Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Strefa.pl opinie

Ocena na podstawie 37 opinii

1.53 / 5

 • Wsparcie techniczne
  1.31
 • Parametry
  1.82
 • Wydajność
  1.47
 • Cena/Jakość
  1.55

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 2
 • ~grzesiekm / 2007-02-06 14:20
  Ocena: 5.00 / 5
  Na tym serwerze posiadamy służbową stronę internetową w złotym pakiecie za 200 zł + Vat. Bez zarzutów, dobry panel administratora, żadnego spamu. Wg mnie extra
  10 miesięcy; 244 zł za rok
 • ~wowa52 / 2016-03-15 16:22
  Ocena: 3.25 / 5
  Wykupuję hiosting w strefa.pl od wielu lat. Nie było problemu, aż do momentu przeniesienia na tzw. nową platformę. Nagłe problemy (brak www) z uruchomieniem "nowych" www rozwiązywałem praktycznie sam, korzystając z doraźnego wsparcia BOK.Jakoś ruszyło. Natomiast usługa pocztowa to porażka. Nie rozwijając kwestii technicznych raz na kilkadziesiąt dni nie mam poczty, z wszystkimi tego faktu konsekwencjami. Ja nie odbieram, a korespondenci (klienci) nie wiedzą , że nic do minie nie dochodzi (brak komunikatu błędu). Bezradność Zespołu Stref.pl jest irytująca. Darmowa usługa pocztowa w Onet ( również mam o wielu lat konto) to przy Strefie ostoja pewności i poprawności działania.
  Zaletydobry hosting www
  Wadyniepewna , usługa pocztowa
  10 lat
 • ~Romek / 2007-02-20 01:33
  Ocena: 3.00 / 5
  Posiadam pakiet srebrny. Strony od jakiegoś czasu czasami się ładują czasami nie, od 2 dni w nocy serwer nie dopowiada. Jak napisalęm do BOK odpisali mi jak bym był idiotą. że sprawdzali strony i im działąją. Można zaobserwować od jakiegoś czasu kiepski transfer serwer nie odpowiada. Fakt parametry sa niezłe co do ceny, ale jak by serwer działal bez zarzutów!!! Ostatnio także zamiast stron pojawia się napis test. Wysłąłem źródło tej strony do BOK-u to jak pisalęm wcześniej zero konkretów. Jakaś miłą Pani siedzi i odpowiada miłe banały na meile. Tyle mam do powiedzienia ja jak tylko sie skończy okres hostingu zmieniam usługodawce na innego.

