Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Strefa.pl opinie

Ocena na podstawie 37 opinii

1.53 / 5

 • Wsparcie techniczne
  1.31
 • Parametry
  1.82
 • Wydajność
  1.47
 • Cena/Jakość
  1.55

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 2 z 2
 • ~Szymala / 2016-10-30 20:50
  Ocena: 1.00 / 5
  Jest to najgorszy hosting w Polsce. Archaiczne wszystko. Nieprzyjazne, nieintuicyjne, niefachowe. Koniec.
  WadyWszystko.
  Nigdy nic nie wykupujcie i nie stawiajcie na tym czymś.
 • ~doodek / 2016-10-10 09:50
  od 4 dni mam nie działajacą stronę www i sparaliżowaną poczte oraz pracę mojej firmy. Przez opieszałość zespołu strefy.PL izawirtowania związane ze " zmianami" w strefa.pl .Kolejne interwencje nic nie dają ,a osoby na infolinii jak to w korporacji nic nie potrafią konkretnie powiedzieć - przesuwajac kolejne terminy .Uprzedzam przed strefa.pl i informuję , że nie pozostawię tej sprawy bez odpowiedzi i konsekwencji prawno - finansowych .Dość tego !!!!
  Zaletybrak
 • ~IZA / 2016-09-30 08:08
  Ocena: 1.00 / 5
  Straszne. Mam dosyć. Rezygnuję ze Strefa. pl. Ciągłe usterki na poczcie i brak pomocy. A kasa wpłacona. Moje darmowe konto na wp od lat działa bez zarzutu. Ostatni rok to koszmar
  ZaletyJakie?
  WadySame wady
  9 lat
 • ~Admipk / 2016-09-23 12:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Strefa pl to totalna żenada !!!! Ostatnio przysłali mi fakturę proforma za odnowienie domeny na kwotę 52,28 złotych. Po 8 dniach dostałem kolejną fakturę proforma na tą samom usługę - odnowienia domeny ale już w cenie 109,47 złotych.
  Bardzo nie miła pani z bok-u odpowiedziała mi, że to błąd systemu wygenerował złą fakturę proforma na kwotę 52,28 a potem system sam poprawił ją na 109,47 zł. Na moje pytanie czy wie co mówi, czy jest tego świadoma, odpowiedziała, że mają bardzo dobry system i sam dokonał korekty.

  " Bardzo dobrze " to się czeka na zalogowanie na poczet lub do panelu klienta, niejednokrotnie przez kilkanaście minut.
  Reasumując za odnowienie domeny ii hosting chcą ode mnie razem 415,17 złotych

