Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

dhosting.pl opinie

Ocena na podstawie 9 opinii

4.31 / 5

 • Wsparcie techniczne
  4.56
 • Parametry
  4.22
 • Wydajność
  4.22
 • Cena/Jakość
  4.22

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 1
 • ~Wojciech / 2019-10-13 22:10
  Ocena: 2.75 / 5
  Witam.
  Dhosting oceniam negatywnie. Elastyczne skalowanie generuje ogromne koszta dla nas klientów. Jeśli ktoś ma więcej stron to szczerze i konsekwentnie ODRADZAM.
  Kontakt z supportem w porządku-bez rewelacji. Okropne parametry procesora/ram/pojemność jeśli chodzi o "dzień dobry" zaraz po zakupie i opłaceniu za hosting.
  Z pozoru cena jest piękna-cud-miód, jednak gdy ktoś ma duże wymagania względem generowanego ruchu, ilości stron-to Dhosting nie nadaje się dla takich osób.
  PS. od groma tu pracowników Dhostingu, pięknie się rozpisujecie o specyfikacjach swojego produktu, żałosne :O
 • ~SynMarnotrawny / 2019-06-10 13:59
  Ocena: 5.00 / 5
  Bardzo lubię ich panel admina, ładny, przejrzysty i wygodny, ale przekonała mnie przede wszystkim szybkość działania i wsparcie dla Litespeed + LSCache + Cloudflare, dla mojej pracy to konieczność wręcz i przeważnie szukam hostingów, które wykorzystują lub mają dobrze zaimplementowane te rzeczy. Na plus automatyczne skalowanie zasobów – w sumie nie muszę się martwić o zasoby.
 • ~Dsonly / 2018-08-05 23:12
  Ocena: 2.00 / 5
  Niestety przez ostatnie miesiące wydajność serwerów jak i obsługa klienta się znacznie pogorszyła - i to nie tylko moja opinia (można sobie więcej wygooglować).

  Aktualnie szukam nowego miejsca na mój sklep.
  ZaletyAutorski panel
  WadyMała stabilność usług
  Słaby support
 • ~Adam Szałucha / 2007-09-08 12:32
  Ocena: 4.75 / 5
  Na dhosting(wcześniej demonek) trafiłem po przejściach z home i kei. Dla pierwszego sklep generował zbyt duże obciążenie, natomiast drugi był zbyt drogi. Ogólnie jestem zadowolony, chociaż zdarzały się małe wpadki ;).
  Zaletyszybki i dobry support
  wydajne serwery
  ponad pół roku
 • ~Rósałek / 2007-09-06 11:47
  Ocena: 4.75 / 5
  Choć dhosting pod tą nazwą istnieje od niedawna to już istnieje od dawna. Miałem przyjemność "posmakować" profesjonalizmu i jakości na najwyższym poziomie. Hosting ten jest tworzony przede wszystkim dla NAS, odbiorców, a nie wyłącznie z chęci dorobienia się. Z czystym sercem i sumieniem mogę polecić każdemu.
  ZaletyDoskonały support na światowym poziomie(mam porównanie z zagranicznym hostingiem), cena choć nie najniższa to w 101% adekwatna do jakości świadczonych usług.
  Wadyosobiście nie znalazłem...na pewno jakieś są bo niei ma firm doskonałych...
  4 lata
 • ~melmat / 2007-09-06 09:20
  Ocena: 5.00 / 5
  przez ostanie lata korzytsałem z kilku ofert firm hostingowych, tych tanszych jak i jednych z najdrozszych, ale dhosting kroluje wsrod nich. serwery sa zdecydowanie najszybsze i wydajniejsze w kraju, bijace takich gigantow jak kei czy home.

  obsluga jest w pelni profesionalna i mila. problemy i sugestie rozwiazywane sa od reki w ulamik sekund. atorski panel do zarzadzania hostingiem jest bardzo wygodny, intuicyjny i szybki w dzialaniu.

