Zgłaszanie awarii - żenada, wisisz na telefonie po 15 min i słuchasz jakieś muzyki za czym odbiorą połączenie. Pewnie taka strategia jak wyczeka to odbierzemy.
Nie rzadko jest problem z wdzwonieniem się na numery kontaktowe, połączenie jest od razu zrzucane.
Przy ponownym kontakcie i zapytaniu o status zgłoszenia z dnia poprzedniego nie potrafią wskazać czy cokolwiek było zrobione aby usługa została przywrócona. Na moją sugestię i prośbę zdecydowali się przysłać do mnie serwisanta, czeka drugi dzień w tej chwili - brak kontaktu. Czekam już nie wiem na co, chyba wyłączę modem co by prądu bez sensu nie pożerał.
Niebawem kończy się umowa z "nimi" i już nie popełnię tego błędu ponownie.
Z całą świadomością moją nigdy więcej firmy zwanej Vectra.
Zaletydobre dla uzależnionych (można traktować jako terapię) a przy okazji poćwiczyć cierpliwość
Wadyczasami działa i ciężko zerwać umowę
4 lata z małą przerwą (także z atrakcjami)