  Dawajcie namiary na tańsze hostingi:
  prawdziwykarawaning@wp.pl
  Zaletybrak zalet
  Wadysame wady
 • ~Przemek / 2016-09-01 19:42
  Ocena: 2.00 / 5
  Pierwszy poważy problem - na odpowiedź supportu czekałem 24 godziny (a przeciętnych czas w porządnych firmach to 15-30 minut). Nie mam wpływu na ustawienia php, mogę zmienić tylko wersję. Nigdy nie miałem styczności z tak nieintuicyjnym panelem (a korzystałem w sumie już z około 20 firm hostingowych, jestem webdeveloperem).
  Bardzo odradzam. Jeśli wasz klient ma tam konto lub chce tam konto, wyperswadujcie mu to z głowy.
  ZaletyNie widzę ani jednej zalety.
  WadyDługi czas odpowiedzi supoprtu
  Nieinuicyjny panel
  Bardzo ograniczona możliwość zmiany ustawień
  Częste błędy w panelu (tak jakby go nie dokończyli jeszcze).
 • ~Luśka / 2016-08-17 14:59
  Ocena: 2.00 / 5
  Koszmar dotyczy głownie działania poczty. Filtry działają chyba w oparciu o bio-meteo, bo żadne inne parametry nie odpowiadają absurdom pojawiającym się na ekranie. Przed rozpoczęciem pobierania załączników trzeba sobie brać coś mocnego na uspokojenie bo niezliczoną ilość razy program się wywala. Maile nie dochodzą, nie przychodzą, wychodzi na to, że odlatują w eter jak gołębice. Klienci przestają firmę traktować poważnie, bo któż uwierzy, że maile notorycznie nie docierają??
  Nie polecam
  Zaletymiły pan z obsługi
  Wadyech.... szkoda wyliczać....
 • ~leszek / 2016-06-01 19:59
  Ocena: 1.00 / 5
  jedna wielka beznadzieja, nie potrafią niczego naprawić ani w niczym pomóc obecnie juz 3 tydzień czekam na jakakolwiek reakcje, zero efektywnego dzialania, tylko idiotyczne maile z podręcznika marketingu to samo było przy poprzednim problemie, w końcu zasugerowałem by odtworzyli backup zdecydowanie odradzam tą platforme, biorą jedynie kase, zatrudniaja panienki na infolinii i to wszystko, nikt nie potrafii tam niczego sensownie i sprawnie zrobić dno
 • ~Baalek / 2016-04-08 07:11
  Ocena: 2.00 / 5
  Witam, Korzystam z konta firmowego w serwisie i przyznam, że jest to porażka, chała i chańba. Co parę dni poczta nie działa blokując przepływ informacji do firmy. Mamy XXI ale strefa.pl zatrzymała się chyba jeszcze w ubiegłym. Pomoc ogranicza się do poinformowania, że jest problem i technicy próbują to naprawić. Swoją drogą chyba techników mają świeżo po liceum bo jakoś marnie im idzie to naprawianie. Od przyszłego roku uciekam od tego pseudo dostawcy.
  ZaletyDuża pojemność, czasami działa
  WadyNie działa, nie działa, nie działa....
 • ~wowa52 / 2016-03-15 16:22
  Ocena: 3.25 / 5
  Wykupuję hiosting w strefa.pl od wielu lat. Nie było problemu, aż do momentu przeniesienia na tzw. nową platformę. Nagłe problemy (brak www) z uruchomieniem "nowych" www rozwiązywałem praktycznie sam, korzystając z doraźnego wsparcia BOK.Jakoś ruszyło. Natomiast usługa pocztowa to porażka. Nie rozwijając kwestii technicznych raz na kilkadziesiąt dni nie mam poczty, z wszystkimi tego faktu konsekwencjami. Ja nie odbieram, a korespondenci (klienci) nie wiedzą , że nic do minie nie dochodzi (brak komunikatu błędu). Bezradność Zespołu Stref.pl jest irytująca. Darmowa usługa pocztowa w Onet ( również mam o wielu lat konto) to przy Strefie ostoja pewności i poprawności działania.
  Zaletydobry hosting www
  Wadyniepewna , usługa pocztowa
  10 lat
 • ~Damian / 2016-03-01 11:52
  Ocena: 1.75 / 5
  Hosting w strefie mieliśmy około 3 lat. Do listopada 2015r jakoś usług bez większych problemów. Natomiast od listopada 2015r załamka. Notoryczne problemy z pocztą ( poczta nie dochodzi, nie wychodzi, problemy z logowaniem itp) Pomoc operatora zerowa. Odpowiedzi za zgłaszane problemy od 12 do 24 godzin w tym samym tekstem = "proszę spróbować ponownie , teraz powinni być już dobrze" ( jak z automatu ). Po 4 miesiącach przenieśliśmy usługi do hekko. Różnica diametralna. Nawet odpowiedzi z pomocy otrzymywaliśmy w ciągu 15 minut od zgłoszenia ( poblemy dotyczyły przeniesienia domeny i usług, pomoc idealna w hekko).
  Strefa się strasznie posypała. Nie polecam
  ZaletyNIC
  Wadyproblemy techniczne, problemy z pocztą,
  korzystałem 3 lata
 • ~Wald / 2016-02-24 00:49
  Ocena: 2.00 / 5
  Fatalne działanie =nie działanie poczty. Brak możliwości kontaktu z klientami a odpowiedzi obsługi żałosne
  Z infolinia proponuje się nie kontaktować szkoda nerwów
  NIE POLECAM
  10 lat
 • ~Irek / 2016-01-31 13:01