  Pozrdawiam
  Zaletyilosc miejsca, limit transferu, interfejs użytkownika
  Wadyserwer pada, strony sie nie łądują, kiepska obsługa
 • ~user123 / 2007-05-01 21:03
  Ocena: 2.75 / 5
  Mam kontakt z ich usługami od 2 lat, na początku było super, wydajność, wsparcie techniczne i cena do jakości, parametry to były na 2 teraz są na 3 (chodzi głównie o bazę mysql strasznie mała). Do póki nie byłem ich partnerem to było OK., teraz prawie od roku jestem partnerem i muszę się wstydzić przed klientami, których namówiłem na hosting w strefa.pl i użerać się z obsługą w ich imieniu, czasem na prostą zmianę czy modyfikację ustawień serwera trzeba czekać po 2 tygodnie a to można zrobić w 5 minut, panie są faktycznie miłe, ale robią idiotów z klientów swoimi odpowiedziami, wmawiają komuś, kto się zna dziwne rzeczy lub to, że już raz ta prośba była możliwa do zrobienia a drugim razem nie jest możliwa do zrobienia.
  Zaletywydajnosć, parametry, cena/jakość
  Wadywsparcie techniczne
  8 pakietów złotych po 200 + VAT
 • ~Baalek / 2016-04-08 07:11
  Ocena: 2.00 / 5
  Witam, Korzystam z konta firmowego w serwisie i przyznam, że jest to porażka, chała i chańba. Co parę dni poczta nie działa blokując przepływ informacji do firmy. Mamy XXI ale strefa.pl zatrzymała się chyba jeszcze w ubiegłym. Pomoc ogranicza się do poinformowania, że jest problem i technicy próbują to naprawić. Swoją drogą chyba techników mają świeżo po liceum bo jakoś marnie im idzie to naprawianie. Od przyszłego roku uciekam od tego pseudo dostawcy.
  ZaletyDuża pojemność, czasami działa
  WadyNie działa, nie działa, nie działa....
 • ~Irek / 2016-01-31 13:01
  Ocena: 2.00 / 5
  Po przeniesieniu na nową platformę nasza strona przestała być widoczna w sieci. Zero reakcji na monity. Po to były testy aby takich sytuacji nie było!!!!!
  WadyFatalna obsługa klienta
  Co najmnij 10 lat.
 • ~Luśka / 2016-08-17 14:59
  Ocena: 2.00 / 5
  Koszmar dotyczy głownie działania poczty. Filtry działają chyba w oparciu o bio-meteo, bo żadne inne parametry nie odpowiadają absurdom pojawiającym się na ekranie. Przed rozpoczęciem pobierania załączników trzeba sobie brać coś mocnego na uspokojenie bo niezliczoną ilość razy program się wywala. Maile nie dochodzą, nie przychodzą, wychodzi na to, że odlatują w eter jak gołębice. Klienci przestają firmę traktować poważnie, bo któż uwierzy, że maile notorycznie nie docierają??
  Nie polecam
  Zaletymiły pan z obsługi
  Wadyech.... szkoda wyliczać....
 • ~Łukasz / 2021-03-03 17:26
  Ocena: 2.00 / 5
  Stanowczo odradzam panel klienta tragedia, brak wsparcia technicznego. Maksymalny rozmiar importowanej bazy sql to : 2,048KB to jest śmieszne. Czyli kup usługę zapłać i radź sobie sam.
  ZaletyBrak
  WadyBrak wsparcia technicznego
  Brak kontaktu
  Funkcjonalność hostingu
  Wydajność
 • ~Przemek / 2016-09-01 19:42
  Ocena: 2.00 / 5
  Pierwszy poważy problem - na odpowiedź supportu czekałem 24 godziny (a przeciętnych czas w porządnych firmach to 15-30 minut). Nie mam wpływu na ustawienia php, mogę zmienić tylko wersję. Nigdy nie miałem styczności z tak nieintuicyjnym panelem (a korzystałem w sumie już z około 20 firm hostingowych, jestem webdeveloperem).
  Bardzo odradzam. Jeśli wasz klient ma tam konto lub chce tam konto, wyperswadujcie mu to z głowy.
  ZaletyNie widzę ani jednej zalety.
  WadyDługi czas odpowiedzi supoprtu
  Nieinuicyjny panel
  Bardzo ograniczona możliwość zmiany ustawień
  Częste błędy w panelu (tak jakby go nie dokończyli jeszcze).
 • ~Wald / 2016-02-24 00:49
  Ocena: 2.00 / 5
  Fatalne działanie =nie działanie poczty. Brak możliwości kontaktu z klientami a odpowiedzi obsługi żałosne
  Z infolinia proponuje się nie kontaktować szkoda nerwów
  NIE POLECAM
  10 lat
 • ~Damian / 2016-03-01 11:52
  Ocena: 1.75 / 5
