Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

OVH.pl opinie

Ocena na podstawie 18 opinii

1.66 / 5

 • Wsparcie techniczne
  1.00
 • Parametry
  1.83
 • Wydajność
  2.06
 • Cena/Jakość
  1.67

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 1
 • ~Mat / 2019-10-06 13:06
  Ocena: 1.00 / 5
  Jest niedziela. Wyłączyli mi usługę hosting reseller mimo że jest opłacona na jeszcze dwa tygodnie!! Serwis nie działa!! Dzwonie i czynne tylko pon-pt!! Przekierowują mnie do kanady a tam facet mówi że nie może mi pomóc bo nie ma dostępu do europejskich usług!!! Kazał poczekać mi do poniedziałku!! Moje strony nie działają!! Omijajcie szerokim łukiem!!
  ZaletyNie ma!
  WadyWyłączają usługi kiedy chcą!! Duża awaryjność!!
 • ~MS / 2019-08-07 18:44
  Ocena: 1.25 / 5
  Oferta, która wprowadza w błąd. Skoro w zakładce Serwery > Prestashop jest oferta serwerów to klient oczekuje serwera pod Prestashop. Tymczasem po wykupieniu usługi serwer nie działa w ogóle na czystym skrypcie, wszystko się wiesza. Wystąpiłem więc z prośbą o rozwiązanie problemu lub rezygnacje z usługi, która jest nierzetelna i wprowadzająca w błąd. Oczywiście spychologia, istny beton i powoływanie się na regulamin. Jeśli nie chcecie mieć problemów to odradzam, póki jeszcze jesteście na etapie wyboru hostingu.
  Zaletybrak
  Wadyniefachowa pomoc, spychologia, nierzetelna i wprowadzająca w błąd oferta
 • ~Paweł / 2019-06-07 09:27
  Ocena: 1.50 / 5
  Oferta wprowadza w błąd nie zawierając informacji o kluczowych parametrach, których nie zapewniają usługi hostingowe.
  Zerowa reakcja na zgłoszenie poprzez panel. Fatalna obsługa techniczna. Jednym słowem DRAMAT
  Wadybrak multipoczty
 • ~Dariusz / 2019-04-28 22:52
  Ocena: 1.00 / 5
  po migracji na nowy serwer straciłem połowę danych na koncie e-mail. Gdzie można zgłosić takie zaniechanie/przestępstwo?
 • ~taisho / 2019-03-29 12:37
  Ocena: 1.00 / 5
  Niepoważna firma. Jaka cena, taka jakość. Zleciłem transfer domeny i kiedy po bardzo długim czasie zlecenie transferu nadal miało status w trakcie przetwarzania, skontaktowałem się z ovh. Dowiedziałem się, że zlecenie transferu jest anulowane (co jest sprzeczne ze statusem na stronie internetowej, który regularnie sprawdzałem) z uwagi na brak potwierdzenia maila, który do mnie oczywiście nie dotarł. Teraz nawet nie zdążę nigdzie przetransferować domeny i będę musiał zapłacić złodziejską stawkę w nazwa.pl.
  Zaletycena
  Wadywszystko inne
 • ~Niezadowolony / 2019-03-26 12:09
  Ocena: 1.00 / 5
  Nie polecam, bardzo czeste problemy z mailem. 4-5 razy w miesiącu pada poczta na 1-2h i co się dowiaduje po 20 minut czekania na infolini? Zawsze to samo, trwają prace... A zmienili niby system, zostałem zapewniony że już tak się nie będzie dziać. Jednak...

  Mam 20 pracowników, fundament to działajacy mail. Niestety, obecnie szukam innego dostawcy usług.
  Zaletybrak
  WadyCzęste awarie
  Infolinia to porażka
 • ~czesiu / 2019-03-07 11:05
  Ocena: 1.00 / 5
  Tragedia, Obiecywanie terminów ze strony OVH oraz ich niedotrzymywanie to domena tej firmy.
  Dodzwonić się bardzo ciężko 30 minut oczekiwania to minimum.
  Unikajcie tej firmy!
  Zaletybrak
  Wadyniesłowność, brak dotrzymywania terminów
 • ~Łukasz / 2018-11-30 14:09
  Ocena: 1.00 / 5
  Moja strona internetowa nie działa od 2 dni i zero odpowiedzi od OVH. Podniesione 4 zgłoszenia i niezliczone próby komunikacji problemu przez telefon. Z czymś takim jeszcze się nie spotkaliśmy – używając zagranicznych firm hostingowych jesteśmy przyzwyczajeni do odpowiedzi w przeciągu maks 10 minut i rozwiązania problemu do 4 godzin. A nie 2 dni robocze! Już nawet nie wspominam o cyklicznych przerwach w dostępności strony, na które muszę patrzeć w moich cotygodniowych alertach UpTime Monitor od ponad roku.
  Dobrze, że tworzyliśmy dodatkowe kopie zapasowe na zewnętrznych serwerach, ponieważ FTP OVH również leży trupem.
  Przenosimy naszą domenę jak najdalej od OVH. Dziwi mnie, że ten oczywisty szwindel ma tutaj same 9-tki i 10-tki…

