5
  Wizzair oszukał mnie i nie można ufać ich stronie. Dokonołam rezerwacji, zapłaciłam przelewem bankowym i kazano mi czekać do 5 dni roboczych. Po 5 dniach okazało się ze pomimo mojej zapłaty oni nie zobaczyli płatności. Teraz nie mam ani pieniędzy ani lotu.
 • ~Luk / 2023-04-30 20:28
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam, brak zwrotu 500 eurp za overbooking. Ostanie 5 lotów zawsze opoznione. Piszę to stojac i czekając na w puszczenie do samolotu /bedą w rekawie/ przeszło 60 minut.
  ZaletyBrak zalet
  WadyAll
 • ~Maciej / 2023-04-28 21:01
  Ocena: 1.00 / 5
  The worst low cost airline. My flight to Barcelona from Katowice on April 23rd at 12:30PM was cancelled however, I had checked in my baggage one hour before. The information about cancellation was provided 3 minutes after scheduled departure time, at 12:33PM. The airport staff told us that the plane was broaken and there is no alternative plane neither the airline will provide us with any transport to other airports. I was obliged to buy myself a really expensive ticekt from Kraków on the next morning because I had to be at work in the morning. Today on April 28th I was sent an email with information that due to "extraordinary circumstances" I am not entitled to the compensation provided by the EU law. Who is going to cover these expeneses?
 • ~Jusy / 2023-04-27 21:06
  Ocena: 4.00 / 5
  Numer lotu w6 1338 . Podczas lotu źle się poczułam. Ostre zatrucie pokarmowe. Niesaaaaaaamowita obsługa pana Stewart a Hassana z Tunezji. Czułam się na prawdę bezpiecznie pod taką opieka. Dziękuję panu i chociaż po powrocie do domu trzeba było wycierpieć swoje, nie zapomnimy z mężem tego lotu!10 na 10
  ZaletyObsluga
 • ~#Grayhairmadebywizzair / 2023-04-23 21:18
  Ocena: 1.00 / 5
  #nielatamzwizzair
  Lot z Katowic do Barcelony 23.04.2023 odwołany w trakcie stania w kolejce na boarding! Najpierw informacja, ze boarding wstrzymany, później że lot odwołany - na 10 min przed planowanym wylotem. Poniosłam koszty dojazdu na lotnisko, parkingu, biletów na zwiedzanie Barcelony za które trzeba było zapłacić z wyprzedzeniem, hotelu + transfery z biura podróży. Oczywiście o zwrot wszystkich środków można walczyc ale czas, energia oraz nerwy które temu towarzyszą są nie do odzyskania. Pierwszy raz miałam lecieć z Wizzair i taka "niespodzianka". Ogólnie zawsze będąc na jakimkolwiek lotnisku (latam tylko około 3-4 razy do roku) ZAWSZE jest informacja na tablicy odlotów o MINIMUM 1 odwołanym locie z Wizzair. Zwykle patrzyłam na ten ekran z myślą - współczuję, co teraz zrobią Ci ludzie?? Dziś spotkało mnie to samo. Pierwszy raz z Wizzair = pierwszy raz odwołany lot na ostatniej prostej do samolotu. To nie może być kwestia "sił wyższych" albo mają fatalne maszyny albo FATALNĄ organizację. Prawdopodobnie jedno i drugie. Nie dowiesz się tego bo to top secret. #nielatajciezwizzartylkosiwewlosygwarantowane
 • ~Ewa / 2023-04-21 21:05
  Ocena: 4.00 / 5
  Leciałam ostatnio ta linia lotu , leciała kobieta z dzieckiem około 2 lat przez cały lot te dziecko się tak darło ale to tak bardzo aż nie do wytrzymania chodziło po samolocie i gryzło innych ludzi a matką (ukrainka) twierdziła że przecież to tylko dziecko No brak słów.
 • ~Yuliia / 2023-04-13 14:30
  Ocena: 1.00 / 5
  3 razy był odwołany lot przez winne przewoźnika.610 zł zabrała sobie.
 • ~Ak / 2023-04-13 10:20
  Ocena: 3.00 / 5
  Wizzair anulowało lot powrotny z Chorwacji, nie zapewnili alternatywy, noclegu, zwrotu poniesionych kosztów.
  WadyAby odzyskać pieniądze trzeba nasyłać na nich komornika
 • ~Ilona / 2023-04-02 15:42
  Ocena: 3.75 / 5
  45€ za odprawę na lotnisku to ździerstwo. Bazują na niewiedzy klienta.