  Hosting w strefie mieliśmy około 3 lat. Do listopada 2015r jakoś usług bez większych problemów. Natomiast od listopada 2015r załamka. Notoryczne problemy z pocztą ( poczta nie dochodzi, nie wychodzi, problemy z logowaniem itp) Pomoc operatora zerowa. Odpowiedzi za zgłaszane problemy od 12 do 24 godzin w tym samym tekstem = "proszę spróbować ponownie , teraz powinni być już dobrze" ( jak z automatu ). Po 4 miesiącach przenieśliśmy usługi do hekko. Różnica diametralna. Nawet odpowiedzi z pomocy otrzymywaliśmy w ciągu 15 minut od zgłoszenia ( poblemy dotyczyły przeniesienia domeny i usług, pomoc idealna w hekko).
  Strefa się strasznie posypała. Nie polecam
  ZaletyNIC
  Wadyproblemy techniczne, problemy z pocztą,
  korzystałem 3 lata
 • ~obywatel / 2015-10-02 09:10
  Ocena: 1.75 / 5
  Niestety w porównaniu do innych usługodawców jakość obsługi, pomoc przy problemach, nie jest najlepsza, dodatkowo słabo się rozwijają, to co u innych jest standardem na strefie jeszcze nie istnieje, dodatkowo maja problem z filtrami pocztowymi, pierwszy działa, drugi wpisany nie działa, sami nie wiedzą dlaczego.
  Niestety rezygnujemy. Pracuje w firmie która zatrudnia kilkudziesięciu pracowników i niestety wymaga profesjonalnej obsługi i podejścia. Ogólnie nie polecam dla bardziej wymagających.
  Zaletyna dzien dzisiejszy zwykły standart
  Wadysłaba obsługa, brak niektórych możliwości w ustawieniach serwerów pocztowych, błędy w funkcjonowaniu
  ponad 4 lata
 • ~EK / 2018-11-27 09:19
  Ocena: 1.25 / 5
  KOSZMAR!!!! Ta firma to istne olewanie klienta. ZERO kompetencji i wsparcia klienta. Z klienta robi się poprostu idiotę i gra na czas! Bardzo dużo przez nich straciłam nie tylko kasy ale i czasu i nerwów. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.
  ZaletyBRAK
  WadyZERO KOMPETENCJI, OLEWANIE KLIENTA, KOSZMARNIE DŁUGI CZAS ODPOWIEDZI NA MAILE I DO TEGO NIE NA TEMAT, CO OSOBA TO CO INNEGO MÓWI - SAMI SOBIE WEWNĄTRZ FIRMY ZAPRZECZAJĄ, KOSZMAR,ZERO WSPÓŁPRACY
 • ~Kasia / 2020-07-30 16:31
  Ocena: 1.25 / 5
  Od 2 miesięcy czekam na zaplacony towar.ten sklep to oszustwo
  WadyOszustwo. Nigdy więcej
 • ~Laszlo / 2018-04-02 15:36
  Ocena: 1.25 / 5
  Drogo. Zmiany zawsze idą na gorsze. Z dnia na dzień rezygnowali z obsługi komendy PHP wysyłającej ze sklepu maili do klientów. Musiałem na wariata zmieniać hosting na OHV. Za chwilę przeniosłem wszystko i mam spokój.
  WadyCena, administracja kont i hostingu.
 • ~Marcin / 2015-11-26 15:13
  Ocena: 1.25 / 5
  Wypada fatalnie, mam u nich pocztę od dwóch miesięcy, praktycznie nie ma dnia żeby nie pojawił się "nieznany błąd" podczas logowania. Swoją drogą powinien być już "znany" skoro wywala się codziennie. W odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie nt. niepoprawnego funkcjonowania poczty otrzymuję po dwóch dniach e-mail zwrotny z pięknym wierszykiem, że mieli "maintenance". Wiadomości nie dochodzą, brak raportów niedostarczenia. Całość testowana na różnych kompach/urządzeniach/przeglądarkach/systemach, więc wykluczam problemy z tej natury. Szkoda czasu i nawet złotówki na taki hosting, notabene najgorszy z jakim miałem do czynienia w życiu.
  Zaletyciężko znaleźć
  Wadyobsługa techniczna, dostępność, a w zasadzie niedostępność
  2 miesiące, szkoda nawet złotówki na taki hosting
 • ~Admipk / 2016-09-23 12:39
  Ocena: 1.00 / 5
  Strefa pl to totalna żenada !!!! Ostatnio przysłali mi fakturę proforma za odnowienie domeny na kwotę 52,28 złotych. Po 8 dniach dostałem kolejną fakturę proforma na tą samom usługę - odnowienia domeny ale już w cenie 109,47 złotych.
  Bardzo nie miła pani z bok-u odpowiedziała mi, że to błąd systemu wygenerował złą fakturę proforma na kwotę 52,28 a potem system sam poprawił ją na 109,47 zł. Na moje pytanie czy wie co mówi, czy jest tego świadoma, odpowiedziała, że mają bardzo dobry system i sam dokonał korekty.