  reasumujac: za rozsadne pieniadze dostajesz szybki, wydajny hosting z professionalna obsluga
  Zaletyszybki, wydajny, bezpieczny hosting z mila, profesionalna obsluga
  Wadybrak
  12 m-c
 • ~Fiercio / 2007-09-05 23:58
  Ocena: 5.00 / 5
  Konto na serwerach zarządzanych przez dhosting.pl mam od ponad dwóch lat.
  Pod względem jakości i stabliności oceniam je bardzo dobrze. W sierpniu tego roku dodałem z ciekawości swoje strony do monitora uptime. Wynik póki co - ciągłe 100% :)

  Obsługa techniczna jest na wysokim poziomie, a kontakt z nią to sama przyjemność.
  dhosting.pl dopasowuje się do potrzeb klienta, zarówno ze strony technicznej (jak np. instalacja potrzebnych modułów PHP, uaktywnienie wildcard-dns), jak i cenowej - krojenie pakietu pod wymiar.

  Zarządzanie wszelkimi parametrami konta jest poprzez autorski dPanel... a jeśli czegoś nie da się w nim wyklikać, to pisząc do helpdesku jest duża szansa uaktywnienia potrzebnej opcji ;)

  Mogę całym sercem polecić ich usługi, które to mogą równać się jakością z gigantami - home.pl / nazwa.pl, ale tu jesteśmy traktowani indywidualnie, a nie w sposób "masowy".
  Zaletystabilność, autorski panel administracyjny, indywidualne traktowanie klienta, błyskawiczny kontakt z administratorami
  Wady---
  ponad dwa lata
 • ~J.Nowak / 2007-09-05 20:29
  Ocena: 4.50 / 5
  Witam
  Posiadam kilka kont na DHosting.pl - co najbardziej uderza to jakość i szybkość obsługi. Jakiekolwiek problemy są załatwiane dosłownie w kilka chwil, a jeśli jest to niemożliwe - w ciągu kilku h (mi się jeszcze nie zdarzyło tak długo czekać). Za to baaaaardzo duży plus. Wydajność świetna, pingi extra. Najbardziej zależało mi na konkretnej obsłudze technicznej stąd też bardzo sobie chwilę. Nie mogę jeszcze powiedzieć za wiele odnośnie szybkości bowiem nie obciążam aż tak serwera ale to w ciągu kilkunastu tygodni się zmieni.
  Na teraz mogę dać bardzo duży plus. Firmy współpracujące z DHostingiem także poważnie podchodzą do tematu - nasza współpraca trwa do dzisiaj i podejrzewam, że będzie trwała dłużej. Miałem doczynienia z kilkoma hostingowcami (w tym home.pl, kei.pl i parę mniejszych) - zostaje jednak tutaj.
  Jednym słowem: Polecam !
  Zaletyobsługa techniczna ! indywidualne podejście do klienta (możliwość negocjacji i stałej współpracy na zasadach partnerstwa), szybkość/pingi, stabilność
  Wadyna razie brak, nie doświadczyłem niczego złego
  ok 6miesięcy, faktura zbiorcza wraz z usługami (nie tylko hosting) - indywidualna wycena
 • ~Lexus / 2007-09-05 20:27
  Ocena: 5.00 / 5
  Jak dla mnie najlepsza firma hostingowa. Stabilne, szybki serwery w datacenter w Polsce. Błyskawiczny support, prosty ale oferujący wiele opcji panel. Czego więcej chcieć?
  Zaletywydajność, obsługa, łatwość obsługi panelu
  Wadynie stwierdziłem
strona 1 z 1
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Az.pl
Ocena: 2.16, ilość opinii: 80
o12.pl
Ocena: 1.64, ilość opinii: 49
Superhost.pl
Ocena: 3.02, ilość opinii: 42
Webd.pl
Ocena: 3.78, ilość opinii: 30
Home.pl
Ocena: 1.90, ilość opinii: 23
cal.pl
Ocena: 3.41, ilość opinii: 22
Flixbus
Ocena: 2.26, ilość opinii: 691
mBank
Ocena: 1.97, ilość opinii: 568
Link4
Ocena: 1.58, ilość opinii: 309
ITAKA
Ocena: 2.77, ilość opinii: 293
Netflix
Ocena: 2.85, ilość opinii: 145
nju mobile
Ocena: 3.16, ilość opinii: 130