  Ocena: 2.00 / 5
  Po przeniesieniu na nową platformę nasza strona przestała być widoczna w sieci. Zero reakcji na monity. Po to były testy aby takich sytuacji nie było!!!!!
  WadyFatalna obsługa klienta
  Co najmnij 10 lat.
 • ~Marcin / 2015-11-26 15:13
  Ocena: 1.25 / 5
  Wypada fatalnie, mam u nich pocztę od dwóch miesięcy, praktycznie nie ma dnia żeby nie pojawił się "nieznany błąd" podczas logowania. Swoją drogą powinien być już "znany" skoro wywala się codziennie. W odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie nt. niepoprawnego funkcjonowania poczty otrzymuję po dwóch dniach e-mail zwrotny z pięknym wierszykiem, że mieli "maintenance". Wiadomości nie dochodzą, brak raportów niedostarczenia. Całość testowana na różnych kompach/urządzeniach/przeglądarkach/systemach, więc wykluczam problemy z tej natury. Szkoda czasu i nawet złotówki na taki hosting, notabene najgorszy z jakim miałem do czynienia w życiu.
  Zaletyciężko znaleźć
  Wadyobsługa techniczna, dostępność, a w zasadzie niedostępność
  2 miesiące, szkoda nawet złotówki na taki hosting
 • ~obywatel / 2015-10-02 09:10
  Ocena: 1.75 / 5
  Niestety w porównaniu do innych usługodawców jakość obsługi, pomoc przy problemach, nie jest najlepsza, dodatkowo słabo się rozwijają, to co u innych jest standardem na strefie jeszcze nie istnieje, dodatkowo maja problem z filtrami pocztowymi, pierwszy działa, drugi wpisany nie działa, sami nie wiedzą dlaczego.
  Niestety rezygnujemy. Pracuje w firmie która zatrudnia kilkudziesięciu pracowników i niestety wymaga profesjonalnej obsługi i podejścia. Ogólnie nie polecam dla bardziej wymagających.
  Zaletyna dzien dzisiejszy zwykły standart
  Wadysłaba obsługa, brak niektórych możliwości w ustawieniach serwerów pocztowych, błędy w funkcjonowaniu
  ponad 4 lata
 • ~user123 / 2007-05-01 21:03
  Ocena: 2.75 / 5
  Mam kontakt z ich usługami od 2 lat, na początku było super, wydajność, wsparcie techniczne i cena do jakości, parametry to były na 2 teraz są na 3 (chodzi głównie o bazę mysql strasznie mała). Do póki nie byłem ich partnerem to było OK., teraz prawie od roku jestem partnerem i muszę się wstydzić przed klientami, których namówiłem na hosting w strefa.pl i użerać się z obsługą w ich imieniu, czasem na prostą zmianę czy modyfikację ustawień serwera trzeba czekać po 2 tygodnie a to można zrobić w 5 minut, panie są faktycznie miłe, ale robią idiotów z klientów swoimi odpowiedziami, wmawiają komuś, kto się zna dziwne rzeczy lub to, że już raz ta prośba była możliwa do zrobienia a drugim razem nie jest możliwa do zrobienia.
  Zaletywydajnosć, parametry, cena/jakość
  Wadywsparcie techniczne
  8 pakietów złotych po 200 + VAT
 • ~Romek / 2007-02-20 01:33
  Ocena: 3.00 / 5
  Posiadam pakiet srebrny. Strony od jakiegoś czasu czasami się ładują czasami nie, od 2 dni w nocy serwer nie dopowiada. Jak napisalęm do BOK odpisali mi jak bym był idiotą. że sprawdzali strony i im działąją. Można zaobserwować od jakiegoś czasu kiepski transfer serwer nie odpowiada. Fakt parametry sa niezłe co do ceny, ale jak by serwer działal bez zarzutów!!! Ostatnio także zamiast stron pojawia się napis test. Wysłąłem źródło tej strony do BOK-u to jak pisalęm wcześniej zero konkretów. Jakaś miłą Pani siedzi i odpowiada miłe banały na meile. Tyle mam do powiedzienia ja jak tylko sie skończy okres hostingu zmieniam usługodawce na innego.

  Pozrdawiam
  Zaletyilosc miejsca, limit transferu, interfejs użytkownika
  Wadyserwer pada, strony sie nie łądują, kiepska obsługa
 • ~grzesiekm / 2007-02-06 14:20
  Ocena: 5.00 / 5
  Na tym serwerze posiadamy służbową stronę internetową w złotym pakiecie za 200 zł + Vat. Bez zarzutów, dobry panel administratora, żadnego spamu. Wg mnie extra
  10 miesięcy; 244 zł za rok
strona 2 z 2
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Az.pl
Ocena: 2.16, ilość opinii: 88
Home.pl
Ocena: 1.57, ilość opinii: 82
o12.pl
Ocena: 1.67, ilość opinii: 59
Superhost.pl
Ocena: 2.97, ilość opinii: 43
cal.pl
Ocena: 2.87, ilość opinii: 41
Strefa.pl
Ocena: 1.53, ilość opinii: 37
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2554
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2298
VECTRA
Ocena: 1.70, ilość opinii: 2217
UPC Internet
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1979
Play
Ocena: 1.46, ilość opinii: 1122
Orange Neostrada
Ocena: 1.96, ilość opinii: 1070