  P. S.
  OVH może sobie te wszystkie pootwierane zgłoszenia wsadzić tam, gdzie światło nie dociera…
  ZaletyNie stwierdzono.
  WadyNiedziałająca usługa.
  Niereagujący BOK.
  Podejście typu płać-i-s###
 • ~Adam / 2018-09-19 10:52
  Ocena: 1.00 / 5
  Ovh to kopletna porażka. Wydawałoby się ze jesli wydasz w ovh ponad 100.000 w 3 miesiące to będą Cię traktowac jak partnera. Nic podobnego. Kłamstwo na kłamstwie. Na serwer czekam juz 3 tygodnie a napisali ze 72h. Nikt nie odbiera telefonów. Na infolinii czeka się 20 minut. Kompletna porażka
  WadyTylko wady we wszystkich aspektach. Panel klienta jest tak źle zrobiony ze czekam na zalogowanie do niego nawet 10-15 minut
 • ~rroberto / 2018-09-05 12:08
  Ocena: 1.50 / 5
  Ta firma to jakaś porażka... o ile w ich panelu zakup usług odbywa się bezproblemowo, to dalsze działania, obsługa, czy nawet płatności to jakaś paranoja... już nie wspominając o panelu klienta który jest nie do końca przetłumaczony z francuskiego.
  W pomocy technicznej sami statyści, którzy nie rozumieją wyrażenia "nie działa", bo przecież po ich stronie nie widać problemu... Nie pomagają screeny, nie pomagają maile...
  ZaletyCena
  WadyJakość, support a właściwie można powiedzieć jego brak, panel
 • ~Zirytowane Klient / 2018-09-04 11:30
  Ocena: 2.67 / 5
  WSPARCIE TECHNICZNE TO JAKIŚ KOSZMAR !
  Walczę już tyle czasu o taką pierdołe że sobie nawet nie wyobrażacie - Zmiana kontaktu technicznego . To tak jakby zmienić maila w koncie ale nie można bo trzeba jakieś formularze które są błędne i tak dalej ... Masakra . Już nigdy więcej OvH ...
  Zaletybrak
  WadyOBSŁUGA TECHNICZNA NIE ISTNIEJE
 • ~Szymon / 2018-05-29 12:05
  Ocena: 1.75 / 5
  Pomoc techniczna praktycznie nie istnieje, nie ma możliwości zgłoszenia niedostępności usługi w przypadku takiego zgłoszenia od człowieka na infolinii możemy tylko usłyszeć że może podesłać linka do strony na której jest lista usterek nad którymi pracują technicy.
  Na zgłoszenie odpowiadają po ponad 24 godzinach i to po ponagleniach, na merytoryczny opis problemu z wraz z kodami błędów proszą o zrzut ekranu z błędem, po podesłaniu zrzutu i linków do skryptu kontakt się urywa.
  Hosting performance z gwarantowanymi zasobami średnio 2-5 razy w miesiącu jest nieosiągalny na czas 2-5h to tylko zaobserwowane awarie w ciągu 6 miesięcy korzystania z usług OVH.
  Oszukują na rozmiarze skrzynek mailowych usługa mx plan gdzie skrzynki maja limit do 5GB w rzeczywistości każda wiadomość ma zawyżony rozmiar o jakieś 30% przykładowo 10MB plik według OVH w skrzynce zajmuje 13.8 MB
  WadyBrak pomocy technicznej. BARDZO częste przerwy w działaniu. Zawyżanie rozmiarów plików w mailach i na hostingu
 • ~przemek / 2016-05-18 15:31
  Ocena: 3.00 / 5
  Wszystko w miarę ok ale brak wsparcia technicznego. Założyłem u nich zgłoszenie i po 5 dniach je zamknąłem bo nikt nie raczył odpisać. Omijać z daleka tego dostawcę. Ceny ok i wydajaność też daje radę ale wsparcie to podstawa każdej usługi a oni go nie mają.
  Zaletyhosting jak każdy inny
  Wadybrak wsparcia technicznego
 • ~Barnaba / 2016-05-09 15:01
  Ocena: 1.00 / 5
  Dno. I weś Pan znajdź adres email aby zgłosić błąd lub zapytanie handlowe. Dno! Odradzam
  Pół roku. Domeny. Były próby hostingu. Na szczęście nieudane
 • ~były klient / 2013-03-17 17:58
  Ocena: 1.00 / 5
  Zarejestrowałem domenę a po tygodniu sprawdzam a domeny nie ma w moim panelu. Strategiczna domena dla biznesu internetowego została zarejestrowana przez kogoś innego w innej firmie hostingowej.
  Tłumaczyli się bardzo słabo. Sprzedali mi domenę i nie zarezerwowali jej. Sprawę przekazałem do prawnika, oraz w poniedziałek składam doniesienie na policję.
  NIE POLECAM OVH.pl - opinia BARDZO NEGATYWNA

  Nie kupuj domeny w OVH.pl bo zostaniesz bez domeny.
  Zaletybrak
  Wadysame wady
  12.16 PLN
 • vanDogg / 2007-08-30 13:36
  Ocena: 1.75 / 5
  Hosting - Informacja na 1
  Założyłem konto Plan 90, niestety firma nie poinformowała na stronie że można zaparkować jako główną tylko i wyłącznie jedną domenę a inne jako dodatkowe w "multi-domeny", jest to dla mnie bardzo nieprofesjonalne podejscie.