  " Bardzo dobrze " to się czeka na zalogowanie na poczet lub do panelu klienta, niejednokrotnie przez kilkanaście minut.
  Reasumując za odnowienie domeny ii hosting chcą ode mnie razem 415,17 złotych

  Dawajcie namiary na tańsze hostingi:
  prawdziwykarawaning@wp.pl
  Zaletybrak zalet
  Wadysame wady
 • ~Bartek / 2016-11-16 08:38
  Ocena: 1.00 / 5
  Wsparcie techniczne jest beznadziejne. Od tygodnia próbują ustalić usterkę.
  Zaletybrak
  Wadymnóstwo
 • ~corn / 2016-12-16 09:13
  Ocena: 1.00 / 5
  To jest hit na skalę światową. Zakupiłem serwer oraz domenę na strefa.pl, ale nie mogę postawić strony na tej domenie, bo przypisanie domeny do serwera nie działa! Nikt nie jest w stanie mi pomóc i mam wrażenie, że jedynie co obsługa wie o swoim serwisie to jego nazwa. Mailowo za każdym razem odpowiada inna osoba, jedynie bezsensu cytując FAQa nawet nie w temacie. Niekompetencja pobiła wszystkie rekordy. Ilość błędów w panelu też wysoko oscyluje. Już się nie mogę doczekać, aż to zmienię, bo klient czeka na stronę.
  Zaletybrak
  Wadyniekompetentna obsługa
  niedziałający i niewygodny panel
  awarie

 • ~Czeszward / 2019-02-27 17:00
  Ocena: 1.00 / 5
  Współpraca ze Strefa.pl wygląda np. tak: Poprosiliśmy w wiadomości przez formularz kontaktowy o dane do zalogowania do panelu klienta i o zmianę danych do faktury. Niestety nikt się nie odezwał w odpowiednim czasie, więc domena przestała być aktywna i nasi klienci nie widzą naszej strony www. Postanowiliśmy zadzwonić ale prze 30 minut byliśmy 3 w kolejce, ostatecznie udało się dodzwonić po 40 minutach słuchania melodyjki. Bardzo miły Pan odnalazł sprawę, przysłał dane do logowania i fakturę pro-forma o którą prosiliśmy. Niestety z błędnymi danymi tak jak by nikt i tak nie przeczytał naszego zgłoszenia. Postanowiliśmy zatem skorzystać z panelu klienta i zmienić dane samemu ale niestety nazwy firmy nie da się zmienić bo nie działa, z resztą wszystko wygląda jak idź stąd bo polskie znaki zamieniają się w znaki zapytania. Napisaliśmy w tej sprawie e-mail ale niestety nikt na niego nie odpowiedział. Domena nie opłacona, faktura nie wystawiona, strona nie aktywna, kontaktu brak. Ludzie uciekajcie od tych partaczy jak najdalej i nie zakładajcie tutaj nigdy konta.
  ZaletyPytanie o zalety Strefa.pl to chyba żart. Są firmy amatorskie ale przy Strefa.pl są profesjonalistami nie z tej planety.
  WadyŻe istnieją.
strona 1 z 2
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Az.pl
Ocena: 2.16, ilość opinii: 88
Home.pl
Ocena: 1.57, ilość opinii: 82
o12.pl
Ocena: 1.67, ilość opinii: 59
Superhost.pl
Ocena: 2.97, ilość opinii: 43
cal.pl
Ocena: 2.87, ilość opinii: 41
Strefa.pl
Ocena: 1.53, ilość opinii: 37
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.13, ilość opinii: 2554
Cyfrowy Polsat Internet
Ocena: 1.53, ilość opinii: 2298
VECTRA
Ocena: 1.70, ilość opinii: 2217
UPC Internet
Ocena: 1.95, ilość opinii: 1979
Play
Ocena: 1.46, ilość opinii: 1122
Orange Neostrada
Ocena: 1.96, ilość opinii: 1070