  ZaletyLinia jak każda inba
  WadyKosztowna odprawa na lotnisku
 • ~Zawiedziony / 2023-03-24 08:22
  Ocena: 1.00 / 5
  Żenada. Dokonałem rezerwacji. Zapłaciłem. Nie dostałem biletu. Wszystkie dane z mojej strony zostały podane poprawnie. Minęło 10 dni, nie mam biletu i nie oddali pieniędzy. Telecentrum nie odbiera telefonów. A ten caly chatbot jest bezużyteczny. Wzięli pieniądze i nie ma z nimi kontaktu. Wychodzi na to że , zostałem okradziony:))) jazeli chcecie pozbyć się pieniędzy w głupi i naiwny sposób to POLECAM
 • ~Mattt / 2023-03-15 19:55
  Ocena: 3.00 / 5
  Leciałem z żoną. W Wizzair płaci się za wszystko oddzielnie. jako że wystarczała nam jedna walizka, ja miałem booking "premium" upoważniający do walizki i wyboru miejsca a żona tylko baaż ręczny. Tego nie można zrobić w jednym bookingu, więc żona miała oddzielny booking bez bagażu ale z wyborem miejsca, za co zapłaciłem 190zł, czyli ok. 20% ceny biletu. Na wejściu na pokład pani asystentka z radosnym usmiechem przekreśliła moje miejsce i dała mi inne. Na zwróconą uwagę, że zapłaciłem za to żeby być z żoną, oświadczyła żeby wejść do samolotu a tam personel mi pomoże. Personel nie pomógł, pomogłem sobie sam zajmując oryginalnie zabukowane miejsce i prosząc pasżerkę, która je dostała o zajęcie tego drugiego. Pytanie, za co zapłaciłem 190 zł???
  Nie sposób złożyć reklamacji w Wizzair. Na stronie internetowej można się porozumieć tylko w sprawach typowych, takiej nie było. Można stracić kupę czasu na czatownie z botem, który mojej sprawy nie rozumiał. Można jeszcze zadzwonić do call center za 5zł/min. Dziękuję, nie zamierzam im jeszcze dopłacać.
  ZaletyNiestety na niektórych trasach są jedyną linią bez przesiadek
  WadyNiski standard przelotu, dodatkowe opłaty za wszystko, brak mozliwości porozumienia w nietypowych sprawach
 • ~Michał / 2023-03-05 08:09
  Ocena: 1.00 / 5
  W październiku zakupiłem bilet. Przelałem 1200 Nok jednak biletu nie było. Po drogich rozmowach telefonicznych złożyłem reklamację. W marcu po pół rocznym oczekiwaniu na pieniądze przelali 505 Nok. Nie oddali nawet połowy pieniędzy. Oszuści
  ZaletyBrak
  WadyDrogie rozmowy telefoniczne,
  Długie oczekiwanie na zwrot pieniędzy
  Firma oszukuje ludzi
 • ~Małgorzata / 2023-02-26 10:45
  Ocena: 1.75 / 5
  Generalnie wszystkie loty do Luton i z Luton do Warszawy opóźnione. Nawet do kilku godzin.
  Godzina to standard.
  Wiedząc o tym wcześniej, powiadamiają o tym w drodze na lotnisku bądź na lotnisku i trzeba koczować na lotnisku.
  Robią bording i trzeba stać nie wiadomo ile przed drzwiami czekając na wyjście. Często brakuje posiłku na pokładzie samolotu.
  Ceny poszły w górę ale uslugi się nie poprawiły.
  Odradzam. Jak się leci z bagażem to linie lot się bardziej opłacają.
  Tym bardziej że otworzyli szybką kolejkę do Luton.
  ZaletyBrak
  WadyWszystko
 • ~Wero-nika / 2023-02-24 13:58
  Ocena: 3.25 / 5
  Wizzair przełożyła nam lot PNR:IIU84K (4osoby). Złożyliśmy rezygnację i wniosek o zwrot opłat. Dostałam maila, że zwrot wynosi 100%. Na moim koncie WIZZ znajduje się informacja z 02.02.2023 r. o wypłacie trzech kwot składających się na 100%. W dniu 30.01.2023 r. dostałam za wszystkie bilety mniej o 884,00PLN. Żadna reklamacja nie jest przyjmowana. Każdą reklamację telefoniczną (nr 703 703 708) z różnych telefonów w połowie rozmowy blokują. BRAK MOŻLIWOŚCI KONTAKTU, NIERZETELNA INFORMACJA NA STRONIE WIZZ, BRAK PIENIĘDZY - POMIJAM ODSZKODOWANIE.
  WadyNIERZETELNE TRAKTOWANIE KLIENTA. Pomimo przyznania środków do zwrotu atrzymano część opłat.
strona 1 z 16
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Ryanair
Ocena: 1.76, ilość opinii: 628
Wizzair
Ocena: 1.52, ilość opinii: 308
easyJet
Ocena: 1.55, ilość opinii: 34
LOT
Ocena: 3.60, ilość opinii: 5
VECTRA
Ocena: 1.64, ilość opinii: 3605
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 3175
Orange
Ocena: 1.38, ilość opinii: 3114
UPC Internet
Ocena: 1.84, ilość opinii: 3060
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.04, ilość opinii: 3047
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.51, ilość opinii: 2504