  Wsparcie techniczne - informacja na 1
  po rozmowie telefonicznej, następnie poprzez e-mail, osoba przysyłała mi informacje czytane chyba z gotowca, raczej od strony wsparcia technicznego wymagał bym trochę więcej niż gotowca. Wszystkie problemy starają się rozwiązywać po przez podanie linka do F.A.Q. w który oczywiście niczego się dokładniej nie dowiemy (mowa o bardziej zaawansowanych opcjach niż "jak dodać konto FTP" itp).


  Podsumowanie
  porównując ten Hosting z innymi Host'ami zza zagranicy (OVH ma serwery za granicą), nie jest to dla mnie godne polecenia, lecz jest to tylko moja opinia.
  Zalety60free / brak reklam i transferu miesięcznego.
  Wady - Wsparcie techniczne
  - Cena / Jakość
  - ograniczone pole działania w przekierowywaniu subdomen
  - tylko jedna domena główna ( brak informacji o tym, prubują sie usprawiedliwić innymi sposobami).
  - ubogi CP
 • ~mordek / 2007-05-28 19:48
  Ocena: 3.75 / 5
  Wydajność i parametry OK. A ta obsługa szkoda gadać te panie w pomocy siedzą tam tylko p oto aby odpisać potrzebującym takim jak ja cytuję:

  "Jeśli chodzi o konfigurację skryptów, to bardzo proszę zwrócić się na nasze forum: forum.ovh.pl."

  a mój problem to taki że, nie mogę z ich serwera wysyłać maili na innym serwerze działa a u nich nie zapomnijcie także o wysyłaniu maili poprzez phpmailera wykorzystując autoryzacje SMTP. O to cytat od pomocy:

  "Jeśli będzie Pan chciał wysyłać maile przy użyciu smtp, to opcja ta nie będzie działać.
  Oprócz darmowego serwera 60free żaden serwer wirtualny nie umożliwia wysyłania maili ze skryptów za pomocą smtp. Można wysyłać maile ze skrzynek pocztowych bądż przy użyciu funkcji sendmail i mail() w php. "

  oczywiście w opisie serwera było napisane że, można wykorzystywać SMTP a z funkcją mail() też problemy.
  ZaletyWydajność oraz parametry
  WadyObsługa oraz brak autoryzacji SMTP
  miesiąć ale już kilka dni wystarczy na ocenę OVH
 • ~Squall / 2007-05-10 21:22
  Ocena: 3.75 / 5
  Napisze konkretnie i krótki.

  Wsparcie techniczne praktycznie zerowe, siedzą panie na infolinii i udają, że się na czymś znają - większość pytań pozostaje bez konkretnej odpowiedzi.

  Jeżeli nie znasz się i nie masz jakiegoś "technicznego" kolegi, to lepiej nie bierz nic w OVH. Są dobre FAQ itp. ale obsługa PODKREŚLAM - FATALNA. Mało tego, w dupie mają klienta i jego prośby o lepszą cenę itp.

  A teraz plusy.

  Servery bardzo dobre i wydajne, prawie w ogóle nie ma awarii, ceny rewelacyjne jak na polskie warunki.

  Napisałem szczerze! Wszystko cacy, ale jak masz swojego gościa technicznego!
  ZaletyWszystko oprócz fatalnej obsług, która w dupie ma klienta
  WadyObsługa klienta - beznadziejna, laski się na niczym nie znają, a do techników się nie dodzwonisz
  ponad rok - server dedykowany
strona 1 z 1
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

Az.pl
Ocena: 2.16, ilość opinii: 80
o12.pl
Ocena: 1.64, ilość opinii: 49
Superhost.pl
Ocena: 3.02, ilość opinii: 42
Webd.pl
Ocena: 3.78, ilość opinii: 30
Home.pl
Ocena: 1.90, ilość opinii: 23
cal.pl
Ocena: 3.41, ilość opinii: 22
Flixbus
Ocena: 2.26, ilość opinii: 691
mBank
Ocena: 1.97, ilość opinii: 568
Link4
Ocena: 1.58, ilość opinii: 309
ITAKA
Ocena: 2.77, ilość opinii: 293
Netflix
Ocena: 2.85, ilość opinii: 145
nju mobile
Ocena: 3.16, ilość opinii: 130